Vond JW wel een fijne DJ, maar bij Top2000 kreeg ik hem toch nooit mee, want ben nooit wakker rond zijn slot. Hoe dan ook jammer.quote:Op maandag 22 juni 2026 20:03 schreef onlogisch het volgende:
Geen Roodbeen meer met de top2000
Radio 2-dj’s Jan Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte volgen Gordon en Froukje op bij Radio 10
https://www.ad.nl/show/ra(...)j-radio-10~a11d8958/
Zat al zo lang bij Radio 2, ik snap t wel. Maar vraag me af of hun behoudender vorm van radio maken wel gaat aanslaan bij een station als radio 10quote:Op maandag 22 juni 2026 20:03 schreef onlogisch het volgende:
Geen Roodbeen meer met de top2000
Radio 2-dj’s Jan Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte volgen Gordon en Froukje op bij Radio 10
https://www.ad.nl/show/ra(...)j-radio-10~a11d8958/
Nog een keer. Potloodwerk voor december dus.quote:Op zondag 31 mei 2026 17:01 schreef Tussle266 het volgende:
[..]
Summertime Sadness is er pas doorheen gejaagd een keer. De originele, maar met de albumcover van de Gervais-mix. Maar dat is vrij gebruikelijk bij 2, dat soort foute koppelingen.
Ik geloof er niet echt in. Zelfs Tina haalde met t overlijden in dezelfde periode ternauwernood oudjaarsdag.quote:Op donderdag 9 juli 2026 11:54 schreef DecoAoreste het volgende:
Zou Total Eclipse oudjaarsdag kunnen halen? Wordt spannend denk ik.
Tina genoot minder Xi-sympathie.quote:Op donderdag 9 juli 2026 11:57 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Ik geloof er niet echt in. Zelfs Tina haalde met t overlijden in dezelfde periode ternauwernood oudjaarsdag.
Chinese president? (Weet oprecht niet wat xi-sympathie is :-)lquote:
Is ze uitgestrooid dan?quote:
Ik sluit het niet uit.quote:Op donderdag 9 juli 2026 11:54 schreef DecoAoreste het volgende:
Zou Total Eclipse oudjaarsdag kunnen halen? Wordt spannend denk ik.
Mijn zoon stemt elk jaar op Holding out for a hero. Zonder succes en ik verwacht ook eigenlijk niet dat haar overlijden gaat helpen.quote:Op vrijdag 10 juli 2026 13:09 schreef camilero het volgende:
Ik denk dat 100 plekken stijging wel het maximaal haalbare is voor Bonnie. En misschien een extra nummer erbij op 1e kerstdag
Oh nee hè. Dank voor de waarschuwing.quote:Op vrijdag 17 juli 2026 19:15 schreef peaceman het volgende:
Zou er nog iets van dat nieuwe Stones album doorsijpelen in de lijst? best een prima album vind ik trouwens.
In The Stars is Topsong geweest en ze hangen bij 2 al de hele week in de vangrail om die Amy-cover. Maar wat 2 zelf doet, is al jaren geen graadmeter meer voor wat er in de lijst gebeurt. Mijn gok is dat het net iets te ver weg is. Hackney Diamonds was een net iets minder album, maar werd week of 5 voor de stemweek gelanceerd.quote:Op vrijdag 17 juli 2026 19:15 schreef peaceman het volgende:
Zou er nog iets van dat nieuwe Stones album doorsijpelen in de lijst? best een prima album vind ik trouwens.
Het is wel een beter album dan HD. Die cover vind ik dan weer niet zo bijzonder.quote:Op vrijdag 17 juli 2026 23:33 schreef Tussle266 het volgende:
[..]
In The Stars is Topsong geweest en ze hangen bij 2 al de hele week in de vangrail om die Amy-cover. Maar wat 2 zelf doet, is al jaren geen graadmeter meer voor wat er in de lijst gebeurt. Mijn gok is dat het net iets te ver weg is. Hackney Diamonds was een net iets minder album, maar werd week of 5 voor de stemweek gelanceerd.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |