Hoe kan je zo iets vinden? Zo iets is waar of niet, al dan niet aantoonbaar.quote:Ik vind daarom dat racisme en intelligentie een zekere corollatie heeft.
Dat leg ik net uit hoe ik tot die conclusie ben gekomenquote:Op donderdag 16 april 2026 15:34 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Hoe kan je zo iets vinden? Zo iets is waar of niet, al dan niet aantoonbaar.
Nee mijn vraag is heel specifiek, hoe kan je zo iets vinden? Verder dan dat heb ik overigens niet gelezen maar dat is niet relevant.quote:Op donderdag 16 april 2026 15:35 schreef incel het volgende:
[..]
Dat leg ik net uit hoe ik tot die conclusie ben gekomen
Omdat alleen domme mensen echt racistisch zouden zijn en ik zie dat ook. Ik zelf ben nooit racistisch. Want ik weet van dat is onrechtvaardig. En ga er dan van uit en zie ook dat domme mensen wel deze onrechtvaardigheden doen en dat breekt m'n hart zeg ik jequote:Op donderdag 16 april 2026 15:35 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Nee mijn vraag is heel specifiek, hoe kan je zo iets vinden? Verder dan dat heb ik overigens niet gelezen maar dat is niet relevant.
Ik hou verder mijn mond wel.quote:Op donderdag 16 april 2026 15:05 schreef incel het volgende:
Ik vind daarom dat racisme en intelligentie een zekere corollatie correlatie heeft hebben. Mensen die heel dom zijn, zijn vaak racistisch
Altijd zo gay als jullie een perfectly good topic naar de vergaarbak verplaatsen, iedereen weet dat alleen losers in de vergaarbak komenquote:
quote:Op donderdag 16 april 2026 15:37 schreef incel het volgende:
[..]
Omdat alleen domme mensen echt racistisch zouden zijn en ik zie dat ook. Ik zelf ben nooit racistisch. Want ik weet van dat is onrechtvaardig. En ga er dan van uit en zie ook dat domme mensen wel deze onrechtvaardigheden doen en dat breekt m'n hart zeg ik je
Ik begrijp best dat de redenatie in de OP voor jou behoorlijk complex is en dat je er trots op bent dat je dit hebt weten te verwoordenquote:Op donderdag 16 april 2026 15:54 schreef incel het volgende:
Dit topic had meer iets geweest voor filosofie en levensbeschouwing dan. Het spijt me dat ik dacht dat het topic minder dan te ingewikkeld zou zijn voor general chat
Definieer eerst “ras”.quote:Op donderdag 16 april 2026 15:31 schreef incel het volgende:
[..]
Mensen onheus bejegenen op basis van ras
Heb je een voorbeeld?quote:Op donderdag 16 april 2026 15:37 schreef incel het volgende:
[..]
Omdat En ga er dan van uit en zie ook dat domme mensen wel deze onrechtvaardigheden doen en dat breekt m'n hart zeg ik je
enquote:De indeling van de mensheid in verschillende menselijke rassen is de groepering van mensen in verschillende categorieėn op basis van uiterlijke kenmerken. In het verleden werd de term ook in de biologie gebruikt. Biologisch gezien bestaan er naar hedendaagse wetenschappelijke inzichten binnen de soort Homo sapiens echter geen rassen.
Samenvattend: een menselijk ras bestaat eigenlijk niet, maar in juridische zin doen we alsof het wel bestaat en definiėren dit dan als hierboven vetgedrukt aangeven.quote:In juridische zin wordt het woord 'ras' uitgelegd op basis van het Internationaal Verdrag inzake de uitbanning van alle vormen van rassendiscriminatie uit 1966, als een term die in ieder geval het vermeende ras, huidskleur, afkomst en nationale of etnische afstamming van een bepaalde groep omvat. In het Nederlands strafrecht zijn daarom sommige uitingsdelicten, waaronder groepsbelediging en aanzetten tot haat en discriminatie, van toepassing op groepen met een bepaalde afkomst of etniciteit.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |