M'n creditcardquote:Op woensdag 24 juni 2026 13:35 schreef Dotteke het volgende:
Ik ga op vakantie en ik neem mee
Steven: Paracetamol
Dotteke: Senseo en pads
Jeujquote:Op woensdag 24 juni 2026 13:34 schreef hemarookworst het volgende:
Nog niet in een gekookte worst veranderd
Die heb ik niet eensquote:
Nah, al voldoende van op voor vandaag op zich.quote:
Ik wel, meerdere zelfs.quote:
Wel handig als je veel op re is bent denk ikquote:
Inderdaadquote:Op woensdag 24 juni 2026 13:49 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Wel handig als je veel op re is bent denk ik
Die winkeliers zuchten wel vaak als je bij het afrekenen met je credit card gaat wapperen, want voor een winkelier is het duurder?quote:
Moeten ze geloof ik meer voor betalenquote:Op woensdag 24 juni 2026 14:02 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Die winkeliers zuchten wel vaak als je bij het afrekenen met je credit card gaat wapperen, want voor een winkelier is het duurder?
Ook voor gewoon pinnen moeten ze betalen maar voor cc nog meerquote:Op woensdag 24 juni 2026 14:04 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Moeten ze geloof ik meer voor betalen
Hun probleemquote:Op woensdag 24 juni 2026 14:02 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Die winkeliers zuchten wel vaak als je bij het afrekenen met je credit card gaat wapperen, want voor een winkelier is het duurder?
Laatst wilde ik iets contant afrekenen (iets van 20 euro) maar had niet kleiner dan 50 euro. Nou pff dat kon niet hoor. "graag pinnen meneer".quote:Op woensdag 24 juni 2026 14:07 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
Ook voor gewoon pinnen moeten ze betalen maar voor cc nog meer
Je maakt kleine ondernemers het meest blij met contant
Heerlijk zoals jij er in staat, van "hun probleem" en "hun stress is niet de mijne".quote:
Toch zijn ze verplicht geld aan te nemen volgens mijquote:Op woensdag 24 juni 2026 14:12 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Laatst wilde ik iets contant afrekenen (iets van 20 euro) maar had niet kleiner dan 50 euro. Nou pff dat kon niet hoor. "graag pinnen meneer".
die heeft dan niet veel contant, ik had het andersom gehadquote:Op woensdag 24 juni 2026 14:12 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Laatst wilde ik iets contant afrekenen (iets van 20 euro) maar had niet kleiner dan 50 euro. Nou pff dat kon niet hoor. "graag pinnen meneer".
Ja, wellicht had ze niet genoeg wisselgeld in de kassa zitten. Maakte mij ook niet uit.quote:Op woensdag 24 juni 2026 14:14 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Toch zijn ze verplicht geld aan te nemen volgens mij
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |