Ik wist het al wel. Ik ben laatst nog met schoonmoeder naar de Intratuin geweest. En als zij af en toe laat vallen dat lopen zo slecht gaat, gaat het nog veel slechter dan dat. Er is niet echt iets aan de hand, ik denk dat het ondertraindheid van het hele lijf is als gevolg van andere mankementen.quote:Op woensdag 4 maart 2026 08:08 schreef sigme het volgende:
Oi, @:lucky_strike dat klinkt confronterend![]()
Is de stemming wel goed?
En wat vind je zelf van het park?
Je kunt vooral het eind missen. Sinds lawezegge zaterdagmiddag is het een herhaling van zetten.quote:Op woensdag 4 maart 2026 06:51 schreef Vanyel het volgende:
Ik probeer bij te lezen maar ben pas bij 6.
Kan ik 1 en ander overslaan zonder de start van deze shit te missen?
Tnxquote:Op woensdag 4 maart 2026 08:03 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Mobiel![]()
flipsen in FB / FOK! MOET BLIJVEN! #11 omdat FOK!
Iemand schreef ergens in dat monstertopic iets over een knopje waarmee je alleen x persoons posts in een topic kon zien. Volgens mij.quote:Op woensdag 4 maart 2026 08:16 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
CtrlF vervangen door klikken op drie puntjes en 'zoeken op pagina' en dan ben er wel mobiel, denk ik.
Bij mij is dat vooral omdat ik niet wil dat ze me er gaan zoeken.quote:Op woensdag 4 maart 2026 08:18 schreef Sarabi het volgende:
De laatste dagen denk ik er ook over na hoe het komt dat ik nooit Fok! durf te benoemen aan vrienden/familie maar aan het FB topic te merken ben ik niet de enige. En dat is ook niet handig als je als forum wil groeien.
Dat kan volgens mij alleen in de desktopversie. Toggle user heet het en het zweeft ergens in de buurt van de naam.quote:Op woensdag 4 maart 2026 11:07 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Iemand schreef ergens in dat monstertopic iets over een knopje waarmee je alleen x persoons posts in een topic kon zien. Volgens mij.
Ik hoopte daar nog info over te krijgen
Ja, bij mij dit ook.quote:Op woensdag 4 maart 2026 11:09 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Bij mij is dat vooral omdat ik niet wil dat ze me er gaan zoeken.
Mensen die mij kennen weten heus wel dat ik geen achterlijke wappie of rechts extremist ben, daar doet mijn fokgedrag niks toe.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat is stomquote:Op woensdag 4 maart 2026 11:21 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Dat kan volgens mij alleen in de desktopversie. Toggle user heet het en het zweeft ergens in de buurt van de naam.
Jij geeft best wat aanknopingspunten ja, ik waarschijnlijk ook wel. Aan de andere kant ik zag een oud collega ooit op FOK en was toen benieuwd of ik hem kon vinden.quote:Op woensdag 4 maart 2026 11:27 schreef vlindertje89 het volgende:
[..]
Ja, bij mij dit ook.
Ik wil hier gewoon alles kunnen blijven posten, zonder te hoeven nadenken over wie er misschien wel meelezen en of ik wel wil dat zij dit van mij weten. Want ik denk dat ik op basis van mijn posts voor mensen die mij kennen best snel vindbaar ben, als ze hier ook zouden zitten.
Maar je kan wel op mobiel naar de desktopversie he? Het is alleen onhandigquote:
Ik heb het net gedaan en het is inderdaad verdomd onhandig maar nu heb ik je niet alleen getoggled maar ben je ook plots mijn vriendquote:Op woensdag 4 maart 2026 11:51 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Maar je kan wel op mobiel naar de desktopversie he? Het is alleen onhandig
het is ook wel een ander verhaal als je in het buitenland woont vind ik. zoals eerder, mijn buitelandse vrienden komen hier niet. m'n lief leest geen nederlands, dus voila. dan zijn er nog de nederlandse vrienden, maar die zitten dus niet OOK op fokquote:Op woensdag 4 maart 2026 12:31 schreef flipsen het volgende:
Ik gooi mijn hele hebben en houden op het forum geloof ik, zit ik niet zo mee eerlijk gezegd, maar zit dan ook voornamelijk hier en in wat TRV en KAA topics en die lopen niet zo hard. En heb mijn vrouw wel eens uitgelegd wat een forum is, ze vond het wel interessant maar kan er verder niets mee natuurlijk
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.en de kans dat er hier ineens iemand voor de deur staat is wel een stuk kleiner natuurlijk..( en bij jou helemaal!)
Rabarberbarbarabarbarbarenbaardenbarbierbarbierbarbaren
K&W / Barrels Buitenlandse Boerderijtje
quote:Op woensdag 4 maart 2026 12:36 schreef Barreltje het volgende:
[..]
het is ook wel een ander verhaal als je in het buitenland woont vind ik. zoals eerder, mijn buitelandse vrienden komen hier niet. m'n lief leest geen nederlands, dus voila. dan zijn er nog de nederlandse vrienden, maar die zitten dus niet OOK op fokIk had vorig jaar een klant die mij kende via het FOK! forum, maar waar ze zelf al in geen jaren meer was geweest en niet eens meer wist wat haar login was. Maar ze wist van Tipica Reizen omdat ik dat vroeger enorm gespamd heb hierSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.en de kans dat er hier ineens iemand voor de deur staat is wel een stuk kleiner natuurlijk..( en bij jou helemaal!)
Maar goed, dat is dus het forum-deel, daar komen kennelijk nog wel leuke mensen en heeft nog niet zo´n negatief "extreem rechts" karakter.
En mensen die mij leren kennen weten al heel snel dat ik niet bepaald aan de rechtse kant van het politieke spectrum staIk hou me bezig met het organiseren van reizen naar Argentinie, Chili en Peru voor Tipica Reizen.
quote:Op woensdag 4 maart 2026 12:36 schreef Barreltje het volgende:
[..]
het is ook wel een ander verhaal als je in het buitenland woont vind ik. zoals eerder, mijn buitelandse vrienden komen hier niet. m'n lief leest geen nederlands, dus voila. dan zijn er nog de nederlandse vrienden, maar die zitten dus niet OOK op fokJaaaaaja.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.en de kans dat er hier ineens iemand voor de deur staat is wel een stuk kleiner natuurlijk..( en bij jou helemaal!)
Probably the last sound heard before the Universe folded up like a paper hat would be someone saying What happens if I do this?
Maak er een goeiedag feestje van dat langer duurt dan een paar uurtjes op de laatste werkdag.quote:Op woensdag 4 maart 2026 12:50 schreef Blues het volgende:
Zouden jullie 2 artsen die ik morgen echt voor t laatst zie, hun kadootjes al geven, of wachten tot vlg week vrijdag dat ik het aan allemaal ga uitdelen cq in postvakjes leggen...?
Ben er niet helemaal uit.
Heb er vlg week maandag woensdag ook een paar....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |