abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_221270497
Ik ben echt top notch fixer van de dames, maar ik fuck niet alleen hun punanis maar ook hun harten.

Waarom ben ik zo, waarom laat ik ze heel close worden met mij om ze vervolgens op verschillende manieren te ghosten, te manipuleren, in zelfbescherming schieten om ze niet te kwetsen maar alsnog daardoor ze kwetsen.

Heartbreaker zijn is gvd niet leuk, hoeveel meiden wel niet denken wat is dit voor klootzak hij wil alleen punani en daarna is hij interesse kwijt. Ja.. misschien moet ik niet serieuze relatie invullen, maar zonder seks weet je ook niet of een relatie goed kan zijn.

Als ik in ex on the beach moet meedoen hebben ze een cruiseschip nodig die aanmeert zo veel.. sheesh

Toch ben ik bang dat ik ook een keer ga knappen en niet settle met de juiste, maar elke dag zijn er nieuwe likes en matches. Echt een hard knock life is het. Fuck Jay-Z btw.
Iemand die haat heeft tegen Elon Musk gunt succesvolle Afrikanen het licht niet in de ogen en is een racist bigot.
pi_221271696
Dagboek van een hoerenloper.
  Moderator woensdag 8 juli 2026 @ 07:45:08 #3
451823 crew  Plompzakker
Met het ov reizen :')
pi_221272051
Ik moet bekennen dat dit topic geloofwaardiger is dan je gemiddelde topic
Deze user is best OK als je hem normaal aanspreekt via DM.
  Forum Admin woensdag 8 juli 2026 @ 07:58:58 #4
54263 crew  Pharkus
eeuwig vader, deeltijd autist
pi_221272072
Komt door je onzekerheid.
Een vel leeg papier kan altijd nog een mooie tekening worden.
pi_221272181
Punani?
  woensdag 8 juli 2026 @ 08:48:40 #6
503714 SebbeSwensje
Heraclied of niet?
pi_221272210
quote:
0s.gif Op woensdag 8 juli 2026 07:58 schreef Pharkus het volgende:
Komt door je onzekerheid.
Hoe kan dat dan weer? Als je onzeker bent durf je juist géén fatsoenlijke gesprekjes aan te knopen en te versieren (of veroveren in sommige koppies).
That's the drugs talking and truth be told, I like what they're saying.
  woensdag 8 juli 2026 @ 08:57:12 #7
483584 incel
they/them
pi_221272246
Ik had dat probleem vroeger ze noemde me ook wel eens fuckboy later boos op whatsapp en zo voor ik ze blockte maar mijn huidige relatie gaat al bijna 2 jaar goed. Misschien ben je gewoon een laatbloeiertje TS of ben je nog niet de juiste persoon tegengekomen.
pi_221274233
TS bedoelt dat een opblaaspop er wat sad uitziet als deze een tijdje niet gebruikt is, en daar heeft ie gewoon gelijk in
Een dag zonder vlees is een dag niet geleefd
pi_221274921
quote:
0s.gif Op woensdag 8 juli 2026 08:57 schreef incel het volgende:
Ik had dat probleem vroeger ze noemde me ook wel eens fuckboy later boos op whatsapp en zo voor ik ze blockte maar mijn huidige relatie gaat al bijna 2 jaar goed. Misschien ben je gewoon een laatbloeiertje TS of ben je nog niet de juiste persoon tegengekomen.
Een fuckboi wekt juist de intentie dat hij een rela met een deim wil om haar zo mee in bed te lokken.

Een player geeft geen fuck.
pi_221275147
Stoere verhalen over het verwisselen van zijn opblaaspop
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')