en jij?quote:Op zondag 4 januari 2026 11:34 schreef Hogwarts het volgende:
Irritant ventje inderdaad, gast is 18 ofzo maar ziet er als een 40 jarige
Ik las in eerste instantie eerlijk gezegd ook Luke Hitlerquote:Op zondag 4 januari 2026 10:03 schreef vogeltjesdans het volgende:
Ik krijg nou zo de neiging om een lemming te openen over Huke Hittler
die kerel is 18?quote:Op zondag 4 januari 2026 11:34 schreef Hogwarts het volgende:
Irritant ventje inderdaad, gast is 18 ofzo maar ziet er als een 40 jarige
Born: January 21, 2007 (age 18 years), Warrington, United Kingdomquote:
quote:Op zaterdag 3 januari 2026 23:27 schreef Fushia2 het volgende:
Mocht van Veen Belgisch bloed hebben net als Verstappen of Van der Poel, dan had hij sowieso gewonnen.
Je beseft je dat België een verzinsel is? Het was gewoon onderdeel van het Heilige Romeinse Rijk, en later Midden/west-Francië. Lotharius I draait zich om in zijn graf. Belgisch bloed bestaat niet. Helaas.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 23:29 schreef Fushia2 het volgende:
Frimpong, bij Leverkussen de Nederlandse Messi, faalt ook bij Liverpool.
Wederom, Belgisch bloed had dit kunmen voorkomen.
Damn ik dacht halverwege de dertig.quote:Op zondag 4 januari 2026 12:49 schreef Hogwarts het volgende:
[..]
Born: January 21, 2007 (age 18 years), Warrington, United Kingdom
Ja sowieso goed voor elkaar.quote:Op zondag 4 januari 2026 13:46 schreef GerryDV het volgende:
Wel lekker hoor, op je 18e miljonair en lekkere vriendin en als beroep pijltjes gooien.
pics van de vriendin?quote:Op zondag 4 januari 2026 13:46 schreef GerryDV het volgende:
Wel lekker hoor, op je 18e miljonair en lekkere vriendin en als beroep pijltjes gooien.
Tussen Liverpool en Manchesterquote:Op zondag 4 januari 2026 12:49 schreef Hogwarts het volgende:
[..]
Born: January 21, 2007 (age 18 years), Warrington, United Kingdom
De superieure mix van Nederlands EN Belgisch bloed ontkennenquote:Op zondag 4 januari 2026 12:54 schreef Hetekip het volgende:
[..]
[..]
Je beseft je dat België een verzinsel is? Het was gewoon onderdeel van het Heilige Romeinse Rijk, en later Midden/west-Francië. Lotharius I draait zich om in zijn graf. Belgisch bloed bestaat niet. Helaas.
Zowel België als Nederland hadden toendertijd geen dynastieën en stelde ook niet veel voor. De Habsburgers, Bourgondiërs, wat nu Duitsland is en Oostenrijk en Frankrijk waren belangrijk.
Domme opmerking dus.
Ja, een verzinsel, Nederland en België bestaan nog niet zolang. In 800 was het Frankisch.quote:Op zondag 4 januari 2026 20:08 schreef Fushia2 het volgende:
[..]
De superieure mix van Nederlands EN Belgisch bloed ontkennen
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |