Ik ben het met Driessen eens. Feit is wel dat mensen als Driessen, Djčk en Chris Woerts iedereen haten die zij als links bestempelen. Het zijn net rechtse Amerikanen wat dat betreft. Als dit om een VVD'er was gegaan, had Driessen zich niet zo opgewonden.quote:
Rip Johan.quote:Op maandag 16 februari 2026 22:03 schreef superniger het volgende:
Verkouden Genee gaat iedereen aansteken.
Ja dat is vrij irritant. Gijp en Derksen podcast ‘s ochtends en ‘s avonds herhaling op tvquote:Op dinsdag 17 februari 2026 13:34 schreef Specularium het volgende:
Teksten van Johan zijn exact hetzelfde als in de Grollo podcast.
Goh, wie had dat nou verwacht.quote:Op dinsdag 17 februari 2026 13:34 schreef Specularium het volgende:
Teksten van Johan zijn exact hetzelfde als in de Grollo podcast.
Ja, dat was echt niveau nul. Gijp vond het dan ook geweldig.quote:Op dinsdag 17 februari 2026 22:39 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Viel me op dat het vandaag zo flauw was dat het publiek niet eens echt lachte, Van der Gijp deed zijn best meer hysterisch te lachen dan ooit om dat te verbergen.
Serieus een LuckyTV filmpje waarin Caroline van der Plas doet dat ze Ruud de Wild zijn bed heeft vol gescheten twee keer laten zien? Hadden ze te weinig onderwerpen ofzo?
Dat was voor mij het wegzap moment. Als je er naar kijkt en je geneert je, dan is het tijd wat anders op te zetten.quote:Op dinsdag 17 februari 2026 22:39 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Viel me op dat het vandaag zo flauw was dat het publiek niet eens echt lachte, Van der Gijp deed zijn best meer hysterisch te lachen dan ooit om dat te verbergen.
Serieus een LuckyTV filmpje waarin Caroline van der Plas doet dat ze Ruud de Wild zijn bed heeft vol gescheten twee keer laten zien? Hadden ze te weinig onderwerpen ofzo?
Bron: https://www.ad.nl/show/sa(...)aag-inside~a19259e7/quote:Satirische Lucky TV werkt aan comeback, nu bij Vandaag Inside
LuckyTV keert mogelijk weer helemaal terug op televisie. Het programma Vandaag Inside is deze week aan een spontaan experiment begonnen met Sander van de Pavert, de maker van de filmpjes. Op maandag- en dinsdagavond was het satirische item al te zien in het praatprogramma op SBS6.
Ja dat dacht ik al met die random LuckyTV afgelopen maandag. Zeker toen die totaal niet leuk was, en Johan zei dat die erom kon lachen.quote:Op woensdag 18 februari 2026 16:16 schreef Mike het volgende:
[..]
Bron: https://www.ad.nl/show/sa(...)aag-inside~a19259e7/
Als dit al extreemrechts is, dan valt het allemaal reuze mee.quote:Op donderdag 19 februari 2026 00:45 schreef spapaars het volgende:
Ik ben die extreemrechtse onzin zo zat.
Kijk ze nou, die zelfingenomen haatzaaiers.
Een dag later brengen de oetlullen, lafaards alsnog een mening over een gast die hun niet welbevallig was.quote:Op donderdag 19 februari 2026 11:09 schreef Poefbank het volgende:
[..]
Als dit al extreemrechts is, dan valt het allemaal reuze mee.
Verrek... Nu je het zegt, dat is inderdaad behoorlijk extreemrechts.quote:Op donderdag 19 februari 2026 11:41 schreef spapaars het volgende:
[..]
Een dag later brengen de oetlullen, lafaards alsnog een mening over een gast die hun niet welbevallig was.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |