Was 6 secondenquote:Op maandag 15 juni 2026 14:05 schreef raptorix het volgende:
Het probleem met dit soort regels vaak snel verwateren, die 5 seconden regel hadden we al bij de keeper in het verleden. Ik heb er echter zelden een scheidsrechter voor zien fluiten.
Drinkpauze is juist bulshit. Gaat alleen maar om meer reclame.quote:Op maandag 15 juni 2026 09:43 schreef silverhill het volgende:
Scheidsrechters die en public hun beslissing moeten toelichten, in het Engels, moet je sommige scheidsrechters niet aandoen, zo blijkt.
Bij een blessure 1 minuut eruit lijkt inderdaad het tijdrekken met aanstellerij te beperken, maar daarmee lijken nu juist de teams van wie een speler daadwerkelijk het slachtoffer was van een overtreding benadeeld te worden.
Verder eigenlijk wel positief. Bodycam, drinkpauze, (meeste) tijdrekmaatregelen, verdergaande VAR-beslissingen (bijvoorbeeld toekennen corners of corrigeren gele kaart na schwalbe)
Heeft geen fluit met de temperatuur van doen.quote:Op zaterdag 20 juni 2026 21:34 schreef phpmystyle het volgende:
Die gare drinkpauzes? Is dat een blijvertje of eenmalig omdat het in (midden) Amerika erg warm is?
Temperatuur valt bij veel wedstrijden toch wel mee?quote:Op zaterdag 20 juni 2026 21:34 schreef phpmystyle het volgende:
Die gare drinkpauzes? Is dat een blijvertje of eenmalig omdat het in (midden) Amerika erg warm is?
Dat het vooral om de extra inkomsten te doen is lijkt mij ook. Hopelijk eenmalig en zien we deze vertrutting niet weer terug.quote:Op zaterdag 20 juni 2026 22:04 schreef tizitl2 het volgende:
[..]
Heeft geen fluit met de temperatuur van doen.
Eerder hadden we ook wel eens een drinkpauze als het inderdaad heet was (terecht overigens), nu hebben we ze in een gekoeld stadion met een vastgestelde tijd want reclame.
Is echt louter conmercieel, anders was die reclamebreak ook niet nodig.
Maar dat laatste is nu vaak ook al zo bij grote stadionsquote:Op vrijdag 26 juni 2026 09:54 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Drinkpauzes is geen regel dus weet niet zo goed waarom het daar over gaat.
Regels verder echt ongekend lekker. Al vult het inderdaad nog wel wat unfair voor een blessurebehandeling dat je er een minuut uit moet, dat verdient nog wat finetuning in het geval van een overtreding. Verder ook heel erg genoten van de rode kaart bij het handje voor de mond. Ook de technologie met buitenspel e.d. voor de VAR en de daarop snel volgende beslissingen zijn goddelijk.
Niet zo snel toch, buitenspel hebben ze nu werkelijk waar meteen door mede door die detector in de bal. Lijntjes trekken is verleden tijd, althans hier.quote:Op vrijdag 26 juni 2026 09:56 schreef Caland het volgende:
[..]
Maar dat laatste is nu vaak ook al zo bij grote stadions
Wij hebben een wat verkeerd beeld omdat je bij het stadion van pak ‘em beet Heracles nauwelijks fatsoenlijke camera’s kan installeren
Ah, dat wist ik nietquote:Op vrijdag 26 juni 2026 09:59 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Niet zo snel toch, buitenspel hebben ze nu werkelijk waar meteen door mede door die detector in de bal. Lijntjes trekken is verleden tijd, althans hier.
Is ooit een regel geweest maar die was zo strikt dat als spelers met de beste bedoeling een bal terugspeelden (naar de plek voor de vrije trap) ze ook geel kregen.quote:Op donderdag 18 juni 2026 09:47 schreef DobbyDobby het volgende:
Nu nog invoeren dat je van de bal af moet blijven als er gefloten is. Schijt irritant.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |