dansen op een festivalquote:Op vrijdag 26 juni 2026 18:11 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Lekker weekend, ga je nog wat ondernemen of blijf je ook rustig binnen zitten
Snap echt niet wat daar nou leuk aan is.quote:
Jij hebt lef, top hoor. Ik kom alleen in de vroege morgen nog buitenquote:Op vrijdag 26 juni 2026 18:13 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Nee, daar is het te mooi weer voor. Ik ga zo even een ommetje lopen nog.
morgen weet ik nog niet, en zondag is het koopzondag.
Van mij mag hij, jij ook trouwensquote:
ik wachtte al op jouw toestemming om te mogen gaanquote:
Lief dat je daar op wacht, maar die heb je niet nodig hoor, lekker doen wat je zelf leuk vind.quote:Op vrijdag 26 juni 2026 18:19 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
ik wachtte al op jouw toestemming om te mogen gaan
Kereltje doet wel zijn best om het publiek mee te krijgen.quote:Op vrijdag 26 juni 2026 18:19 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
ik wachtte al op jouw toestemming om te mogen gaan
Heb je een hete poesquote:
quote:
Je werd al gemist.quote:
En dan steeds een beetje harder zetten.quote:
Lief van je,. Had ze ook op kunnen halen onderweg naar de verjaardagquote:Op vrijdag 26 juni 2026 18:24 schreef _UserName_ het volgende:
Moest even tabak naar mijn vaders schoonzus brengen, die gaat wel naar de verjaardag en woont in Winterswijk. Ideaal wel
Klopt, ik hoorde de kogel langs mij heen suizen. Gelukkig had ik de ramen open en niet de airco aanquote:
Zij is geen roker en ik was van de week toch al in de tabaksshop toen ik vlees ging halen voor de bbqquote:Op vrijdag 26 juni 2026 18:25 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Lief van je,. Had ze ook op kunnen halen onderweg naar de verjaardag
Ik koop vlees meestal bij de slager.quote:Op vrijdag 26 juni 2026 18:26 schreef _UserName_ het volgende:
[..]
Zij is geen roker en ik was van de week toch al in de tabaksshop toen ik vlees ging halen voor de bbq
Ik bedoelde bij jou thuis ophalen als ze toch onderweg naar de verjaardag isquote:Op vrijdag 26 juni 2026 18:26 schreef _UserName_ het volgende:
[..]
Zij is geen roker en ik was van de week toch al in de tabaksshop toen ik vlees ging halen voor de bbq
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |