Ik moet nog steeds opstaan lolquote:
Aardbeien is wel lekker. Staccia haal ik nooit. Ben gek op chocolade maar met stukjes in het ijs hou ik niet zo vanquote:Op zondag 21 juni 2026 19:17 schreef _UserName_ het volgende:
Hier zo stracciatella en erdbei ijs met slagshane
Even met de voeten wiebelen en dan hupquote:
Haal het ook niet vaak, meestal gewoon handijsjes maar vrijwel alles was op. Heel raarquote:Op zondag 21 juni 2026 19:25 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Aardbeien is wel lekker. Staccia haal ik nooit. Ben gek op chocolade maar met stukjes in het ijs hou ik niet zo van
O en dan laten ze je zo naar huis gaan? Lekker makkelijk weerquote:Op zondag 21 juni 2026 19:05 schreef DJMO het volgende:
[..]
Torenhoge bloeddruk en hartslag. Hoogtepunt was iets van 170 over 110. Met hartslag van 161 oid.
Bedankt voor deze geniale tipquote:Op zondag 21 juni 2026 16:04 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
Laat een wortel heel snel ronddraaien, dan heb je een ventilator
Inmiddels een bakkie voor mij staan koekkie er bijquote:
Ja dat is altijd zo met dit weer ijs vliegt wegquote:Op zondag 21 juni 2026 19:36 schreef _UserName_ het volgende:
[..]
Haal het ook niet vaak, meestal gewoon handijsjes maar vrijwel alles was op. Heel raar
quote:Op zondag 21 juni 2026 19:42 schreef Homijn het volgende:
[..]
Bedankt voor deze geniale tip
[ afbeelding ]
Een wortellatorquote:Op zondag 21 juni 2026 19:42 schreef Homijn het volgende:
[..]
Bedankt voor deze geniale tip
[ afbeelding ]
Dat is ook best een goede naam. Ik had de Carrotator bedacht, maar een buurtkonijn dacht dat dat om ronddraaiende auto's gingquote:
Snap ik ja,ik zag al ronddraaiende Opel kadetten voor me uit 1982 die helemaal doorgeroest zijnquote:Op zondag 21 juni 2026 19:45 schreef Homijn het volgende:
[..]
Dat is ook best een goede naam. Ik had de Carrotator bedacht, maar een buurtkonijn dacht dat dat om ronddraaiende auto's ging
Jij komt de hittegolven zonder problemen door zie ikquote:Op zondag 21 juni 2026 19:42 schreef Homijn het volgende:
[..]
Bedankt voor deze geniale tip
[ afbeelding ]
En dat in combi met zijn 🥕 ijsquote:Op zondag 21 juni 2026 19:49 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
Jij komt de hittegolven zonder problemen door zie ik
Veel te creepyquote:Op zondag 21 juni 2026 19:55 schreef hemarookworst het volgende:
Zou @:homijn deze wortel lusten?
[ afbeelding ]
Klonk wel als een Terminator in de vorm van een wortelquote:
quote:Op zondag 21 juni 2026 20:03 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
Klonk wel als een Terminator in de vorm van een wortel
quote:Op zondag 21 juni 2026 19:55 schreef hemarookworst het volgende:
Zou @:homijn deze wortel lusten?
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |