quote:Op woensdag 13 mei 2026 18:38 schreef Zipportal het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Dat Nederland er maar snel uitvliegt.
Stukje omgekeerde kabel.quote:Op woensdag 13 mei 2026 20:31 schreef WheeledWarrior het volgende:
Wat is dit voor slechte gangster wannabe troep dan.
Ik wil nietquote:Op maandag 25 mei 2026 18:05 schreef Barend25 het volgende:
Bekijk ook even de nieuwe commercial van Nike en Patta. Wat een land is dit toch geworden
Zelfs op het woonwagenkamp schijnen ze dit shirt ordinair en kitscherig te vinden, ze weigeren het daar te dragenquote:Op woensdag 13 mei 2026 18:28 schreef Jordy-B het volgende:
Succesvolle voetballers hebben toch wel vaker kampersmaak?
Natuurlijk, want duur. Die halen wel een juichshirt van de Appie/Lidl/Jumbo/Whatever.quote:Op dinsdag 26 mei 2026 15:45 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Zelfs op het woonwagenkamp schijnen ze dit shirt ordinair en kitscherig te vinden, ze weigeren het daar te dragen
quote:Op dinsdag 26 mei 2026 15:49 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Natuurlijk, want duur. Die halen wel een juichshirt van de Appie/Lidl/Jumbo/Whatever.
@:onlogisch welke draag jij deze zomer?
De getatoeëerde arm vind ik eigenlijk ik stuk ordinairder.quote:Op woensdag 13 mei 2026 16:47 schreef de_boswachter het volgende:
[ [url=https://r.testifier.nl/Acbs8526SDKI/resizing_type:fit/width:720/plain/https://s3-newsifier.ams3(...)c74e2.jpg]afbeelding[/url] ]
Wat is dit dan voor iets ordinairs. Trots aangekondigd door ultra ordi Nigel de Jong, ons warm up shirt voor komend WK. Met een patroon met o.a. gouden kettingen en andere door goud vergulde objecten.
Dit shirt is niet van en voor ons. Dit is niet ONS team.
Daar ben ik inmiddels aan gewend in het straatbeeld.quote:Op vrijdag 29 mei 2026 00:26 schreef BlaZ het volgende:
[..]
De getatoeëerde arm vind ik eigenlijk ik stuk ordinairder.
Helaas, ik zou voor een verbod op tatoeäges of verplichte bedekking zijn persoonlijk.quote:Op vrijdag 29 mei 2026 08:20 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Daar ben ik inmiddels aan gewend in het straatbeeld.
Zijn ze bij Ajax anders dol op. /pattaquote:Op maandag 1 juni 2026 18:58 schreef WheeledWarrior het volgende:
Dat hele debiele streetlife subcultuurtje
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |