Batterijen er naast bewaren, nooit in de zaklamp (of de radio, of wat je dan in je noodpakket ook aan spul op batterijen hebt). Ik neem aan dat iedereen dat toch wel snapt.quote:Op vrijdag 3 april 2026 09:21 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Die je na jaren dan eens wilt gebruiken en dan niet meer blijkt te werken vanwege lekkende batterijen.
Linkjes naar bol doen het niet. Is al een tijdje zo.quote:Op vrijdag 3 april 2026 12:18 schreef Eightyone het volgende:
Op Bol:
https://www.bol.com/nl/nl(...)rt/9200000051680823/
Er liggen er meerdere in huis, ik ben er zeer tevreden over.
Zoek op Bol anders naar 'CREE Mini LED Zaklamp - 700 Lumen - Zwart'.quote:Op vrijdag 3 april 2026 12:22 schreef vosss het volgende:
[..]
Linkjes naar bol doen het niet. Is al een tijdje zo.
Bij mij wel, ik klik er net op en kom bij een leuk lampje uit. Op Bol nog wel.quote:Op vrijdag 3 april 2026 12:22 schreef vosss het volgende:
[..]
Linkjes naar bol doen het niet. Is al een tijdje zo.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |