Noem het karakteristiek.quote:Op vrijdag 4 september 2026 19:57 schreef Harvest89 het volgende:
Met haar belachelijk antieke omakapsel.
Ze is toch ook een oma?quote:Op vrijdag 4 september 2026 19:57 schreef Harvest89 het volgende:
Met haar belachelijk antieke omakapsel.
Dat kapsel had ze al op haar 18e volgens mij.quote:
Wat een vrouwenhaat.quote:Op vrijdag 4 september 2026 19:57 schreef Harvest89 het volgende:
Met haar belachelijk antieke omakapsel.
Hoe exact is dat kapsel van toepassing op alle vrouwen?quote:
Niet, vroeger had ze ditquote:Op zaterdag 5 september 2026 07:09 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Dat kapsel had ze al op haar 18e volgens mij.
Door jou wellicht.quote:Op zaterdag 5 september 2026 11:05 schreef HSG het volgende:
Beatrix was een hele goede koningin. Ze wordt gemist.
Nee. Heel erg omhooggevallen figuur. En autoritair naar familie.quote:Op zaterdag 5 september 2026 11:05 schreef HSG het volgende:
Beatrix was een hele goede koningin. Ze wordt gemist.
Met de torpedobootjager met entourage naar Canada vluchten en het klootjesvolk achterlaten, erg nederig ja.quote:Op zaterdag 5 september 2026 14:42 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Nee. Heel erg omhooggevallen figuur. En autoritair naar familie.
Die de kloof tussen burger en koningshuis fors heeft vergroot. Vergelijk dat met Juliana die heel nederig was.
Met zoveel haarlak dat het kogelwerend isquote:Op vrijdag 4 september 2026 19:57 schreef Harvest89 het volgende:
Met haar belachelijk antieke omakapsel.
Als ze daar was gebleven was ze als een circuspaard behandeld door de bezetter en collabs.quote:Op zaterdag 5 september 2026 16:59 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Met de torpedobootjager met entourage naar Canada vluchten en het klootjesvolk achterlaten, erg nederig ja.![]()
Ik ben anti-monarchie, maar als je toch een monarchie hebt, doe het dan goed. Beatrix had nog wat gezag. Niemand neemt Wimlex serieus.
Wilhelmina was toen koningin, niet Juliana.quote:Op zaterdag 5 september 2026 16:59 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Met de torpedobootjager met entourage naar Canada vluchten en het klootjesvolk achterlaten, erg nederig ja.![]()
Ik ben anti-monarchie, maar als je toch een monarchie hebt, doe het dan goed. Beatrix had nog wat gezag. Niemand neemt Wimlex serieus.
In haar tijd hadden we ook een Gerdi Verbeet. Ik zal ze niet direct accepteren, maar ze hebben ook zeker een voice of reasoning.quote:Op vrijdag 4 september 2026 19:57 schreef Harvest89 het volgende:
Met haar belachelijk antieke omakapsel.
Gerdi was wel een stuk neukbaarder.quote:Op zaterdag 5 september 2026 17:37 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
In haar tijd hadden we ook een Gerdi Verbeet. Ik zal ze niet direct accepteren, maar ze hebben ook zeker een voice of reasoning.
Klopt, maar prinses Juliana was ook gevlucht.quote:Op zaterdag 5 september 2026 17:37 schreef Gajes_Octavianus het volgende:
[..]
Wilhelmina was toen koningin, niet Juliana.
Waarom probeer je jezelf toch zo belachelijk te maken als je in andere topics helemaal niet gek overkomt? Ik doe dit ook, dus vandaar de vraag.quote:Op zaterdag 5 september 2026 17:43 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Gerdi was wel een stuk neukbaarder.
Met dat geile spleetje tussen haar tanden.
Victor Reinier heeft daar nu vast wel tijd voor.quote:Het is nog niet bekend wie de rol van de prinses zal vertolken.
Uh, ik weet niet waar je hier op doelt.quote:Op zaterdag 5 september 2026 17:46 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Waarom probeer je jezelf toch zo belachelijk te maken als je in andere topics helemaal niet gek overkomt? Ik doe dit ook, dus vandaar de vraag.
Ze heet "Verbeet" Verbeek was diegene die Heracles had kunnen redden uit een noodgreep, maar dat niet heeft gedaan. Nu komt Heracles terug uit de dood.quote:Op zaterdag 5 september 2026 18:41 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Uh, ik weet niet waar je hier op doelt.
Jij komt met Gerdi Verbeek aanzetten, ik reageer daar op. Uit een impuls.
Ach ja ook goed. Je weet wie ik bedoel toch. Die van de PvdA.quote:Op zaterdag 5 september 2026 18:44 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Ze heet "Verbeet" Verbeek was diegene die Heracles had kunnen redden uit een noodgreep, maar dat niet heeft gedaan. Nu komt Heracles terug uit de dood.
Ik vind Willem-Alexander en Maxima veel leuker dan dat stijve gedoe van Beatrix.quote:Op zaterdag 5 september 2026 11:05 schreef HSG het volgende:
Beatrix was een hele goede koningin. Ze wordt gemist.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |