Hier ook nog "junikoelte" ... afgelopen dagen hadden we maxima tussen de 27 - 28 graden wat voor omgeving Murcia in Juni heel schappelijk is. Airco's nog steeds niet aan, plafond-ventilator voldoet nog steedsquote:Op donderdag 11 juni 2026 11:01 schreef INViCTuS het volgende:
Junikoelte’ duurt in het weekeinde voort. Verder vooral in het noordelijk deel van het land soms nog een bui.
In het weekeinde bepaalt een stroperig Scandinavisch lagedrukgebied het weerbeeld. Het systeem veroorzaakt een westelijke tot noordwestelijke (hoogte)stroming waarmee de aanvoer van maritiem polaire lucht wordt gecontinueerd. Op beide dagen (zaterdag/zondag) komen de maxima op circa 18 graden uit. Verder kan er in het noordelijk deel van Nederland soms een bui vallen, in het zuiden is het veelal droog weer met nu en dan zonneschijn.
Het zal niet meer pure droevenis zijn, maar 25 is nou niet echt iets wat ik met grote zekerheid zou roepen nu.quote:Op donderdag 11 juni 2026 11:08 schreef Elan het volgende:
[..]
Vanaf dinsdag 25+
Ook weer onweerskansen
Stabiel zomers weer. Onzekerheid is extreem groot en bijna alle leden die voor een zomerse prik gaan hebben of een vrij beroerde week erna, of juist ervoor. Je moet niet alleen maar afgaan op dat ene getalletje in weerapps verder dan 3 dagen vooruit.quote:Op donderdag 11 juni 2026 11:33 schreef cinderloom het volgende:
[..]
Hoop op?
Ik vind het er niet verkeerd uit zien. Halverwege - eind twintigers.
Die run heb ik gezienquote:Op donderdag 11 juni 2026 15:24 schreef INViCTuS het volgende:
Als je het over pieken en dalen hebt
[ x ]
Dit hoeft niet.quote:Op donderdag 11 juni 2026 15:24 schreef INViCTuS het volgende:
Als je het over pieken en dalen hebt
[ x ]
Ah, nog meer van dat kansloze weerquote:
Die kende ik nog niet dank je welquote:Op donderdag 11 juni 2026 15:34 schreef ACT-F het volgende:
Kenden jullie deze site al?
https://data.meteoa.com/
Nee, hoeft zeker niet. Maar is trendingquote:Op donderdag 11 juni 2026 15:49 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Dit hoeft niet.
Is ons klimaat zo bipolair geworden of lijkt dat maar zo
Tussen de 20 en 25 met buien zo nu en dan en overwegend zonnig is dikke prima maar dat bestaat niet meer voor mijn gevoelquote:Op donderdag 11 juni 2026 16:50 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Nee, hoeft zeker niet. Maar is trending. Tering tyfus mokerheet of gewoon fris met te vaak regen en wind, zoals nu
quote:Op donderdag 11 juni 2026 17:03 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Tussen de 20 en 25 met buien zo nu en dan en overwegend zonnig is dikke prima maar dat bestaat niet meer voor mijn gevoel
En luchtvochtigheid van 30-40. Dat zou ideaal zijn.quote:Op donderdag 11 juni 2026 17:03 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Tussen de 20 en 25 met buien zo nu en dan en overwegend zonnig is dikke prima maar dat bestaat niet meer voor mijn gevoel
Enkele modellen gaan wel weer gelijk voor tyfus heet. Ik zit dan gelukkig mooi in de Alpen.quote:Op donderdag 11 juni 2026 20:42 schreef dick_laurent het volgende:
Meanwhile zien ze op weerwoord in het GKB (grote koffiedik) een kaart van 35 graden en allemaal compleet overstuur natuurlijk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |