Ik denk niet dat de agent in kwestie een andere keus had.quote:Op maandag 17 november 2025 12:22 schreef Perox het volgende:
De politie is je beste vriend.
Een twaalfjarig meisje beschieten![]()
Dat had ook anders gekund.
jajoh, je gewoon laten steken.quote:Op maandag 17 november 2025 12:22 schreef Perox het volgende:
De politie is je beste vriend.
Een twaalfjarig meisje beschieten![]()
Dat had ook anders gekund.
quote:Op maandag 17 november 2025 12:24 schreef junkiesietze het volgende:
Haar medicatie was wat lood-tabletten?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 17 november 2025 12:25 schreef maily het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Goeiequote:Op maandag 17 november 2025 12:32 schreef Toine51 het volgende:
Ja kindertjes...
Wie niet horen wil, moet maar voelen...Nee ik ben niet nieuw, ben gewoon mijn wachtwoord kwijt van mijn mail
quote:Op maandag 17 november 2025 12:36 schreef Caland het volgende:
Weten ze zeker dat het geen stemvork was?
Nou, misschien hoorde ze de waarschuwingen niet van de politie dat ze zouden gaan schieten?quote:Op maandag 17 november 2025 12:20 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
Wat is de meerwaarde om meermaals te benadrukken dat het meisje en haar moeder doof zijn?
Onhandelbare puber valt agenten met mes aan en wordt neergeschoten. Dat sommige betrokkenen doof zijn voegt echt niks toe.
Fijn dat crew hier lekker genuanceerd reagerenquote:Op maandag 17 november 2025 12:25 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
jajoh, je gewoon laten steken.
Het is soms maar een kwestie van een seconde waarin je moet reagerenquote:Op maandag 17 november 2025 12:52 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Fijn dat crew hier lekker genuanceerd reageren
Je schiet gewoon zeer gericht als ze levensgevaarlijk gewond is. Als je in haar been schiet kan je een kind toch al overmeesteren?
Pepperspray gebruiken dan. Ook een goede optie waarbij je haar lam legt, ze waarschijnlijk zelfs die messen loslaatquote:Op maandag 17 november 2025 12:56 schreef Watmoetjenou het volgende:
[..]
Het is soms maar een kwestie van een seconde waarin je moet reageren
In het been schieten is overigens ook al vrij snel dodelijk
Voor het geval dat je biologie hebt gemist op de middelbare school: ook in je benen lopen slagaders.quote:Op maandag 17 november 2025 12:52 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Fijn dat crew hier lekker genuanceerd reageren
Je schiet gewoon zeer gericht als ze levensgevaarlijk gewond is. Als je in haar been schiet kan je een kind toch al overmeesteren?
Je weet toch niet precies wat de situatie was. Iemand die is doorgedraaid zal niet ineens de messen laten vallen.quote:Op maandag 17 november 2025 13:00 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Pepperspray gebruiken dan. Ook een goede optie waarbij je haar lam legt, ze waarschijnlijk zelfs die messen loslaat
Het is een kind met mentale issues, geen moordmachine die je moet tegengaan
"Dan is het zieliger!! Kutagenten!!"quote:Op maandag 17 november 2025 12:20 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
Wat is de meerwaarde om meermaals te benadrukken dat het meisje en haar moeder doof zijn?
Precies!!quote:Onhandelbare puber valt agenten met mes aan en wordt neergeschoten. Dat sommige betrokkenen doof zijn voegt echt niks toe.
Gelukkig zijn er experts die dit kunnen uitleggen voor de mensen die dit zelf niet kunnen bedenken:quote:Op maandag 17 november 2025 12:52 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Fijn dat crew hier lekker genuanceerd reageren
Je schiet gewoon zeer gericht als ze levensgevaarlijk gewond is. Als je in haar been schiet kan je een kind toch al overmeesteren?
Uit bron:quote:Twee messen
Toen de agenten het appartement binnengingen, zou de 12-jarige de kamer uit zijn gestormd en de agenten met twee messen hebben aangevallen. Een van de agenten gebruikte vervolgens zijn stroomstootwapen en de ander vuurde zijn dienstwapen af.
Genoeg die gewoon doorlopen als een taser is gebruikt. Iets met adrenalinequote:Op maandag 17 november 2025 13:47 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Uit bron:
https://www.ad.nl/buitenl(...)en-aanvalt~a6d92ea5/
Er waren dus wel degelijk andere opties. Een stroomstootwapen zou echt voldoende moeten zijn.
Wat fijn dat je dat achter je toetsenbord kan concluderen, terwijl je rustig je gemberthee opdrinkt, dit nieuwsbericht in twee minuten op je dooie gemak leest en je buiten de vogeltjes hoort, die druk bezig zijn met een wintervoorraad aanleggen.quote:Op maandag 17 november 2025 13:47 schreef marcb1974 het volgende:
Een stroomstootwapen zou echt voldoende moeten zijn.
Het is helemaal niet zo makkelijk om een bewegend doelwit in het been te schieten. Er wordt (ook bij de polizei) geleerd om op de romp te schieten en dat is altijd gevaarlijk, daarom hangen er hele duidelijke instructies aan. Voordat een (Duitse)agent gaat schieten is er al heel wat gebeurt.quote:Op maandag 17 november 2025 12:52 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Fijn dat crew hier lekker genuanceerd reageren
Je schiet gewoon zeer gericht als ze levensgevaarlijk gewond is. Als je in haar been schiet kan je een kind toch al overmeesteren?
quote:Op maandag 17 november 2025 13:34 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
Gelukkig zijn er experts die dit kunnen uitleggen voor de mensen die dit zelf niet kunnen bedenken:
https://research.vu.nl/en(...)ten-en-niet-op-de-b/
https://www.politie.nl/in(...)olitie-schieten.html
Die reactie was wellicht zelf ook iets te ongenuanceerd, excuzes moiquote:Op maandag 17 november 2025 14:26 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Het is helemaal niet zo makkelijk om een bewegend doelwit in het been te schieten. Er wordt (ook bij de polizei) geleerd om op de romp te schieten en dat is altijd gevaarlijk, daarom hangen er hele duidelijke instructies aan. Voordat een (Duitse)agent gaat schieten is er al heel wat gebeurt.
Daarnaast is een schot in het been niet per definitie minder gevaarlijk. Als je daar een slagader raakt is het afgelopen, zeker bij een meisje van 12.
Wat moet je als agent anders?quote:Op maandag 17 november 2025 14:51 schreef Perox het volgende:
Ze gaan op pad omdat ze haar medicatie nodig heeft. Einde van het verhaal ligt ze levensgevaarlijk gewond in het ziekenhuis. Dan heb je toch iets niet goed gemanaged. Mag je wel voor achter de oren krabben hoor.
Is geen rocket science.
Ja want jij weet het beter he.quote:Op maandag 17 november 2025 12:22 schreef Perox het volgende:
De politie is je beste vriend.
Een twaalfjarig meisje beschieten![]()
Dat had ook anders gekund.
Ja iemand rent met een mes op agenten af. Wat is er gebeurd met de opvoeding?quote:Op maandag 17 november 2025 16:23 schreef Perox het volgende:
[..]
Heb je geen politieacademie voor nodig om te zien dat hier dingen zijn misgegaan.
Je had al kunnen lezen dat die was mislukt.quote:Op maandag 17 november 2025 16:34 schreef HSG het volgende:
[..]
Ja iemand rent met een mes op agenten af. Wat is er gebeurd met de opvoeding?
Als ze pardoes bijna bovenop die agenten vloog kan ik hun reactie best begrijpen hoor.quote:Kort na middernacht klopten agenten aan bij het appartement van de vrouw, maar de deur werd niet geopend. Dus belden de agenten een slotenmaker, meldt de Duitse krant Bild. Voordat die arriveerde, deed de moeder rond 01.30 uur toch de deur open. Het meisje zou vervolgens een kamer in zijn gevlucht.
Twee messen
Toen de agenten het appartement binnengingen, zou de 12-jarige de kamer uit zijn gestormd en de agenten met twee messen hebben aangevallen. Een van de agenten gebruikte vervolgens zijn stroomstootwapen en de ander vuurde zijn dienstwapen af.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |