abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 9 mei 2026 @ 22:04:47 #1
287741 matspontius
Same old shit, different day
pi_220753340
Zoals zich al aftekende is de rechts-populistische Reform UK-partij van Nigel Farage de grote winnaar geworden bij de regionale en gemeentelijke verkiezingen in het Verenigd Koninkrijk. Met alle stemmen geteld blijkt dat de partij in Engeland vanuit het niets veruit de grootste wordt, met 1453 zetels in de gemeenteraden. Voor de verkiezingen van donderdag had Reform UK slechts twee zetels. Ook de Green Party won flink. De groenen krijgen er 437 zetels bij en komen op 583. De Labour Partij van premier Starmer heeft grote verliezen geleden: de partij verloor een kleine 1500 zetels en houdt er 1063 over.

Belangrijkste uitslagen lokale verkiezingen Engeland
Partij Behaalde zetels Verschil
Reform UK 1453 +1451
Labour 1063 -1492
Liberal Democrats 844 +155
Conservatieven 801 -563
Green Party 583 +437

Labour leed ook grote verliezen in Wales en Schotland, waar parlementsverkiezingen werden gehouden. Het links-nationalistische Plaid Cymru, Welsh voor 'Partij van Wales', werd de grootste in Wales, waarmee een tijdperk van 100 jaar Labour-bestuur ten einde komt. In Schotland won de linkse Schotse Nationale partij voor de vijfde keer op rij de meeste zetels.

Historische verschuiving
Reform-leider Farage spreekt van een "historische verschuiving in de Britse politiek". In Groot-Brittanniė maakten Labour en de Conservatieven vele decennia de dienst uit. Nu lijkt er een einde te komen aan het tweepartijenstelsel.

Correspondent Verenigd Koninkrijk Arjen van der Horst:
"Deze lokale verkiezingen waren bezaaid met historische mijlpalen. Reform UK mag zich nu met recht de grootste partij van het Verenigd Koninkrijk noemen. Wat het extra bijzonder maakte, was dat de anti-immigratiepartij van Nigel Farage stemmen van zowel Labour als de Conservatieven pakte.

De andere winnaar was de Green Party, die haar beste resultaat ooit haalde. Die winst was wel een stuk bescheidener dan die van Reform UK, maar de groenen wisten in vier gemeentes een absolute meerderheid te halen. Voor het eerst krijgen de Britse groenen bestuursverantwoordelijkheid.

Het is duidelijk dat de Britse kiezer op drift is geslagen. De arbeidersklasse, ruim een eeuw lang de basis voor Labour, is weggelopen bij de partij van Keir Starmer. In de grote steden liep de aanhang over naar de Green Party; in de oude industriegebieden in het noorden van Engeland ging ze naar Reform UK. Ook de Conservatieven verloren een belangrijk deel van hun traditionele achterban

Dit proces is al langer gaande, maar dat vertaalde zich bij deze verkiezingen voor het eerst in een politieke aardverschuiving. Zo ontstond een uniek beeld. Reform UK trok 25 procent van de stemmen, gevolgd door de Green Party (18 procent), Labour (17 procent) en de Conservatieven (17 procent). Voor het eerst in de geschiedenis trokken de twee flankpartijen samen meer stemmen dan Labour en de Conservatieven."

Starmer zegt dat zijn partij onnodige fouten heeft gemaakt. Toch zegt de Britse premier tegen de BBC dat hij niet van plan is te vertrekken en "het land in chaos te laten storten".

Uitgedaagd worden
In de aankomende dagen zal blijken of Starmer ook daadwerkelijk premier zal blijven, zegt historicus en politicoloog Casper Kirkels. Binnen de Labour-partij kan Starmer namelijk ook nog uitgedaagd worden. Als een uitdager 20 procent van de fractie achter zich heeft kan die een stemming over het leiderschap afdwingen.

Volgens Kirkels zijn er drie kandidaten wier namen afgelopen tijd genoemd werden: aan de rechtervleugel van de Labour Partij minister van Volksgezondheid Wes Streeting, op links Angela Rayner en ook de burgemeester van Manchester Andy Burnham werd genoemd. Hij zit echter niet in het Lagerhuis, wat een vereiste is om partijleider te worden.

Veel kritiek
Starmer ligt de laatste weken zwaar onder vuur, onder meer door de hoge levenskosten en de economische stagnatie. Ook spelen er schandalen. Zo bleek dat Peter Mandelson, die Starmer had benoemd tot Brits ambassadeur in de VS, banden had met de zedendelinquent Jeffrey Epstein.

Voorlopig is Starmer van plan door te gaan. Hij heeft voormalig premier Gordon Brown benoemd tot speciaal gezant voor financiėn en voormalig vicepremier Harriet Harman tot adviseur voor vrouwen en meisjes. Harman zou geweld tegen vrouwen moeten aanpakken en hun sociaaleconomische kansen moeten verbeteren.

https://nos.nl/artikel/26(...)m-uk-debacle-starmer

In Engeland schijnen ze eindelijk (veel te laat natuurlijk!!!) wakker te worden, hopelijk volgt Nederland snel!
"Hoka Hey!"
pi_220753373
We hebben bijna exact hetzelfde gehad met de FvD en dat is na de overwinning bij de gemeenteraadsverkiezingen compleet uit elkaar gevallen weer. Dit is ook meer een protest tegen Labour en de Conservatives en niet voor Reform zelf. Ik zou nog niet al te vroeg juichen.
pi_220753406
Het is wachten op Restore, Reform is vrij tam.
  zaterdag 9 mei 2026 @ 22:15:43 #4
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_220753407
Ja goed idee op de partij te stemmen van de pyromaan die je land heeft verzwakt.
pi_220753415
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 mei 2026 22:15 schreef Hexagon het volgende:
Ja goed idee op de partij te stemmen van de pyromaan die je land heeft verzwakt.
Datzelfde kan je natuurlijk zeggen van de partijen die je grote steden hebben omgetoverd in Afrika.
pi_220753422
Farage is de man die Brexit voor elkaar kreeg. Jaren later hebben de Britten geleerd dat vrijwel alles wat Farage beweerde simpelweg leugens waren en toch weerhoudt dat de Britten er niet van om opnieuw op hem te stemmen. En dan zijn er mensen die beweren dat de Britten ‘wakker worden’.
  zaterdag 9 mei 2026 @ 22:18:52 #7
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_220753431
quote:
19s.gif Op zaterdag 9 mei 2026 22:17 schreef TwenteFC het volgende:

[..]
Datzelfde kan je natuurlijk zeggen van de partijen die je grote steden hebben omgetoverd in Afrika.
Ik lees geen enkel argument voor die pyromaan.
pi_220753439
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 mei 2026 22:18 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Ik lees geen enkel argument voor die pyromaan.
Lesser evil.
  zaterdag 9 mei 2026 @ 22:20:39 #9
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_220753447
quote:
19s.gif Op zaterdag 9 mei 2026 22:19 schreef TwenteFC het volgende:

[..]
Lesser evil.
Nee dat is argumentatie van een 9-jarige.
pi_220753479
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 mei 2026 22:20 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Nee dat is argumentatie van een 9-jarige.
Omdat het jou niet uitkomt? Waarom zou je stemmen op iemand die je land nog meer kwaad doet.
Maar Farage zou ook niet mij gewenste keus zijn, hij is nog veel te lief en krabbelt op veel posities al terug.

Net zoals we in Nederland nog geen partij hebben die op immigratie echt zegt wat nou nodig is, en nou eens gewoon openlijk begint bij het begin.
pi_220753488
Als reform zo kut is, waarom zijn labour en de conservatieven dan voor relatief veel kiezers toch een slechtere keuze?
pi_220753523
Goede stap vooruit. Farage laat de indruk de laatste tijd echter dat hij gewoon meer van hetzelfde CDA-rechts is.
  zaterdag 9 mei 2026 @ 22:30:42 #13
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_220753537
Het Engelse klootjesvolk heeft blijkbaar het geheugen van een goudvis.
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
pi_220753547
Misschien dat de grote twee eens serieus gaan nadenken over hun debiele ‘eerste door de poort’ systeem. Het is geen 1756 meer.
  zaterdag 9 mei 2026 @ 22:58:48 #15
287741 matspontius
Same old shit, different day
pi_220753756
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 mei 2026 22:17 schreef opgebaarde het volgende:
Farage is de man die Brexit voor elkaar kreeg. Jaren later hebben de Britten geleerd dat vrijwel alles wat Farage beweerde simpelweg leugens waren en toch weerhoudt dat de Britten er niet van om opnieuw op hem te stemmen. En dan zijn er mensen die beweren dat de Britten ‘wakker worden’.
_O- Koekkoek 8)7
"Hoka Hey!"
pi_220753758
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 mei 2026 22:30 schreef -XOR- het volgende:
Het Engelse klootjesvolk heeft blijkbaar het geheugen van een goudvis.
Hier krijgt Wilders ook nog steeds stemmen en in de VS waren ze de couppoging ook al vergeten.
pi_220753777
quote:
19s.gif Op zaterdag 9 mei 2026 22:23 schreef TwenteFC het volgende:

[..]
Omdat het jou niet uitkomt? Waarom zou je stemmen op iemand die je land nog meer kwaad doet.
Maar Farage zou ook niet mij gewenste keus zijn, hij is nog veel te lief en krabbelt op veel posities al terug.

Net zoals we in Nederland nog geen partij hebben die op immigratie echt zegt wat nou nodig is, en nou eens gewoon openlijk begint bij het begin.
Ik vind dit soort laffe weinig specifieke posts zo vermoeiend om te lezen.
  Forum Admin zaterdag 9 mei 2026 @ 23:04:02 #18
334798 crew  Straatcommando.
Je zuster op een houtvlot
pi_220753799
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 mei 2026 22:58 schreef matspontius het volgende:

[..]
_O- Koekkoek 8)7
Wat klopt er niet aan dan?
''Tuurlijk is het een onoogelijk lelijk spuugding. Kun je d'r toch nog wel aan gehecht zijn? Je houdt toch ook van je moeder?''
  zaterdag 9 mei 2026 @ 23:04:38 #19
496707 HowardRoark
Tacticalized!
pi_220753808
Tja, dit ga je natuurlijk krijgen als je ziet hoe veel Engelse steden in een relatief korte periode onherkenbaar zijn geworden. Trouwens ook bijzonder om de zure reacties over de Brexit te lezen, dat zit blijkbaar velen nog altijd erg dwars.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
  zaterdag 9 mei 2026 @ 23:05:18 #20
168739 Red_85
'echt wel'
pi_220753821
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 mei 2026 22:59 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]
Hier krijgt Wilders ook nog steeds stemmen en in de VS waren ze de couppoging ook al vergeten.
misschien is het alternatief nog erger.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  Redactie Sport zaterdag 9 mei 2026 @ 23:06:12 #21
274204 crew  Mexicanobakker
pi_220753835
quote:
14s.gif Op zaterdag 9 mei 2026 23:04 schreef HowardRoark het volgende:
Tja, dit ga je natuurlijk krijgen als je ziet hoe veel Engelse steden in een relatief korte periode onherkenbaar zijn geworden. Trouwens ook bijzonder om de zure reacties over de Brexit te lezen, dat zit blijkbaar velen nog altijd erg dwars.
Als vaste concertbezoeker die graag naar Britse bands gaat merk ik dat dat wel duurder is geworden sinds Brexit. Voor “ons” zijn daar eigenlijk geen voordelen aan.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_220753857
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 mei 2026 23:04 schreef Straatcommando. het volgende:

[..]
Wat klopt er niet aan dan?
Farage was simpelweg niet aan de macht. Het waren Boris Johnson en co die niets van Brexit hebben gemaakt.
  Forum Admin zaterdag 9 mei 2026 @ 23:10:05 #23
334798 crew  Straatcommando.
Je zuster op een houtvlot
pi_220753891
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 mei 2026 23:07 schreef TheIncredibleTwo het volgende:

[..]
Farage was simpelweg niet aan de macht. Het waren Boris Johnson en co die niets van Brexit hebben gemaakt.
Maar Farage was wel een van de aanjagers en voorstander van Brexit.
''Tuurlijk is het een onoogelijk lelijk spuugding. Kun je d'r toch nog wel aan gehecht zijn? Je houdt toch ook van je moeder?''
  zaterdag 9 mei 2026 @ 23:11:28 #24
46705 Kleffe_Dop
Sic Mundus Creatus Est
pi_220753904
Het VK zit dan ook diep in de penarie, behalve Londen en de bankensector is er bar weinig overgebleven van de economie, er is geen Pond om te investeren, het innovatieklimaat is ruk en er is een staatsschuld waar je de hik van krijgt.
Gooi vergrijzing en immigratie in de mix en je kijkt iedere zoveel jaar tegen een nieuwe volksmemmer aan.
pi_220753920
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 mei 2026 23:01 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]
Ik vind dit soort laffe weinig specifieke posts zo vermoeiend om te lezen.
Krijg vanuit jullie kant ook weinig input om op te reageren. Gaat niet verder dan een poging tot emotionele chantage en als dat niet werkt komt de hail mary in de vorm van nazi vergelijkingen op tafel, en wanneer dat niet werkt dan stoppen de reacties.

Als jij nou eens wat onderzoek laat zien dat aantoont dat islamitische migratie naar Nederland zorgt voor economische of culturele verrijking wat schaalbaar is tot groottes van de groepen die je binnen wil laten wat niet ten koste gaat van ons zelf dan wil ik daar best inhoudelijk op in gaan. Dan rekenen we dat even door.

Niet voor niks zie je in het nieuws ook enkel berichten over hoe "gemeen" rechts is, terwijl de veel sterkere boodschap zou zijn om aan te tonen hoeveel we wel niet hebben aan al die gelukszoekers hier. Of links is zo achterlijk dat ze dit zelf niet snappen, of dit nieuws inhoudelijk niet zo sterk als het demoniseren van rechts op basis van emotie en definities die ze zelf verzinnen en bijstellen.

Dan geef jij het goede voorbeeld maar aangezien je graag de diepte in gaat, leg mij eens uit wat de meerwaarde is van Somaliėrs voor ons land zonder een beroep op emotie te doen.
  zaterdag 9 mei 2026 @ 23:23:32 #26
287741 matspontius
Same old shit, different day
pi_220754039
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 mei 2026 23:04 schreef Straatcommando. het volgende:

[..]
Wat klopt er niet aan dan?
De suggestieve opmerkingen van deze user - net een langspeelplaat waarin een grote kras zit :O :O
"Hoka Hey!"
pi_220754112
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 mei 2026 22:17 schreef opgebaarde het volgende:
Farage is de man die Brexit voor elkaar kreeg. Jaren later hebben de Britten geleerd dat vrijwel alles wat Farage beweerde simpelweg leugens waren en toch weerhoudt dat de Britten er niet van om opnieuw op hem te stemmen. En dan zijn er mensen die beweren dat de Britten ‘wakker worden’.
Wat moeten ze dan? De andere twee keuzes geven al 15 jaar aan dat ze migratie willen beteugelen, maar doen er ook keer op keer op keer op keer niks aan. Beetje zoals D66 nu ook hier doet. Even populistisch lullen en dan weer negeren. Uiteindelijk ga je dan dit soort stemmen krijgen. De “fatsoenlijke alternatieven” bieden geen soelaas en zijn hun oorspronkelijke achterban al tijden vergeten.
Waarheid is datgene dat, als je er niet meer in gelooft, tņch blijft bestaan.
pi_220754130
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 mei 2026 23:05 schreef Red_85 het volgende:

[..]
misschien is het alternatief nog erger.
Nee.
  zaterdag 9 mei 2026 @ 23:38:18 #29
46705 Kleffe_Dop
Sic Mundus Creatus Est
pi_220754142
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 mei 2026 23:33 schreef Akkerdjie het volgende:

[..]
Wat moeten ze dan? De andere twee keuzes geven al 15 jaar aan dat ze migratie willen beteugelen, maar doen er ook keer op keer op keer op keer niks aan. Beetje zoals D66 nu ook hier doet. Even populistisch lullen en dan weer negeren. Uiteindelijk ga je dan dit soort stemmen krijgen. De “fatsoenlijke alternatieven” bieden geen soelaas en zijn hun oorspronkelijke achterban al tijden vergeten.
De problemen in het VK gaan veel, veel verder dan enkel immigratie.
pi_220754169
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 mei 2026 23:11 schreef Kleffe_Dop het volgende:
Het VK zit dan ook diep in de penarie, behalve Londen en de bankensector is er bar weinig overgebleven van de economie, er is geen Pond om te investeren, het innovatieklimaat is ruk en er is een staatsschuld waar je de hik van krijgt.
Gooi vergrijzing en immigratie in de mix en je kijkt iedere zoveel jaar tegen een nieuwe volksmemmer aan.
Ik denk dat Farage wel wat kan doen aan de immigratie. Niet dat hij echt wat voor elkaar krijgt op dat vlak, maar de mensen komen voor een goede economie en de laatste keer dat hij wat voor elkaar kreeg was een enorme klap voor de economie van GB. Trump heeft Amerika ook in rap tempo veranderd in een plek waar onvrijheid grootschalige armoede ontmoet en daar gaan ook veel minder mensen naartoe!
pi_220754196
quote:
19s.gif Op zaterdag 9 mei 2026 23:12 schreef TwenteFC het volgende:

[..]
Krijg vanuit jullie kant ook weinig input om op te reageren. Gaat niet verder dan een poging tot emotionele chantage en als dat niet werkt komt de hail mary in de vorm van nazi vergelijkingen op tafel, en wanneer dat niet werkt dan stoppen de reacties.

Als jij nou eens wat onderzoek laat zien dat aantoont dat islamitische migratie naar Nederland zorgt voor economische of culturele verrijking wat schaalbaar is tot groottes van de groepen die je binnen wil laten wat niet ten koste gaat van ons zelf dan wil ik daar best inhoudelijk op in gaan. Dan rekenen we dat even door.

Niet voor niks zie je in het nieuws ook enkel berichten over hoe "gemeen" rechts is, terwijl de veel sterkere boodschap zou zijn om aan te tonen hoeveel we wel niet hebben aan al die gelukszoekers hier. Of links is zo achterlijk dat ze dit zelf niet snappen, of dit nieuws inhoudelijk niet zo sterk als het demoniseren van rechts op basis van emotie en definities die ze zelf verzinnen en bijstellen.

Dan geef jij het goede voorbeeld maar aangezien je graag de diepte in gaat, leg mij eens uit wat de meerwaarde is van Somaliėrs voor ons land zonder een beroep op emotie te doen.
Geen enkele. 10 jaar terug waren er meer Somalische mannen drugsverslaafd dan een baan hadden. Geen idee of dat drastisch veranderd is, maar ik gok zomaar van niet.

Zie je hoe je zoiets kan opschrijven zonder meteen in de slachtofferrol te schieten zoals je hier doet met je jankpost of in algemene vaagheden kan blijven zoals in de vorige?
pi_220754218
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 mei 2026 23:45 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]
Geen enkele. 10 jaar terug waren er meer Somalische mannen drugsverslaafd dan een baan hadden. Geen idee of dat drastisch veranderd is, maar ik gok zomaar van niet.

Zie je hoe je zoiets kan opschrijven zonder meteen in de slachtofferrol te schieten zoals je hier doet met je jankpost of in algemene vaagheden kan blijven zoals in de vorige?
Zo zeg nou dit was een een inhoudelijk sterke post van jou! Gelukkig geef jij het goede voorbeeld. Geef mij voortaan gewoon direct gelijk bespaart ons beide tijd.
pi_220754300
quote:
19s.gif Op zaterdag 9 mei 2026 23:47 schreef TwenteFC het volgende:

[..]
Zo zeg nou dit was een een inhoudelijk sterke post van jou! Gelukkig geef jij het goede voorbeeld. Geef mij voortaan gewoon direct gelijk bespaart ons beide tijd.
Maar je hebt geen gelijk. Je jankt alleen en zegt niet wat je wil. Wat is het "begin" dat de overheid zou moeten uitvoeren?
  zondag 10 mei 2026 @ 00:09:22 #34
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_220754319
quote:
19s.gif Op zaterdag 9 mei 2026 22:23 schreef TwenteFC het volgende:

[..]
Omdat het jou niet uitkomt? Waarom zou je stemmen op iemand die je land nog meer kwaad doet.
Maar Farage zou ook niet mij gewenste keus zijn, hij is nog veel te lief en krabbelt op veel posities al terug.

Net zoals we in Nederland nog geen partij hebben die op immigratie echt zegt wat nou nodig is, en nou eens gewoon openlijk begint bij het begin.
Farage is simpelweg een leugenaar die beweerde dat ze veel geld zouden krijgen en minder migranten zouden komen met de Brexit. Maar dat bleek allemaal onwaar te zijn waardoor het VK veel armer is geworden.

En zo'n figuur ga je dan premier maken. Dat zal vast een groot succes worden.
  zondag 10 mei 2026 @ 00:11:32 #35
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_220754326
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 mei 2026 23:45 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]
Geen enkele. 10 jaar terug waren er meer Somalische mannen drugsverslaafd dan een baan hadden. Geen idee of dat drastisch veranderd is, maar ik gok zomaar van niet.

Zie je hoe je zoiets kan opschrijven zonder meteen in de slachtofferrol te schieten zoals je hier doet met je jankpost of in algemene vaagheden kan blijven zoals in de vorige?
Bovendien je land overleveren aan een pyromaan vanwege wat Somalische nietsnutten is ook tamelijk zelfdestructief.
pi_220754331
Die Starmer cuck wil ook maar niet opstappen terwijl hij zo'n beetje de meest gehate premier ooit is.
pi_220754334
quote:
0s.gif Op zondag 10 mei 2026 00:05 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]
Maar je hebt geen gelijk. Je jankt alleen en zegt niet wat je wil. Wat is het "begin" dat de overheid zou moeten uitvoeren?
Europese en grondwettelijke verdragen uit een andere tijdsgeest die nu als schild ter verdediging worden gebruikt om asielzoekers binnen te loodsen en het uitzetten te frustreren al dan niet zo kostbaar en tijdrovend te maken.

Om het voor jou begrijpelijk te maken; Ik wil verdragen en wetten nationaal en internationaal/Europees die misbruikt worden om onze landen vol te stoppen en die linkse instituten houvast geven om om de boel vast te laten lopen verscheuren en nieuwe fundamenten hebben. Tot aan de grondwet aan toe.

En dat zonder angst voor verwijten en met halve omslachtige taal.
pi_220754337
quote:
0s.gif Op zondag 10 mei 2026 00:11 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Bovendien je land overleveren aan een pyromaan vanwege wat Somalische nietsnutten is ook tamelijk zelfdestructief.
Ik durf de stelling wel aan dat Farage de economie van GB meer heeft gekost dan al die enge Somaliėrs bij elkaar ja. Maar drugsverslaafd gekkie op straat simpel. Economie moeilijk.
pi_220754339
quote:
0s.gif Op zondag 10 mei 2026 00:09 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Farage is simpelweg een leugenaar die beweerde dat ze veel geld zouden krijgen en minder migranten zouden komen met de Brexit. Maar dat bleek allemaal onwaar te zijn waardoor het VK veel armer is geworden.

En zo'n figuur ga je dan premier maken. Dat zal vast een groot succes worden.
Farage gaat ook geen succes worden, die zit er voornamelijk voor zichzelf. Maar dat is niet uniek aan Farage.
pi_220754351
quote:
19s.gif Op zondag 10 mei 2026 00:18 schreef TwenteFC het volgende:

[..]
Europese en grondwettelijke verdragen uit een andere tijdsgeest die nu als schild ter verdediging worden gebruikt om asielzoekers binnen te loodsen en het uitzetten te frustreren al dan niet zo kostbaar en tijdrovend te maken.

Om het voor jou begrijpelijk te maken; Ik wil verdragen en wetten nationaal en internationaal/Europees die misbruikt worden om onze landen vol te stoppen en die linkse instituten houvast geven om om de boel vast te laten lopen verscheuren en nieuwe fundamenten hebben. Tot aan de grondwet aan toe.

En dat zonder angst voor verwijten en met halve omslachtige taal.
Linkse instituten man man man. Ook hier schrijf je enkel wat je kut vindt niet wat je wil. Zelf invulbare "nieuwe fundamenten"
pi_220754353
quote:
0s.gif Op zondag 10 mei 2026 00:25 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]
Linkse instituten man man man. Ook hier schrijf je enkel wat je kut vindt niet wat je wil. Zelf invulbare "nieuwe fundamenten"
Dat jij niet begrijpend kan lezen is niet mijn tekortkoming.
pi_220754359
quote:
0s.gif Op zondag 10 mei 2026 00:11 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Bovendien je land overleveren aan een pyromaan vanwege wat Somalische nietsnutten is ook tamelijk zelfdestructief.
Het lijkt me in ieder geval stukken beter dan stemmen op partijen die decennialang wegkeken terwijl duizenden autochtone meisjes misbruikt werden door niet-Westerse immigranten. Immigratieproblematiek gaat wel een stuk verder dan ‘wat nietsnutten’. Mensen hebben jarenlang op gevestigde partijen gestemd die niets om hen gaven. Over zelfdestructief gesproken.

Helaas denk ik dat Farage ook niets gaat oplossen, maar liever dat dan het alternatief.
pi_220754367
quote:
19s.gif Op zondag 10 mei 2026 00:26 schreef TwenteFC het volgende:

[..]
Dat jij niet begrijpend kan lezen is niet mijn tekortkoming.
Ik kan wel begrijpend lezen en daarom is het af en toe ook zo kut op dit forum. In je hele plan staat trouwens geen enkele oplossing of zelfs maar erkenning voor het grootste probleem bij massale uitzettingen.
pi_220754394
quote:
0s.gif Op zondag 10 mei 2026 00:35 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]
Ik kan wel begrijpend lezen en daarom is het af en toe ook zo kut op dit forum. In je hele plan staat trouwens geen enkele oplossing of zelfs maar erkenning voor het grootste probleem bij massale uitzettingen.
Misschien moet je dan eens betere vragen stellen als je nooit de gewenste antwoorden krijgt. Of je kiest er expres voor om het zo vaag en breed te houden exact waar jij mij van verwijt omdat je weet dat niemand een wetsvoorstel van 600 pagina's gaat typen op op FOK!.

Om oplossingen mogelijk te maken moeten we ten eerste alle juridische tools die gebruikt worden om mensen binnen te halen afbreken. Dan kan je beginnen met vluchtelingen en migranten uit kansloze landen categorisch weigeren dan zit de kraan dicht. Dat is vanuit links vaak het eerste wat ze roepen wanneer over remigratie gesproken wordt .. dat het niet "kan" omdat we krabbeltjes hebben onder verdrag van de vluchteling en noem het maar op.

Zo krijgt Nederland krijgt relatief veel aanvragen van Syriėrs, Eritreeėrs, Jemenieten, Afghanen, Somaliėrs enzovoort omdat die juridisch kansrijk zijn hier. In 2024 was het erkenningspercentage bij eerste aanleg bijvoorbeeld 95% voor Syriėrs en 90% voor Eritreeėrs.

Dat is dus een concreet startpunt wat concreet resultaat biedt.

Mensen op het vliegtuig zetten is meer werk ja, dus laten we eerst zorgen dat we straks minder werk hebben.
  zondag 10 mei 2026 @ 01:06:49 #45
168739 Red_85
'echt wel'
pi_220754420
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 mei 2026 23:36 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]
Nee.
Denk jij.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_220755091
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 mei 2026 23:38 schreef Kleffe_Dop het volgende:

[..]
De problemen in het VK gaan veel, veel verder dan enkel immigratie.
Het bericht waar ik op reageerde ging over Farage en Brexit, waarvan migratie toen het hoofdthema was. Daar reageerde ik op. Natuurlijk zijn er nog vele andere (NHS, Londen versus de rest, achterstalligheid, ingestorte industrie, recent censurbeleid, slap woningbeleid, nauwelijks tot geen groei, afhankelijkheid) problemen, slimmerd.
Waarheid is datgene dat, als je er niet meer in gelooft, tņch blijft bestaan.
  zondag 10 mei 2026 @ 08:54:25 #47
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_220755274
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 mei 2026 23:10 schreef Straatcommando. het volgende:

[..]
Maar Farage was wel een van de aanjagers en voorstander van Brexit.
En komt van dezelfde kostschoolelite als al de andere politici. Maar goed, feit is dat hij de uitvoering niet heeft geleid dus we zullen nooit weten of hij er wat van had gemaakt / dit voor ogen had.
  zondag 10 mei 2026 @ 09:13:25 #48
61421 icecreamfarmer_NL
VOC mentaliteit
pi_220755389
quote:
0s.gif Op zondag 10 mei 2026 08:54 schreef Richestorags het volgende:

[..]
En komt van dezelfde kostschoolelite als al de andere politici. Maar goed, feit is dat hij de uitvoering niet heeft geleid dus we zullen nooit weten of hij er wat van had gemaakt / dit voor ogen had.
Farage is wilders^2. Veel schreeuwen weinig kunnen. Voor Farage was een gunstige brexit helemaal onmogelijk geweest. Die man vluchtte naar de VS.
1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."
  zondag 10 mei 2026 @ 09:23:06 #49
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_220755496
Sowieso ook onder Farage was het speelveld waarmee de UK het moest doen na de Brexit niet anders geweest.

Het is gewoon een giga kutidee dan op geen enkele manier iets positiefs brengt.
  zondag 10 mei 2026 @ 09:25:24 #50
503714 SebbeSwensje
No one here is exactly what he
pi_220755513
We wensen dat land aan de andere kant van de plas veel succes met hun verkiezingsuitslag en we hopen dat ze er wat mee opschieten.
Appears.
Je bent een Heraclied, of je bent het niet!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')