Ik denk dat ieder weldenkend mens er het wel mee eens is. Laten we zeggen 80%. Hou je alleen extreemlinks en extreemrechts over. Laat die de tering krijgen.quote:Op dinsdag 7 juli 2026 21:22 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Ik kan me er ook prima in vinden als het voor alle groepen geldt. Heel eerlijk, dat is wat mij betreft het enige acceptabele scenario.
Verder, helemaal mee eens
Tegengehouden != oppakken.quote:Op dinsdag 7 juli 2026 21:39 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Geen idee waar je dat soort onzin vandaan haalt.
[..]
https://nos.nl/artikel/26(...)monstranten-opgepakt
Als je duidelijk van plan bent de snelweg op te lopen kun je gewoon opgepakt worden door de politie. Dat is namelijk illegaal.
Dat de politie en het OM vervolgens niet straffen is een ander verhaal.
Die zitten lekker veilig in hun ivoren toren. Reken er ook maar niet op dat ze in het gooi komen.quote:Op dinsdag 7 juli 2026 21:46 schreef Joopklepzeiker het volgende:
Ik hoop dat ze in die yuppen wijk met D666 en GL-PvdA (PRO) stemmers wijken gaan rellen en daar een grote teringzooi maken. En dan ook bij zo'n studentvereniging met van die nonbinaire BIJ1 neusring matchathee mutsen een paar ruiten in gaan gooien. Uiteraard hoop ik dat er niemand gewond raakt. Kijken hoe ze dan denken.
Sterker nog, dat is een regelrechte verspilling van politiecapaciteit.quote:Op dinsdag 7 juli 2026 21:13 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Ja, maatschappijontwrichting. Ze met bussen afvoeren en dan weer vrijlaten heeft geen afschrikkende werking.
https://www.geenstijl.nl/5190576/rotondeleeuwquote:rotondeleeuw heeft een BOETE gekregen omdat hij na de overwinning van Nederland op Tunesië een feestje vierde op de Oranjerotonde in Apeldoorn.
quote:Op dinsdag 7 juli 2026 22:03 schreef Joopklepzeiker het volgende:
Ondertussen...
[..]
https://www.geenstijl.nl/5190576/rotondeleeuw
Hadden ze hier veel geld mee kunnen verdienen afgelopen zaterdag.quote:Ook automobilisten die feestvierend toeterden, werden door de politie aan de kant gezet of kregen een boete op kenteken."
Beetje jammer dat als iets er grappig uit ziet dat het dan niet als vies staaltje machtsmisbruik wordt ervaren door de bevolking. Als dit jou overkomt en je moet de rest van je leven door een rietje drinken dan denk ik dat je wel anders denkt over al die lollercopters die het gifje van jouw levensveranderende moment aan het sharen zijn als pwnage moment.quote:Op dinsdag 7 juli 2026 09:14 schreef TigerXtrm het volgende:
[..]
Het was ook echt compleet onnodig, maar het is wel een hilarisch gifje geworden![]()
Vooral het mutsje wat omhoog vliegt doet het hem
Ik neem aan dat dit incident ook gewoon is onderzocht, en de betreffende agent daarvoor de consequenties heeft gehad, etc. etc.quote:Op woensdag 8 juli 2026 11:01 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Beetje jammer dat als iets er grappig uit ziet dat het dan niet als vies staaltje machtsmisbruik wordt ervaren door de bevolking. Als dit jou overkomt en je moet de rest van je leven door een rietje drinken dan denk ik dat je wel anders denkt over al die lollercopters die het gifje van jouw levensveranderende moment aan het sharen zijn als pwnage moment.
Gesponeerd, want geen opzet. Vriendlief bleek tóch bij de relschoppers te horen en gooide onder meer met een kettingsslot naar ME'ers. Zo 'per ongeluk' was ze daar dus niet terecht gekomen. Maar intussen klaagt het two braincel dramvolk natuurlijk wel weer stevig door over two tier policing.quote:Op woensdag 8 juli 2026 12:42 schreef TigerXtrm het volgende:
[..]
Ik neem aan dat dit incident ook gewoon is onderzocht, en de betreffende agent daarvoor de consequenties heeft gehad, etc. etc.
Lijkt mij vrij irrelevant dat jouw vriendje 100 m verderop iets doet mbt of jij een waterkanon op je kop gericht moet krijgen.quote:Op woensdag 8 juli 2026 13:20 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Gesponeerd, want geen opzet. Vriendlief bleek tóch bij de relschoppers te horen en gooide onder meer met een kettingsslot naar ME'ers. Zo 'per ongeluk' was ze daar dus niet terecht gekomen. Maar intussen klaagt het two braincel dramvolk natuurlijk wel weer stevig door over two tier policing.
Als ik dit topic zo lees wil men bijna unaniem naar dat soort politiegeweld toe.quote:Op woensdag 8 juli 2026 13:22 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Lijkt mij vrij irrelevant dat jouw vriendje 100 m verderop iets doet mbt of jij een waterkanon op je kop gericht moet krijgen.
"hAd jE dAaR mAAr NiEt MOeTeN zIjN!!"
eh nee. Zo werkt het toepassen van politiegeweld niet.
• Blokkeerfriezen aanpakken vs. XR Rebellion protesteerders niet aanpakkenquote:Op woensdag 8 juli 2026 13:20 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Gesponeerd, want geen opzet. Vriendlief bleek tóch bij de relschoppers te horen en gooide onder meer met een kettingsslot naar ME'ers. Zo 'per ongeluk' was ze daar dus niet terecht gekomen. Maar intussen klaagt het two braincel dramvolk natuurlijk wel weer stevig door over two tier policing.
Welk verschil zie je precies behalve dat er bij de AZC tokkies minder mensen zijn opgepaktquote:Op woensdag 8 juli 2026 13:24 schreef Lyrebird het volgende:
• AZC vs. Morokkanen rellen
Geen two-tier policing?
Lijkt jou niet relevant, maar als je roept 'per ongeluk' in de rellen terecht gekomen te zijn en op basis daarvan een rechtszaak gaat voeren is dat dus wel relevant.quote:Op woensdag 8 juli 2026 13:22 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Lijkt mij vrij irrelevant dat jouw vriendje 100 m verderop iets doet mbt of jij een waterkanon op je kop gericht moet krijgen.
"hAd jE dAaR mAAr NiEt MOeTeN zIjN!!"
eh nee. Zo werkt het toepassen van politiegeweld niet.
Buitensporig geweld. Die 2 mensen staan daar gewoon een beetje.quote:Op woensdag 8 juli 2026 13:31 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Lijkt jou niet relevant, maar als je roept 'per ongeluk' in de rellen terecht gekomen te zijn en op basis daarvan een rechtszaak gaat voeren is dat dus wel relevant.
Buiten dat. Als jij lekker met je rugzakje blijft ronddwalen tussen de relschoppers en waterkanonnen omdat je vriendje zo graag mee wil rellen zonder een onbedoelde klap van welke richting dan ook te verwachten ben je natuurlijk erg naïef. En dan druk ik het nog vriendelijk uit.
Maar er waren maar een paar rotte appels toch ?quote:Op dinsdag 7 juli 2026 08:51 schreef PurifieR het volgende:
[..]
Dan is het maar oorlog. Dit is je fucking werk, slapjanus. Pak dat tuig gvd eens een keer fatsoenlijk aan.
Daar geloof ik echt niet in. Ik denk eerder een paar nog enigszins goede appels in een kist vol rotte exemplaren.quote:Op woensdag 8 juli 2026 14:19 schreef William_Papadin het volgende:
[..]
Maar er waren maar een paar rotte appels toch ?
Er is hierboven vaker uitgelegd dat elke situatie om een andere aanpak vraagt. Je kunt iets willen proberen te snappen, of gewoon lekker kortzichtig 'hullie mogen roeptoeteren maar wij niet' blijven dramjanken.quote:Op woensdag 8 juli 2026 13:24 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
• Blokkeerfriezen aanpakken vs. XR Rebellion protesteerders niet aanpakken
• AZC vs. Morokkanen rellen
Geen two-tier policing?
Die andere aanpak (Marokkanen) is gewoon pure angst vanuit de driehoek.quote:Op woensdag 8 juli 2026 14:35 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Er is hierboven vaker uitgelegd dat elke situatie om een andere aanpak vraagt. Je kunt iets willen proberen te snappen, of gewoon lekker kortzichtig 'hullie mogen roeptoeteren maar wij niet' blijven dramjanken.
In 1 van die 4 gevallen vond er geen geweld plaats, en was de ME dus helemaal niet nodig.quote:Op woensdag 8 juli 2026 13:24 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
• Blokkeerfriezen aanpakken vs. XR Rebellion protesteerders niet aanpakken
• AZC vs. Morokkanen rellen
Geen two-tier policing?
Voorbereidingshandelingen zijn alleen strafbaar voor feiten waar 8 jaar+ op staat (en nog een rits aan voorwaarden).quote:Op dinsdag 7 juli 2026 21:20 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Leuk geprobeerd hoorMaar die hebben we vaker gehoord natuurlijk. De snelweg blokkeren is illegaal. Als je dat van plan bent kun je gewoon opgepakt worden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |