Alonso en Honda is geen gelukkig huwelijk.quote:
Eén rampseizoen en Fernando gaat wat anders doen.quote:Op vrijdag 20 februari 2026 13:45 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Alonso en Honda is geen gelukkig huwelijk.
Hopelijk mag ik de link hier delen.quote:
Ik denk dat, zeker in de eerste helft van het seizoen, een rijder meer het verschil kan maken dan voorheen. Er zullen teams onderaan bungelen, maar zolang er niet een team met kop en schouders bovenuit steekt, zal het meer om de coureur draaien dan voorheen. Niet dat de kijker daar veel van mee hoeft te krijgen, want het snelste en slimste rijden heeft waarschijnlijk meer met tactiek en instellingen te maken dan dingen als uitremmen en racelijnen. Als Mercedes er niet ver bovenuit steekt zal het leuk zijn voor de Verstappen fans, maar of het leuk zal zijn voor echte F1 fans is een tweede.quote:Op donderdag 19 februari 2026 15:23 schreef vosss het volgende:
Anyway, wat denken we er van. Van het komende seizoen. Ik denk dat het kutter wordt dan het was. Jullie?
Geen idee man, we zien het vanzelf.quote:Op donderdag 19 februari 2026 15:23 schreef vosss het volgende:
Anyway, wat denken we er van. Van het komende seizoen. Ik denk dat het kutter wordt dan het was. Jullie?
O ja, want Mercedes-fans zijn echte F1 fans en fans van Verstappen niet.quote:Op vrijdag 20 februari 2026 15:20 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
Als Mercedes er niet ver bovenuit steekt zal het leuk zijn voor de Verstappen fans, maar of het leuk zal zijn voor echte F1 fans is een tweede.
heb al delftsblauw tegelbehang.quote:Op vrijdag 20 februari 2026 16:18 schreef Jane het volgende:
Zoekt iemand nog een nieuwe wallpaper?
[ afbeelding ]
https://bsky.app/profile/f1guydan.bsky.social/post/3mfcfdlzznk2h
Nee, sommige zijn alleen blij als Max bovenaan staat, en het maakt ze niet uit hoe.quote:Op vrijdag 20 februari 2026 16:06 schreef Jane het volgende:
[..]
O ja, want Mercedes-fans zijn echte F1 fans en fans van Verstappen niet.
Oke dan...![]()
Zelf heb ik sowieso liever een coureur die domineert dan een team dat domineert. Zeker als dat team Mercedes is roept dat nogal wat traumatische herinneringen op aan de periode een jaar of wat geleden.
Dat is nog afwachten. Er is nog geen race geweestquote:Op vrijdag 20 februari 2026 18:04 schreef Radegast het volgende:
[..]
Beter dan het in jaren geweest is.
quote:Op vrijdag 20 februari 2026 18:04 schreef Radegast het volgende:
[..]
Beter dan het in jaren geweest is.
Ten eerste is het nog maar de testsessie, ten tweede: er is nu in ieder geval bewezen dat er ingehaald kan worden (in tegenstelling tot het “24 keer Monaco” wat hier deze week voorbij kwam)quote:
We gaan het allemaal meemakenquote:Op vrijdag 20 februari 2026 18:12 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Ten eerste is het nog maar de testsessie, ten tweede: er is nu in ieder geval bewezen dat er ingehaald kan worden (in tegenstelling tot het “24 keer Monaco” wat hier deze week voorbij kwam)
Nog even afwachten maar dit ziet er in ieder geval al goed uit. Het is veel onvoorspelbaarder dan in andere seizoenen wie er aan het eind van de straight voor zit.
Neem een iets snellere auto dan dat ding waar Bottas in rijdt, en je zou zomaar weer eens een echt gevecht om een positie kunnen zien.quote:Op vrijdag 20 februari 2026 18:07 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Dit is gewoon drs maar nog kanslozer.
Rare definitie van gevecht.quote:Op vrijdag 20 februari 2026 18:30 schreef Radegast het volgende:
[..]
Neem een iets snellere auto dan dat ding waar Bottas in rijdt, en je zou zomaar weer eens een echt gevecht om een positie kunnen zien.
Naast elkaar de eerste bocht kunnen inremmen is nog niet goed genoeg?quote:
Ja, maar wel onvoorspelbaar om totaal verkeerde redenen die weinig met autosport op het hoogste niveau te maken hebben.quote:Op vrijdag 20 februari 2026 18:12 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Ten eerste is het nog maar de testsessie, ten tweede: er is nu in ieder geval bewezen dat er ingehaald kan worden (in tegenstelling tot het “24 keer Monaco” wat hier deze week voorbij kwam)
Nog even afwachten maar dit ziet er in ieder geval al goed uit. Het is veel onvoorspelbaarder dan in andere seizoenen wie er aan het eind van de straight voor zit.
of te vroeg gepiektquote:Op vrijdag 20 februari 2026 20:45 schreef Peterselieman het volgende:
Heeft Ferrari verstoppertje gespeeld?
Het is Ferrari... geen peil op te trekken nog, we weten het pas na de eerste race een beetje. Ferrari heeft wel vaker dat alles er super rooskleurig uitziet om dan uiteindelijk toch tegen te vallen. Wel vaker zeg ik...de laatste seizoenen eigenlijk altijd.quote:Op vrijdag 20 februari 2026 20:45 schreef Peterselieman het volgende:
Heeft Ferrari verstoppertje gespeeld?
Oef.quote:Op vrijdag 20 februari 2026 16:18 schreef Jane het volgende:
Zoekt iemand nog een nieuwe wallpaper?
[ afbeelding ]
https://bsky.app/profile/f1guydan.bsky.social/post/3mfcfdlzznk2h
We gaan er een dezer dagen mee aan de slagquote:Op zaterdag 21 februari 2026 11:38 schreef Donderkonijn het volgende:
@:mods of degene die er varantwoordlijk voor is, wanneer kunnen we een nieuwe f1 manager verwachten?
Toch heb ik er dit jaar een beter gevoel bij.quote:Op zaterdag 21 februari 2026 11:36 schreef Donderkonijn het volgende:
[..]
Het is Ferrari... geen peil op te trekken nog, we weten het pas na de eerste race een beetje. Ferrari heeft wel vaker dat alles er super rooskleurig uitziet om dan uiteindelijk toch tegen te vallen. Wel vaker zeg ik...de laatste seizoenen eigenlijk altijd.
Ik denk dat dankzij Max RBR gewoon vooraan mee doet. Omdat Max gewoon mentaal de meeste ruimte overheeft , en hij is behoorlijk tech savvy dus die gaat het eerst door hebben hoe je het snelst bent. En met die turbolag krijg je dus steeds een soort onbalans in de auto en Max is goed in dat soort momenten opvangen.quote:Op zaterdag 21 februari 2026 18:27 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Toch heb ik er dit jaar een beter gevoel bij.
Voor mij zijn McLaren en Mercedes nog steeds de favoriet met RBR als dark horse
Daarom zie ik McLaren ook niet echt presteren. Verder over 2 weken Raceweekquote:Op zondag 22 februari 2026 08:01 schreef Donderkonijn het volgende:
[..]
Ik denk dat dankzij Max RBR gewoon vooraan mee doet. Omdat Max gewoon mentaal de meeste ruimte overheeft , en hij is behoorlijk tech savvy dus die gaat het eerst door hebben hoe je het snelst bent. En met die turbolag krijg je dus steeds een soort onbalans in de auto en Max is goed in dat soort momenten opvangen.
Sainz gaat het ook goed doen. En misschien dat Hamilton zijn mojo terug vind maar ik verwacht daar eerlijk gezegd een deceptie voor de engelse fans, Leclerc gaat hem aftroeven.
Ik help je mee met hopen.quote:Op zondag 22 februari 2026 08:13 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Daarom zie ik McLaren ook niet echt presteren. Verder over 2 weken Raceweek
Op Aston Martin na gaat volgens mij niets hiervan gebeuren. Het wordt eerder filerijden tot de finish. De start kan wel spannend worden, met teams die wel en niet snel wegkomen.quote:Op zondag 22 februari 2026 11:06 schreef Nieuwschierig het volgende:
Die 1e race wordt een soort 24 uur van Le Mans voor de F1 wereld. Een paar teams die er bovenuit steken en voor de rest is finishen belangrijker dan het resultaat. Misschien wel auto's die 10 rondes in de pits staan en dan toch weer het circuit op gestuurd worden om nog snel iets te testen.
En eindelijk weer eens kans op een koploper die in de laatste ronde stilvalt.
Volgende keer maar een firemarshal nabij de plek waar ze een donut gaan makenquote:
Aangepast!quote:Op zondag 22 februari 2026 14:23 schreef PzKpfw het volgende:
Is er hier nog een mod die even het verzoek in mijn laatste post in onderstaand topic zou kunnen inwilligen?
F1 / F1 Seizoen 2026 - De auto's/liveries
Bvd
En dat valt me echt 100% meequote:Op zondag 22 februari 2026 11:26 schreef ChevyCaprice het volgende:
Leclerc de snelste. 2,5s langzamer dan de test van vorig jaar.
Bekijk deze YouTube-video
Verbazingwekkend klein verschil inderdaad. Op C4 trouwens. In 2025 werd de snelste ronde gezet op C3 zie ik hier.quote:Op zondag 22 februari 2026 17:58 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
En dat valt me echt 100% mee
Thanksquote:
Maar als je hem langer uit laat rollen aan het einde, ipv blijven gassen en laat remmen, dan laad je meer batterij. Je wordt dan wel gepasseerd, maar dan kun je terug passeren op het volgende rechte stuk, omdat je meer batterij zou moeten hebben.quote:Op vrijdag 20 februari 2026 19:00 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Naast elkaar de eerste bocht kunnen inremmen is nog niet goed genoeg?
Vrijdagquote:
Doet een beetje denken aan het DRS spelletje Leclerc en Verstappen 2022 in Bahrein. Verstappen die steeds als eerste die bochten 1-2 door wilde en vervolgens steeds teruggepakt werd door Leclerc die de positie opofferde om DRS te krijgen op weg naar bocht 4.quote:Op maandag 23 februari 2026 10:24 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
[..]
Maar als je hem langer uit laat rollen aan het einde, ipv blijven gassen en laat remmen, dan laad je meer batterij. Je wordt dan wel gepasseerd, maar dan kun je terug passeren op het volgende rechte stuk, omdat je meer batterij zou moeten hebben.
Nice.quote:
Leuk, maar hadden ze nou niet ieder een eigen bocht kunnen krijgen?quote:
De een de binnenbocht en de ander de buitenbocht.quote:Op maandag 23 februari 2026 14:26 schreef Jane het volgende:
[..]
Leuk, maar hadden ze nou niet ieder een eigen bocht kunnen krijgen?
Dan hadden ze de bochten 6-7 gehadquote:Op maandag 23 februari 2026 14:26 schreef Jane het volgende:
[..]
Leuk, maar hadden ze nou niet ieder een eigen bocht kunnen krijgen?
Waarom?quote:Op maandag 23 februari 2026 14:31 schreef ChevyCaprice het volgende:
Wat betreft Melbourne hoop ik vooral dat ze daar in bocht 7 de vorig jaar extreem walgelijk domme plaatsing van de grindbak terugdraaien naar pre-2025.
2025
[ afbeelding ]
2024
[ afbeelding ]
Ja tenzij iemand anders het grind door banjert, steentjes op de racelijn neergooit, en jij over die steentjes heen rijdt waardoor er geen houden aan is. Voorbeeld Alonso.quote:Op maandag 23 februari 2026 14:33 schreef Zorro het volgende:
[..]
Waarom?
Je blijft maar op de baan, dan heb je er geen last van
Ok, goed puntquote:Op maandag 23 februari 2026 14:39 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Ja tenzij iemand anders het grind door banjert, steentjes op de racelijn neergooit, en jij over die steentjes heen rijdt waardoor er geen houden aan is. Voorbeeld Alonso.
[ afbeelding ]
Op een natte baan blijf je van de witte lijnen en de kerbs af,dat is hier meer het probleem.quote:Op maandag 23 februari 2026 14:39 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Ja tenzij iemand anders het grind door banjert, steentjes op de racelijn neergooit, en jij over die steentjes heen rijdt waardoor er geen houden aan is. Voorbeeld Alonso.
[ afbeelding ]
Ik ben nu wel benieuwd hoe ze hier verder vorm aan gaan geven. Want inderdaad: gaan ze nu de bocht vernoemen naar 2 personen?quote:
International womensday en er dan slechts 2 in het zonnetje zetten.quote:
Dat ze gewoon eens ophouden met all die daysquote:Op maandag 23 februari 2026 15:36 schreef vosss het volgende:
[..]
International womensday en er dan slechts 2 in het zonnetje zetten.
Puik signaal dit naar alle andere vrouwen actief in de F1. Not.
Zet ze allemaal in het zonnetje of geen enkele zou ik zeggen. Juist op zo'n dag.
Swallow Sunday hoeft er ook niet te komen dan zeker??quote:Op maandag 23 februari 2026 16:53 schreef Zorro het volgende:
[..]
Dat ze gewoon eens ophouden met all die days
Er hoeft ook geen men's day, childs day, asians day, lowest paid workers day of wat dan ook te komen.
Meer grindbakken. Ook op die zandbakcircuits.quote:Op maandag 23 februari 2026 14:33 schreef Zorro het volgende:
[..]
Waarom?
Je blijft maar op de baan, dan heb je er geen last van
Er zijn uitzonderingen natuurlijk.quote:Op maandag 23 februari 2026 16:54 schreef vosss het volgende:
[..]
Swallow Sunday hoeft er ook niet te komen dan zeker??
Alleen dan moeten ze het niet vlak naast de ideale lijn leergooien.quote:Op maandag 23 februari 2026 16:55 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Meer grindbakken. Ook op die zandbakcircuits.
Dat klopt toch niet? de batterij wordt geladen door de motor en/of remmen, uit laten rollen levert geen energie op, het bespaart misschien wat.quote:Op maandag 23 februari 2026 10:24 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
[..]
Maar als je hem langer uit laat rollen aan het einde, ipv blijven gassen en laat remmen, dan laad je meer batterij. Je wordt dan wel gepasseerd, maar dan kun je terug passeren op het volgende rechte stuk, omdat je meer batterij zou moeten hebben.
Enkele is niet erg. Maar als de halve grindbak op de baan ligt is er wel een issuequote:Op maandag 23 februari 2026 18:43 schreef WheeledWarrior het volgende:
Mensen die janken om wat grindkorrels op de baan kunnen beter een andere sport kiezen.
Je noemde F1 laatst zelf nog een kutsport, weet niet wie beter een andere sport kan kiezen in dat opzicht.quote:Op maandag 23 februari 2026 18:43 schreef WheeledWarrior het volgende:
Mensen die janken om wat grindkorrels op de baan kunnen beter een andere sport kiezen.
2026 tenminste nog sneller richting bocht 1.quote:
Tijdens de kwalificatie dan, in de race word het een ander verhaal en over de start zullen we het maar niet hebben.quote:Op maandag 23 februari 2026 21:48 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
2026 tenminste nog sneller richting bocht 1.
Je ziet altijd wel bij een grote reglementswijziging dat auto's langzamer zijn he. 2.6 seconde is niet zo heel raar.quote:
Topdag. Nu al.quote:Op maandag 23 februari 2026 16:54 schreef vosss het volgende:
[..]
Swallow Sunday hoeft er ook niet te komen dan zeker??
Grind is top. Enige wat echt werkt. Of een muur, maar die is altijd hard en onvergefelijk.quote:Op maandag 23 februari 2026 18:43 schreef WheeledWarrior het volgende:
Mensen die janken om wat grindkorrels op de baan kunnen beter een andere sport kiezen.
Swallow your Steak Sunday in mijn geval dan.quote:
Nee, dat valt zelfs reuze mee. De auto's waar we de afgelopen jaren naar hebben zitten kijken waren echt loeisnel.quote:Op dinsdag 24 februari 2026 12:12 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Je ziet altijd wel bij een grote reglementswijziging dat auto's langzamer zijn he. 2.6 seconde is niet zo heel raar.
Deels waar, maar wel met de voorwaarden dat je altijd voluit moet kunnen gaan bij het racen en niet kunstmatig moet inhouden omdat de batterij leeg is/opgeladen moet wordenquote:Op dinsdag 24 februari 2026 13:56 schreef Tijn het volgende:
[..]
Nee, dat valt zelfs reuze mee. De auto's waar we de afgelopen jaren naar hebben zitten kijken waren echt loeisnel.
Sowieso is langzamer niet per se slechter. Het gaat om de onderlinge strijd, niet om de rondetijden.
Is zoquote:Op dinsdag 24 februari 2026 13:56 schreef Tijn het volgende:
[..]
Nee, dat valt zelfs reuze mee. De auto's waar we de afgelopen jaren naar hebben zitten kijken waren echt loeisnel.
Sowieso is langzamer niet per se slechter. Het gaat om de onderlinge strijd, niet om de rondetijden.
Is ook zo.quote:Op dinsdag 24 februari 2026 14:22 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Deels waar, maar wel met de voorwaarden dat je altijd voluit moet kunnen gaan bij het racen en niet kunstmatig moet inhouden omdat de batterij leeg is/opgeladen moet worden
Wat ik gelezen heb is er een window van optimum snelheid voor het laden, en mogelijk kan langer zachtjes remmen meer opleveren dan kort hard remmen.quote:Op maandag 23 februari 2026 17:52 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat klopt toch niet? de batterij wordt geladen door de motor en/of remmen, uit laten rollen levert geen energie op, het bespaart misschien wat.
Jawel, is denk ik hetzelfde dan bij moderne personenauto'squote:Op maandag 23 februari 2026 17:52 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat klopt toch niet? de batterij wordt geladen door de motor en/of remmen, uit laten rollen levert geen energie op, het bespaart misschien wat.
Ik denk dat de motor daar wel op gebouwd zou moeten zijn. Als je bijvoorbeeld denkt aan het feit dat Verstappen riep dat ze in Monza bij 400 meter voor de chicane volgas moeten terugschakelen om genoeg energie te hebben voor de ronde, wisten ze al dat die motor een ander soort belasting zou gaan hebben dan pre 2026. Vaker hogere toeren dus.quote:Op dinsdag 24 februari 2026 21:07 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
[..]
Wat ik gelezen heb is er een window van optimum snelheid voor het laden, en mogelijk kan langer zachtjes remmen meer opleveren dan kort hard remmen.
Overigens denk ik ook dat we wel wat motoren kapto zien gaan de eerste races omdat coureurs proberen meer te laden door een lagere versnelling te kiezen, en daardoor te hoog in de toeren uitkomen.
De autos zullen aangepast zijn, maar Verstappen was een van de eersten (de eerste?) die in een boch terug naar de 1ste versnelling ging, een bocht die ze voorheen in 3 of 4 namen. Anderen gingen het daarna ook doen. Als de auto er op aangepast was, en iedereen wist dat, waarom deed niet iedereen dat dan vanaf het begin? En ook met aanpassingen, zal er een limiet zijn wat zo'n motor aankan. In een keer 3-5 versnellingen terugschakelen zal risky blijven lijkt me.quote:Op woensdag 25 februari 2026 13:15 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Ik denk dat de motor daar wel op gebouwd zou moeten zijn. Als je bijvoorbeeld denkt aan het feit dat Verstappen riep dat ze in Monza bij 400 meter voor de chicane volgas moeten terugschakelen om genoeg energie te hebben voor de ronde, wisten ze al dat die motor een ander soort belasting zou gaan hebben dan pre 2026. Vaker hogere toeren dus.
Nu weet ik niet of dat voorbeeld representatief gaat zijn, dat zei hij namelijk ergens eind 2023 denk ik.
Ligt ook een beetje aan de tandwielverhoudingen van de versnellingen en in hoeverre die daarop zijn aangepast.
Waarom niet iedereen het deed? Waarschijnlijk omdat ze er niet aan hadden gedacht. Het is historisch gezien ook niet heel logisch. Bijvoorbeeld ook omdat je kans hebt dat je achterwielen locken door het terugschakelen stel het verschil in ratio tussen versnellingen 1 en 2 is te groot. Maar dat terugschakelen in zijn algemeenheid energie opwekt is denk ik algemeen aangenomen. Althans, stel ik me voor.quote:Op woensdag 25 februari 2026 14:40 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
[..]
De autos zullen aangepast zijn, maar Verstappen was een van de eersten (de eerste?) die in een boch terug naar de 1ste versnelling ging, een bocht die ze voorheen in 3 of 4 namen. Anderen gingen het daarna ook doen. Als de auto er op aangepast was, en iedereen wist dat, waarom deed niet iedereen dat dan vanaf het begin? En ook met aanpassingen, zal er een limiet zijn wat zo'n motor aankan. In een keer 3-5 versnellingen terugschakelen zal risky blijven lijkt me.
En omdat de Verstappens natuurlijk buitencategorie zijn.quote:Op woensdag 25 februari 2026 14:48 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Waarom niet iedereen het deed? Waarschijnlijk omdat ze er niet aan hadden gedacht. Het is historisch gezien ook niet heel logisch. Bijvoorbeeld ook omdat je kans hebt dat je achterwielen locken door het terugschakelen stel het verschil in ratio tussen versnellingen 1 en 2 is te groot. Maar dat terugschakelen in zijn algemeenheid energie opwekt is denk ik algemeen aangenomen. Althans, stel ik me voor.
Het leuke aan Bahrein bocht 1 is dat in de 12 jaar dat er met de vorige motor werd gereden, er drie verschillende tactieken werden gebruikt om de bocht door te komen. Rond 2014 was het de eerste versnelling, later was het de tweede versnelling, en in 2024 gebruikte Verstappen versnelling 3. Vorig jaar 2025 gebruikte Piastri weer versnelling 2.quote:Op woensdag 25 februari 2026 14:58 schreef vosss het volgende:
[..]
En omdat de Verstappens natuurlijk buitencategorie zijn.
Ik kan me nog herinneren dat voordat Jos met van Merkesteijn mee deed met die Porsche dat Jos er eerst in testte.
Na 2 rondes kwam Jos binnen en zei die dit, dat, zus en zo moet aangepast, dan is de auto een stuk sneller.
Dat bleken exact 5 punten te zijn geweest die de Porsche monteurs op voorhand anders afgesteld hadden zodat de auto makkelijker te rijden was om ff in te komen.
Dat soort gingen had Jos en dat heeft Max ook. Dus het verbaasd mij niks dat hij als eerste in de smiezen heeft dat iets anders beter werkt.
Reuze interessant. Laten we een nieuw ding toevoegen wat geen flikker meer met daadwerkelijk racen te maken heeft.quote:Op woensdag 25 februari 2026 17:42 schreef Tarado het volgende:
The key 2026 battleground teams are scrambling to exploit
'Super clipping' has become one of the key phrases of Formula 1's 2026 season build-up.
Essentially, super clipping is when the cars harvest energy while on full throttle, usually at the end of straights or through high-speed corners. It takes the energy that would go to the rear wheels and the MGU-K instead harvests it, for deployment later in the lap.
Here we take a look a detailed look at what super clipping is and why it is set to become such a big battleground.
Wel een interessant stuk, maar ik weet niet of ik het volledig mag plaatsen, het is wel gratis.
https://www.the-race.com/(...)versial-key-f1-2026/
Can prove costly straightline speed? Can???quote:If drivers switch to lift and coast, it may harvest at 350kW for the period they are doing it, but it means their wings go to high-drag corner mode - and that can prove costly for straightline speed and ultimately laptime.
Geen zin om elke YT die hier gepost wordt te bekijken, dus liever in tekstquote:Op vrijdag 27 februari 2026 15:33 schreef YellowBlacks het volgende:
Bekijk deze YouTube-video
Zijn jullie het eens met deze predictions?
Hamilton 4quote:Op vrijdag 27 februari 2026 15:33 schreef YellowBlacks het volgende:
Bekijk deze YouTube-video
Zijn jullie het eens met deze predictions?
1 Russel
2 Leclerc
3 Verstappen
4 Hamilton
5 Norris
6 Antonelli
7 Piastri
8 Hadjar
9 Alonso
10 Bearman
11 Gasly
12 Sainz
13 Albon
14 Colapinto
15 Stroll
16 Bortoleto
17 Ocon
18 Hulkenberg
19 Lawson
20 Lindblad
21 Perez
22 Bottas
Dat zou betekenen dat Mercedes een goede motor heeft, en ik denk dat de motor erg bepalend gaat zijn, zeker het eerste deel van het seizoen. Dus dan zou ik Alpine verder naar voren verwachten, en Williams ook wel. Ook zo'n groot verschil tussen Russell en Antonelli zou ik niet verwachten.quote:Op vrijdag 27 februari 2026 15:33 schreef YellowBlacks het volgende:
Bekijk deze YouTube-video
Zijn jullie het eens met deze predictions?
1 Russel
2 Leclerc
3 Verstappen
4 Hamilton
5 Norris
6 Antonelli
7 Piastri
8 Hadjar
9 Alonso
10 Bearman
11 Gasly
12 Sainz
13 Albon
14 Colapinto
15 Stroll
16 Bortoleto
17 Ocon
18 Hulkenberg
19 Lawson
20 Lindblad
21 Perez
22 Bottas
Mja, Leclerc boven Verstappen, dan moet die Ferrari wel goed zijn.quote:
Bahrein is pas mids april dus genoeg tijd dat het daar weer wat rustiger is.quote:Op zaterdag 28 februari 2026 21:40 schreef Netsplitter het volgende:
Ben benieuwd of er races gecanceld gaan worden.
Laatste keer ging een race door ondanks de raketten een aantal km verderop.
Het probleem is ook een beetje dat in het midden oosten vaak word gebruikt als tussenstop voor bijvoorbeeld richting Australie.quote:Op zaterdag 28 februari 2026 22:15 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Bahrein is pas mids april dus genoeg tijd dat het daar weer wat rustiger is.
Maar daar zijn genoeg alternatieven voor.quote:Op zaterdag 28 februari 2026 23:00 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Het probleem is ook een beetje dat in het midden oosten vaak word gebruikt als tussenstop voor bijvoorbeeld richting Australie.
Dat is het commerciele gevaarquote:Op zaterdag 28 februari 2026 21:40 schreef Netsplitter het volgende:
Ben benieuwd of er races gecanceld gaan worden.
Laatste keer ging een race door ondanks de raketten een aantal km verderop.
Nou, houdt weinig meer over.quote:Op zaterdag 28 februari 2026 23:04 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Maar daar zijn genoeg alternatieven voor.
Via bijvoorbeeld Beijing is ook mogelijk.quote:Op zondag 1 maart 2026 03:21 schreef Watmoetjenou het volgende:
[..]
Nou, houdt weinig meer over.
Of je moet echt de andere kant op vliegen.
Trek voor de grap eens een lijn tussen Europa en Beijing.quote:Op zondag 1 maart 2026 10:58 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Via bijvoorbeeld Beijing is ook mogelijk.
Het duurt waarschijnlijk langer, maar er zijn wel rechtstreekse vluchten naar Beijing en vandaar naar Melbourne.quote:Op zondag 1 maart 2026 11:00 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Trek voor de grap eens een lijn tussen Europa en Beijing.
Iran heeft nu natuurlijk niets meer te verliezen. Maar misschien is het huidige regime tegen die tijd al niet meer aan de macht.quote:Op zaterdag 28 februari 2026 22:15 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Bahrein is pas mids april dus genoeg tijd dat het daar weer wat rustiger is.
Denk dat Singapore tactischer isquote:Op zondag 1 maart 2026 11:04 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Het duurt waarschijnlijk langer, maar er zijn wel rechtstreekse vluchten naar Beijing en vandaar naar Melbourne.
Vast. Ik keek even snel wat de alternatieven waren en dit was de eerste die ik tegenkwam.quote:
De luchtvaartmaatschappijen met een hub in MO hebben wel een probleem, voor de anderen is het rerouten en wat meer brandstof tanken waarschijnlijk.quote:Op zondag 1 maart 2026 11:19 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Vast. Ik keek even snel wat de alternatieven waren en dit was de eerste die ik tegenkwam.
Ik heb niet naar dit specifieke filmpje gekeken, maar iedereen die Russell voorspelt als kampioen (dwz bijna alle 'kenners' op YT ed die ik gezien heb) zeggen daarmee eigenlijk 'Ik weet het ook niet, maar ik denk dat Mercedes een snelle auto heeft gebouwd'.quote:Op vrijdag 27 februari 2026 15:33 schreef YellowBlacks het volgende:
Bekijk deze YouTube-video
Zijn jullie het eens met deze predictions?
1 Russel
2 Leclerc
3 Verstappen
4 Hamilton
5 Norris
6 Antonelli
7 Piastri
8 Hadjar
9 Alonso
10 Bearman
11 Gasly
12 Sainz
13 Albon
14 Colapinto
15 Stroll
16 Bortoleto
17 Ocon
18 Hulkenberg
19 Lawson
20 Lindblad
21 Perez
22 Bottas
In het Engels klinkt het toch minder.quote:Op maandag 2 maart 2026 09:38 schreef greysbones het volgende:
jullie hadden het vast nog niet gelezen
maar
[ x ]
![]()
![]()
![]()
5 uur.quote:Op maandag 2 maart 2026 09:49 schreef LTVDK het volgende:
Jammer dat het gelijk op zo'n onchristelijk tijdstip is
Ja tijd voor een middagdutjequote:Op maandag 2 maart 2026 09:53 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
5 uur.Heb je nog iets aan je dag.
Het isquote:Op maandag 2 maart 2026 09:48 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
In het Engels klinkt het toch minder.
Wedren Weekquote:Op maandag 2 maart 2026 09:58 schreef greysbones het volgende:
[..]
Het is
wedstijd week![]()
![]()
(naar het nederlands vertaald voor je)
het klinkt Duitsquote:Op maandag 2 maart 2026 10:23 schreef Jane het volgende:
[..]
Wedren Week
Ja, waarom gebruiken we dat woord niet meer?
Wacht wat???quote:Op maandag 2 maart 2026 09:58 schreef greysbones het volgende:
[..]
Het is
wedstijd week![]()
![]()
(naar het nederlands vertaald voor je)
joh je bent juist mooi op tijd wakker om naar de kerk te gaanquote:Op maandag 2 maart 2026 09:49 schreef LTVDK het volgende:
Jammer dat het gelijk op zo'n onchristelijk tijdstip is
Kun je daar een dutje doenquote:Op maandag 2 maart 2026 12:19 schreef Nizno het volgende:
[..]
joh je bent juist mooi op tijd wakker om naar de kerk te gaan
je bent een schatquote:Op maandag 2 maart 2026 12:14 schreef vosss het volgende:
[..]
Wacht wat???
Ik moet nog een iptv abonnement regelen?!
Tevens heb ik een nieuwe signature.
Mijn stelling was altijd dat de winnaar van de eerste kwalifikatie 75% kans heeft om wereldkampioen te worden (blijkt ook uit historische gegevens trouwens). Alleen deze keer geef ik hem niet meer dan 50%quote:Op maandag 2 maart 2026 02:11 schreef shiz het volgende:
Een ding moet je George nageven, hij is allicht redelijk onopvallend en knalt niet echt bepaald, maar is wel erg consistent... en soms worden kampioenschappen gewonnen door degenen die allicht weinig winnen, maar wel vaak 3e of top 5 worden, waar de andere meer hit or miss zijn. Als je de beste auto hebt hoef je verder alleen maar van je teammaat te winnen, nu schat ik Kimi wel redelijk hoog in, maar is toch nog wat jong en wisselvallig, dus wat dat betreft, waarom ook niet George?
Maar goed, ik denk dat teams aardig hebben gesandbagged en dat de top desalwelteplus redelijk dicht bij elkaar ligt. Denk dat vooral Max door zijn aanpassingsvermogen en rijstijl nog een behoorlijk verschil kan maken, ook al heeft de auto allicht een deficiet. Charles is er idd ook zoeentje. Maar het is allemaal speculaas tot we het eerste weekend achter de rug hebben.
75% lijkt me wel erg hoog ook, zelfs 50% is hoog, zeker in een seizoen dat enorm hard zal gaan qua ontwikkeling.quote:Op maandag 2 maart 2026 13:14 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Mijn stelling was altijd dat de winnaar van de eerste kwalifikatie 75% kans heeft om wereldkampioen te worden (blijkt ook uit historische gegevens trouwens). Alleen deze keer geef ik hem niet meer dan 50%
Ik schat dat wanneer je vanaf 2000 en verder kijkt dit redelijk dicht in de buurt zit. Van die 75%quote:Op maandag 2 maart 2026 13:27 schreef Tarado het volgende:
[..]
75% lijkt me wel erg hoog ook, zelfs 50% is hoog, zeker in een seizoen dat enorm hard zal gaan qua ontwikkeling.
Maar 2 van de 25 keer dat iemand won van team dat niet wereldkampioen leverdequote:Op maandag 2 maart 2026 17:24 schreef Nieuwschierig het volgende:
Bron is Wikipedia
18 maal van de laatste 25 seizoenen was de polesitter van de openingsrace ook de latere wereldkampioen.
Dat is 72%
Dus we mogen best een keer blij zijn met een seizoen waarin alles onzeker is.
[ afbeelding ]
Is niet bevestigd en mogelijk afhankelijk van of de gevonden oplossing wel of niet werkt. En zelfs dan nog. Je moet rijden om te kunnen testen.quote:Op maandag 2 maart 2026 23:05 schreef THEFXR het volgende:
AM start niet.
https://www.gpfans.com/nl(...)ronde-wordt-gereden/
https://www.planetf1.com/(...)a-vibration-fix-testquote:PlanetF1.com understands the picture isn’t quite as draconian as that, but the complexion of the Melbourne weekend could be coloured by Friday’s on-track discoveries. With the cars returning to the circuit properly for the first time since Alonso’s calamitous breakdown that all but ended the Bahrain test, the AMR26s will be running with Honda’s proposed solutions to the battery shake problem.
Should the test bench findings translate to the real world, Aston Martin could be in a position to have quite a ‘normal’ weekend in terms of participation, with the ability to start racking up the miles it missed out on during the Bahrain tests.
Should the reliability fixes not work, then the weekend is likely to be something of a damp squib, but the suggestion is that a decision to withdraw the cars after the formation lap is premature; after all, data gathering is impossible to achieve without the cars running as much as possible on track.
Of die circuits worden vervangen door andere circuits, zoals Portimao, Imola, Istanbul, etx.quote:Op maandag 2 maart 2026 22:02 schreef PzKpfw het volgende:
Ben benieuwd wat voor gevolgen deze Iran-oorlog (zo mogen we het toch wel noemen onderhand) gaat hebben voor het komende F1-seizoen. Al met al best wat GP's in de directe regio:
- Bahrain en Saudi-Arabië in april al
- Qatar en Abu Dhabi aan het einde van het seizoen
- Azerbaijan mogelijk ook nog al acht ik die ver genoeg weg om veilig te zijn.
Dit zou zomaar eens een heel kort seizoen kunnen gaan worden.
Nu alweer medelijden met Leclerc en de Britse volkswoede die hij over zich heen gaat krijgen als blijkt dat hij zelf kampioen probeert te worden ipv in dienst van Hamilton te rijden.quote:Op maandag 2 maart 2026 21:27 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
Zoals te verwachten van een Engelse podcast zitten ze heel erg te hopen dat Lewis het goed zal doen.
Dan begint het Europese gedeelte eerder.quote:Op dinsdag 3 maart 2026 06:01 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Of die circuits worden vervangen door andere circuits, zoals Portimao, Imola, Istanbul, etx.
Onvoorstelbaar dat we alweer 25 seizoenen gehad hebben na 2000, gevoelsmatig is die tijd nog maar een jaar of 10 geledenquote:Op maandag 2 maart 2026 17:24 schreef Nieuwschierig het volgende:
Bron is Wikipedia
18 maal van de laatste 25 seizoenen was de polesitter van de openingsrace ook de latere wereldkampioen.
Dat is 72%
Dus we mogen best een keer blij zijn met een seizoen waarin alles onzeker is.
[ afbeelding ]
Weer geen WK voor Stroll dit jaar.quote:Op maandag 2 maart 2026 23:05 schreef THEFXR het volgende:
AM start niet.
https://www.gpfans.com/nl(...)ronde-wordt-gereden/
Hier ben ik niet zo blij mee, want dan krijg je niet echt die races waarbij coureur die meer achteraan start dik in de punten kan rijden.quote:
Ik heb alleen het begin van Call me Chucky aflevering gezien.quote:Op dinsdag 3 maart 2026 19:47 schreef Black-Death het volgende:
Even een aflevering Drive to Survive kijken, ondanks dat ik de vorige seizoen rotzooi vond.. zijn we nog niet van Will Buxton af
pitstops gaan ook langzamerquote:Op dinsdag 3 maart 2026 19:47 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Hier ben ik niet zo blij mee, want dan krijg je niet echt die races waarbij coureur die meer achteraan start dik in de punten kan rijden.
Zit wat in, maar er zijn genoeg coureurs die ondanks een regenafstelling nog steeds niet vooruit te branden zijn.quote:Op dinsdag 3 maart 2026 19:47 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Hier ben ik niet zo blij mee, want dan krijg je niet echt die races waarbij coureur die meer achteraan start dik in de punten kan rijden.
Daarom snap ik zo'n wijziging niet. Het helpt de mindere regenrijders echt niet. De coureurs bij de wat mindere teams kunnen niet echt uitblinken in de race of Q.quote:Op dinsdag 3 maart 2026 19:50 schreef Tarado het volgende:
[..]
Zit wat in, maar er zijn genoeg coureurs die ondanks een regenafstelling nog steeds niet vooruit te branden zijn.
Dus bij verwachte regen tot aan de race of ook voor tijdens? Beetje warrig omschreven zo.quote:
Laten we maar even wachten op een officieel bericht hierover. Nu idd nogal vaagquote:Op dinsdag 3 maart 2026 20:06 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
Dus bij verwachte regen tot aan de race of ook voor tijdens? Beetje warrig omschreven zo.
Op zo'n korte termijn nog? Het vereist volgens mij heel wat planning en voorbereiding om een GP weekend te organiseren. Dat ga je niet even een weekje op voorhand beslissen.quote:Op dinsdag 3 maart 2026 06:01 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Of die circuits worden vervangen door andere circuits, zoals Portimao, Imola, Istanbul, etx.
ik heb het niet verzonnenquote:Op dinsdag 3 maart 2026 20:06 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
Dus bij verwachte regen tot aan de race of ook voor tijdens? Beetje warrig omschreven zo.
Zonder publiek is het vrij vlot geregeld. Dat bleek wel met corona.quote:Op dinsdag 3 maart 2026 20:15 schreef Monolith het volgende:
[..]
Op zo'n korte termijn nog? Het vereist volgens mij heel wat planning en voorbereiding om een GP weekend te organiseren. Dat ga je niet even een weekje op voorhand beslissen.
uiterlijk half maart de beslissing geloof ikquote:Op dinsdag 3 maart 2026 06:01 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Of die circuits worden vervangen door andere circuits, zoals Portimao, Imola, Istanbul, etx.
Istanbul zou wel weer eens leuk zijnquote:Op dinsdag 3 maart 2026 06:01 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Of die circuits worden vervangen door andere circuits, zoals Portimao, Imola, Istanbul, etx.
Uiterste over 2 weken dus.quote:Op dinsdag 3 maart 2026 21:00 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
uiterlijk half maart de beslissing geloof ik
Die lijkt sowieso volgend jaar op de kalender te komen.quote:Op woensdag 4 maart 2026 04:58 schreef Watmoetjenou het volgende:
[..]
Istanbul zou wel weer eens leuk zijn
Het voorkomt dat een deel gokt op regen en een deel gokt op een droge race. Dan is het eigenlijk geluk wie het passende weer krijgt. En dan nog kan je voor een regenset-up kiezen, je kwali verkloten, en dan gaat het keihard regenen in de race en is er de hele tijd rode vlag. Volgens mij heeft Max dit probleem laatst nog gehad. Met deze regelwijziging zal die toevalsfactor minder aanwezig zijn, dus dat is in principe eerlijker.quote:Op dinsdag 3 maart 2026 19:53 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Daarom snap ik zo'n wijziging niet. Het helpt de mindere regenrijders echt niet. De coureurs bij de wat mindere teams kunnen niet echt uitblinken in de race of Q.
Toch wel 1 van de leukere Tilke circuitsquote:Op woensdag 4 maart 2026 08:42 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Die lijkt sowieso volgend jaar op de kalender te komen.
Fake newsquote:Op dinsdag 3 maart 2026 19:48 schreef greysbones het volgende:
[..]
pitstops gaan ook langzamer
vanwege lagere snelheid in pitlane in Australie
bizarquote:
Ergens uit iemands duim voor de clicksquote:Op woensdag 4 maart 2026 09:47 schreef greysbones het volgende:
[..]
bizar
die 'geruchten'moeten toch ergens vandaan komen?
Eerste keer, hier op internet?quote:Op woensdag 4 maart 2026 09:47 schreef greysbones het volgende:
[..]
bizar
die 'geruchten'moeten toch ergens vandaan komen?
Hij is leukquote:Op woensdag 4 maart 2026 18:10 schreef Zorro het volgende:
Het seizoen is nu echt begonnen:
Bekijk deze YouTube-video
Ja, een straf uit Abu Dhabi 2024 is nu ingelost moet wordenquote:Op woensdag 4 maart 2026 21:56 schreef Jane het volgende:
Bottas heeft al een 5 place grid penalty voor Melbourne, begrijp ik?
Bekijk deze YouTube-video
Echt!?😂quote:Op woensdag 4 maart 2026 22:01 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Ja, een straf uit Abu Dhabi 2024 is nu ingelost moet worden
ja, in het document uit 2024 staat dat de straf ingelost moet worden tijdens het volgende evenement waaraan de rijder deelneemt.quote:
quote:Op woensdag 4 maart 2026 22:46 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
ja, in het document uit 2024 staat dat de straf ingelost moet worden tijdens het volgende evenement waaraan de rijder deelneemt.
Omdat het kanquote:Op donderdag 5 maart 2026 12:14 schreef TjjWester het volgende:
Ik vraag me af waarom Saoedi-Arabië en Bahrein zo vroeg in het schema staan, aangezien we aan het eind van het seizoen weer terugkeren in dat gebied.
quote:Lewis Hamilton wil Grand Prix in Afrika
Lewis Hamilton wil de Formule 1 niet verlaten voordat hij een Grand Prix in Afrika heeft gereden. Dat zei de 41-jarige Ferrari-coureur donderdag in aanloop naar de eerste race van het seizoen in Melbourne. ,,Ik ben in tien Afrikaanse landen geweest, maar er is nog veel meer te zien."
De zevenvoudig wereldkampioen werkt naar eigen zeggen achter de schermen hard om een race naar Afrika te halen. ,,Ik heb al vaak de vraag gesteld: waarom geen race in Afrika? Ik weet dat ze er echt hun best voor doen. Kenia is geweldig, maar ik denk niet dat we daar een Grand Prix zullen krijgen. Rwanda is spectaculair, Zuid-Afrika adembenemend. Ik denk dat dit twee goede plekken zijn om naartoe te gaan."
Hamilton stelt dus graag nog te wachten op een Afrikaanse race: ,,Soms denk ik: verdorie, misschien heb ik niet genoeg tijd. Maar het zou echt fantastisch zijn, zeker omdat ik half Afrikaans ben. Ik ben echt trots op dat deel van de wereld en vind het ook het mooiste deel van de wereld. Jammer dat de rest van de wereld er zo veel van bezit en afpakt."
https://www.ad.nl/formule(...)bereiding~ade263b12/
Wat is daar precies raar aan?quote:Op donderdag 5 maart 2026 15:57 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:
Bekijk deze YouTube-video
Verstappen komt nog voor Mercedes en McLaren.
Nee? Altijd op teams tot de top 3.quote:Op donderdag 5 maart 2026 16:03 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:
[..]
Andere jaren was het meer op volgorde van rijdersklassement.
Nee dus. Vorig jaar wel, maar daarvoor lang niet altijd.quote:Op donderdag 5 maart 2026 16:08 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Nee? Altijd op teams tot de top 3.
Dat Norris als laatste komt snap ik, maar Verstappen had wel daarvoor moeten zijn ja.quote:Op donderdag 5 maart 2026 16:13 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Nee dus. Vorig jaar wel, maar daarvoor lang niet altijd.
2024:
Bekijk deze YouTube-video
2023:
Bekijk deze YouTube-video
2022:
Bekijk deze YouTube-video
Ik vind het ook uitermate pijnlijk dat er na Max nog 4 andere coureurs komen waaronder die vreselijke Russell
Nu hoop ik nog meer dat Verstappen iedereen gaat verrassen. Hopelijk put Max ook nog wat extra motivatie uit deze dis.quote:Op donderdag 5 maart 2026 15:57 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:
Bekijk deze YouTube-video
Verstappen komt nog voor Mercedes en McLaren.
Ik vind Verstappen ook gewoon zo’n baas die als laatste moet komen. Hij is echt ‘leader of the pack’. Hij als laatste, dat stond gewoon goed. Overigens net als Hamilton enkele jaren lang. Norris staat gewoon niet goed als laatste.quote:Op donderdag 5 maart 2026 16:49 schreef Jane het volgende:
[..]
Nu hoop ik nog meer dat Verstappen iedereen gaat verrassen. Hopelijk put Max ook nog wat extra motivatie uit deze dis.
En waarom ook niet. Dit forums favoriete kenner Ho-Pin Tung hoorde ik gisteren voorspellen dat Verstappen 'gewoon' kampioen gaat worden. Dus ik geloof er in!
Max staat tenminste wel als enige op een podiumquote:Op donderdag 5 maart 2026 15:57 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:
Bekijk deze YouTube-video
Verstappen komt nog voor Mercedes en McLaren.
Omdat ze zo'n beetje twee keer de wereld rond gaan.quote:Op donderdag 5 maart 2026 12:14 schreef TjjWester het volgende:
Ik vraag me af waarom Saoedi-Arabië en Bahrein zo vroeg in het schema staan, aangezien we aan het eind van het seizoen weer terugkeren in dat gebied.
| 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 | [img]https://i.imgur.com/2biDE6v.png[/img] [img]https://i.imgur.com/Gzu8JYe.png[/img] [img]https://i.imgur.com/r269FP1.png[/img] [img]https://i.imgur.com/rDjZ5W6.png[/img] [img]https://i.imgur.com/3Hsea2L.png[/img] [img]https://i.imgur.com/RD6pTKg.png[/img] [img]https://i.imgur.com/NOrxvy7.png[/img] [img]https://i.imgur.com/Ucn91IH.png[/img] [img]https://i.imgur.com/A79gKUM.png[/img] [img]https://i.imgur.com/2PPCouI.png[/img] [>] [url=https://www.youtube.com/watch?v=ow3h-qfeQqk]Hoe kiest Pirelli de compounds voor elk circuit?[/url] [>] [url=https://www.youtube.com/watch?v=gspD20B3DUI]Hoe kan je een F1 Super licentie krijgen?[/url] [>] [url=https://lightsouts.com/formula-1]Countdowns naar alles F1[/url] [img]https://i.imgur.com/iV0nyoQ.png[/img][img=196,96]https://i.imgur.com/L3karXQ.png[/img][img=325,96]https://m3.promofeatures.com/aknr.gif[/img][img=197,96]https://i.imgur.com/jG7otGa.gif[/img] [img]https://i.imgur.com/oriltIB.png[/img] |
WEER CAKE.quote:
Dat zie ik echt niet gebeuren, die Mercedes is aanzienlijk sneller dan de rest van het veld.quote:Op donderdag 5 maart 2026 16:49 schreef Jane het volgende:
[..]
Nu hoop ik nog meer dat Verstappen iedereen gaat verrassen. Hopelijk put Max ook nog wat extra motivatie uit deze dis.
En waarom ook niet. Dit forums favoriete kenner Ho-Pin Tung hoorde ik gisteren voorspellen dat Verstappen 'gewoon' kampioen gaat worden. Dus ik geloof er in!
Dat was in 2021 ook zoquote:Op maandag 9 maart 2026 08:46 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
Dat zie ik echt niet gebeuren, die Mercedes is aanzienlijk sneller dan de rest van het veld.
Toen waren ze redelijk gelijkwaardig afgezien van de laatste paar races met die 'full send' Mercedes motor.quote:
En iedereen maar zo lovend over die race van Hamilton in Braziliëquote:Op maandag 9 maart 2026 09:00 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
Toen waren ze redelijk gelijkwaardig afgezien van de laatste paar races met die 'full send' Mercedes motor.
quote:Op maandag 9 maart 2026 09:01 schreef Pino112 het volgende:
Verstappen gaat meedoen aan de 24u van Nurburgring
Ik kan het me inmiddels ook moeilijk meer voorstellen, helaas... Tenzij Mercedes hun voorsprong toch (op tijd) verliest. Op zich is RBR altijd wel sterk in ontwikkeling tijdens het seizoen en aan de kwaliteiten van Verstappen hoef je niet te twijfelen, uiteraard.quote:Op maandag 9 maart 2026 08:46 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
Dat zie ik echt niet gebeuren, die Mercedes is aanzienlijk sneller dan de rest van het veld.
Ik heb nog tot eind april om te beslissen, meteen na de race ben ik gaan checken tot wanneer m'n abo loopt.quote:Op maandag 9 maart 2026 09:21 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Mijn f1tv abonnement wordt op 1 april vernieuwd, dus ik heb nog twee Grand Prixs de tijd om te beslissen of ik dit wil zien.
Het is alleen het probleem dat de kwaliteit van de rijder er met deze regelementen minder toe doet.quote:Op maandag 9 maart 2026 09:31 schreef Jane het volgende:
[..]
Op zich is RBR altijd wel sterk in ontwikkeling tijdens het seizoen en aan de kwaliteiten van Verstappen hoef je niet te twijfelen, uiteraard.
Dan rijdt hij toch voor Mercedes.quote:Op maandag 9 maart 2026 09:01 schreef Pino112 het volgende:
Verstappen gaat meedoen aan de 24u van Nurburgring
Ik moet nu al kiezenquote:Op maandag 9 maart 2026 09:21 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Mijn f1tv abonnement wordt op 1 april vernieuwd, dus ik heb nog twee Grand Prixs de tijd om te beslissen of ik dit wil zien.
quote:Op maandag 9 maart 2026 10:03 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik moet nu al kiezen
Dus dat wordt gewoon die ¤95 slikken.
En het is toch zonde om mijn goedkope abonnement permanent te verliezenquote:
Ik kreeg gister een bericht dat het afgeschreven is.quote:Op maandag 9 maart 2026 10:03 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik moet nu al kiezen
Dus dat wordt gewoon die ¤95 slikken.
Ja, dat is ook wel weer zo.quote:Op maandag 9 maart 2026 10:07 schreef Nattekat het volgende:
[..]
En het is toch zonde om mijn goedkope abonnement permanent te verliezen
Ik ga het seizoen wel afkijken. Wellicht dat de FIA enige aanpassingen gaat doen. Al verwacht ik het niet.quote:
Och, was dit weekend ook om 5 uur wakkerquote:Op maandag 9 maart 2026 10:33 schreef pmponer het volgende:
Ja ik kijk het ook wel uit, maar ik ga voor Las Vegas niet om 5 uur zitten kijken iig.
Formule 1 WEC (World Energy Management Championship)?quote:Op maandag 9 maart 2026 08:42 schreef Black-Death het volgende:
Jeej, dit weekend weer een Grand Prix Energy Management
Ja. Waarschijnlijk dat ik dit jaar nog wel blijf kijken en dan richting volgend seizoen een keuze maak of ik de F1 voorgoed vaarwel zeg.quote:Op maandag 9 maart 2026 10:31 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Ik ga het seizoen wel afkijken. Wellicht dat de FIA enige aanpassingen gaat doen. Al verwacht ik het niet.
Dikke kans dat Max vaarwel zegt ook.quote:Op maandag 9 maart 2026 11:04 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Ja. Waarschijnlijk dat ik dit jaar nog wel blijf kijken en dan richting volgend seizoen een keuze maak of ik de F1 voorgoed vaarwel zeg.
9 uur is een schappelijker tijd dan 5 uur.quote:Op maandag 9 maart 2026 11:13 schreef Black-Death het volgende:
Ik ga hiervoor echt geen wekker meer zettenKijk wel met vertraging terug dan.
Mooi moment om dan ook afscheid te nemen.quote:Op maandag 9 maart 2026 11:06 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Dikke kans dat Max vaarwel zegt ook.
Ik ook. Leclerc gun ik het nog wel het meeste.quote:Op maandag 9 maart 2026 12:08 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Mooi moment om dan ook afscheid te nemen.![]()
Ik keek al voordat Max reed. Heb ieder jaar wel iemand gehad om te supporteren. Als Max niet zou rijden, zou ik waarschijnlijk fan van Leclerc zijn dit seizoen.
Vorig jaar werd Norris kampioen. Ik heb geen tranen gezien.quote:Op maandag 9 maart 2026 12:52 schreef Questular het volgende:
Ergens wil het Russell wel zien worden. Alleen al om te zwemmen in de rivieren van tranen hier in Nederland . En anders Pisatri.
Nee wat Norris is geen Russell, heel goed gespot. Russell is veruit het minst populair op dit moment.quote:Op maandag 9 maart 2026 12:59 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Vorig jaar werd Norris kampioen. Ik heb geen tranen gezien.
Gaaf wel.quote:Op maandag 9 maart 2026 13:08 schreef Red_85 het volgende:
https://www.nu.nl/formule(...)burgring-in-mei.html
Max zoekt naar leuke dingen.
Snappen we wel.
Ow zeker.quote:
quote:Op maandag 9 maart 2026 12:52 schreef Questular het volgende:
Ergens wil het Russell wel zien worden. Alleen al om te zwemmen in de rivieren van tranen hier in Nederland . En anders Pisatri.
Als hij hem dan ook wint zou het helemaal magistraal zijnquote:Op maandag 9 maart 2026 14:08 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Ow zeker.
De op 3 na meest succesvolle coureur uit de koningsklasse ever ooit gaat meedoen met een GT3 24 uurs race.
Prachtig.
Dit bericht kwam echt net te laat. We hadden net afgesproken om iets 'sociaals' te gaan doen met familie op 16 mei.quote:Op maandag 9 maart 2026 13:08 schreef Red_85 het volgende:
https://www.nu.nl/formule(...)burgring-in-mei.html
Max zoekt naar leuke dingen.
Snappen we wel.
Zou die meedoen als Franz Hermann?quote:Op maandag 9 maart 2026 13:08 schreef Red_85 het volgende:
https://www.nu.nl/formule(...)burgring-in-mei.html
Max zoekt naar leuke dingen.
Snappen we wel.
Sociaal naar de Nurburgring, ik zie het probleem niet.quote:Op maandag 9 maart 2026 14:14 schreef Jane het volgende:
[..]
Dit bericht kwam echt net te laat. We hadden net afgesproken om iets 'sociaals' te gaan doen met familie op 16 mei.
Lekker benzine en verbrand rubber snuiven.quote:Op maandag 9 maart 2026 14:43 schreef Zorro het volgende:
[..]
Sociaal naar de Nurburgring, ik zie het probleem niet.
quote:Op maandag 9 maart 2026 14:14 schreef Jane het volgende:
[..]
Dit bericht kwam echt net te laat. We hadden net afgesproken om iets 'sociaals' te gaan doen met familie op 16 mei.
Exact. Mooi feestje van maken langs het circuit. Coureurs honger maken met de geur van bbq enzo.quote:Op maandag 9 maart 2026 14:43 schreef Zorro het volgende:
[..]
Sociaal naar de Nurburgring, ik zie het probleem niet.
Altijd.quote:
Gewoon verstek laten gaan. Die hele dag gaat echt niet louter in het teken van jouw afwezigheid staan.quote:Op maandag 9 maart 2026 14:14 schreef Jane het volgende:
[..]
Dit bericht kwam echt net te laat. We hadden net afgesproken om iets 'sociaals' te gaan doen met familie op 16 mei.
Die staat natuurlijk altijd wel open, het is vooral de vraag hoe "nodig" het dan is.quote:Op maandag 9 maart 2026 12:55 schreef PzKpfw het volgende:
Mocht Mercedes dit seizoen echt veruit de beste auto blijken en Russell overtuigend kampioen wordt dan vraag ik me af of de deur voor Verstappen nog steeds open staat daar.
Tranen van gelukquote:Op maandag 9 maart 2026 12:52 schreef Questular het volgende:
Ergens wil het Russell wel zien worden. Alleen al om te zwemmen in de rivieren van tranen hier in Nederland . En anders Pisatri.
Wolff zal Max met open armen ontvangen en ik denk dat Russell dan alsnog mag vertrekken.quote:Op maandag 9 maart 2026 14:52 schreef pmponer het volgende:
[..]
Die staat natuurlijk altijd wel open, het is vooral de vraag hoe "nodig" het dan is.
Ik denk niet dat Verstappen weggaat, het verschil vind ik kleiner dan verwacht, dus ook van zijn kant lijkt me de behoefte om naar Mercedes te gaan niet zo enorm, plus dat daar dan ook weer een contractextensie aan vastzit.quote:Op maandag 9 maart 2026 16:09 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Wolff zal Max met open armen ontvangen en ik denk dat Russell dan alsnog mag vertrekken.
Ik weet het niet. Het kan beide kanten op. Zou gek zijn om hem in een ander pak te zien maar het kan.quote:Op maandag 9 maart 2026 17:55 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik denk niet dat Verstappen weggaat, het verschil vind ik kleiner dan verwacht, dus ook van zijn kant lijkt me de behoefte om naar Mercedes te gaan niet zo enorm, plus dat daar dan ook weer een contractextensie aan vastzit.
Ja en kennelijk heeft hij het qua vrijheden nu mooi voor elkaar, ik denk namelijk niet dat Mercedes het goed zou vinden dat hij 24 uurs races gaat doen laat staan in een ander merk.quote:Op maandag 9 maart 2026 17:55 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik denk niet dat Verstappen weggaat, het verschil vind ik kleiner dan verwacht, dus ook van zijn kant lijkt me de behoefte om naar Mercedes te gaan niet zo enorm, plus dat daar dan ook weer een contractextensie aan vastzit.
Wel jammer ik zou hem graag bij een ander team nog een keer kampioen zien worden (Ferrari of Mercedes)quote:Op maandag 9 maart 2026 18:16 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
Max blijft loyaal naar Red Bull toe. Hij blijft tot het eind van zijn F1-carriere daar.
Dit inderdaad, als hij had gewild reed hij nu voor Mercedes maar hij voelt zich thuis bij Red Bull, al rijdt hij ergens in het middenveld.quote:Op maandag 9 maart 2026 18:16 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
Max blijft loyaal naar Red Bull toe. Hij blijft tot het eind van zijn F1-carriere daar.
Sprintraceweekquote:
*op kijklijst zet*quote:Op maandag 9 maart 2026 22:32 schreef ESF1Gamer het volgende:
Lubach item over de nieuwe regels van de F1
Een van de weinige dingen die nog verschrikkelijker zijn om naar te kijken dan de huidige F1quote:Op maandag 9 maart 2026 22:32 schreef ESF1Gamer het volgende:
Lubach item over de nieuwe regels van de F1
Dit is toch wel het beeld van (bijna) elke podcast, van Winsor tot F1 aan tafelquote:Op dinsdag 10 maart 2026 06:52 schreef manny het volgende:
Boordradio mannen zijn er ook al helemaal klaar mee. Ze proberen tussendoor de positieve punten te zien, maar dat is alleen maar pauze tot de volgende rant…..
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op dinsdag 10 maart 2026 08:24 schreef pmponer het volgende:
[..]
Dit is toch wel het beeld van (bijna) elke podcast, van Winsor tot F1 aan tafel
Mijne is op 1 maart verlengd. Ik heb hem wel alvast laten stoppen per volgend jaar maart. Heb nog een jaar om me te bedenken.quote:Op maandag 9 maart 2026 09:21 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Mijn f1tv abonnement wordt op 1 april vernieuwd, dus ik heb nog twee Grand Prixs de tijd om te beslissen of ik dit wil zien.
Van mij is hij vorige week vernieuwd.quote:Op maandag 9 maart 2026 09:21 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Mijn f1tv abonnement wordt op 1 april vernieuwd, dus ik heb nog twee Grand Prixs de tijd om te beslissen of ik dit wil zien.
Op zich ook wel kolderiek dat een accountmanagers automerk als Audi het voor elkaar krijgt om de hele F1 lam te leggen. (lol). Ik ben wel benieuwd hoe de beleidsmakers die dit hybride concept hebben gesmeed nu kijken naar de vele heisa die er overal is ontstaan.quote:Op dinsdag 10 maart 2026 11:50 schreef Questular het volgende:
[..]
Bekijk deze YouTube-video
Winsor heeft in ieder geval een uitgesproken mening ja
Lijkt me dat gewoon het Nederlands consumentenrecht hier geldt.quote:Op dinsdag 10 maart 2026 12:13 schreef DjVero het volgende:
[..]
Van mij is hij vorige week vernieuwd.Maar met creditcard, heb je dan nog opzegtermijn eigenlijk?
Wel zeldzaam om te zien hoe gelijkgestemd de reacties zijn onder een youtube videoquote:Op dinsdag 10 maart 2026 11:50 schreef Questular het volgende:
[..]
Bekijk deze YouTube-video
Winsor heeft in ieder geval een uitgesproken mening ja
Wat? Is F1 een veredelde golfkar?quote:
En vorig jaar heeft de FIA gezegd dat ze de problemen die genoemd werden opgelost hadden. Is ze goed geluktquote:Op dinsdag 10 maart 2026 18:39 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Wat? Is F1 een veredelde golfkar?
Striking.
Max in 2023. Alleen het laatste is niet uitgekomen. De rest: spot on. 2,5-3 jaar geleden.
Bekijk deze YouTube-video
We weten wie gelijk heeft.quote:Op dinsdag 10 maart 2026 18:58 schreef Starflyer het volgende:
[..]
En vorig heeft de FIA gezegd dat ze de problemen die genoemd werden opgelost hadden. Is ze goed gelukt![]()
[ x ]
Moet je nagaan hoe erg het zonder die oplossingen zou zijn geweest. Dit is nu al niet om aan te gluren.quote:Op dinsdag 10 maart 2026 18:58 schreef Starflyer het volgende:
[..]
En vorig jaar heeft de FIA gezegd dat ze de problemen die genoemd werden opgelost hadden. Is ze goed gelukt![]()
[ x ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |