jaquote:Op zaterdag 20 juni 2026 15:46 schreef DutchBlend het volgende:
[..]
Ik snap t, maar die temperaturen die je noemde, ik neem aan dat dat in ruimtes zonder airco is? Dus 29c tegen de ochtend.
ik zit met 6 ramen van hoogte 2 meter en breedte 1 meter 20quote:Op zaterdag 20 juni 2026 15:47 schreef Nattekat het volgende:
Een zonnescherm heeft hier een extreem verschil gemaakt. Misschien nog meer dan de airco. Maar die airco doet er nog wel een heel fijn schepje bovenop, en het samenspel maakt het bij mij zelfs op de meest verschrikkelijke dagen leefbaar.
Ik snap niet hoe dat relevant is. Scherm is scherm, dat het nou voor een raam of een betonnen muur is maakt niet echt uit. Sterker nog, voor een raam is het juist nog beter.quote:Op zaterdag 20 juni 2026 15:48 schreef cherrycoke het volgende:
[..]
ik zit met 6 ramen van hoogte 2 meter en breedte 1 meter 20
Dat heb ik nu ook door de warmtequote:Op zaterdag 20 juni 2026 15:41 schreef DutchBlend het volgende:
[..]
Precies. Met onweer krijg je gebroken en onrustige nachten. Telkens ramen open en dicht en airco aan en uit.
Raamfolie zou wel een optie zijnquote:Op zaterdag 20 juni 2026 15:49 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik snap niet hoe dat relevant is. Scherm is scherm, dat het nou voor een raam of een betonnen muur is maakt niet echt uit. Sterker nog, voor een raam is het juist nog beter.
Huur of koop? Dan kan je misschien voor een gebrek gaan als de temperatuur in huis meer dan 300 uur per jaar boven de 26,5 graden komt, terwijl de temperatuur buiten 6 graden lager is.quote:Op zaterdag 20 juni 2026 15:42 schreef cherrycoke het volgende:
[..]
Ik zit boven in de flat, als het eindelijk begint af te koelen komt de zon alweer tevoorschijn, als het buiten 30 is is het bij mij binnen ook 30, als het snachts om 05:00 19 graden is buiten is het bij mij binnen nogsteeds 29 graden.
Ik zag laatste een advertentie dat er screens zijn die je met een zuignap aan de binnenkant of buitenkant van je raam kan plakken, Voordeel is dan de je wel naar buiten kan kijken,.quote:
Pantoffels en knieverwarmers een optie?quote:Op zaterdag 20 juni 2026 16:01 schreef dick_laurent het volgende:
Ik blijf sws beetje haat/liefde verhouding met airco houden.
Zonder heb je t op gegeven moment te warm, maar met krijg ik vaak na verloop van tijd koude voeten en knieën en dat gaat me dan ook irriteren
Koude voeten is wel altijd k*tquote:Op zaterdag 20 juni 2026 16:01 schreef dick_laurent het volgende:
Ik blijf sws beetje haat/liefde verhouding met airco houden.
Zonder heb je t op gegeven moment te warm, maar met krijg ik vaak na verloop van tijd koude voeten en knieën en dat gaat me dan ook irriteren
Sow, lekker man.quote:Op zaterdag 20 juni 2026 16:06 schreef INViCTuS het volgende:
Nou, ik ga mooi een Franziskaner klappen zo. Cheers, mensen.
Maak je niet te druk en vergeet vooral niet te genieten
Zonwering wordt enorm onderschat ja.quote:Op zaterdag 20 juni 2026 15:47 schreef Nattekat het volgende:
Een zonnescherm heeft hier een extreem verschil gemaakt. Misschien nog meer dan de airco. Maar die airco doet er nog wel een heel fijn schepje bovenop, en het samenspel maakt het bij mij zelfs op de meest verschrikkelijke dagen leefbaar.
loopt balkonquote:Op zaterdag 20 juni 2026 16:01 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ik zag laatste een advertentie dat er screens zijn die je met een zuignap aan de binnenkant of buitenkant van je raam kan plakken, Voordeel is dan de je wel naar buiten kan kijken,.
Ik zelf zou dan kiezen voor de b uitenkant als je daar bij kan
Dan zou ik daar zeker eens naar kijken, screeens houdt echt veel warmte tegen.quote:
jep plat dakkiequote:Op zaterdag 20 juni 2026 16:15 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Dan zou ik daar zeker eens naar kijken, screeens houdt echt veel warmte tegen.
Jij hebt alleen de pech dat je boven in de flat woont, zeker een plat dak?
Mijn dochter heeft ook zo flat gehad, was daar in de zomer ook niet echt fijn
Ja dat is echt ellende.quote:
6 × ¤196,33 = ¤1.177,98, laat maarquote:Op zaterdag 20 juni 2026 16:17 schreef Dotteke het volgende:
[..]
https://novalux.nl/?campa(...)V9dCo-xoCjcoQAvD_BwE
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |