Nee, wel op korte termijn proberen zo min mogelijk in aandelen te hebben op de referentiedatum. Maar verder blijf ik beleggen, gezien het negatieve effect van sparen op het vermogen.quote:Op vrijdag 20 februari 2026 09:34 schreef Solispolar het volgende:
Voor de mensen hier die aandelen hebben. Hoe kijken jullie/wat doen jullie m.b.t. de overheidsplannen vanaf 2028? Verandert het jullie (lange)termijnsplan of niet?
Vertrekken is wel een optie inderdaad. Verder alles in box 2 duwen.quote:Op vrijdag 20 februari 2026 09:34 schreef Solispolar het volgende:
Voor de mensen hier die aandelen hebben. Hoe kijken jullie/wat doen jullie m.b.t. de overheidsplannen vanaf 2028? Verandert het jullie (lange)termijnsplan of niet?
Mijn voorspelling is dat mensen het gewoon slikken en verder gaan met hun leven.quote:Op dinsdag 24 februari 2026 11:50 schreef incel het volgende:
Ik ken veel mensen die serieus op zoek zijn naar een exit strategie. Mijn voorspelling is dat er in 2027 een hoop mensen dit land zullen verlaten.
Nog niet, want ze kunnen niet vliegenquote:Op dinsdag 3 maart 2026 05:56 schreef 111210 het volgende:
[..]
Mijn voorspelling is dat mensen het gewoon slikken en verder gaan met hun leven.
Alsof het ergens anders altijd beter is. Kijk al die kneuzen die naar Dubai waren gevlucht, komen nu met hangende pootjes toch maar terug naar Nederland.
Bedoelde idd “willen” ipv “komen”quote:Op dinsdag 3 maart 2026 09:03 schreef Innisdemon het volgende:
[..]
Nog niet, want ze kunnen niet vliegen
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |