NOSquote:ICE-agent schiet vrouw dood in Minneapolis, burgemeester woest
Een agent van de Amerikaanse immigratiedienst ICE heeft een vrouw gedood in Minneapolis in de noordelijke staat Minnesota. Het ministerie van Binnenlandse Veiligheid meldt dat de agent handelde uit zelfverdediging, maar die lezing wordt door de lokale autoriteiten in twijfel getrokken.
De burgemeester van de stad, Jacob Frey, beschuldigt de agent van "roekeloos" schieten op een 37-jarige vrouw. Ook gouverneur Tim Walz, een prominente Democraat, bestrijdt de lezing van het ministerie.
Op beelden is te zien dat de vrouw met haar auto dwars op de weg staat. Ze wordt benaderd door agenten, waarna ze een paar meter achteruit rijdt en daarna vooruit. Op dat moment wordt er geschoten, ogenschijnlijk door een agent die voor haar auto staat.
Het ministerie zegt dat de immigratiedienst bezig was met "doelgerichte operaties" toen "relschoppers" begonnen met het tegenhouden van de ICE-agenten. Het ministerie spreekt van "binnenlands terrorisme".
"Een ICE-agent, die vreesde voor zijn leven, dat van zijn collega's bij de politie en de veiligheid van het publiek, vuurde verdedigingsschoten af", schrijft het ministerie. "Hij zette zijn training in en redde zijn eigen leven en dat van zijn mede-agenten."
Burgemeester: 'onzinverhaal'
Burgemeester Frey zegt dat de aanwezigheid van de immigratiedienst zorgt voor chaos in zijn stad. "We eisen dat ICE de stad onmiddellijk verlaat", schrijft hij op X. "Wij staan pal achter onze immigranten- en vluchtelingengemeenschappen."
In een persconferentie bestempelde de burgemeester het verhaal van de immigratiedienst als een "onzinverhaal". Hij baseert zich op een video die hij te zien gekregen heeft, zei hij. Gevraagd of het erop leek dat de vrouw wilde inrijden op de agenten antwoordde hij: "Dat lijkt helemaal niet het geval te zijn."
Ook gouverneur Walz van Minnesota, waarvan Minneapolis de grootste stad is, zegt het verhaal van ICE niet te geloven. "Geloof niet in deze propagandamachine", schrijft de voormalige running mate van presidentskandidaat Kamala Harris op X. Hij belooft dat de staat zal zorgen voor een eerlijk en rechtvaardig onderzoek.
Het ministerie zegt dat de immigratiedienst bezig was met "doelgerichte operaties" toen "relschoppers" begonnen met het tegenhouden van de ICE-agenten. Het ministerie spreekt van "binnenlands terrorisme".
"Een ICE-agent, die vreesde voor zijn leven, dat van zijn collega's bij de politie en de veiligheid van het publiek, vuurde verdedigingsschoten af", schrijft het ministerie. "Hij zette zijn training in en redde zijn eigen leven en dat van zijn mede-agenten."
Moeite met lezen zo te zien.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 15:48 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Ah, het lag eigenlijk aan de agent zelf dat een vrouw op in besluit te rijden? Hele bijzondere lezing dit.
Wat is dit voor kinderachtige reactie? Ben je er op uit om mensen bewust op de kast te jagen? Want in dat geval ben je gewoon niets meer dan een troll.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 15:47 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Die toon, zo lekker elke keer je leest de frustratie "ze luisteren niet naar me ondanks dat ik constant zeg gelijk te hebben!"
Wat is FOK! toch mooi, soms.....
"Maar ik begrijp dat het teveel gevraagd is voor je om dat te begrijpen."quote:Op vrijdag 9 januari 2026 15:56 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Wat is dit voor kinderachtige reactie? Ben je er op uit om mensen bewust op de kast te jagen? Want in dat geval ben je gewoon niets meer dan een troll.
Dat jij er frustratie uit haalt helemaal prima joh.
Ja sorry, ik kan er ook niks aan doen dat jij niet begrijpt wat ik gewoon letterlijk zeg en er vervolgens een halve doodsverwensing van maakt.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 15:58 schreef HeatWave het volgende:
[..]
"Maar ik begrijp dat het teveel gevraagd is voor je om dat te begrijpen."
Dat komt hierdoor, de typische "ik ben slim en jij dom" toon. DAT is pas trollen.
Je dramt je mening door en noemt de ander dom, dat is pas kinderachtig.
De realiteit is dat dit ook maar gewoon mensen zijn, alleen dat zijn velen vergeten omdat men ICE is gaan zien als een soort quasi SS, staande voor alles wat veracht: conservatisme, traditionalisme, nationalisme en blanke autochtonen.quote:
Het is geen kwestie van een mening als users hier volharden in doen alsof ze geen ogen hebben.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 15:58 schreef HeatWave het volgende:
[..]
"Maar ik begrijp dat het teveel gevraagd is voor je om dat te begrijpen."
Dat komt hierdoor, de typische "ik ben slim en jij dom" toon. DAT is pas trollen.
Je dramt je mening door en noemt de ander dom, dat is pas kinderachtig.
Bedankt voor het bevestigen van mijn beeld dat conservatisme tegenwoordig verkapt fascisme is.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:03 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
De realiteit is dat dit ook maar gewoon mensen zijn, alleen dat zijn velen vergeten omdat men ICE is gaan zien als een soort quasi SS, staande voor alles wat veracht: conservatisme, traditionalisme, nationalisme en blanke autochtonen.
Steeds minder verkapt.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:06 schreef viagraap het volgende:
[..]
Bedankt voor het bevestigen van mijn beeld dat conservatisme tegenwoordig verkapt fascisme is.
Oja en Howard-alle Palestijnen zijn terroristen-Roark die begint over 'dit zijn ook maar gewoon mensen'quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:03 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
De realiteit is dat dit ook maar gewoon mensen zijn, alleen dat zijn velen vergeten omdat men ICE is gaan zien als een soort quasi SS, staande voor alles wat veracht: conservatisme, traditionalisme, nationalisme en blanke autochtonen.
"Alles waar ik het niet mee eens ben is fascisme"quote:
"Alles waar ik het niet mee eens ben is wokeisme"quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:10 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
"Alles waar ik het niet mee eens ben is fascisme"
Een wedstrijd belachelijk maken zou ik met jou nooit aangaan, net zoals ik met Max Verstappen niet een wedstrijd ga doen in de F1.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 15:38 schreef viagraap het volgende:
[..]
Dus je hebt het filmpje gezien waarop schot 2 en 3 gelost worden als hij naast de auto staat, maar ook weer niet?Flikker toch op man, ga je je best nog doen of blijf je gewoon jezelf belachelijk maken
Ik wil aantonen dat jullie met die emotionele uitbarstingen als je "ik ben slim en jij dom" pogingen nogal gefrustreerd overkomen, de verwensingen worden leuker en leuker elke keer.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:14 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Wil je nu een sticker of ben je hier alleen maar om de boel te verstieren?
Erg relevante opmerking inderdaad als je in een topic letterlijk de enige bent die het woord woke gebruikt.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:12 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
"Alles waar ik het niet mee eens ben is wokeisme"
Gedaan: 'En dat hij naast de auto stond tijdens het schieten is geen feit.' zeg je in die post. Dat is waarom ik stel dat je jezelf belachelijk maakt, want de still waar je het daarvoor in die post over hebt komt uit het filmpje waarop iedereen met ogen kan zien dat hij naast de auto stond tijdens het schieten.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:14 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Een wedstrijd belachelijk maken zou ik met jou nooit aangaan, net zoals ik met Max Verstappen niet een wedstrijd ga doen in de F1.
Ik raad je aan om nog even te lezen wat ik schreef.
Dat zegt genoeg over jouw schrijnend gebrek aan begrip van beide van deze termen. Iets dat binnen progressieve kringen bijna de norm lijkt te zijn. Het eigen radicalisme wordt geïnterpreteerd als moreel verheven, waar de pogingen van de politieke tegenstander om de eigen cultuur en het land te beschermen worden geïnterpreteerd als radicaal en uit frustratie weggezet aan de hand van termen zoals 'fascisme'.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:06 schreef viagraap het volgende:
[..]
Bedankt voor het bevestigen van mijn beeld dat conservatisme tegenwoordig verkapt fascisme is.
Inderdaad, zie je deze mensen op structurele basis bezig zijn met Islamitisch en antisemitisch terrorisme in een poging een ander land te vernietigen, zoals de Palestijnen? Nee dus.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:10 schreef viagraap het volgende:
[..]
Oja en Howard-alle Palestijnen zijn terroristen-Roark die begint over 'dit zijn ook maar gewoon mensen'
Ben je bekend met concept 'gelegenheidsargument'?
Een grap niet snappen en er nog trots op zijn ookquote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:17 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Erg relevante opmerking inderdaad als je in een topic letterlijk de enige bent die het woord woke gebruikt.
hoe zouden zo'n mensen zijn irl?quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:17 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik wil aantonen dat jullie met die emotionele uitbarstingen als je "ik ben slim en jij dom" pogingen nogal gefrustreerd overkomen, de verwensingen worden leuker en leuker elke keer.
Je post zelf als een dramkleuter als mensen het lef hebben om je geen gelijk te geven, das vermakelijk ja.
Bron? Hebben ze elkaar niet nodig om goed onderzoek te doen?quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:16 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Niet ongebruikelijk dat wanneer de FBI het overneemt de lokale politie buitenspel staat.
Bedankt dat je in één post helemaal zelf laat zien dat je niet bepaald snapt wat veel moeilijke woorden betekenen.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:18 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dat zegt genoeg over jouw schrijnend gebrek aan begrip van beide van deze termen. Iets dat binnen progressieve kringen bijna de norm lijkt te zijn. Het eigen radicalisme wordt geïnterpreteerd als moreel verheven, waar de pogingen van de politieke tegenstander om de eigen cultuur en het land te beschermen worden geïnterpreteerd als radicaal en uit frustratie weggezet aan de hand van termen zoals 'fascisme'.
[..]
Inderdaad, zie je deze mensen op structurele basis bezig zijn met Islamitisch en antisemitisch terrorisme in een poging een ander land te vernietigen, zoals de Palestijnen? Nee dus.
quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:18 schreef viagraap het volgende:
[..]
Een grap niet snappen en er nog trots op zijn ook
En WEER, ik slim, jij dom, ik gewonnenquote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:20 schreef viagraap het volgende:
[..]
Bedankt dat je in één post helemaal zelf laat zien dat je niet bepaald snapt wat veel moeilijke woorden betekenen.
Inderdaad, maar als je wereldbeeld aan elkaar hangt van irrationele dogma's, onderbuikgevoelens en emotie dan is dit natuurlijk het logische resultaat.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:17 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik wil aantonen dat jullie met die emotionele uitbarstingen als je "ik ben slim en jij dom" pogingen nogal gefrustreerd overkomen, de verwensingen worden leuker en leuker elke keer.
Je post zelf als een dramkleuter als mensen het lef hebben om je geen gelijk te geven, das vermakelijk ja.
Als dat constant blijkt uit de eigen woorden van iemand, wat moet je dan? Meegaan in het niveau?quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:20 schreef HeatWave het volgende:
[..]
[..]
En WEER, ik slim, jij dom, ik gewonnen.
Rinse, repeat.
Och, daar ben ik ook niet vies van hoor, het blijft FOK!quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:21 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Inderdaad, maar als je wereldbeeld aan elkaar hangt van irrationele dogma's, onderbuikgevoelens en emotie dan is dit natuurlijk het logische resultaat.
Ik discussieer hier in ieder geval niet met halve doodsverwensingen in de hoop wat likes te krijgen.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:17 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik wil aantonen dat jullie met die emotionele uitbarstingen als je "ik ben slim en jij dom" pogingen nogal gefrustreerd overkomen, de verwensingen worden leuker en leuker elke keer.
Je post zelf als een dramkleuter als mensen het lef hebben om je geen gelijk te geven, das vermakelijk ja.
ben jij ook zo'n trotse fokker ?quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:23 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Och, daar ben ik ook niet vies van hoor, het blijft FOK!.
Maar het is gewoon elk onderwerp hetzelfde, drammen, mensen dom noemen, het opnemen voor de daders en moreel verheven doen. En als dat rechtsdomme tuig nog steeds niet naar me wil luisteren, RAPPORTEREN!!!
Dag in, dag uit.
quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:19 schreef Satan_Guardian_Angel het volgende:
[..]
hoe zouden zo'n mensen zijn irl?
Jij?quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:22 schreef viagraap het volgende:
[..]
Als dat constant blijkt uit de eigen woorden van iemand, wat moet je dan? Meegaan in het niveau?
zouden het verdoken bullebakken zijn die hier hun gang kunnen gaan of zijn het gewoon bullebakken in het dagelijks leven ook?quote:
Ahja, nu je op je gedrag gewezen wordt ligt het uiteraard weer aan de ander, met dom, niet begrijpen etc strooien alsof het pepernoten zijn, maar nu opeens ben jij het slachtoffer, de ratio, degene met argumenten.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:24 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Ik discussieer hier in ieder geval niet met halve doodsverwensingen in de hoop wat likes te krijgen.
Maar het is je gelukt hoor.
Als je het met me oneens bent kun je ook proberen inhoudelijk een steekhoudend argument proberen te fabriceren welk betrekking hebben op wat ik schrijf ipv met een soort projectie te komen.
Als je denkt dat je me op m'n laagst hebt gezien hier ben je vrij weinig gewend.quote:
Meer dan 20% van de agenten zijn niet blankquote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:03 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
De realiteit is dat dit ook maar gewoon mensen zijn, alleen dat zijn velen vergeten omdat men ICE is gaan zien als een soort quasi SS, staande voor alles wat veracht: conservatisme, traditionalisme, nationalisme en blanke autochtonen.
Interessant hoe je zo'n expert schijnt te zijn in dom genoemd worden.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:28 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ahja, nu je op je gedrag gewezen wordt ligt het uiteraard weer aan de ander, met dom, niet begrijpen etc strooien alsof het pepernoten zijn, maar nu opeens ben jij het slachtoffer, de ratio, degene met argumenten.
Begin zelf eens met anderen niet dom te noemen bij een meningsverschil, wellicht krijg je dan een keer antwoord, maar dat maakt niets uit, want je reactie is toch weer "je snapt het niet omdat je me geen gelijk geeft, want ik heb altijd gelijk".
Goh, dit is nog maar de 43e keer dat je een andere user beticht van domheid. Het mag duidelijk zijn dat het inmiddels niets meer dan een gênant staaltje projectie is.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:30 schreef viagraap het volgende:
[..]
Interessant hoe je zo'n expert schijnt te zijn in dom genoemd worden.
Dit vond je zelf vast een sterke ownquote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:30 schreef viagraap het volgende:
[..]
Interessant hoe je zo'n expert schijnt te zijn in dom genoemd worden.
Je doet een doodsverwensing richting mij op basis van een post van mij die je (bewust?) verkeerd interpreteert en dan denk jij het recht te hebben om mij aan te spreken op mijn gedrag?quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:28 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ahja, nu je op je gedrag gewezen wordt ligt het uiteraard weer aan de ander, met dom, niet begrijpen etc strooien alsof het pepernoten zijn, maar nu opeens ben jij het slachtoffer, de ratio, degene met argumenten.
Begin zelf eens met anderen niet dom te noemen bij een meningsverschil, wellicht krijg je dan een keer antwoord, maar dat maakt niets uit, want je reactie is toch weer "je snapt het niet omdat je me geen gelijk geeft, want ik heb altijd gelijk".
Tja vooralsnog heeft geen enkele user die ik dom noem het tegendeel bewezen van die verwensing of van de aanleiding van die verwensing, dus ik heb nog geen reden gehad om aan projectie te denken.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:31 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Goh, dit is nog maar de 43e keer dat je een andere user beticht van domheid. Het mag duidelijk zijn dat het inmiddels niets meer dan een gênant staaltje projectie is.
Janken.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:34 schreef Firuze60 het volgende:
Dat armpje uit haar autoraam om een van de auto's te wijzen dat ze (m.i. duidelijk kerend met haar auto) door konden rijden is zo triest, waarschijnlijk een van haar laatste levenstekens. Het leek echt alsof ze aan het keren was met haar auto en daarom bijna even dwars op de weg stond.
Het is dan ook een vrouw achter het stuur, ik denk dat ze gewoon weg wilde rijden maar dat zullen we nooit te weten komen.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:34 schreef Firuze60 het volgende:
Dat armpje uit haar autoraam om een van de auto's te wijzen dat ze (m.i. duidelijk kerend met haar auto) door konden rijden is zo triest, waarschijnlijk een van haar laatste levenstekens. Het leek echt alsof ze aan het keren was met haar auto en daarom bijna even dwars op de weg stond.
Daar heeft men in de progressieve contreien in de VS een mooie term voor bedacht: 'multiracial whiteness'.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:29 schreef hondonspain het volgende:
[..]
Meer dan 20% van de agenten zijn niet blank
Alsof het met mij begon, dit is gewoon de dagelijkse kost hoor, zie ook :quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:35 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Je doet een doodsverwensing richting mij op basis van een post van mij die je (bewust?) verkeerd interpreteert en dan denk jij het recht te hebben om mij aan te spreken op mijn gedrag?
Als het onbewust was vind ik het een hele kinderachtige reactie en als het bewust was vind ik het nog steeds kinderachtig.
Gewoon door blijven drammen dat je toch ECHT ECHT ECHT heel slim bent en de rest dom.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:35 schreef viagraap het volgende:
[..]
Tja vooralsnog heeft geen enkele user die ik dom noem het tegendeel bewezen van die verwensing of van de aanleiding van die verwensing, dus ik heb nog geen reden gehad om aan projectie te denken.
Wat heeft haar vrouw zijn er nou weer mee te maken?quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:38 schreef -river- het volgende:
[..]
Het is dan ook een vrouw achter het stuur, ik denk dat ze gewoon weg wilde rijden maar dat zullen we nooit te weten komen.
Ik zal het je rustig uitleggen:quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:17 schreef viagraap het volgende:
[..]
Gedaan: 'En dat hij naast de auto stond tijdens het schieten is geen feit.' zeg je in die post. Dat is waarom ik stel dat je jezelf belachelijk maakt, want de still waar je het daarvoor in die post over hebt komt uit het filmpje waarop iedereen met ogen kan zien dat hij naast de auto stond tijdens het schieten.
Je kunt het nog honderd keer herhalen, maar heb je nog iets te zeggen om te laten zien dat je wél slim bent dan?quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:38 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Alsof het met mij begon, dit is gewoon de dagelijkse kost hoor, zie ook :
[..]
Gewoon door blijven drammen dat je toch ECHT ECHT ECHT heel slim bent en de rest dom.
Dat gedrag dus.
Het uitzonderlijk slecht kunnen besturen van een auto.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:39 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Wat heeft haar vrouw zijn er nou weer mee te maken?
quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:40 schreef GerryDV het volgende:
[..]
Het uitzonderlijk slecht kunnen besturen van een auto.
Je denkt elke keer gevat over te komen maar je wrijft meer en meer in de vlek. Dat ik dat in kan zien en jij niet is een redelijke indicatie jaquote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:39 schreef viagraap het volgende:
[..]
Je kunt het nog honderd keer herhalen, maar heb je nog iets te zeggen om te laten zien dat je wél slim bent dan?
Mannen zijn veel vaker betrokken bij auto ongelukken.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:40 schreef GerryDV het volgende:
[..]
Het uitzonderlijk slecht kunnen besturen van een auto.
Ik ben zelf een vrouw en wij kunnen nu eenmaal slecht autorijden, is bewezen.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:39 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Wat heeft haar vrouw zijn er nou weer mee te maken?
Je hebt het filmpje waaruit je dingen haalt dus eigenlijk niet gezien? Of wat wil je zeggen? Je ziet en/of hoort 2/3 schoten overduidelijk op het moment dat de agent naast de auto staat. Dat er kogelgaten in de voorruit zitten kan ook gewoon het geval zijn als er vanaf de zijkant geschoten werd.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:39 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Ik zal het je rustig uitleggen:
Er is 3 keer geschoten. Daarvan is zo goed als zeker 1 schot van de zijkant, maar de overige schoten lijken eerder van vooraf te komen (voorruitschade en spiegel).
Dan is de opmerking dat van de zijkant is geschoten geen feit, want dat is alleen een feit als alle schoten van de zijkant zijn gekomen.
Dit dus.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:41 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Je denkt elke keer gevat over te komen maar je wrijft meer en meer in de vlek. Dat ik dat in kan zien en jij niet is een redelijke indicatie ja.
Oh, dat kan er ook nog wel bij, nu we toch bezig zijn..quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:41 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Mannen zijn veel vaker betrokken bij auto ongelukken.
Laten we nu maar niet een gender discussie gaan voeren.
Ik wilde niet eens gevat overkomen, maar bedankt.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:41 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Je denkt elke keer gevat over te komen maar je wrijft meer en meer in de vlek. Dat ik dat in kan zien en jij niet is een redelijke indicatie ja.
Denk dat vrouwen een stuk minder overmoedig zijn.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:42 schreef -river- het volgende:
[..]
Ik ben zelf een vrouw en wij kunnen nu eenmaal slecht autorijden, is bewezen.
Graag gedaan, ik ben de beroerdste nietquote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:42 schreef viagraap het volgende:
[..]
Ik wilde niet eens gevat overkomen, maar bedankt.
Nogal wiedes als de vrouw thuis in de keuken staat en de man elke dag naar werk moet.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:41 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Mannen zijn veel vaker betrokken bij auto ongelukken.
Laten we nu maar niet een gender discussie gaan voeren.
50 jaar geleden had je een punt. Nu ben je te laat.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:43 schreef GerryDV het volgende:
[..]
Nogal wiedes als de vrouw thuis in de keuken staat en de man elke dag naar werk moet.
Ja, daar stonden geen steden voor in de fik, apart wel.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:44 schreef DrDentz het volgende:
[ afbeelding ]
Ik vond dit eigenlijk veel minder uitlokking van het slachtoffer maar daar hoor je democraten dan weer niet over.
Iedereen is het er wel over eens wie daar de schuldige is hè.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:44 schreef DrDentz het volgende:
[ afbeelding ]
Ik vond dit eigenlijk veel minder uitlokking van het slachtoffer maar daar hoor je democraten dan weer niet over.
In deze frame-by-frame analyse zie je dat hij bij het eerste schot met een voet naast, en een voet nog voor de motorkap staat, en van voren schiet, bij schot 2 en 3 staat hij naast de auto. Schot 2 lijkt vrijwel naast de rijder te zijn, bij schot drie is hij al meegedraaid, en lijkt van achter de rijder te zijn.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:39 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Ik zal het je rustig uitleggen:
Er is 3 keer geschoten. Daarvan is zo goed als zeker 1 schot van de zijkant, maar de overige schoten lijken eerder van vooraf te komen (voorruitschade en spiegel).
Dan is de opmerking dat van de zijkant is geschoten geen feit, want dat is alleen een feit als alle schoten van de zijkant zijn gekomen.
Ja, maar ICE is bezig om dit soort dingen te voorkomen door de illegalen van de straat te halen en daar gaan mensen dan tegen protesteren, arme illegalen!quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:45 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Iedereen is het er wel over eens wie daar de schuldige is hè.
Projecteer de reacties van viagraap aub niet op mij. Ik heb je nooit dom genoemd.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:38 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Alsof het met mij begon, dit is gewoon de dagelijkse kost hoor, zie ook :
[..]
Gewoon door blijven drammen dat je toch ECHT ECHT ECHT heel slim bent en de rest dom.
Dat gedrag dus.
Nee. Soms moet er natuurlijk kennis overgedragen worden, maar in beginsel gaat het gewoon om wie jurisdictie heeft.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:19 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Bron? Hebben ze elkaar niet nodig om goed onderzoek te doen?
Betere tijden…quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:44 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
50 jaar geleden had je een punt. Nu ben je te laat.
Nog een analyse:quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:46 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
[..]
In deze frame-by-frame analyse zie je dat hij bij het eerste schot met een voet naast, en een voet nog voor de motorkap staat, en van voren schiet, bij schot 2 en 3 staat hij naast de auto. Schot 2 lijkt vrijwel naast de rijder te zijn, bij schot drie is hij al meegedraaid, en lijkt van achter de rijder te zijn.
En vooruitschade kun je ook prima hebben als er vanachter is geschoten.
https://bsky.app/profile/maddenifico.bsky.social/post/3mbv2y35ius2b
Fair, ik liet me even meeslepen tussen jullie 2 in.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:48 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Projecteer de reacties van viagraap aub niet op mij. Ik heb je nooit dom genoemd.
Ik stelde dat een agent zich zoveel als mogelijk uit een situatie moet houden waarin hij aangereden moet worden. Daarmee zeg ik letterlijk wat ik bedoel. Hij had de auto van de zijkant moeten benaderen.
Jij maakt ervan dat ik me dood had laten rijden en hoe hartverwarmend je dat zou vinden.
Als je bewust mijn woorden verkeerd interpreteert om er een schijtlollige doodsverwensing van te maken dan vind ik dat niet getuigen van begrip. En als het onbewust was had je die doodsverwensing ook achterwege kunnen laten.
In beide gevallen vind ik het geen volwassen gedrag. En als ik er wat van zeg dan is het nog mijn schuld ook en doe ik zogenaamd verheven omdat ik mijn “zin niet krijg”.
We zitten hier op een forum, ieder heeft zijn of haar mening en daarover kinnen we inhoudelijk een discussie voeren. Wat jij doet vind ik gewoon ronduit kinderachtig.
fixed that for you, iig wat de top van de FBI betreft.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:48 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Nee. Soms moet er natuurlijk kennis overgedragen worden, maar in beginsel gaat het gewoon om wie jurisdictie heeft.
Ik vind het allemaal niet zo spannend. De FBI bestaat bestond uit integere mensen. Rotte appel zal er vast tussen zitten, maar laten we nou de conspiracy theory gewoon in de kast laten liggen.
Dat meisje was een vluchteling uit Oekraïne, die vent was geen illegaal.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:47 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja, maar ICE is bezig om dit soort dingen te voorkomen door de illegalen van de straat te halen en daar gaan mensen dan tegen protesteren, arme illegalen!
Make it make sense.
Waarom heb jij zo’n probleem met dat eea wordt onderzocht?quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:42 schreef viagraap het volgende:
[..]
Je hebt het filmpje waaruit je dingen haalt dus eigenlijk niet gezien? Of wat wil je zeggen? Je ziet en/of hoort 2/3 schoten overduidelijk op het moment dat de agent naast de auto staat. Dat er kogelgaten in de voorruit zitten kan ook gewoon het geval zijn als er vanaf de zijkant geschoten werd.
edit: 2/3 als in 2 van de 3
Disussieren met HeatWave. Ik vind het gedurfd. Maar vooral zonde van de energie.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:52 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Dat meisje was een vluchteling uit Oekraïne, die vent was geen illegaal.
quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:52 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Waarom heb jij zo’n probleem met dat eea wordt onderzocht?
Als wij op Fok! tot een conclusie komen, zou de FBI die dan overnemen denk je?
Er is alleen sowieso niet van achteren geschoten.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:46 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
[..]
In deze frame-by-frame analyse zie je dat hij bij het eerste schot met een voet naast, en een voet nog voor de motorkap staat, en van voren schiet, bij schot 2 en 3 staat hij naast de auto. Schot 2 lijkt vrijwel naast de rijder te zijn, bij schot drie is hij al meegedraaid, en lijkt van achter de rijder te zijn.
En vooruitschade kun je ook prima hebben als er vanachter is geschoten.
https://bsky.app/profile/maddenifico.bsky.social/post/3mbv2y35ius2b
Domme opmerking.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 15:24 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Die mevrouw deelt niet de commando's uit. Dat doet het bevoegd gezag.
Je ziet hem wel even hinken met zijn been.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:52 schreef -river- het volgende:
[..]
Duidelijk, mijn gevoel was terecht.
Uit het niets op de man spelen, ik vind het voorspelbaar. Maar vooral vermakelijk.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:54 schreef Gunner het volgende:
[..]
Disussieren met HeatWave. Ik vind het gedurfd. Maar vooral zonde van de energie.
Die mening mag jij natuurlijk hebben.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:51 schreef viagraap het volgende:
[..]
fixed that for you, iig wat de top van de FBI betreft.
Doe ik ook wel eens, schiet ik geen mensen om dood.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:55 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Je ziet hem wel even hinken met zijn been.
Dan stuur je de politie op haar af die haar arresteert.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 15:14 schreef EvilSkittle het volgende:
[..]
Het is natuurlijk heel normaal dat je mensen van de immigratie politie urenlang achtervolgt en dwarszit.
Dat gebeurt in Nederland ook.quote:Als je een probleem hebt met het beleid dan ga je toch niet de mensen die het beleid uitvoeren belemmeren in hun werk?
Ja, precies.quote:Waar het hier op neerkomt is dat dit niet gebeurd was als één van de partijen verstandig was geweest. Aangezien je het als burger altijd aflegt tegen gewapende overheidsfunctionarissen is het beter dat jij in ieder geval verstandig handelt. Vecht het beleid aan in de rechtszaal, niet op straat.
O?quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:54 schreef viagraap het volgende:
[..]Hoe kom je erbij dat ik daar een probleem mee heb? Jij bent hier degene die stelt dat het een feit is dat de agent voor de auto stond toen hij schoot, wat gewoon niet het geval was.
Dat feit mag jij natuurlijk ontkennen.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:55 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Die mening mag jij natuurlijk hebben.
Hij doet niet hetzelfde.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 15:30 schreef theguyver het volgende:
[..]
Niet oh, je weet dat hetzelfde ICE 3 miljoen illegalen het land uit heeft getrapt ten tijde van Obama.
Maar nu Trump exact hetzelfde doet is het not done?
Is goed joh, ga jij lekker het onderzoek afwachten, ga ik gewoon mijn ogen gebruiken. Wegkijker.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:57 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
O?
Dus als ik zeg dat het geen feit is dat hij vanaf de zijkant heeft geschoten concludeer jij dat ik het een feit vind dat hij voor de auto stond?
Zo!
Ik heb vanaf het begin gezegd wat ik DENK. Nergens heb ik een conclusie getrokken, want ik heb niet alle feiten. Zo’n onderzoek doe je zorgvuldig.
He, je kabbelt terug.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:57 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
O?
Dus als ik zeg dat het geen feit is dat hij vanaf de zijkant heeft geschoten concludeer jij dat ik het een feit vind dat hij voor de auto stond?
Zo!
Ik heb vanaf het begin gezegd wat ik DENK. Nergens heb ik een conclusie getrokken, want ik heb niet alle feiten. Zo’n onderzoek doe je zorgvuldig.
Als je dat had gedaan zonder doodsverwensing hadden we dit hele gezeik niet gehad. Als je mijn username dan in het vervolg zou willen onderscheiden van viagraap dan mag je over hem van alles vinden maar ik laat me daarin niet meeslepen. Goed onze usernames lijken wat op elkaar, ik begrijp de verwarring.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:51 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Fair, ik liet me even meeslepen tussen jullie 2 in.
Maar om het kort te houden, het ging erom dat een agent dat zou moeten doen ja, zoveel als mogelijk zoals je zelf zegt. En ik vond het veels te makkelijk om vanaf je bank te oordelen dat hij dat ook kon etc.
That's it.
Lijkt mij een logische conclusie.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 17:01 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Als je dat had gedaan zonder doodsverwensing hadden we dit hele gezeik niet gehad. Als je mijn username dan in het vervolg zou willen onderscheiden van viagraap dan mag je over hem van alles vinden maar ik laat me daarin niet meeslepen. Goed onze usernames lijken wat op elkaar, ik begrijp de verwarring.
Maar het is makkelijk vanaf mijn bank ja. Maar nog steeds kan ik best beoordelen of die agent daar had moeten staan en of hij op enig moment bedacht zou kunnen hebben dat hij daar niet zo slim stond. Gezien die agent in korte tijd 2 keer in een gevaarlijke situatie heeft bevonden zou het kunnen dat deze agent wellicht gewoon niet geschikt is voor zijn functie.
Ik hoop het voor hem en dat ie psychische hulp krijgt.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 17:04 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Is ie nu wel op non actief gezet?
Ja ze was tevens broodjes voor de ICE medewerkers aan het smeren en stond waarschijnlijk op het punt die uit te gaan delen als ze niet van achteren door haar hoofd geschoten wasquote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:34 schreef Firuze60 het volgende:
Dat armpje uit haar autoraam om een van de auto's te wijzen dat ze (m.i. duidelijk kerend met haar auto) door konden rijden is zo triest, waarschijnlijk een van haar laatste levenstekens. Het leek echt alsof ze aan het keren was met haar auto en daarom bijna even dwars op de weg stond.
Waar staat dat? Kan ook een voormalige werkeloze weetikwat zijn.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 17:05 schreef Satan_Guardian_Angel het volgende:
amper 30 jaar functie op de teller maar blijkt dus ongeschikt, jammer!
Feit?quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:58 schreef viagraap het volgende:
[..]
Dat feit mag jij natuurlijk ontkennen.
Verzet je nu de doelpalen?quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:54 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Er is alleen sowieso niet van achteren geschoten.
Verder lijkt het mij beter dat de conclusies getrokken worden naar aanleiding van onderzoek.
Ik heb mijn ogen gebruikt. Alleen is een onderzoek wat minder simplistisch dan jij (denkt).quote:Op vrijdag 9 januari 2026 17:00 schreef viagraap het volgende:
[..]
Is goed joh, ga jij lekker het onderzoek afwachten, ga ik gewoon mijn ogen gebruiken. Wegkijker.
20 was hetquote:Op vrijdag 9 januari 2026 17:06 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Waar staat dat? Kan ook een voormalige werkeloze weetikwat zijn.
Nee.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 17:07 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
[..]
Verzet je nu de doelpalen?
Dat wordt nu ook ter discussie gesteld in het volgende artikel nu ze hem geïdentificeerd hebben:quote:Op vrijdag 9 januari 2026 17:01 schreef Vliegbaard het volgende:
zou het kunnen dat deze agent wellicht gewoon niet geschikt is voor zijn functie.
Service Historyquote:Op vrijdag 9 januari 2026 17:10 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
20 jaar in dienst van ICE? En dan nog steeds een straatfunctie?
Goh, dan had je die man met zijn ervaring toch wel hoger ingeschat zou ik denken.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 17:11 schreef Satan_Guardian_Angel het volgende:
[..]
Service History
Total Federal Service: The agent has served for nearly 20 years across the U.S. Border Patrol and U.S. Immigration and Customs Enforcement (ICE).
Zeg dat ook even tegen de president en de vice president.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 17:10 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Nee.
Het is misschien voor velen hier onvoorstelbaar, maar om hier een conclusie te trekken moet je mensen horen, bewijs verzamelen, enz.
Wij krijgen nooit een volledig overzicht en er zitten grijze gebieden in, wat ik al vanaf het begin af aan heb aangegeven.
woelige tijdenquote:Op vrijdag 9 januari 2026 17:14 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Goh, dan had je die man met zijn ervaring toch wel hoger ingeschat zou ik denken.
Ik heb niet het idee dat die mij serieus nemen. En de uitspraak van Trump die ik las had tenminste een slag om de arm.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 17:14 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Zeg dat ook even tegen de president en de vice president.
quote:Op vrijdag 9 januari 2026 17:10 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Dat wordt nu ook ter discussie gesteld in het volgende artikel nu ze hem geïdentificeerd hebben:
https://www.ibtimes.co.uk(...)ims-absolute-1769746
Exact waar iedereen (althans iig ik) over valt.quote:The same source concluded that whilst the first shot 'sort of can be argued,' the second and third shots 'cannot be argued.'
De man was ook enkele maanden geleden meegesleurd door een auto, over ervaring gesproken.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 17:14 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Goh, dan had je die man met zijn ervaring toch wel hoger ingeschat zou ik denken.
Naja, daarom maar de volgende keer gewoon iemand keihard afknallen? Had ie voordat meesleuren geen slechte ervaringen gehad dan?quote:Op vrijdag 9 januari 2026 17:18 schreef hondonspain het volgende:
[..]
De man was ook enkele maanden geleden meegesleurd door een auto, over ervaring gesproken.
Dat iemand wegrijdt bij een aanhouding zal ook absoluut niet de eerste keer zijn. Waar het een beetje wringt is dat er iemand door haar hoofd is geschoten waar het mogelijk ook op een andere manier opgelost had kunnen worden. De dood is nogal een zware straf voor iemand die wegrijdt bij een arrestatie.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 17:17 schreef the-eye het volgende:
Wat zijn er hier mensen zich in het bochten aan het wringen. Iemand rijdt weg bij een aanhouding dan kan je allerlei dingen verzinnen die de ICE medewerker had kunnen doen maar dat is niet relevant. Hij staat daar iemand aan te houden. Het zal in geen enkele training voorkomen dat er geoefend wordt in het wegspringen na een aanhouding want dat is niet aan de orde. Het is een aanhouding geen circusact
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Als je er vanuit gaat dat hij verkeerd heeft gehandeld natuurlijk...quote:Op vrijdag 9 januari 2026 17:14 schreef Firuze60 het volgende:
Goh, dan had je die man met zijn ervaring toch wel hoger ingeschat zou ik denken.
quote:Op vrijdag 9 januari 2026 17:25 schreef Tjoent het volgende:
Dat is het punt juist. De vrouw kreeg tegengestelde commando's van verschillende ICE lui.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Vraag het hem.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 17:23 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Naja, daarom maar de volgende keer gewoon iemand keihard afknallen? Had ie voordat meesleuren geen slechte ervaringen gehad dan?
Deze vrouw reed in op een agent, deze mag dan zijn dienstwapen gebruiken. Dit was het domste dat deze vrouw had kunnen doen, helemaal aangezien ICE de afgelopen periode al te maken heeft met intimidatie en agressie van activisten.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 17:25 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Dat iemand wegrijdt bij een aanhouding zal ook absoluut niet de eerste keer zijn. Waar het een beetje wringt is dat er iemand door haar hoofd is geschoten waar het mogelijk ook op een andere manier opgelost had kunnen worden. De dood is nogal een zware straf voor iemand die wegrijdt bij een arrestatie.
En volgens anderen weer niet...quote:Op vrijdag 9 januari 2026 17:28 schreef Firuze60 het volgende:
Dat is het punt juist. De vrouw kreeg tegengestelde commando's van verschillende ICE lui.
Uren daarvoor kreeg ze al commando's om te vertrekken, ze luisterde niet echtquote:Op vrijdag 9 januari 2026 17:28 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Dat is het punt juist. De vrouw kreeg tegengestelde commando's van verschillende ICE lui.
Bewijs?quote:Op vrijdag 9 januari 2026 17:30 schreef hondonspain het volgende:
[..]
Uren daarvoor kreeg ze al commando's om te vertrekken, ze luisterde niet echt
Waarom onderbouw je je eigen claim uit post #127 niet eerst wat beter?quote:
In Amerika is het echt ongebruikelijk om een persoon in een auto van de voorkant te benaderen. Daar hebben ze in Amerika verschillende redenen voor en dat wordt agenten ook tijdens hun opleiding duidelijk geleerd.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 17:28 schreef AchJa het volgende:
[..]
Als je er vanuit gaat dat hij verkeerd heeft gehandeld natuurlijk...
beide waren fout, hard tegen hard maar de wet zal winnenquote:Op vrijdag 9 januari 2026 17:25 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Dat iemand wegrijdt bij een aanhouding zal ook absoluut niet de eerste keer zijn. Waar het een beetje wringt is dat er iemand door haar hoofd is geschoten waar het mogelijk ook op een andere manier opgelost had kunnen worden. De dood is nogal een zware straf voor iemand die wegrijdt bij een arrestatie.
Als hij niet had geschoten dannhad dat de situatie niet wezenlijk veranderd.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 17:29 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Deze vrouw reed in op een agent, deze mag dan zijn dienstwapen gebruiken. Dit was het domste dat deze vrouw had kunnen doen, helemaal aangezien ICE de afgelopen periode al te maken heeft met intimidatie en agressie van activisten.
Om hier dan natuurlijk nog maar te zwijgen over het tegenwerken bij een aanhouding. We weten allemaal dat veel agenten in de VS niet met zich laten sollen.
Dat heeft gisteren op nu.nl gestaan en was een verklaring van verschillende getuigen.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 17:31 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Waarom onderbouw je je eigen claim uit post #127 niet eerst wat beter?
Als er uit een (geloofwaardig) onderzoek blijkt dat de agent niet bij minstens 2 van de 3 schoten naast de auto stond ga ik meteen naar de opticien.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 17:08 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Ik heb mijn ogen gebruikt. Alleen is een onderzoek wat minder simplistisch dan jij (denkt).
De aanstelling van Patel.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 17:07 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Feit?
Nou, dan heb je vast een bron waaruit dat blijkt.
Was dat maar waar. Dan zat die oranje wortel achter de tralies ipv in het Witte Huis.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 17:33 schreef Satan_Guardian_Angel het volgende:
[..]
beide waren fout, hard tegen hard maar de wet zal winnen
Jij ziet de dood als de straf voor het wegrijden terwijl de dood van de vrouw een gevolg is van het wegrijden.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 17:25 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Dat iemand wegrijdt bij een aanhouding zal ook absoluut niet de eerste keer zijn. Waar het een beetje wringt is dat er iemand door haar hoofd is geschoten waar het mogelijk ook op een andere manier opgelost had kunnen worden. De dood is nogal een zware straf voor iemand die wegrijdt bij een arrestatie.
Deze vrouw reed niet in op de agent.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 17:29 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Deze vrouw reed in op een agent, deze mag dan zijn dienstwapen gebruiken. Dit was het domste dat deze vrouw had kunnen doen, helemaal aangezien ICE de afgelopen periode al te maken heeft met intimidatie en agressie van activisten.
Om hier dan natuurlijk nog maar te zwijgen over het tegenwerken bij een aanhouding. We weten allemaal dat veel agenten in de VS niet met zich laten sollen.
Had al geen zin meer om te zoeken, haha, maar goed, tja, dat dus. Anyway, ik vond vanmiddag dat uitgebreide filmpje van kweeniewie het postte verschrikkelijk, daar zie je inderdaad dat die straat met wat demonstranten staat en een of andere krijserd die na het schieten keihard "Murderer" riep.. shocking.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 17:36 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Dat heeft gisteren op nu.nl gestaan en was een verklaring van verschillende getuigen.
Maar ja, msm, zal wel ongeloofwaardig zijn.
Ik had zelf ook niet 20 jaar geleden kunnen bedenken dat uitgerekend Trump mensen zo op de kast kon krijgen.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 16:39 schreef Gunner het volgende:
Dit topic haalt wel het slechtste uit sommige mensen hier naar boven zeg. Niet normaal.
Zelfs de eerste schot, waarschijnlijk de fatale, vind ik discutabel. De vrouw pleit ik ook niet onschuldig omdat dit op een doelbewuste belemmering lijkt en dan ook nog eens vol gas vertrekt terwijl haar gevraagd is uit te stappen. Je ziet de schutter al enige tijd filmen en om de auto dartelen om bewijslast tegen haar te verzamelen. Tot dusver goed gehandeld, maar toen ze gas gaf trok de agent uit reflex gelijk zijn wapen en schoot. Waarom sta je in de vuurlinie als een auto net zo goed als wapen gebruikt kan worden? Ja, zelfs voor Nederlandse begrippen is dit te kwalificeren als een noodweerexces, maar wel veroorzaakt door eigen onzorgvuldigheid door niet op de juiste plek te staan. Dit kan wel eens slecht uitpakken voor de agent.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 17:18 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
[..]
Exact waar iedereen (althans iig ik) over valt.
Dat deed ze wel en de beelden wijzen dat ook uit.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 17:39 schreef viagraap het volgende:
[..]
Deze vrouw reed niet in op de agent.
Ze heeft 'm geraakt. Je wil zeggen dat, dat per ongeluk was?quote:Op vrijdag 9 januari 2026 17:39 schreef viagraap het volgende:
[..]
Deze vrouw reed niet in op de agent.
Ze rijdt NIET vol gas wegquote:Op vrijdag 9 januari 2026 17:40 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Zelfs de eerste schot, waarschijnlijk de fatale, vind ik discutabel. De vrouw pleit ik ook niet onschuldig omdat dit op een doelbewuste belemmering lijkt en dan ook nog eens vol gas vertrekt terwijl haar gevraagd is uit te stappen. Je ziet de schutter al enige tijd filmen en om de auto dartelen om bewijslast tegen haar te verzamelen. Tot dusver goed gehandeld, maar toen ze gas gaf trok de agent uit reflex gelijk zijn wapen en schoot. Waarom sta je in de vuurlinie als een auto net zo goed als wapen gebruikt kan worden? Ja, zelfs voor Nederlandse begrippen is dit te kwalificeren als een noodweerexces, maar wel veroorzaakt door eigen onzorgvuldigheid door niet op de juiste plek te staan. Dit kan wel eens slecht uitpakken voor de agent.
En half dood tegen een andere auto, zodra je je voet loslaat van de rem in een automaat gaat de auto rijden, hehehehequote:
Iedereen die daar woont weet: handen op het stuur en stil blijven zitten.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 17:49 schreef Sjemmert het volgende:
Ik denk dat het een goed idee zou zijn als politie o.i.d. cursussen of trainingen gaat geven op high schools ofzo over hoe te handelen tijdens contact met law enforcement. Inclusief grafische beelden en uitspraken van rechters over zaken waar mensen verkeerd handelden en het leven lieten. Lijkt toch allemaal niet zo vanzelfsprekend voor een heel hoop mensen.
Laat eens zien welk beeld?quote:Op vrijdag 9 januari 2026 17:41 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dat deed ze wel en de beelden wijzen dat ook uit.
Mijn verhaal is dat die agent zelf voor de auto ging staan en nooit in levensgevaar is geweest. Dat blijkt namelijk uit de beelden. Voor een auto gaan staan om deze te blokkeren is overigens letterlijk tegen de instructie die ze (ICE) krijgen in.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 17:41 schreef the-eye het volgende:
[..]
Ze heeft 'm geraakt. Je wil zeggen dat, dat per ongeluk was?
Jouw verhaal is dus dat de vrouw wegreed bij een aanhouding en toen per ongeluk de ICE medewerker die voor de auto stond (liep) geraakt heeft?Ik denk dat jezelf wel een beetje aanvoelt dat dat een heel raar verhaal is Het is heel triest dat er een iemand doodgeschoten is, daar zullen we het allemaal over eens zijn maar dit soort rare praatjes koopt niemand iets voor
Als je het gezag erkent wel ja. Dat mensen het gezag van een privé leger niet erkennen is precies waarom de VS überhaupt bestaat.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 17:50 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Iedereen die daar woont weet: handen op het stuur en stil blijven zitten.
Tja, maar in paniek kunnen mensen rare dingen doen die ze ook niet van zichzelf zouden verwachten en daar moeten agenten zich ook van bewust zijn.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 17:50 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Iedereen die daar woont weet: handen op het stuur en stil blijven zitten.
Dat! Ipv haar door de kop te schieten ivm dat ze eventueel meerdere mensen in gevaar zou brengen. Dit is zo erg fout dat ik werkelijk versteld sta dat er nog mensen zijn die de handeling van die ICE-kluns verdedigen.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 17:56 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Tja, maar in paniek kunnen mensen rare dingen doen die ze ook niet van zichzelf zouden verwachten en daar moeten agenten zich ook van bewust zijn.
Dus ik blijf het nog steeds onverstandig vinden dat die agent de auto van voren benaderd. Vervolgens schiet hij haar dood wat nog eens een extra potentieel gevaar oplevert voor mogelijke omstanders. Die agent heeft geluk dat ze tegen een auto/berg sneeuw aan reed. Dit had ook nog tragischer af kunnen lopen.
Als ze al inreed op de agent, wat ik niet kan beoordelen maar jij blijkbaar wel, dan was voor de agent het gevaar al geweken op het moment van schieten. En dan nog, de schoten hebben niks opgelost. Sterker nog het gevaar voor de agent was al geweken maar door haar dood te schieten vergrootte hij het gevaar voor de gehele omgeving. Als hij niet had geschoten was zij weg gereden en hadden ze haar thuis op kunnen wachten en aan kunnen houden.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 17:29 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Deze vrouw reed in op een agent, deze mag dan zijn dienstwapen gebruiken. Dit was het domste dat deze vrouw had kunnen doen, helemaal aangezien ICE de afgelopen periode al te maken heeft met intimidatie en agressie van activisten.
Om hier dan natuurlijk nog maar te zwijgen over het tegenwerken bij een aanhouding. We weten allemaal dat veel agenten in de VS niet met zich laten sollen.
Dat is koffiedik kijken. Wie weet wilde ze alle ICE medewerkers van de weg rijdenquote:Op vrijdag 9 januari 2026 18:07 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Als ze al inreed op de agent, wat ik niet kan beoordelen maar jij blijkbaar wel, dan was voor de agent het gevaar al geweken op het moment van schieten. En dan nog, de schoten hebben niks opgelost. Sterker nog het gevaar voor de agent was al geweken maar door haar dood te schieten vergrootte hij het gevaar voor de gehele omgeving. Als hij niet had geschoten was zij weg gereden en hadden ze haar thuis op kunnen wachten en aan kunnen houden.
Dat laatste is slechts een begin van een onderbouwing, maar goed.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 17:36 schreef viagraap het volgende:
[..]
Als er uit een (geloofwaardig) onderzoek blijkt dat de agent niet bij minstens 2 van de 3 schoten naast de auto stond ga ik meteen naar de opticien.
[..]
De aanstelling van Patel.
Yip, anders heb je een probleemquote:Op vrijdag 9 januari 2026 17:50 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Iedereen die daar woont weet: handen op het stuur en stil blijven zitten.
Ik ben het helemaal met je eens dat hij daar beter niet had kunnen lopen. Maar dat is achteraf.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 17:56 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Tja, maar in paniek kunnen mensen rare dingen doen die ze ook niet van zichzelf zouden verwachten en daar moeten agenten zich ook van bewust zijn.
Dus ik blijf het nog steeds onverstandig vinden dat die agent de auto van voren benaderd. Vervolgens schiet hij haar dood wat nog eens een extra potentieel gevaar oplevert voor mogelijke omstanders. Die agent heeft geluk dat ze tegen een auto/berg sneeuw aan reed. Dit had ook nog tragischer af kunnen lopen.
Het was waarschijnlijk niet haar intentie om hem te raken, maar het was waanzinnig roekeloos om omgeven door bewapende ICE-agenten aan te rijden (ipv te de-escaleren met bv haar handen op het stuur).quote:Op vrijdag 9 januari 2026 18:07 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Als ze al inreed op de agent, wat ik niet kan beoordelen maar jij blijkbaar wel, dan was voor de agent het gevaar al geweken op het moment van schieten. En dan nog, de schoten hebben niks opgelost. Sterker nog het gevaar voor de agent was al geweken maar door haar dood te schieten vergrootte hij het gevaar voor de gehele omgeving. Als hij niet had geschoten was zij weg gereden en hadden ze haar thuis op kunnen wachten en aan kunnen houden.
Dan nog kan het geen kwaad dat er nog eens goed in te stampen lijkt me. En ik denk toch dat een heleboel mensen niet weten wat interfering, obstruction, resisting etc. nou precies inhoud en wat voor gevolgen dat kan hebben. Het zijn altijd de agenten die getraind worden voor de interactie met burgers. Ik denk dat er winst te halen valt als burgers ook een keer een training krijgen hierin.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 17:50 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Iedereen die daar woont weet: handen op het stuur en stil blijven zitten.
Ja, door het raam schieten was willekeurig.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 18:28 schreef Montagui het volgende:
[..]
Het was waarschijnlijk niet haar intentie om hem te raken, maar het was waanzinnig roekeloos om omgeven door bewapende ICE-agenten aan te rijden (ipv te de-escaleren met bv haar handen op het stuur).
Door wel aan te rijden gaf dat de agent -die voor de auto stond- het (in de VS) wettelijke recht zich te verdedigen (indien hij niet tijdig opzij kon springen). Het feit dat zij hem raakte zou er op kunnen wijzen dat hij niet tijdig opzij kon gaan en zal daardoor een trigger geweest kunnen zijn voor het eerste (mogelijk al fatale) schot.
Door de 'botsing' raakt de agent ook uit positie en zal zijn (eerste) schot ook eerder willekeurig zijn geweest dan gericht.
Fijn dat je ook ogen hebt.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 18:17 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Dat laatste is slechts een begin van een onderbouwing, maar goed.
We zitten nu op 2 van de 3. Zou zomaar kunnen.
De instructie over hoe om te gaan met auto's en bestuurders is glashelder. De agent heeft deze overtreden en is, al dan niet vanwege een eerder incident, keihard over de schreef gegaan. Vervelend voor alle betrokkenen, daar niet van, maar als de VS nog een rechtsstaat is moet deze man gestraft worden.quote:Maar laten we het eens proberen af te ronden. Dat die agent niet had moeten schieten is simpel. Achteraf kunnen we dat allemaal wel vaststellen.
Maar ik denk dat hij niet veroordeeld gaat worden. Niet omdat de FBI corrupt is, maar vanwege het volgende:
Als de HR in een vergelijkbaar geval achteraf heeft geoordeeld dat sprake was van een poging tot doodslag, dan lijkt het mij dat (zeker omdat die lat lager ligt) in dezen geoordeeld zal worden dat deze agent op enig moment redelijkerwijs kon denken dat zijn lijf en leden op het spel stonden.
Vervolgens is hij gaat schieten. En ik denk dat de tijd tussen denken dat zijn lijf en leden op het spel stonden en het schieten zodanig kort was dat geoordeeld zal worden dat dit de primaire reactie was die instinctief is.
Een belangrijke reden om dat niet toe te rekenen aan de schutter is dat hij in deze toestand is gebracht door het slachtoffer.
Nou is dat allemaal geen uitgemaakte zaak. Rechters kunnen van alles beslissen en bovendien komen er nog verklaringen die een ander licht kunnen werpen op de zaak.
En dus rest ons weinig anders dan afwachten.
Jij bent een Amerikaan die een Law enforcement opleiding heeft genoten ofzo?quote:Op vrijdag 9 januari 2026 17:33 schreef Vliegbaard het volgende:
In Amerika is het echt ongebruikelijk om een persoon in een auto van de voorkant te benaderen. Daar hebben ze in Amerika verschillende redenen voor en dat wordt agenten ook tijdens hun opleiding duidelijk geleerd.
Dus voor mij blijft eigenlijk de volgende gevraagd overeind: had die agent daar MOETEN staan om de vrouw te arresteren. Gezien de positie van de andere agenten ben ik geneigd om de vraag met nee te beantwoorden.
Ongetwijfeld genoeg filmpjes te vinden die het tegendeel zullen bewijzen. Maar de regels zijn in het vorige topic toch vrij helder gepost.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 18:33 schreef AchJa het volgende:
[..]
Jij bent een Amerikaan die een Law enforcement opleiding heeft genoten ofzo?
Bekijk deze YouTube-video
Ik denk dat deze vrouw vooral de grenzen bewust aan het opzoeken was. Tenminste, er zijn heel veel aanwijzingen dat ze daar bewust was om ICE te hinderen (het meest stomme is nog wel dat ICE helemaal niet bezig was met het oppakken van iemand, maar een van hun collega’s een kapotte auto had, tenminste, dat werd gezegd).quote:Op vrijdag 9 januari 2026 18:28 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Dan nog kan het geen kwaad dat er nog eens goed in te stampen lijkt me. En ik denk toch dat een heleboel mensen niet weten wat interfering, obstruction, resisting etc. nou precies inhoud en wat voor gevolgen dat kan hebben. Het zijn altijd de agenten die getraind worden voor de interactie met burgers. Ik denk dat er winst te halen valt als burgers ook een keer een training krijgen hierin.
Wat de fuck lees isquote:Op vrijdag 9 januari 2026 18:43 schreef spapaars het volgende:
Kortom.
Het is een pluralistische staat die nu buitenlanders terugstuurt.
Maar er wonen bijna 500 miljoen ongedocumenteerde immigranten, en Columbus was de eerste.
Je kan wel lollig gaan doen, maar ik ben niet degene die is gaan schuiven met zijn mening.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 18:31 schreef viagraap het volgende:
[..]
Fijn dat je ook ogen hebt.
[..]
De instructie over hoe om te gaan met auto's en bestuurders is glashelder. De agent heeft deze overtreden en is, al dan niet vanwege een eerder incident, keihard over de schreef gegaan. Vervelend voor alle betrokkenen, daar niet van, maar als de VS nog een rechtsstaat is moet deze man gestraft worden.
Columbus was een toerist.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 18:43 schreef spapaars het volgende:
Kortom.
Het is een pluralistische staat die nu buitenlanders terugstuurt.
Maar er wonen bijna 500 miljoen ongedocumenteerde immigranten, en Columbus was de eerste.
De hoofdoorzaak ligt primair bij mevrouw natuurlijk. Maar dat maakt het naar mijn idee niet gelijk geoorloofd om iemand dood te schieten.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 18:28 schreef Montagui het volgende:
[..]
Het was waarschijnlijk niet haar intentie om hem te raken, maar het was waanzinnig roekeloos om omgeven door bewapende ICE-agenten aan te rijden (ipv te de-escaleren met bv haar handen op het stuur).
Door wel aan te rijden gaf dat de agent -die voor de auto stond- het (in de VS) wettelijke recht zich te verdedigen (indien hij niet tijdig opzij kon springen). Het feit dat zij hem raakte zou er op kunnen wijzen dat hij niet tijdig opzij kon gaan en zal daardoor een trigger geweest kunnen zijn voor het eerste (mogelijk al fatale) schot.
Door de 'botsing' raakt de agent ook uit positie en zal zijn (eerste) schot ook eerder willekeurig zijn geweest dan gericht.
Slecht in kaartlezen… Ineens heb je het door: Columbus was een vrouw!quote:Op vrijdag 9 januari 2026 18:55 schreef spapaars het volgende:
[..]
Die idioot dacht dat hij in Azië was beland.
Had je anders verwacht? Trump is nu eenmaal niet de slimste .quote:Op vrijdag 9 januari 2026 18:55 schreef Tarado het volgende:
Ik vind het wel jammer dat Trump z'n mening al gegeven heeft, dat heeft (te) veel invloed op een onderzoek en eventuele gevolgen daarvan.
quote:Op vrijdag 9 januari 2026 18:56 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Slecht in kaartlezen… Ineens heb je het door: Columbus was een vrouw!
Ik weet niet of dit dom is, maar iig wel bot.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 18:59 schreef Questular het volgende:
[..]
Had je anders verwacht? Trump is nu eenmaal niet de slimste .
Lekker blijven verdraaien.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 17:29 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Deze vrouw reed in op een agent, deze mag dan zijn dienstwapen gebruiken. Dit was het domste dat deze vrouw had kunnen doen, helemaal aangezien ICE de afgelopen periode al te maken heeft met intimidatie en agressie van activisten.
Om hier dan natuurlijk nog maar te zwijgen over het tegenwerken bij een aanhouding. We weten allemaal dat veel agenten in de VS niet met zich laten sollen.
De beelden wijzen uit dat hij voor haar auto gaat staan op het moment dat zij weg wilt rijden, en hij dat aangrijpt als excuus om meteen te schieten.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 17:41 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dat deed ze wel en de beelden wijzen dat ook uit.
Onderschat nooit iemand, een intellectueel kan nog zoveel hersens hebben maar dom handelen en andersom..quote:Op vrijdag 9 januari 2026 18:59 schreef Questular het volgende:
[..]
Had je anders verwacht? Trump is nu eenmaal niet de slimste .
Integendeel. Ik verdraai helemaal niets.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:02 schreef probeer het volgende:
[..]
Lekker blijven verdraaien.
De agent ging expres voor haar auto staan toen ze weg wilde rijden. En dat gebruikte hij als excuus om zijn dienstwapen te mogen gebruiken.
Iets waar DHS zich in 2014 expliciet tegen uitgesproken heeft.
Nee hoor, dat wijzen de beelden dus niet op. En dat is in deze post ook duidelijk aangetoond. De vrouw rijdt op de agent in.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:03 schreef probeer het volgende:
[..]
De beelden wijzen uit dat hij voor haar auto gaat staan op het moment dat zij weg wilt rijden, en hij dat aangrijpt als excuus om meteen te schieten.
Jij was iets sneller.quote:
Door mensen die daadwerkelijk in de VS als ordehandhaver zijn opgeleid?quote:Op vrijdag 9 januari 2026 18:36 schreef Vliegbaard het volgende:
Ongetwijfeld genoeg filmpjes te vinden die het tegendeel zullen bewijzen. Maar de regels zijn in het vorige topic toch vrij helder gepost.
Ik zag hem net voorbijkomen.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:15 schreef incel het volgende:
Jij was iets sneller.
Dit bevestigd precies wat we al dachten en konden zien op het filmpje dus.
Nee die was versneld dus dat telde niet.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:15 schreef Sjemmert het volgende:
Op deze beelden is het vrij duidelijk dat de agent wel geraakt wordt.
https://streamable.com/s8dram
Jup ik ook echt net net, maar bevestigd gewoon wat we al konden zien op basis van eerdere beelden en achtergrondinformatie.quote:
Ja maar pixels, ja maar niet duidelijk genoeg, ja maar moord, ja maar kut ICE, ja maar hij stond verkeerd, ja maar hij had aan de kant moeten springen...quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:15 schreef Sjemmert het volgende:
Op deze beelden is het vrij duidelijk dat de agent wel geraakt wordt.
https://streamable.com/s8dram
Tot zover de tegengestelde commando’s.quote:
Gewoon precies wat iedereen 48uur geleden ook al kon zien en zei. Maar goed, nu is er dus bewijs.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:18 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Tot zover de tegengestelde commando’s.
Tot zover alleen maar even kind wegbrengen.
Tot zover sprong voor de auto om haar tegen te houden.
En meteen ook duidelijk hoe snel alles gaat.
De vrouw rijdt weg na secondes-gesprek met een ICE-kwibus die haar deur links open wil trekken. ICE kwiebus nummer twee sprong voor haar auto van rechts, terwijl ze naar rechts draait schampt ze zijn linkerheup, waarop hij om de auto liep en het werkje nog even echt goed wilde afmaken. Natuurlijk zelfverdediging, joh!quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:11 schreef HowardRoark het volgende:
De vrouw rijdt op de agent in.
Het mag duidelijk zijn dat men bepaalde kringen ICE als een soort van vijand wordt gezien en men daarom de realiteit mbt deze tragische schietpartij graag wil verdraaien, maar je houdt enkel jezelf voor de gek.
quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:20 schreef Firuze60 het volgende:
Zo klaar als een klontje. Executie op klaarlichte dag.
Trollquote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:20 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
De vrouw rijdt weg na secondes-gesprek met een ICE-kwibus die haar deur links open wil trekken. ICE kwiebus nummer twee sprong voor haar auto van rechts, terwijl ze naar rechts draait schampt ze zijn linkerheup, waarop hij om de auto liep en het werkje nog even echt goed wilde afmaken. Natuurlijk zelfverdediging, joh!
Zo klaar als een klontje. Executie op klaarlichte dag.
Waarom? Ik blijk nu dus gewoon gelijk te hebben want er is op het filmpje te zien dat het precies zo is gegaan als ik al letterlijk 2 dagen lang zegquote:
Nee, maar leuk geprobeerd.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:22 schreef incel het volgende:
[..]
Waarom? Ik blijk nu dus gewoon gelijk te hebben want er is op het filmpje te zien dat het precies zo is gegaan als ik al letterlijk 2 dagen lang zeg
Kijk anders even het filmpje 10 reacties voor jou of heb je die ook gemist?quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:22 schreef Ama het volgende:
Maar ik zie dat sommige mensen nog steeds niet kunnen loslaten dat ze niet op hem is in gereden.
Vermoeiende act zo…quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:20 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
De vrouw rijdt weg na secondes-gesprek met een ICE-kwibus die haar deur links open wil trekken. ICE kwiebus nummer twee sprong voor haar auto van rechts, terwijl ze naar rechts draait schampt ze zijn linkerheup, waarop hij om de auto liep en het werkje nog even echt goed wilde afmaken. Natuurlijk zelfverdediging, joh!
Zo klaar als een klontje. Executie op klaarlichte dag.
https://streamable.com/s8dramquote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:22 schreef Ama het volgende:
Maar ik zie dat sommige mensen nog steeds niet kunnen loslaten dat ze niet op hem is in gereden.
Heb ik al gezien en eerder vandaag ook. En ik blijf bij alles wat ik gezegd heb de afgelopen dagen.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:22 schreef incel het volgende:
[..]
Kijk anders even het filmpje 10 reacties voor jou of heb je die ook gemist?
Dat ze hem raakte kwam omdat hij er met een snoekduik voor sprong ofzo?quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:22 schreef Ama het volgende:
Maar ik zie dat sommige mensen nog steeds niet kunnen loslaten dat ze niet op hem is in gereden.
Deze activistische vrouw rijdt op de agent in, vanuit alle hoeken is dit zichtbaar, daarmee gebruikt zij haar auto als wapen en brengt de agent in een positie waarbij er een meer dan redelijke kans is op (ernstig) lichamelijk letsel. De agent mag dan zijn wapen gebruiken.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:20 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
De vrouw rijdt weg na secondes-gesprek met een ICE-kwibus die haar deur links open wil trekken. ICE kwiebus nummer twee sprong voor haar auto van rechts, terwijl ze naar rechts draait schampt ze zijn linkerheup, waarop hij om de auto liep en het werkje nog even echt goed wilde afmaken. Natuurlijk zelfverdediging, joh!
Zo klaar als een klontje. Executie op klaarlichte dag.
Het gewoon blijven herhalen ook hè.quote:
Precies, hij struikelt over haar auto terwijl ze zelf weg wil rijdenquote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:22 schreef Ama het volgende:
Maar ik zie dat sommige mensen nog steeds niet kunnen loslaten dat ze niet op hem is in gereden.
Niet je ongelijk kunnen toegeven ondanks overtuigend bewijs. Oke ja het is niet voor iedereen weggelegd I guess.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:23 schreef Ama het volgende:
[..]
Heb ik al gezien en eerder vandaag ook. En ik blijf bij alles wat ik gezegd heb de afgelopen dagen.
Tijd voor Specsavers danquote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:23 schreef Ama het volgende:
[..]
Heb ik al gezien en eerder vandaag ook. En ik blijf bij alles wat ik gezegd heb de afgelopen dagen.
Fixed.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:20 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Zo klaar als een klontje. Executie Suicide by cop op klaarlichte dag.
Amerika staat dan ook bekend om zijn uitstekend opleideingsapparaat voor politie etc en de hoge eisen die ze stellen.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:15 schreef AchJa het volgende:
[..]
Door mensen die daadwerkelijk in de VS als ordehandhaver zijn opgeleid?
Ondertussen noemt Noem haar een terrorist die haar auto als wapen heeft gebruikt.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:24 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Deze activistische vrouw rijdt op de agent in, vanuit alle hoeken is dit zichtbaar, daarmee gebruikt zij haar auto als wapen en brengt de agent in een positie waarbij er een meer dan redelijke kans is op (ernstig) lichamelijk letsel. De agent mag dan zijn wapen gebruiken.
[..]
Het gewoon blijven herhalen ook hè.
Het gaat een bepaald type mens niet om de waarheid, maar om politiek tribalisme. 'ICE is kut', 'ICE is Trump', 'Trump is kut', dus moet dit wel opzettelijk zijn en die vrouw onschuldig.
Ja, ga nog meer natrappen tegen iemand die is vermoord...quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:29 schreef incel het volgende:
Ze trekt ook zo'n typisch hoofd wat je al die klimaat activisten en pro pallies en greta turnsbergs etc ook altijd ziet trekken wanneer ze ervan overtuigd zijn dat ze in hun gelijk staan.
[ afbeelding ]
Zo'n zelfingenomen woke kop. "Wat ik doe is belangrijker dan alles en jullie wetten en regels gelden niet want wat wij hier doen is goed"
massapsychose
Dat vind ik dan ook weer zo ambivalent er aan. Stel, stel, dat ze met opzet (geloof ik nog steeds niet) even gas gegeven heeft en met vol bewustzijn dacht, die sukkel zal ik even pakken met mijn 2000kilo bolide? Welk redelijk denkend mens gelooft dat nu echt?quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:26 schreef Questular het volgende:
[..]
Amerika staat dan ook bekend om zijn uitstekend opleideingsapparaat voor politie etc en de hoge eisen die ze stellen.
Nou, een heel leger Fokkers.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:31 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Dat vind ik dan ook weer zo ambivalent er aan. Stel, stel, dat ze met opzet (geloof ik nog steeds niet) even gas gegeven heeft en met vol bewustzijn dacht, die sukkel zal ik even pakken met mijn 2000kilo bolide? Welk redelijk denkend mens gelooft dat nu echt?
Nee het is gewoon patroonherkenning en constatering.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:31 schreef Wantie het volgende:
[..]
Ja, ga nog meer natrappen tegen iemand die is vermoord...
Nee hoor, de beelden tonen het dus aan dat zij haar auto als wapen heeft gebruikt. Zie ook bodycam footage.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:30 schreef Wantie het volgende:
[..]
Ondertussen noemt Noem haar een terrorist die haar auto als wapen heeft gebruikt.
En heel trouw herhaal jij continu die leugen...
Spijker op z’n kop.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:29 schreef incel het volgende:
Ze trekt ook zo'n typisch hoofd wat je al die klimaat activisten en pro pallies en greta turnsbergs etc ook altijd ziet trekken wanneer ze ervan overtuigd zijn dat ze in hun gelijk staan.
[ afbeelding ]
Zo'n zelfingenomen woke kop. "Wat ik doe is belangrijker dan alles en jullie wetten en regels gelden niet want wat wij hier doen is goed"
massapsychose
Onze eigen csi psycholoog, heb je je bevindingen al gedeeld met Homeland security?quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:29 schreef incel het volgende:
Ze trekt ook zo'n typisch hoofd wat je al die klimaat activisten en pro pallies en greta turnsbergs etc ook altijd ziet trekken wanneer ze ervan overtuigd zijn dat ze in hun gelijk staan.
[ afbeelding ]
Zo'n zelfingenomen woke kop. "Wat ik doe is belangrijker dan alles en jullie wetten en regels gelden niet want wat wij hier doen is goed"
massapsychose
Toch zie ik het gewoon vaker bij dat soort mensen.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:33 schreef Questular het volgende:
[..]
Onze eigen csi psycholoog, heb je je bevindingen al gedeeld met Homeland security?
Ik heb het vaak met van die Eliot incel types. Heel eng volk.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:34 schreef incel het volgende:
[..]
Toch zie ik het gewoon vaker bij dat soort mensen.
[ afbeelding ]
Ze heeft gevochten voor de rechten van Somaliërs die geen fuck om haar gevenquote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:29 schreef incel het volgende:
Ze trekt ook zo'n typisch hoofd wat je al die klimaat activisten en pro pallies en greta turnsbergs etc ook altijd ziet trekken wanneer ze ervan overtuigd zijn dat ze in hun gelijk staan.
[ afbeelding ]
Zo'n zelfingenomen woke kop. "Wat ik doe is belangrijker dan alles en jullie wetten en regels gelden niet want wat wij hier doen is goed"
massapsychose
Voorbeelden?quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:35 schreef Questular het volgende:
[..]
Ik heb het vaak met van die Eliot incel types. Heel eng volk.
Vertel. Ik hoor dat soort vehalen heel vaak. Maar ik kan je vertellen dat dat voor de militairen iig niet opgaat. Dat zijn gewoon professionals, zij doen ook gewoon aan opdracht gerichte commandovoering (mission command zoals dat bij hun heet). Ja je hebt daar ook domme loempia's tussen zitten maar die heb je ook bij ons.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:26 schreef Questular het volgende:
Amerika staat dan ook bekend om zijn uitstekend opleideingsapparaat voor politie etc en de hoge eisen die ze stellen.
Het is nog altijd geen Sudan. Ze weten best wel hoe ze misdaden moeten oplossen en kunnen prima onderzoeken.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:26 schreef Questular het volgende:
[..]
Amerika staat dan ook bekend om zijn uitstekend opleideingsapparaat voor politie etc en de hoge eisen die ze stellen.
Diep triest dat je hulpverleners/handhavers van hun werk gaat afhouden voor mensen die massa toeslagenfraude plegen of wat het ook was. Waar moet het dan fout gegaan zijn dat je dit soort fratsen gaat uithalen dan? Door wie of wat wordt je bestuurt?quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:35 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Ze heeft gevochten voor de rechten van Somaliërs die geen fuck om haar geven
Welk bodycam footage is dan nu al vrij gegeven en van welke 'agent' en kom even niet aan met fakerommel.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:32 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nee hoor, de beelden tonen het dus aan dat zij haar auto als wapen heeft gebruikt. Zie ook bodycam footage.
Ja, ga gewoon door met natrappen.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:32 schreef incel het volgende:
[..]
Nee het is gewoon patroonherkenning en constatering.
Ik vind het diep triest dat zij en zoveel andere mensen slachtoffer zijn van deze hysterie en niet meer rationeel na kunnen denken en belachelijke acties uithalen.
Dat tonen de beelden niet aan.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:32 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nee hoor, de beelden tonen het dus aan dat zij haar auto als wapen heeft gebruikt. Zie ook bodycam footage.
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:35 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Ze heeft gevochten voor de rechten van Somaliërs die geen fuck om haar geven
Als ze de intentie had ‘m omver te rijden waarom liet ze ‘m dan een rondje om de auto lopen en filmen terwijl ze relaxed met ‘t raam open zat?quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:32 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nee hoor, de beelden tonen het dus aan dat zij haar auto als wapen heeft gebruikt. Zie ook bodycam footage.
Ah, nu is zij de dader?quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:39 schreef incel het volgende:
[..]
Dus we mogen dit nieuwsbericht en/of de dader niet meer bespreken omdat ze dood is?
Tja, wat je bij zulke mensen vaak ziet is een radicale drang voor systeemverandering.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:34 schreef incel het volgende:
[..]
Toch zie ik het gewoon vaker bij dat soort mensen.
[ afbeelding ]
Overal stennis schoppen, demonstreren, snelwegen blokkeren, ICE blokkeren en dan zo'n zelfingenomen kop van "Wat wij doen is het belangrijkste ooit" en denken boven de wet te staan tsja.... Het is triest dat die mensen allemaal in zo'n waan leven waar ze dit normaal vinden.
Dat blijkt uit het filmpje ja. Zij was de dader en reed in met een moordwapen op een agent (slachtoffer) die zijn werk aan het uitoefenen was.quote:
Hij staat links, zij wil hem volgens jou doodrijden, dus stuurt ze naar rechts.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:32 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nee hoor, de beelden tonen het dus aan dat zij haar auto als wapen heeft gebruikt. Zie ook bodycam footage.
Nee, dat blijkt niet uit het filmpje.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:42 schreef incel het volgende:
[..]
Dat blijkt uit het filmpje ja. Zij was de dader en reed in met een moordwapen op een agent (slachtoffer) die zijn werk aan het uitoefenen was.
Jesusmina! Denk je dat echt? OMGquote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:42 schreef incel het volgende:
[..]
Dat blijkt uit het filmpje ja. Zij was de dader en reed in met een moordwapen op een agent (slachtoffer) die zijn werk aan het uitoefenen was.
Ik heb geen idee, klinkt ingewikkeld maar zou best mogelijk zijn. Hoe dan ook vind ik het gewoon gevaarlijk deze extreem linkse radicalisatie dat mensen tegenwoordig zelfs denken dat het oke is om met een auto van 2000kg op agenten die gewoon hun werk doen en de wet aan het handhaven zijn in te rijden omdat jij gelooft dat jij gelijk hebt. Gewoon terrorisme inderdaad.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:41 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Tja, wat je bij zulke mensen vaak ziet is een radicale drang voor systeemverandering.
Men wil het liefst de heleboel platbranden en dan iets nieuws bouwen. Een enorme haat en antipathie jegens de eigen Westerse cultuur en het eigen land is hierbij doorslaggevend. Diepe haat jegens het eigenen, pathologische liefde voor alles dat 'anders' is. Daarom willen zulke mensen illegale migranten ook in het land houden, zelfs al zijn het criminelen.
Alleen bij Charliequote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:39 schreef incel het volgende:
[..]
Dus we mogen dit nieuwsbericht en/of de dader niet meer bespreken omdat ze dood is?
klopt, maar deze heel duidelijk.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:40 schreef Wantie het volgende:
[..]
Dat tonen de beelden niet aan.
Maar je hebt geen keus hè.
Ik vrees dat ze vooral het vrijheidsstrijdertje tegen het fascistische regime aan het spelen was. Zorgelijke denkbeelden.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:35 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Ze heeft gevochten voor de rechten van Somaliërs die geen fuck om haar geven
Integendeel, ze raakt de agent eerst nog vol. Zie ook de bodycam beelden.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:42 schreef Wantie het volgende:
[..]
Hij staat links, zij wil hem volgens jou doodrijden, dus stuurt ze naar rechts.
Goed verhaal, Howard...
Ja bij charlie zaten al die linksen te juichen... En bij trump was het 'jammer dat het niet raak was'. Maar deze vrouw pleegt een aanslag en zij zou het slachtoffer zijn... Compleet krankzinnigquote:
Gespeeld door Anne Winters, bwoh je zou er zo op slag verliefd op worden.quote:
Waarom denk je dat die agent haar uit de auto wou hebben ? Misschien omdat hij haar ging arresteren voor obstructie, wat gezien de beelde volledig terecht is.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:41 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Als ze de intentie had ‘m omver te rijden waarom liet ze ‘m dan een rondje om de auto lopen en filmen terwijl ze relaxed met ‘t raam open zat?
Weet je wanneer de situatie omsloeg? Toen die halve droeftoeter aan kwam rennen en aan de deur begon te trekken.
Dus wat leert de klas hiervan? Met deëscalerend optreden voorkom je onveilige situaties en onnodige doden.
dat exact het enige wat deze mensen doen.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:44 schreef incel het volgende:
[..]
Ik heb geen idee, klinkt ingewikkeld maar zou best mogelijk zijn. Hoe dan ook vind ik het gewoon gevaarlijk deze extreem linkse radicalisatie dat mensen tegenwoordig zelfs denken dat het oke is om met een auto van 2000kg op agenten die gewoon hun werk doen en de wet aan het handhaven zijn in te rijden omdat jij gelooft dat jij gelijk hebt. Gewoon terrorisme inderdaad.
De feiten zijn niet gunstig dus nu maar volledig op het gevoel inspelen ?quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:45 schreef Wantie het volgende:
[..]
Hij vindt dat ze het heeft verdiend dat ze dood is.
Dus de eerste agent loopt rond de auto en filmt en terwijl hij dat doet komt de tweede agent aansnellen en gilt dat ze eruit moet komen. Maar dan is het ineens obstructie? Juist het feit dat ze niet vol gas wegreed toen hij vol voor de auto langsliep spreekt je complotfantasie tegen.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:45 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Waarom denk je dat die agent haar uit de auto wou hebben ? Misschien omdat hij haar ging arresteren voor obstructie, wat gezien de beelde volledig terecht is.
gvd, zat nog een hondje achterin ook.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:44 schreef theguyver het volgende:
[..]
klopt, maar deze heel duidelijk.
beelden van de agent zelf
[ x ]
lijkt wel een zware autoquote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:44 schreef theguyver het volgende:
[..]
klopt, maar deze heel duidelijk.
beelden van de agent zelf
[ x ]
Ik vind het treurig dat er iemand dood is maar ik snap dat er gezien haar actie ze het met de dood heeft moeten bekopen ja. Dat is de prijs die je betaalt wanneer je op een agent inrijdt. Simpele regels die iedereen hoort te kennen.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:45 schreef Wantie het volgende:
[..]
Hij vindt dat ze het heeft verdiend dat ze dood is.
Obstructie is het express blokkeren van ICE voertuigen.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:48 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Dus de eerste agent loopt rond de auto en filmt en terwijl hij dat doet komt de tweede agent aansnellen en gilt dat ze eruit moet komen. Maar dan is het ineens obstructie? Juist het feit dat ze niet vol gas wegreed toen hij vol voor de auto langsliep spreekt je complotfantasie tegen.
Het is niet mijn mening hè.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:46 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
De feiten zijn niet gunstig dus nu maar volledig op het gevoel inspelen ?
Leuk geprobeerd.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:50 schreef incel het volgende:
[..]
Ik vind het treurig dat er iemand dood is maar ik snap dat er gezien haar actie ze het met de dood heeft moeten bekopen ja. Dat is de prijs die je betaalt wanneer je op een agent inrijdt. Simpele regels die iedereen hoort te kennen.
Wat ik nog treuriger vind is dat je zo erg kan radicaliseren dat je uberhaupt in een dergelijke situatie komt.
Dus obstructie is nu voldoende voor moord? Ik denk dat ik dat memo gemist heb.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:50 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Obstructie is het express blokkeren van ICE voertuigen.
Dus het niet eens zijn met de wet is voldoende om een moordaanslag te plegen op een agent? Denk dat wij die memo ook even gemist hebben.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:51 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Dus obstructie is nu voldoende voor moord? Ik denk dat ik dat memo gemist heb.
Obstructie is genoeg voor arrestatie. Daarbij wegrijden en een agent raken is genoeg om neergeschoten te kunnen worden.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:51 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Dus obstructie is nu voldoende voor moord? Ik denk dat ik dat memo gemist heb.
TMIquote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:45 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Gespeeld door Anne Winters, bwoh je zou er zo op slag verliefd op worden.
Toch weiger je in te zien dat ICE onder Trump wordt gebruikt om te escaleren. En dat is goed gelukt.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:46 schreef theguyver het volgende:
[..]
dat exact het enige wat deze mensen doen.
ICE agents terroriseren.
dit is iets wat ze tijden Obama tijd nooit zouden doen.
maar nu het Trump is, ja dat is anders he.
Ben zelf geen fan van Trump ik vind hem een oranje pannenkoek, en kan hem niet aanhoren als hij zijn muil open trekt.
Deze agent doet echt hele rare dingen. Toegegeven, het lijkt er hier heel duidelijk op dat hij wordt aangereden, maar hier schiet hij pas na de hit en dat zag je niet op de eerdere filmpjes. Bovendien blijft het merkwaardig dat hij er omheen blijft lopen terwijl een andere agent haar sommeert om uit te stappen. Zijn dit geverifieerde beelden?quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:44 schreef theguyver het volgende:
[..]
klopt, maar deze heel duidelijk.
beelden van de agent zelf
[ x ]
Op de beelden van de bodycam zie je op hem niks inrijden, waarom geen beelden van zijn schieten dan?quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:53 schreef incel het volgende:
Ongelooflijk dat zelfs met dat laatste filmpje mensen deze actie van die vrouw nog steeds goed praten.
Niet meer te redden. Gevaarlijke radicalisatie. Gewoon aan de wet houden en van hulpverleners en handhavers af blijven.
En als je besluit op eentje in te rijden, niet raar opkijken als ze je onschadelijk maken.
Tja, je blijft het zien als een moordaanslag. Volgens mij heb ik net ook al uitgelegd dat ik ‘t niet als een moordaanslag zie. Ik snap dat de agent z’n wapen trok toen ze op ‘m af kwam, maar extra keren vuren terwijl de auto al weg was spreekt juist tegen ‘m.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:52 schreef incel het volgende:
[..]
Dus het niet eens zijn met de wet is voldoende om een moordaanslag te plegen op een agent? Denk dat wij die memo ook even gemist hebben.
Is het bekend hoe het daarmee is?quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:48 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
gvd, zat nog een hondje achterin ook.
Met het wegvallen van het christendom is het westen, is men op zoek naar zingeving. Dus worden ze klimaatactivist, diversiteit aanhanger, promotor van vrouwenrechten, lgbt ect. En daar zijn ze dan bloedfanatiek mee bezig en daarmee hebben ze hun nieuwe religie gevondenquote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:37 schreef incel het volgende:
[..]
Diep triest dat je hulpverleners/handhavers van hun werk gaat afhouden voor mensen die massa toeslagenfraude plegen of wat het ook was. Waar moet het dan fout gegaan zijn dat je dit soort fratsen gaat uithalen dan? Door wie of wat wordt je bestuurt?
Volgens mij moet je echt bij de bron aanpakken waar ze dit soort informatie vandaan halen of in wat voor groepen ze zich verkeren dat ze uiteindelijk zo radicaliseren en zulke gevaarlijke acties uithalen. Is gewoon gevaarlijk voor de algemene veiligheid.
Hij werd niet aangereden, hij had zijn telefoon vast in zijn linker hand en liet deze vallen toen hij zijn wapen trok.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:55 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Deze agent doet echt hele rare dingen. Toegegeven, het lijkt er hier heel duidelijk op dat hij wordt aangereden, maar hier schiet hij pas na de hit en dat zag je niet op de eerdere filmpjes. Bovendien blijft het merkwaardig dat hij er omheen blijft lopen terwijl een andere agent haar sommeert om uit te stappen. Zijn dit geverifieerde beelden?
Oh? De beelden zijn dus van zijn camera, niet van een bodycam. (leugen nummer zoveel)quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:57 schreef kipknots het volgende:
[..]
Hij werd niet aangereden, hij had zijn telefoon vast in zijn linker hand en liet deze vallen toen hij zijn wapen trok.
quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:57 schreef GerryDV het volgende:
[..]
Ja, zwaar teleurgesteld in zijn baasje.
Zou kunnen ja, dit zijn de beelden van zijn telefoon en niet van een bodycam. Blijft het toch een bijzondere manier van optreden van de handhaving. Ze konden haar op meerdere manieren klem zetten en ze leek op geen enkel moment een echte bedreiging te vormen.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:57 schreef kipknots het volgende:
[..]
Hij werd niet aangereden, hij had zijn telefoon vast in zijn linker hand en liet deze vallen toen hij zijn wapen trok.
Het lijkt inderdaad een sekte. Gevaarlijk dat ze zo radicaliseren en dus ook fysiek aanslagen plegen.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:56 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Met het wegvallen van het christendom is het westen, is men op zoek naar zingeving. Dus worden ze klimaatactivist, diversiteit aanhanger, promotor van vrouwenrechten, lgbt ect. En daar zijn ze dan bloedfanatiek mee bezig en daarmee hebben ze hun nieuwe religie gevonden
Satan is vervangen door de blanke Christelijke heteroseksuele man. Alles wat hem kenmerkt is slecht en moet bestreden en onderdrukt worden.
Minderheden hebben hierdoor een goddelijke status gekregen. Want die zijn op hun beurt weer onderdrukt door de meerderheid( blanke satan). En daardoor kunnen ze werkelijk niets fouts doen
Dus zelfs wanneer ze fraude plegen zijn ze eigenlijk slachtoffer in dit geheel.
Hope this helps
Ik heb dus echt helemaal niks met religie waar heb jij het nou weer over manquote:Op vrijdag 9 januari 2026 20:04 schreef EttovanBelgie het volgende:
Een antisemiet en een incel pleiten voor de terugkeer van religie.
Je hoeft niet meer te weten.
Ik wil best geloven dat die man op dat doorslaggevende moment dacht dat zijn leven oprecht in gevaar was en hij (door een compleet gebrek aan training) dus dacht te moeten schieten. Persoonlijk vind ik dat hij daar de plank volledig mis slaat, maar a la. Het voordeel van de twijfel dat die man geen kwaadaardige intenties had.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 15:27 schreef viagraap het volgende:
[..]
Leugens herhalen maakt ze nog geen waarheid.
Klopt, meer met het aartsconservatief denken over de plaats van vrouwen en homo's.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 20:05 schreef incel het volgende:
[..]
Ik heb dus echt helemaal niks met religie waar heb jij het nou weer over man
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |