Meer een lege huls.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 22:51 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Ouwe koek, tien topics terug al gezegd.
Oh gotsamme, deze post nog even gemist. Nooit in een automaat gereden vermoed ik? Niet langzaam is wel vooruit met 3km p/u ongeveer en ja, dan staat ie op een gegeven moment stil tegen een lantaarnpaal of een geparkeerde auto..quote:Op vrijdag 9 januari 2026 23:04 schreef hondonspain het volgende:
[..]
Je snapt nog steeds niet dat als je de voet van de rem haalt je langzaam weg rijd of helemaal niet afhankelijk hoe de wagen staat. Auto rijd nooit automatisch snel weg.
En als je doodgeschoten bent en je voet valt op het gaspedaal dan gaat dat wat harder, wat ook gelijk de reden is dat ICE agenten helemaal niet op een auto mogen schieten waar iemand met een draaiende motor achter het stuur zit.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 23:28 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Oh gotsamme, deze post nog even gemist. Nooit in een automaat gereden vermoed ik? Niet langzaam is wel vooruit met 3km p/u ongeveer en ja, dan staat ie op een gegeven moment stil tegen een lantaarnpaal of een geparkeerde auto..
Ja klopt, gesteggel over jurisdictie is er altijd in series en films, en dat zal ongetwijfeld ergens vandaan komen.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 23:12 schreef hondonspain het volgende:
[..]
Zie in elke politieserie als de FBI komt de lokale politie buitenspel word gezet, zal onder Biden ook gebeurd zijn.
OK, los van dit alles en wat wij van elkaar vinden enzo he ..quote:Op vrijdag 9 januari 2026 22:53 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Ik kan het hier wel deels mee eens zijn, maar de enige reden dat ze ICE zo promoten is dat ze ook een signaal naar de eventuele toekomstige illegalen willen geven.
En dat werkt blijkbaar goed, want de grens is nog nooit zo rustig geweest. Dat labiele liberalen hier gevoelig voor zijn is duidelijk.
Ook hier in Nederland zal er een partij de grootste worden die autoriteit van de politie hopelijk weer naar niveautje Guardia Civil brengen, waar de "jongeren" ook daadwerkelijk niets durven te flikken.
Dat krijg je niet met de politie campagnes dat ze op fat-bikes rijden met GSM charging punten voor de "jongeren"
Mwah, het is algemeen bekend dat mensen op Reddit en TikTok heel makkelijk te beïnvloeden zijn. Wees blij dat we 100 jaar geleden geen SM hadden.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 23:21 schreef Wantie het volgende:
[..]
Ik denk dat je zelf wat minder op Reddit moet komen.
Mijn hemel, wat een onzin.
Uit de opname van de agent blijkt al dat zijn vermogen tot risico-inschatting niet bijster hoog is. Hij had nooit voor de auto langs HOEVEN lopen waardoor zijn leven ook geen enkele seconde in gevaar had HOEVEN zijn waardoor hij zijn wapen ook nooit had HOEVEN trekken en ook nooit had HOEVEN schieten.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 23:31 schreef Leandra het volgende:
[..]
En als je doodgeschoten bent en je voet valt op het gaspedaal dan gaat dat wat harder, wat ook gelijk de reden is dat ICE agenten helemaal niet op een auto mogen schieten waar iemand met een draaiende motor achter het stuur zit.
En dus moest ze dood...quote:Op vrijdag 9 januari 2026 23:41 schreef 3rr0r het volgende:
Al die mensen hier die krampachtig probeerden te beweren dat ze slechts haar auto wilde keren en haar kind net had afgezet![]()
cricketsounds.mp3
Terwijl er op pagina 3 van deel 1 van dit topic al een tweet met een getuige was die meldde dat ze aan het protesteren waren en de boel bewust blokkeerden.
Dat klopt, maar de agent en zijn collega's hebben ook een risico genomen. En in dit geval zijn zij degene die de geweldsmonopolie in handen hebben. De vraag is of ze die monopolie hadden moeten gebruiken in deze situatie.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 23:44 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Dat zegt niemand. Maar ze heeft zelf dom risico genomen met haar actie.
Ze had moeten weten dat demonstreren tegen ICE haar het leven kon kosten...quote:Op vrijdag 9 januari 2026 23:44 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Dat zegt niemand. Maar ze heeft zelf dom risico genomen met haar actie.
Het was al duidelijk dat men ze leert om een voertuig niet op die manier te benaderen, maar je poging om de schuld bij die agent te leggen ipv bij die vrouw die na haar illegale actie hem probeert te peren is ook niet juistquote:Op vrijdag 9 januari 2026 23:41 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Uit de opname van de agent blijkt al dat zijn vermogen tot risico-inschatting niet bijster hoog is. Hij had nooit voor de auto langs HOEVEN lopen waardoor zijn leven ook geen enkele seconde in gevaar had HOEVEN zijn waardoor hij zijn wapen ook nooit had HOEVEN trekken en ook nooit had HOEVEN schieten.
Het is me ook nog steeds niet duidelijk wat ze daar nou precies aan het doen zijn. Willen ze haar daar weg hebben, zodat zij ook weg kunnen? Waarom dan die auto überhaupt benaderen? Op 10 meter afstand je hand op je wapen leggen en ze nokt hem wel hoor. Wilden ze haar arresteren? OK, maar dan zijn er echt grove fouten in de onderlinge communicatie gemaakt. Dan had er echt nóóit een agent voor die auto moeten staan op het moment dat diens collega tot arrestatie overgaat. En dan volgen haar, minstens ontzettend stomme, en vervolgens zijn, minstens ontzettend stomme, reacties.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 23:41 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Uit de opname van de agent blijkt al dat zijn vermogen tot risico-inschatting niet bijster hoog is. Hij had nooit voor de auto langs HOEVEN lopen waardoor zijn leven ook geen enkele seconde in gevaar had HOEVEN zijn waardoor hij zijn wapen ook nooit had HOEVEN trekken en ook nooit had HOEVEN schieten.
Die man handelt in een split second, mensen thuis achter de pc kunnen uitgebreid video kijken vanuit meerdere hoeken en slo-mo's enzo. Niet helemaal fair. En het is de VS, ze schieten daar nou eenmaal eerder en je kunt niet beweren dat die vrouw heel langzaam probeerde weg te draaien. Dat vluchten was sowieso al fout. Maar goed, dit is al 100 keer besproken sinds dit topic begon.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 23:45 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Dat klopt, maar de agent en zijn collega's hebben ook een risico genomen. En in dit geval zijn zij degene die de geweldsmonopolie in handen hebben. De vraag is of ze die monopolie hadden moeten gebruiken in deze situatie.
Niet per se ICE, bij andere agenten in de VS had dat ook goed kunnen gebeuren. In Nederland overigens ook.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 23:45 schreef Wantie het volgende:
[..]
Ze had moeten weten dat demonstreren tegen ICE haar het leven kon kosten...
Als er een partij moet zijn die burgers / omstanders in bedwang houdt en mogelijk arresteert, dan is dat imo niet ICE zelf, en al zeker niet het leger. Dan wil je een politiemacht getraind in de-escalatie, en omdat ze die daar helaas ook niet hebben, dan maar een politiemacht.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 23:45 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Dat klopt, maar de agent en zijn collega's hebben ook een risico genomen. En in dit geval zijn zij degene die de geweldsmonopolie in handen hebben. De vraag is of ze die monopolie hadden moeten gebruiken in deze situatie.
Ik leg de schuld niet bij de agent, laat dat even duidelijk zijn. Wat ik de agent wél kwalijk neem en wat niet had hoeven gebeuren is dat die vrouw doodgeschoten is. Die agent kan er niks aan doen dat hij als ICE-agent zonder een gedegen politieopleiding wél voor dergelijke taken wordt ingezet. Dat is een systeemfout en niet per defintie de schuld van de agent. Deze situatie kent alleen maar slachtoffers, maar met correct handelen van de agent had deze vrouw gewoon niet dood gehoeven en ondanks dat die vrouw iets heel erg doms deed vind ik het nogal cru dat ze dat met de dood moet bekopen.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 23:47 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Het was al duidelijk dat men ze leert om een voertuig niet op die manier te benaderen, maar je poging om de schuld bij die agent te leggen ipv bij die vrouw die na haar illegale actie hem probeert te peren is ook niet juist
Serieus? Even vijf minuten aangekeken en dan begon ie al over support dot.com dinges. Hoepel op met je expert analyse..hahaquote:Op vrijdag 9 januari 2026 23:42 schreef Wantie het volgende:
Expert analyse van de situatie:
Bekijk deze YouTube-video
Klopt, maar het lijkt me dat gewone agenten veel meer training en ervaring hebben mbt eh .. opstandige burgers? Demonstraties. Arrestaties.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 23:51 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Niet per se ICE, bij andere agenten in de VS had dat ook goed kunnen gebeuren. In Nederland overigens ook.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |