Oh zoquote:Op donderdag 7 mei 2026 18:29 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Nee lieve schat, wie dóet die dingen ‘gratis’
Ahh oké, nou dat is niet gek. Even bellen en ze komen je te hulp! Dat vind ik een luxe.quote:Op donderdag 7 mei 2026 18:34 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Oh zoNaja, het is natuurlijk nooit gratis, maar er zitten hier wat bedrijven in de buurt die gelinkt zijn aan de woningcorporatie die ingeschakeld worden.
Herken ik ook wel.quote:Op donderdag 7 mei 2026 19:36 schreef Sunshine1982 het volgende:
Oh er schiet me wat te binnen, kleuren combineren. Ik kan echt niet zien wat bij elkaar staat en wat vloekt.
ik ga je quoten want dezelfde problemen hierquote:Op vrijdag 8 mei 2026 15:18 schreef Forumtijger het volgende:
Klussen- Als ik alleen al een schroevendraaier zie liggen, krijg ik spontaan handkramp
Koken-Alles wat ingewikkelder is dan
1. ei->pan->water of
2. kant-en-klaar-maaltijd->magnetron, gaat mijn pet te boven
Knutselen- Na 2 minuten proberen vliegt mijn schaar, papier en lijmpot al door het raam, ongeacht of die dicht of open is..
Ik had de perfecte collega, ik bouwde de basis, hij deed de foutafhandeling en dat soort zaken. Ieder zijn eigen sterkte.quote:Op vrijdag 8 mei 2026 12:07 schreef FlippingCoin het volgende:
Ik ben slecht om even rust te bewaren, vaak denk ik dat iets af is, het juiste antwoord is, goed werkt, maar zou ik wat meer tijd moeten nemen om te zien dat er nog iets mist of beter kan maar dan wil ik alweer door met de volgende gedachte. Ik merk dit op vele vlakken, het komt terug in mijn werk maar ook gewoon in een discussie. Als ik wat meer tijd nam om het eea nog eens te herzien zou ik minder kleine foutjes maken.
I think that it’s extraordinarily important that we in computer
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |