Vervelendquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Smile, it's free therapy.
quote:Op dinsdag 3 maart 2026 22:35 schreef StevenHyde het volgende:
Mijn vrouw werd net wakker en dacht dat er een grote schorpioen op me lag. Ben blij dat ze niet begon te slaan 🥲
Slaap lekkerquote:
quote:Op dinsdag 3 maart 2026 22:32 schreef Kissingbird het volgende:
[..]
Vervelend
nee vaker last van. Hele dag vergadering gehad, dus te weinig bewogen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wat je niet doodt, zorgt er alleen voor dat je vreemd overkomt in intieme situaties.
Zou het helpen als kater je benen masseert? Of maakt dat niet veel uit?quote:Op dinsdag 3 maart 2026 22:37 schreef Moeraskat het volgende:
[..]
Slaap lekker![]()
[..]
nee vaker last van. Hele dag vergadering gehad, dus te weinig bewogen.
dat denk ik niet.quote:
Nee dat beeld ze dan in. Ook weleens dat ze een mega spin ziet een overtuigd is. Moet haar dan echt kalmerenquote:Op dinsdag 3 maart 2026 22:36 schreef Kissingbird het volgende:
[..]![]()
Zal wel de afstandbediening zijn geweest dat grote ding
Is ze heel bang voor spinnen enzo?quote:Op dinsdag 3 maart 2026 22:39 schreef StevenHyde het volgende:
[..]
Nee dat beeld ze dan in. Ook weleens dat ze een mega spin ziet een overtuigd is. Moet haar dan echt kalmeren
Ah dat is vervelend en kan eng zijn.. Weet ze dit later nog?quote:Op dinsdag 3 maart 2026 22:39 schreef StevenHyde het volgende:
[..]
Nee dat beeld ze dan in. Ook weleens dat ze een mega spin ziet een overtuigd is. Moet haar dan echt kalmeren
Niet bovengemiddeldquote:Op dinsdag 3 maart 2026 22:39 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Is ze heel bang voor spinnen enzo?
Even vragenquote:Op dinsdag 3 maart 2026 22:38 schreef Kissingbird het volgende:
[..]
Zou het helpen als kater je benen masseert? Of maakt dat niet veel uit?
Ja dat wel. Dan zegt ze dat het echt realistisch was. Maargoed ik wordt dan wel wakker ervan dus kan haar overtuigen dat het niet echt is. Gebeurd gelukkig maar om de paar maandenquote:Op dinsdag 3 maart 2026 22:40 schreef Kissingbird het volgende:
[..]
Ah dat is vervelend en kan eng zijn.. Weet ze dit later nog?
Gelukkig heeft ze dit niet zo vaak. Naar om te hebben.quote:Op dinsdag 3 maart 2026 22:42 schreef StevenHyde het volgende:
[..]
Ja dat wel. Dan zegt ze dat het echt realistisch was. Maargoed ik wordt dan wel wakker ervan dus kan haar overtuigen dat het niet echt is. Gebeurd gelukkig maar om de paar maanden
Ah die is liefquote:Op dinsdag 3 maart 2026 22:44 schreef StevenHyde het volgende:
Heb ff onderzoek gedaan naar kunnen ze wel
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |