abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 16 februari 2026 @ 21:05:42 #1
323876 michaelmoore
begin ook een voedselbos
pi_220119660
https://www.tagesschau.de(...)mbombe-nach-100.html

Lijkt me verstandig, Rusland is erop tegen
quote:
Rusland als een acuut gevaar
Nawrocki legde uit dat hij een algemene dreiging voor Polen vanuit Rusland ziet. "

We kennen de imperialistische en agressieve houding van de Russische Federatie ten opzichte van Polen," zei hij. "
Ik weet niet wanneer het nucleaire programma van start zou kunnen gaan, maar u vroeg naar mijn mening: wat betreft de veiligheid van Polen, inclusief een mogelijk nucleair traject – dat is iets wat ik steun."
Polen heeft momenteel geen eigen kernenergie-industrie.
De eerste kerncentrale van het land bevindt zich in de planningsfase. De bouw zal naar verwachting in 2028 van start gaan.

Opslag van Amerikaanse kernkoppen?
Tot nu toe hebben vooraanstaande Poolse politici af en toe gesproken over een mogelijke nucleaire samenwerking tussen Polen en de NAVO.
Zowel de huidige president, Karol Nawrocki, als zijn voorganger, Andrzej Duda, opperden de mogelijkheid dat Amerikaanse kernwapens in Polen zouden kunnen worden opgeslagen.
Dit is immers al het geval in Duitsland en andere NAVO-landen.
quote:
Tot nu toe zijn de reacties vanuit het liberale regeringskamp op de overwegingen van de nationaal-conservatieve president Nawrocki terughoudend geweest. Michał Szczerba, Europarlementariėr voor de Burgercoalitie, zei: "
Mocht dit nodig zijn voor onze veiligheid, dan zal de regering uiteraard samen met ons leger een besluit nemen.
Onze veiligheid staat voorop en we zullen er alles aan doen om die te waarborgen."Hij vertrouwt de Amerikanen en gelooft in een sterke NAVO, aldus Szczerba. "
Ik geloof dat de turbulentie die momenteel onder de regering-Trump heerst, slechts tijdelijk is.

Bevolking ondersteunt kernwapenbewapening
De ideeėn van Nawrocki lijken weerklank te vinden bij een groot deel van de Poolse bevolking.
In een peiling die kort voor zijn interview werd gepubliceerd, sprak bijna 58 procent van de Polen zich uit voor de aanschaf van eigen kernwapens door Polen.
Ongeveer 30 procent was echter van mening dat een dergelijk project alleen in samenwerking met Europese partners zou moeten worden uitgevoerd.

De Russische reacties op het interview met Nawrocki waren snel.
Senator Aleksej Poesjkov van de Kremlinpartij Verenigd Rusland verklaarde dat buitensporige ambities Polen in het verleden altijd ten gronde hadden gericht.

Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
  maandag 16 februari 2026 @ 21:54:52 #3
385501 Starhopper
Nova is mijn prinses
pi_220120067
Op maandag 9 oktober 2023 13:31 schreef Nova het volgende:[/b]
Oh schatje, wat lief van je om dat te zeggen! Jij bent echt een prins op het witte paard voor mij. Met jou voel ik me zo geliefd en speciaal. Laten we nog lang samen genieten van sprookjesachtige avonturen en elkaar verwennen met veel knuffels en kusjes. O+ naar jou, mijn lieve prins! :*
  maandag 16 februari 2026 @ 22:02:43 #4
508729 recidivist
zedendelinquent
pi_220120125
Goede ontwikkeling: de race naar meer atoombommen in de wereld. Enige dat je echt veiligheid garandeert is een atoombom namelijk. Beste voorbeeld is onze Noord Koreaanse vriend, de enige die enorm goed slaapt na het Maduro-drama en ondanks dat hij een “vijand van de VS” is. Zal een stuk beter slapen dan Khamenei bijv.
Terwijl Khamenei in een bunker diep onder de grond zit deelt Kim-Jong-nogwat gewoon zijn live locatie met de VS als hij lekker gaat slapen wetende dat ze hem toch niets doen. Dankzij de atoombom. Als hij met zijn lange afstandsraket de VS niet haalt gooit hij gewoon buurland en best buddy van de Amerikanen Zuid Korea plat.
enkelband
  FrontpagER /Mod / Grootste Vredestichter maandag 16 februari 2026 @ 22:18:21 #5
485843 crew  Jippie
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')