Wie weet hoe dat zit??? Ik woon er al jaren en altijd was de rekening nihil, nu moet ik ineens 512 euro betalen,...
... ik wist dat het omhoog zou gaan, omdat rioolrechten enzo altijd via essent gingen en nu niet meer dus, hadden we ook keurig een brief over gehad (zie een ander topic)
, maar dit slaat werkelijk alles, ik had intotaal 250 euro max verwacht, maar het is 512 euro geworden,..... 1126 gukden dus.... toen ik in Amersfoort wwoonde zat het ook niet bij de remu in en moest ik ook los betalen, maar meer dan 300 gulden was het nooit!!!
Is de gemeente enschede nou zo extreem, of hoe zit dat? Ik vind het echt niet normaal in ieder geval! Hoe zit het bij andere gemeenten, krijgen andere fokkers ook zulke belachelijke rekeningen van de gemeente??
quote:Zit er waarschijnlijk wel aan te komen ja...
Op dinsdag 25 februari 2003 12:10 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
Hoe zit het bij andere gemeenten, krijgen andere fokkers ook zulke belachelijke rekeningen van de gemeente??
quote:hoezo zelf betalen?? en waarom krijg ik dan een rekening?? Vorig jaar heb ik niks betaald (was met de zalmsnip verrekend nihil en nu ineens 512 euro!)
Op dinsdag 25 februari 2003 12:11 schreef morpheus_at_work het volgende:
ozb mag de gemeente zelf betalen en enschede is niet een van de goedkoopste gemeentes
quote:Als je al een zalmsnip krijgt, krijg je dan niet een enorme korting op de OZB (eentje die je nu niet hebt aangevraagd???) ???
Op dinsdag 25 februari 2003 12:13 schreef BloodhoundFromHell het volgende:[..]
hoezo zelf betalen?? en waarom krijg ik dan een rekening?? Vorig jaar heb ik niks betaald (was met de zalmsnip verrekend nihil en nu ineens 512 euro!)
quote:hmm.. ik heb nooit korting aangevraagd en dat was nooit nodig, want ik kreeg nooit van die extreme rekeningen.... kan dat dan?
Op dinsdag 25 februari 2003 12:15 schreef mvt het volgende:[..]
Als je al een zalmsnip krijgt, krijg je dan niet een enorme korting op de OZB (eentje die je nu niet hebt aangevraagd???) ???
uiteindelijk dus toch maar gewoon betaald *mopper* (kreeg aanmaning )
Had laatst wel een ding gekregen om een machtiging te geven, zodat ze het elke jaar dus gewoon kunnen afschrijven, ook al ben ik een ramp met acceptgiro's, dingen die 1 x per jaar gaan laat ik niet automatisch afschrijven. (vooral niet van suffe gemeentes)
quote:Als je een laag inkomen hebt wel ja
Op dinsdag 25 februari 2003 12:18 schreef BloodhoundFromHell het volgende:[..]
hmm.. ik heb nooit korting aangevraagd en dat was nooit nodig, want ik kreeg nooit van die extreme rekeningen.... kan dat dan?
Zo te zien is die zalmsnip en die korting van 15 euro dus de korting op de OZB, maar kijk het nog eens goed door.
quote:Hij bedoelt vast zelf bepalen.
Op dinsdag 25 februari 2003 12:13 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
hoezo zelf betalen?? en waarom krijg ik dan een rekening?? Vorig jaar heb ik niks betaald (was met de zalmsnip verrekend nihil en nu ineens 512 euro!)
* Qarinx hoopt van wel
quote:ja dat heb ik, maar het enige verschil met huurders is, dat de ozbe er niet bij zit bij huurders , als ik huurder zopu zijn zou de rekening 412 euro zijn... evengoed extreem dus.
Op dinsdag 25 februari 2003 12:29 schreef Qarinx het volgende:
BHFH heb je een koopwoning dan???* Qarinx hoopt van wel
quote:echt???????
Op dinsdag 25 februari 2003 12:32 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
ja dat heb ik, maar het enige verschil met huurders is, dat de ozbe er niet bij zit bij huurders , als ik huurder zopu zijn zou de rekening 412 euro zijn... evengoed extreem dus.
quote:zit ie niet in de brievenbus nu toevallig? ben wel benieuwd namelijk... Ik zie trouwens wel dat je alsnog in termijnen kan betalen, al had je die machtiging niet ingevuld. dat valt weer mee... maar toch denk dat de meeste mensen die rekening toch wel koud op het dak zal vallen... bij Essent hebben ze bij mij trouwens wel automatisch het termijn bedrag verlaagd, bij jou ook?
Op dinsdag 25 februari 2003 12:44 schreef Qarinx het volgende:[..]
echt???????
![]()
quote:Ik heb net gekeken.. heb nog geen post... zal zo weer kijken, dan post ik het wel even...
Op dinsdag 25 februari 2003 12:50 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
zit ie niet in de brievenbus nu toevallig? ben wel benieuwd nameijk... Essent hebben ze bij mij trouwens wel automatisch het termijn bedrag verlaagd, bij jou ook?
Geloof dat je als huurder wel OZB betaalt, maar alleen het gebruikersdeel..
Essent is bij mij 30 euro omlaag gegaan.. dus neem aan dat dat dan bij de aanslag zit.. betaal gelukkig wel in termijnen..
Ik had vorig jaar dus net een dag te laat aangevraagd, namelijk toen ik mijn contract net had getekend. Shit
Maar ook in Hengelo extreem hoge bedragen... Voor een huurhuis moet ik per jaar meer dan anderhalf keer de huurprijs betalen. En die huur is al belachelijk hoog voor het huis
quote:Smerig zeg!
Op dinsdag 25 februari 2003 13:03 schreef Aventura het volgende:
Ik woon zelf in Amsterdam, en zou als ik dit niet had aangevraagd ook zeker wel dik 300 euro kwijt zijn. Nu is dit iets van 120 euro ofzo. Informeer anders even bij de gemeente.
Vriendin van mij had het ook, die kreeg een aanslag voor waterschapsbelasting, die was ook voor meerdere personen... Als ze de kleine lettertjes achterop niet had gelezen, was ze nu ook het dubbele kwijt geweest...
quote:Stelen van de burger noem ik dat....
Op dinsdag 25 februari 2003 14:10 schreef Aventura het volgende:
Ja dat is idd best wel sneaky. De norm is niet een eenpersoonshuishouden maar een gezin blijkbaar. Kunnen ze lekker veel geld vangen.
Maar goed tegenwoordig kan je niets meer vertrouwen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |