Ik vind oenga boenga echt kut, beter dual axesquote:Op dinsdag 7 april 2026 14:26 schreef 2dope het volgende:
[..]
Ja die zijn niet voor Kliff hè, alleen voor Oenga Boenga
Kwijnende eiken vormen een begeerde ontmoetingsplek voor vliegend herten, vooral als die eiken bloedende wondjes hebben.quote:Op woensdag 8 april 2026 10:41 schreef 2dope het volgende:
Gisteravond op keverjacht geweest om bright orange dye en rich orange dye te kunnen makenAls iemand nog tips nodig heeft om vliegende herten, bladsprietkevers of boktorren te vangen, let me know.
Er staat "als iemand nog tips nodig heeft", niet "ik zoek tips"quote:Op woensdag 8 april 2026 10:45 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Kwijnende eiken vormen een begeerde ontmoetingsplek voor vliegend herten, vooral als die eiken bloedende wondjes hebben.
https://www.naturetoday.c(...)s/message/?msg=29953
Het vliegend hert is in Nederland aanwezig op de Veluwe, in Twente, het Rijk van Nijmegen, midden-Limburg en Zuid-Limburg. Binnen deze verspreidingsgebieden bevindt de soort zich in meerdere, grotendeels geïsoleerde deelgebieden.
https://kenniscentruminsecten.nl/soorten/vliegend-hert/
Succes
Halve nacht wakker gelegen van de pijn.quote:Op woensdag 8 april 2026 11:15 schreef 2dope het volgende:
[..]
Er staat "als iemand nog tips nodig heeft", niet "ik zoek tips"Ik ben inmiddels bedreven kevervanger. Vooral rond bomen/boomclusters vind je veel. Ik kreeg een tip dat je "gold dye" kunt maken met rich orange dye en bright orange dye. Wilde graag een zwaard vergulden om m'n gold drip te complementeren.
Hoe dan ook, wel leuk om te zien dat de vliegende herten (stag beetles) in Crimson Desert ook daadwerkelijk pas actief worden bij schemering/zonsondergang.
Hoe bedoel je?quote:Op woensdag 8 april 2026 11:41 schreef ReplaR het volgende:
Ik snap echt geen donder hoe je moet vechten....
Ik heb dit doorgestuurd naar de politiequote:Op woensdag 8 april 2026 10:56 schreef StateOfMind het volgende:
Wellicht straks maar eens met wat Cobra 6-en naar het lokale hertenkamp gaan
Ik wil hoe dan ook een vliegend hert zienquote:Op woensdag 8 april 2026 13:01 schreef Momo het volgende:
[..]
Ik heb dit doorgestuurd naar de politie
Ik weet totaal niet hoe je je verdedigd, spel legt niets uit.quote:Op woensdag 8 april 2026 12:23 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Hoe bedoel je?
Als je bij Skills kijkt, dan kun je zien welke knoppen en triggers wat doen.
Jawel, wordt uitgelegd in de tutorial als je kampje wordt aangevallen door Black Bears. Het spel 'pauzeert' dan enkele momenten en vertelt je welke knop je moet indrukken: RB/R1 voor standaardaanval, RT/R2 voor sterke aanval, LB/L1 voor blocken, B/rondje voor dodgen, RB/R1 + RT/R2 voor charged attack. Volgens mij kun je dit allemaal teruglezen in de guides (menu > other > guides) maar dat weet ik niet zekerquote:Op woensdag 8 april 2026 13:32 schreef ReplaR het volgende:
[..]
Ik weet totaal niet hoe je je verdedigd, spel legt niets uit.
alsjeblieft, hierbij een plaatje.quote:Op woensdag 8 april 2026 13:13 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Ik wil hoe dan ook een vliegend hert zien
Thx zal t vanavond eens proberen.quote:Op woensdag 8 april 2026 13:48 schreef 2dope het volgende:
[..]
Jawel, wordt uitgelegd in de tutorial als je kampje wordt aangevallen door Black Bears. Het spel 'pauzeert' dan enkele momenten en vertelt je welke knop je moet indrukken: RB/R1 voor standaardaanval, RT/R2 voor sterke aanval, LB/L1 voor blocken, B/rondje voor dodgen, RB/R1 + RT/R2 voor charged attack. Volgens mij kun je dit allemaal teruglezen in de guides (menu > other > guides) maar dat weet ik niet zeker
Succes, wat wel goed is om te onthouden is dat je geen opeenvolgende input hoeft te geven voor combo's, je kunt gewoon de knoppen inhouden. Bijvoorbeeld: R2 heeft een sterke combo van iets van 5 aanvallen achter elkaar (afhankelijk van het wapen). Maar je hoeft dan níet 5 keer op R2 te drukken, je kunt gewoon R2 inhouden, de combo wordt dan automatisch uitgevoerd (tenzij/totdat je aanval wordt onderbroken).quote:
Ha heb ik ook weer wat geleerd. Ik druk elke keer opnieuw in. Vana eens zien.quote:Op woensdag 8 april 2026 14:31 schreef 2dope het volgende:
[..]
Succes, wat wel goed is om te onthouden is dat je geen opeenvolgende input hoeft te geven voor combo's, je kunt gewoon de knoppen inhouden. Bijvoorbeeld: R2 heeft een sterke combo van iets van 5 aanvallen achter elkaar (afhankelijk van het wapen). Maar je hoeft dan níet 5 keer op R2 te drukken, je kunt gewoon R2 inhouden, de combo wordt dan automatisch uitgevoerd (tenzij/totdat je aanval wordt onderbroken).
Ja herkenbare struggles dit. Ik had dus eindelijk mijn "golden dye" gemaakt, na uren keverjagen, dus ik met m'n blije hoofd naar die verfmeneer vlakbij Hernand, blijkt dat die alleen dingen kan met "red dye"quote:Op woensdag 8 april 2026 16:59 schreef Momo het volgende:
Hoe verf je eigenlijk je kleren en armor, ik was bij de verf meneer vlak bij het begin dorp, had onderweg een keer Yellow en Red Dye gevonden in een glazen potje, maar dan kun je dus nog niet meteen iets verven als je naar die meneer gaat?
Enkel rood is raar want de kleuren van de soldaten van daar is juist blauw en hun vijand is in het rood.quote:Op woensdag 8 april 2026 17:38 schreef 2dope het volgende:
[..]
Ja herkenbare struggles dit. Ik had dus eindelijk mijn "golden dye" gemaakt, na uren keverjagen, dus ik met m'n blije hoofd naar die verfmeneer vlakbij Hernand, blijkt dat die alleen dingen kan met "red dye"blijkt dus dat per verfpersoon (m/v) het ook nog verschilt welke kleur ze kunnen dyen.
De ultieme oplossing is overigens een dyer in je kamp krijgen, die kan met alle kleuren overweg. Probleem is alleen dat je daarvoor eerst zevenentachtig kampmissies moet doen voordat je haar/hem/zij unlockt, daar had ik geen zin in
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |