Sykes zou ook acceptabel zijn. Die zit ook op darten, als het draait.quote:Op zaterdag 10 januari 2026 16:39 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Bevan mag de nutteloze Bertie er wel even uitkieperen, ja.
Ja, ik durf er nog niet op te hopen. Pittige route.quote:Op zaterdag 10 januari 2026 16:53 schreef wimderon het volgende:
[..]
Sykes zou ook acceptabel zijn. Die zit ook op darten, als het draait.
Landman kan ons gestolen wordenquote:Op zaterdag 10 januari 2026 16:58 schreef Gretzl het volgende:
Landman en Van Schie onze hoop in bange dagen
Helaas moeten ze tegen elkaar. Jimmy mag deze wel verliezen, gezien ie zich al via de ranking gaat kwalificerenquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 7% gewijzigd door Gretzl op 10-01-2026 17:10:34 ]Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
Sorry, dat wist ik niet. Inderdaad niet grappig danquote:Op zaterdag 10 januari 2026 17:03 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Darteritus is geen matchfixing, makker.
Sorry die gaat aldridge al winnenquote:Op zaterdag 10 januari 2026 17:49 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Ach Charlito, als je iemand met nog geen 80 gemiddeld omver kan werpen, verdien je het om nog een jaar zonder tourkaart te spelen.
Dan maar via de Development Tour.
Kan je twee tourkaarten als persoon winnen dan?quote:Op zaterdag 10 januari 2026 17:50 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Sorry die gaat aldridge al winnen
Nou dan zijn we t for once eens eens over wie daar doorheen moet komenquote:Op zaterdag 10 januari 2026 17:51 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Kan je twee tourkaarten als persoon winnen dan?
quote:
Poulain van Kim.quote:Simon Teysen pakte al op eerste dag een rechtstreeks ticket voor de finalefase, die van 8 tot en met 11 januari gepland staat en waar er zestien tourkaarten te winnen zijn. Jeroen Caron - de neef van Mario Vandenbogaerde - kwam erbij op dag twee. Op de laatste dag waren er nog rechtstreekse tickets voor Nunjo Dewaele, Roger Janssen, Patrick Bulen én Lennert Faes. Die laatste is een poulain van Kim Huybrechts en haalde in het weekend nog de finale van het BK darts in Putte.
Toch verzekerd van een kaart. Kan niet meer ingehaald wordenquote:Op zaterdag 10 januari 2026 18:08 schreef GwaiLow het volgende:
Dramatisch van Sjimmie. Dit was heel matig
De altijd oneindige voorraad Duitse stront.quote:Op zaterdag 10 januari 2026 17:45 schreef Alaphilippe_ het volgende:
@:Mani89
Matthias Ehlers.
Bekijk deze YouTube-video
Ik heb de indruk dat de Belgische dartsverslaggever voor België is.quote:En dan te denken dat die Duitser niet eens moest winnen: Lennert Faes strandt op zucht van tourkaart, nog twee Belgen doen volop mee voor statuut van profdarter
Een goeie dag voor enkele dartende Belgen op de Q-School. Met nog één speeldag te gaan in Duitsland liggen drie landgenoten op koers voor een tourkaart.
Profdarter ben je niet voor eeuwig als je niet presteert. Elk jaar zijn er 128 spelers met een toelatingsbewijs voor de Pro Tour, een de ‘eerste klasse’ van het darts. Die mogen meedoen aan de 34 Players Championships (vloertoernooien) en hebben de kans om zich te plaatsen voor de grotere tv-toernooien. Die tourkaart is echter slechts twee jaar geldig, tenzij je binnen die periode in de top 64 geraakt. Als je niet langer bij de beste 64 darters hoort, wacht de helse Q-School.
Deze keer schreven 506 darters zich in voor de ‘First Stage’ van de Europese versie (er is ook een Britse, waar 350 darters aan begonnen). In het Duitse Kalkar verzamelden 63 Belgen en elf ervan plaatsten zich voor de vierdaagse finalefase, waarvoor Andy Baetens automatisch geplaatst was. De finalefase was zaterdag aan dag drie van vier toe. Donderdag haalden de Duitser Arno Merk en de verrassende Pool Filip Bereza een tourkaart voor de Pro Tour. En dag later waren er toegangstickets voor de Spanjaard Cristo Reyes en de Nederlander Jeffrey Sparidaans.
Zaterdag kregen we ei zo na een nieuwe Belgische tourkaarthouder. Lennert Faes schopte het tot bij de laatste vier en kwam dus op één zege van het profstatuut. De poulain van Kim Huybrechts moest echter de duimen leggen tegen de Duitser Matthias Ehlers. De Kempenaar verloor met 6-5, wat dubbel zonde was. Aan de ene kant omdat hij kansen had om meer legs te winnen, aan de andere kant omdat Ehlers de partij eigenlijk niet moest winnen. Hij zou namelijk op 10 punten komen te staan, waardoor de Duitser ook bij een nederlaag zeker zou zijn van een tourkaart via de ranking.
Faes telt nu 7 punten in de ranking en staat daarmee op een zevende plaats, terwijl de top acht van die ranking dus ook een tourkaart krijgt naast de beste twee darters per speeldag. Er staan momenteel nog twee Belgen op die begeerde plekken.
De eerste is Jeroen Caron. De West-Vlaming en neef van Mario Vandenbogaerde staat tweede met 7 punten en het beste legsaldo, wat het verschil maakt bij gelijke punten. Caron speelde net als vrijdag een uitstekende partij tegen Moritz Hilger (94.66 gemiddeld) en sneuvelde bij de laatste zestien. Yorick Hofkens kwam van 4-5 achter en met een twaalfdarter terug om te winnen met 6-5. De Duitser zou nadien Jimmy van Schie kloppen voor een tourkaart.
De tweede is Patrick Bulen. Vorig jaar moest The Pitbull Q-School nog verlaten wegens wangedrag, nu staat onze 56-jarige landgenoot op één goeie dag van de Pro Tour. Bulen verloor in de derde ronde, maar telt nu dus ook 7 punten.
Twee Belgen kamperen momenteel op 4 punten: Andy Baetens en Mylo Michiels. Baetens was een van de favorieten voor het veroveren van een tourkaart, maar moest al na ronde twee inpakken vrijdag. Hij was nochtans beresterk tegen WK-ganger Tomoya Goto (6-1 winst met 97.69 gemiddeld), maar liet het daarna liggen tegen Marcel Otter (6-5 verlies met 29% dubbelsucces). Baetens moet op de slotdag dus vol aan de bak wil hij zijn tourkaart heroveren.
Robbie Knops, Roger Janssen en Steve Scheers hebben 3 punten. Simon Teysen blijft hangen op 2 punten en Brian Raman op 1 punt. Michael De Meyer en Davy Robbijns sprokkelden nog geen enkel punt.
In de Britse Q-School waren er tourkaarten voor de Ier Shane McGuirk, ex-wereldkampioen bij de semiprofs, en de Engelsman Tom Sykes. McGuirk won in de beslissende partij van WK-sensatie Charlie Manby. Die staat nu wel tiende in de stand, maar in de UK zijn er slechts vijf tourkaarten te verdienen via de ranking.
quote:Op zaterdag 10 januari 2026 20:50 schreef Alaphilippe_ het volgende:
https://www.instagram.com/p/DTV5nkSDIeV/
JIMMYYYYYYY met Zjakked.
Die smijt z’n pijlen in een hoek naar beneden tochquote:Op zaterdag 10 januari 2026 20:50 schreef Alaphilippe_ het volgende:
https://www.instagram.com/p/DTV5nkSDIeV/
JIMMYYYYYYY met Zjakked.
Turetta, Merckx, Thorpe, Stevensonquote:Op zondag 11 januari 2026 06:27 schreef Stoner12 het volgende:
Monk, Killington, Geeraets, Gawlas. We sluiten in stijl af.
Coulson in ronde 2 tegen waarschijnlijk Rafferty, ik weet voldoende. En anders daarna de onvermijdelijke Killington wel.quote:Op zondag 11 januari 2026 12:46 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Vanmiddag weer ADC/Dartsatlasje in de kroeg @:wimderon @:de_boswachter
Nathan Rafferty is de moeder aller nutteloze darters.quote:Op zondag 11 januari 2026 12:51 schreef wimderon het volgende:
[..]
Coulson in ronde 2 tegen waarschijnlijk Rafferty, ik weet voldoende. En anders daarna de onvermijdelijke Killington wel.
Molquote:Op zondag 11 januari 2026 12:53 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Nathan Rafferty is de moeder aller nutteloze darters.
Coulson en Manby, en bidden voor een onmogelijke job van Andreas.
1e winst is binnen!quote:Op zondag 11 januari 2026 13:01 schreef The_Undertone het volgende:
Endie start met een 11-darter, we leven op hoop.
Gisteren begon hij ook wel sterk. Daarna ging d'n kar in the mud.quote:Op zondag 11 januari 2026 13:01 schreef The_Undertone het volgende:
Endie start met een 11-darter, we leven op hoop.
Hoe verder je komt, hoe groter de envelop met inhoud is die je kunt vragenquote:Op zondag 11 januari 2026 13:14 schreef The_Undertone het volgende:
Weet Van Schie dat hij al zeker is? Dan is hij duidelijk geen vriend van Patrick Geraerts, die hij nu, compleet overbodig, aan het afslachten is en die zelf op een virtuele 15e plek stond.
Zo rijdt hij wel Unterbuchners karretje in de poep, die zal er niet raken.quote:Op zondag 11 januari 2026 13:15 schreef wimderon het volgende:
Landman gooit achter elkaar 134 en 135 uit
Ja, dat weet hij.quote:Op zondag 11 januari 2026 13:14 schreef The_Undertone het volgende:
Weet Van Schie dat hij al zeker is? Dan is hij duidelijk geen vriend van Patrick Geraerts, die hij nu, compleet overbodig, aan het afslachten is en die zelf op een virtuele 15e plek stond.
Had zelfs een interview met Sjaak. Dus lijkt mij wel. Gewoon nog even wat dromen van anderen kapotmaken.quote:Op zondag 11 januari 2026 13:14 schreef The_Undertone het volgende:
Weet Van Schie dat hij al zeker is? Dan is hij duidelijk geen vriend van Patrick Geraerts, die hij nu, compleet overbodig, aan het afslachten is en die zelf op een virtuele 15e plek stond.
Van Schie is meedogenloos. Precies dat wat je moet zijn op de toer. Ik wil extra training en iedereen moet daar de gevolgen van ondervinden. Ik vind dat mooi.quote:Op zondag 11 januari 2026 13:26 schreef spleeh het volgende:
[..]
Had zelfs een interview met Sjaak. Dus lijkt mij wel. Gewoon nog even wat dromen van anderen kapotmaken.
Ja, die had duidelijk last van de druk van de Premier Liek Q-School. Met Merckx, Pratnemer en Faes die denk ik makkelijk aan 8 punten zullen komen, wordt het net niet voor Jerre.quote:Op zondag 11 januari 2026 13:44 schreef de_boswachter het volgende:
Jeroen Caron gooit 75 gemiddeld. De nummer 2 van de lijstEn exit overigens.
Goed nieuws.quote:Op zondag 11 januari 2026 13:49 schreef Wertha het volgende:
Enkele prima slachtoffers in de UK. Einde meisje Sherrock, einde waggelaar Mitchell en einde rotte vishoofd W. Borland.
Jim Williams en Slevin ook einde verhaal.
Zwaan moet zowat de halve finale halen lolquote:Op zondag 11 januari 2026 14:20 schreef de_boswachter het volgende:
Laten we maar heel hard hopen op een goede dag voor Jef vandaag…… want er zit nog heel wat rommel in.
Dat zeg ik, een goede dag.quote:Op zondag 11 januari 2026 14:21 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Zwaan moet zowat de halve finale halen lol
Huh hoe kan hij dan in fase 2 zitten? Rest naar huis?quote:Op zondag 11 januari 2026 14:22 schreef wimderon het volgende:
Simon Stothart, die in fase 1 één potje won en 205e werd op de OoM, een rondje verder
Ben jij niet goed maat. Ben toch niet voor middelmaat.quote:Op zondag 11 januari 2026 14:22 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Moet je niet Feyenoord kijken.
De rest zal inderdaad thuis bij moeder de vrouw zitten, denk ik.quote:Op zondag 11 januari 2026 14:23 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Huh hoe kan hij dan in fase 2 zitten? Rest naar huis?
Merkx wint.quote:
Prachtige dag dus.quote:Op zondag 11 januari 2026 15:29 schreef The_Undertone het volgende:
Dit wordt een dramatische dag voor het Belgische darts.
Gaat er wel niet raken. Zjosee aan het schroeien momenteel.quote:Op zondag 11 januari 2026 15:45 schreef Mani89 het volgende:
De Q-school piek van rommel Turretta is lachwekkond te noemen.
En verliest daarna, met 97 gemiddeld.quote:Op zondag 11 januari 2026 14:19 schreef wimderon het volgende:
Jack Alridge opent vandaag met 114,10.
Derde. Sparidaans heeft er ook een.quote:Op zondag 11 januari 2026 15:51 schreef de_boswachter het volgende:
Landman heb de kaart nu ook binnen! Na van Schie de tweede.
Op basis van de ranking.quote:Op zondag 11 januari 2026 15:51 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Derde. Sparidaans heeft er ook een.
Met beetje geluk pakt de verliezer er ook eenquote:Op zondag 11 januari 2026 16:15 schreef de_boswachter het volgende:
Zwaan - Harry voor een tourkaart!
Manby was gisteren vies mad op McGuirk zag ik netquote:Op zondag 11 januari 2026 16:36 schreef Scorpion_17 het volgende:
Beaton die Manby zn kaart ontzegt zou wel de ultieme ragebait zijn hier
Nee hij kan er nog met 6-0 af gaan volgende ronde en zn eigen legsaldo een slechte dienst bewijzenquote:Op zondag 11 januari 2026 16:45 schreef de_boswachter het volgende:
Huh Zwaantje nog niet zeker. Zitten er teveel in zijn helft zeker die nog kans maken..
+ plaaggeestquote:Op zondag 11 januari 2026 16:47 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Charlie Manby
Cristo Reyes
Jimmy van Schie
Shane McGuirk
Tom Sykes
En wat nog meer
Aldi troep @Zipportalquote:Op zondag 11 januari 2026 16:47 schreef de_boswachter het volgende:
Darts Connect tantoe langzaam hier
Cloudfare troepquote:Op zondag 11 januari 2026 16:47 schreef de_boswachter het volgende:
Darts Connect tantoe langzaam hier
quote:Op zondag 11 januari 2026 16:48 schreef Szura het volgende:
Wandelende bowlingbal King doet nog een gooi
Nee. Jeffrey kan nog onder vd velde eindigenquote:Op zondag 11 januari 2026 17:00 schreef de_boswachter het volgende:
Als Krcmar van die Hongaar wint is Jeff toch ook zeker?
Hij zal vooral niet zo dik mogen verliezen (als hij verliest) zodat hij boven Gawlas blijft op legsaldo. Dan is ie wel safe lijkt mequote:Op zondag 11 januari 2026 17:00 schreef de_boswachter het volgende:
Als Krcmar van die Hongaar wint is Jeff toch ook zeker?
En onder vd Meijden etcquote:Op zondag 11 januari 2026 17:01 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Nee. Jeffrey kan nog onder vd velde eindigen
Anderen kunnen er ook nog overheenquote:Op zondag 11 januari 2026 17:08 schreef Frozen-assassin het volgende:
Zwaan mag maximaal met 6-3 verliezen om niet onder Gawlas te eindigen...
Ja donkergroen betekent binnen. Dus klaar.quote:Op zondag 11 januari 2026 17:10 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Op dit moment ja. Is live he die rankings
Rugrecht kan er toch nog overheenquote:Op zondag 11 januari 2026 17:10 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Ja donkergroen betekent binnen. Dus klaar.
Ah dacht minderquote:Op zondag 11 januari 2026 17:12 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Er moeten 4 over hem heen he.
dat kan t lichaam van Jeff niet aanquote:Op zondag 11 januari 2026 17:12 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Er moeten 4 over hem heen he.
Die mongool mag wegblijvenquote:Op zondag 11 januari 2026 17:14 schreef Frozen-assassin het volgende:
Gosse de Sossa heeft eindstreep in zicht en gaat maar eens 70 gemiddeld gooien.
The SpeciaalOnderwijs Onequote:Op zondag 11 januari 2026 17:20 schreef de_boswachter het volgende:
En de Sousa ook flink achter. Heeeeeeeel mooi. Weg met die klote Portugees.
Wij zijn voor Nederlandquote:Op zondag 11 januari 2026 17:22 schreef Frozen-assassin het volgende:
Voor Harrysson moet Van der Meijden nu verliezen, en De Zwaan + Van der Velde moeten hun semi's winnen.
Dat ie mede zelf heeft veroorzaaktquote:Op zondag 11 januari 2026 17:46 schreef Frozen-assassin het volgende:
Harrysson heeft een gigantisch probleem
Lekker weer hout hakken en kleine kinderen meenemen naar zijn boshutquote:Op zondag 11 januari 2026 17:46 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Dat ie mede zelf heeft veroorzaakt
Ze gunnen elkaar een hoop onderling, wat een domme opzet.quote:Op zondag 11 januari 2026 17:49 schreef Wertha het volgende:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Samenvatting voor @:Dr_Flash . Deze Nederlanders hebben een tourcard gepakt op Q-School:
Jimmy van Schie
Jeffrey de Zwaan
Chris Landman
Jurjen van der Velde
Alexander Merkx
Kan Sietse Lap nog bij komen.
Ze gunnen zichzelf vooral contacten/maatjes om mee op te trekken in het buitenland.quote:Op zondag 11 januari 2026 17:56 schreef Makamba_ het volgende:
[..]
Ze gunnen elkaar een hoop onderling, wat een domme opzet.
Kan ze geen ongelijk geven het is gewoon de opzet. Geen finale, geen prijs om voor door te spelen.quote:Op zondag 11 januari 2026 18:02 schreef Wertha het volgende:
[..]
Ze gunnen zichzelf vooral contacten/maatjes om mee op te trekken in het buitenland.
En Price wint nog ookquote:Op zondag 11 januari 2026 18:05 schreef Scorpion_17 het volgende:
Samuel Price plaatste zich op de laatste dag van fase 1 voor fase 2, met 3 punten slechts. Voor vandaag stond ie op 0 punten. Nu gooit ie tegen Lewis Pride om een tourkaart. De glibberigheid van q school in 1 speler samengevat
https://www.dartsatlas.com/tournaments/s0tiWbze0x1Z/bracketquote:
Het heeft, qua tegenstand, niet tegengezetenquote:Op zondag 11 januari 2026 18:31 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
https://www.dartsatlas.com/tournaments/s0tiWbze0x1Z/bracket
Finale wellicht tegen broertje van Marvin van Velzen even wel jaaa
Dan gaat het broekje nog één keer uit voor Q-School 2026.quote:Op zondag 11 januari 2026 18:38 schreef Immerdebestebob het volgende:
Kom op Lap, we verdienen een decider.
Lap is al jaren een hele goede darter in Nederland. Mooi dat hij nu dat stapje heeft weten te maken.quote:Op zondag 11 januari 2026 18:47 schreef Scorpion_17 het volgende:
Sietse lap. Benieuwd of ie meer gaat klaarspelen dan een martijn dragt of Patrick geeraets
Laatst in de Super League gezien. Zwaar onder de indruk vanquote:Op zondag 11 januari 2026 18:49 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Lap is al jaren een hele goede darter in Nederland. Mooi dat hij nu dat stapje heeft weten te maken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |