abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_219252040


quote:
Onthulling in opgedoken e-mails Epstein: ‘Trump wist van de meisjes’
De Amerikaanse president Donald Trump zou volgens opgedoken e-mails van Jeffrey Epstein meer hebben geweten over diens misbruik van jonge vrouwen dan hij tot nu toe heeft toegegeven. Dat blijkt uit documenten die woensdag door Democraten in het Huis van Afgevaardigden zijn vrijgegeven en die zijn gepubliceerd door The New York Times.

Uit e-mails van Epstein aan Ghislaine Maxwell en schrijver Michael Wolff blijkt dat hij meerdere keren over Trump sprak en hem noemde in verband met een vrouw die volgens onderzoekers slachtoffer was van zijn netwerk voor mensenhandel en seksueel misbruik. De berichten stammen uit de periode tussen 2011 en 2019. Zo schrijft Epstein onder meer dat Trump ‘uren bij mij thuis’ heeft doorgebracht met een van zijn slachtoffers. Ook stelt hij in een andere mail dat Trump ‘wist van de meisjes’.

Trump ontkende dit eerder al met klem. „Ik had niets te maken met Epstein of zijn activiteiten”, zei de president eerder. „Ik vond hem een creep (engerd).”

Wat houdt het Witte Huis verborgen?
De Democraten in de Toezichtscommissie van het Huis van Afgevaardigden stellen dat de e-mails nieuwe vragen oproepen over de werkelijke relatie tussen de twee mannen. „Deze correspondentie werpt een fel licht op wat het Witte Huis mogelijk verborgen houdt”, aldus commissievoorzitter Robert Garcia (Democraat, Californië). Trump heeft gezegd dat hij en Epstein ooit vrienden waren, maar ruzie kregen.

De nu spraakmakende e-mailwisselingen dateren van na 2008, toen Epstein een omstreden deal sloot met justitie in Florida. Daarbij werd hij schuldig bevonden aan het aanzetten tot prostitutie, maar werden federale aanklachten tegen de miljonair geschrapt. De e-mails werden aangetroffen in documenten die afkomstig zijn uit Epsteins nalatenschap. Epstein overleed in 2019 in de gevangenis, terwijl hij in afwachting was van het proces.

In een e-mail uit april 2011 schreef Epstein aan zijn vertrouwelinge Ghislaine Maxwell: ‘Ik wil dat je je realiseert dat die hond die niet blafte Trump is. [Een slachtoffer] bracht uren met hem door bij mij thuis, maar hij is nooit genoemd.’

‘Valse laster’
Maxwell, die inmiddels twintig jaar celstraf uitzit voor het faciliteren van Epsteins misdaden, antwoordde kort: ‘Ik heb daarover nagedacht.’ In een latere e-mail uit januari 2019 schreef Epstein aan de Amerikaanse onderzoeksjournalist en schrijver Michael Wolff: ‘Natuurlijk wist hij van de meisjes, want hij vroeg Ghislaine om te stoppen.’ Volgens Democraten zou Maxwell onlangs hebben overwogen om de president te vragen haar gevangenisstraf te verkorten.

Wolff heeft eerder publiekelijk verklaard dat hij Epstein heeft geïnterviewd, en het Amerikaanse nieuwsplatform The Daily Beast meldde dat het opnamen daarvan heeft verkregen. Daarin spreekt Epstein uitvoerig met de auteur sprak over Trump en beweerde dat de twee goede vrienden waren. Trumps team heeft die opnamen volgens The Daily Beast „valse laster” genoemd.

Laatste handtekening
De publicatie van de documenten komt uren voordat de aankomende afgevaardigde Adelita Grijalva, een Democraat uit Arizona, wordt beëdigd. Naar verwachting zal zij de laatste handtekening zetten onder een petitie om een stemming in het Huis van Afgevaardigden af te dwingen. Daarin wordt geëist dat de Trump-regering al het onderzoeksmateriaal met betrekking tot Epstein vrijgeeft. Het Witte Huis is hier fel op tegen.
The Plot Thickens...

Ben benieuwd of ze het voor elkaar krijgen dat alles vrijgegeven gaat worden
pi_219252049
Sodeju dit zag NIEMAND aankomen.
pi_219252077
quote:
15s.gif Op woensdag 12 november 2025 16:18 schreef Frutsel het volgende:
[ afbeelding ]
[..]
The Plot Thickens...

Ben benieuwd of ze het voor elkaar krijgen dat alles vrijgegeven gaat worden
Wat bedoelt-ie met "the dog that hasn't barked?"
Het is pas echt crisis als het bier op is.
  woensdag 12 november 2025 @ 16:32:15 #4
365087 RamboDirk
Queers 4 Palestine!
pi_219252101
pi_219252142
quote:
0s.gif Op woensdag 12 november 2025 16:29 schreef tesssssssss het volgende:

[..]
Wat bedoelt-ie met "the dog that hasn't barked?"
Is schijnbaar het gezegde uit een Sherlock Holmes boek waar de hond niet blafte omdat hij de persoon die binnendrong en de moordenaar was kende. Met andere woorden, hij vind het opvallend dat Trump nog niets gezegd heeft omdat hij er wel vanaf zou weten.
pi_219252168
Als Trump zo onschuldig is als hij zelf beweert kan hij zonder zorgen dat hele dossier openbaar maken.
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
pi_219252189
quote:
14s.gif Op woensdag 12 november 2025 16:42 schreef xpompompomx het volgende:
Als Trump zo onschuldig is als hij zelf beweert kan hij zonder zorgen dat hele dossier openbaar maken.
True, maar met die redenatie vraag je je af waarom ze niet alle UFO-files vrijgeven O-)
pi_219252246
quote:
14s.gif Op woensdag 12 november 2025 16:42 schreef xpompompomx het volgende:
Als Trump zo onschuldig is als hij zelf beweert kan hij zonder zorgen dat hele dossier openbaar maken.
Waarom hebben de Democraten dat eigenlijk niet zelf gedaan toen ze de kans hadden? Waarom heeft, als ik het me goed herinner, ABC het verhaal destijds begraven?
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
  woensdag 12 november 2025 @ 17:00:06 #9
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_219252249
  woensdag 12 november 2025 @ 17:01:31 #11
335133 MichaelScott
fulltime CEO//parttime fluffer
pi_219252256
We moeten maar afwachten wat hiervan waar is.

Het recente BBC-schandaal toont aan dat je niet op traditionele media kan vertrouwen.
Op zaterdag 8 februari 2014 23:39 schreef Slaapscheet het volgende:
Oke, MichaelScott, je bent geweldig. :D
  woensdag 12 november 2025 @ 17:05:38 #12
420862 uitkeringsgenieter
Dat moet in je aard liggen
pi_219252272
this is a hoax from the democrats
Want het wetboek ken ik ook
  woensdag 12 november 2025 @ 17:17:03 #13
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_219252320
Lock him up.
Huilen dan.
pi_219252388
Ach....

Trump is al een veroordeelde crimineel. En dit kan er ook nog wel bij.

Hij gaat toch weer janken over president zijn en immuun.
Die man kan nog op straat een moord plegen en er mee weg komen :')
pi_219252396
quote:
14s.gif Op woensdag 12 november 2025 17:01 schreef MichaelScott het volgende:
We moeten maar afwachten wat hiervan waar is.

Het recente BBC-schandaal toont aan dat je niet op traditionele media kan vertrouwen.
Media? Het zijn gewoon emails uit de nalatenschap van Epstein gegeven aan het Huis van Afgevaardigden.
pi_219252405
quote:
Vandaar dat hij er alles aan doet om het vrijgeven te voorkomen.
pi_219252413
But her emails :'(
pi_219252425
Zoals iedere niet-Maga allang wist.

En zoals elke Maga koortsachtig zal blijven ontkennen.

Voor de echte gehersenspoelde onder ons zal het ook geen reet uit maken, al krijgen ze de fotos onder hun neus geschoven.
“And forget not that the earth delights to feel your bare feet and the winds long to play with your hair.”
  woensdag 12 november 2025 @ 17:43:38 #19
503714 SebbeSwensje
No one here is exactly what he
pi_219252431
Hier gaat elke Nederlander wel weer over vallen, want ja dit is echt super van belang voor ons. Wat er in de Caribean gebeurt vinden ze dan weer niet zo boeiend.

Hihihi gekke Amerikaantjes hihihi
Appears.
Je bent een Heraclied, of je bent het niet!
pi_219252463
Ik ben benieuwd wat volgt. Serieus. Want als dit waarheid is en ze kunnen het echt hard maken dan kun je er vanuit gaan dat hij niet lang President zal zijn, hoe hard hij dit ook gaat proberen te voorkomen.

En daarna zal de naam trump voor altijd besmet zijn en uiteindelijk een stille dood sterven (de naam dan hé, ik wens hem niets meer toe want anders krijg ik een ban.......)
The people who lost my respect will never get a capital letter for their name again.
Like trump...
  woensdag 12 november 2025 @ 17:53:32 #21
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_219252477
quote:
Jeffrey Epstein alleged that US President Donald Trump spent hours with sex trafficking victim
Leeft deze dame nog? zodat ze daar uitspraken over kan doen of is ze inmiddels net als Prince Andrew's escort al overleden?

Wat een gedoe is dit trouwens zeg! De pizzagate is er niks bij :@
pi_219252502
quote:
0s.gif Op woensdag 12 november 2025 16:59 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]
Waarom hebben de Democraten dat eigenlijk niet zelf gedaan toen ze de kans hadden? Waarom heeft, als ik het me goed herinner, ABC het verhaal destijds begraven?
Vraag het ze. ^O^
Ik gok dat dat waarschijnlijk niet is gedaan omdat het onderzoek nog liep ofzo. Tevens hebben Democraten geen campagne gevoerd met de belofte het dossier openbaar te maken, dit itt Team Trump.

Maar goed, eventuele Democraten die aan minderjarigen hebben gezeten mogen ook hangen ja.
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
pi_219252506
quote:
0s.gif Op woensdag 12 november 2025 17:53 schreef Tengano het volgende:

[..]
Leeft deze dame nog? zodat ze daar uitspraken over kan doen of is ze inmiddels net als Prince Andrew's escort al overleden?

Wat een gedoe is dit trouwens zeg! De pizzagate is er niks bij :@
Melania leeft toch nog toch?
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
pi_219252525
  woensdag 12 november 2025 @ 18:11:37 #25
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_219252534
quote:
"I have no idea who that creep Epstane? is, absolutely no idea"

  woensdag 12 november 2025 @ 18:22:23 #26
335133 MichaelScott
fulltime CEO//parttime fluffer
pi_219252573
quote:
0s.gif Op woensdag 12 november 2025 17:31 schreef SnertMetChoco het volgende:

[..]
Media? Het zijn gewoon emails uit de nalatenschap van Epstein gegeven aan het Huis van Afgevaardigden.
3 afzonderlijke emails uit 3 verschillende jaren, niet de gehele bups.

Net zoals de door BBC geknipte uitspraken 2 afzonderlijke uitspraken waren en niet het gehele interview van 50 minuten.
Op zaterdag 8 februari 2014 23:39 schreef Slaapscheet het volgende:
Oke, MichaelScott, je bent geweldig. :D
pi_219252575
quote:
14s.gif Op woensdag 12 november 2025 16:42 schreef xpompompomx het volgende:
Als Trump zo onschuldig is als hij zelf beweert kan hij zonder zorgen dat hele dossier openbaar maken.
Ja en als hij er dan niet instaat ga je aluminium hoedje opzetten en zeggen dat Kash alles verwijderd/redacted heeft. Daarnaast heeft de FBI 4 jaar lang onder Biden vlijbrief gehad om alles te releasen over Trump. Maar nee er kwamen paar sullige civiele rechtzaken of iets.
Iemand die haat heeft tegen Elon Musk gunt succesvolle Afrikanen het licht niet in de ogen en is een racist bigot.
pi_219252618
quote:
14s.gif Op woensdag 12 november 2025 18:24 schreef epicbeardman het volgende:

[..]
Ja en als hij er dan niet instaat ga je aluminium hoedje opzetten en zeggen dat Kash alles verwijderd/redacted heeft. Daarnaast heeft de FBI 4 jaar lang onder Biden vlijbrief gehad om alles te releasen over Trump. Maar nee er kwamen paar sullige civiele rechtzaken of iets.
En bij jou? Komt er ooit een moment dat je gaat toegeven dat Trump een fascistische pedo is?.
  woensdag 12 november 2025 @ 18:36:26 #29
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_219252635
POLL
pi_219252646
quote:
6s.gif Op woensdag 12 november 2025 16:46 schreef Frutsel het volgende:

[..]
True, maar met die redenatie vraag je je af waarom ze niet alle UFO-files vrijgeven O-)
Omdat jij in dat geval terug moet naar je eigen planeet?
stupidity has become as common as common sense was before
pi_219252703
Leavitt dismissed the document release as a distraction from the government being on the brink of reopening after the lengthiest shutdown in history.

"The ‘unnamed victim’ referenced in these emails is the late Virginia Giuffre, who repeatedly said President Trump was not involved in any wrongdoing whatsoever and ‘couldn’t have been friendlier’ to her in their limited interactions," she said. "The fact remains that President Trump kicked Jeffrey Epstein out of his club decades ago for being a creep to his female employees, including Giuffre."

"These stories are nothing more than bad-faith efforts to distract from President Trump’s historic accomplishments, and any American with common sense sees right through this hoax and clear distraction from the government opening back up again," she said.

Republicans reacting to the new communications also called them an incomplete portrayal of Trump’s role in the Epstein investigations.

"Democrats continue to carelessly cherry-pick documents to generate clickbait that is not grounded in the facts," a spokesperson for the committee Republicans said.

"The Epstein Estate has produced over 20,000 pages of documents on Thursday, yet Democrats are once again intentionally withholding records that name Democrat officials. Democrats should stop politicizing this investigation and focus on delivering transparency, accountability and justice for the survivors."
life is like a box of chocolates
pi_219252749
  woensdag 12 november 2025 @ 18:57:35 #33
335133 MichaelScott
fulltime CEO//parttime fluffer
pi_219252753
quote:
0s.gif Op woensdag 12 november 2025 18:48 schreef hondonspain het volgende:
Leavitt dismissed the document release as a distraction from the government being on the brink of reopening after the lengthiest shutdown in history.

"The ‘unnamed victim’ referenced in these emails is the late Virginia Giuffre, who repeatedly said President Trump was not involved in any wrongdoing whatsoever and ‘couldn’t have been friendlier’ to her in their limited interactions," she said. "The fact remains that President Trump kicked Jeffrey Epstein out of his club decades ago for being a creep to his female employees, including Giuffre."

"These stories are nothing more than bad-faith efforts to distract from President Trump’s historic accomplishments, and any American with common sense sees right through this hoax and clear distraction from the government opening back up again," she said.

Republicans reacting to the new communications also called them an incomplete portrayal of Trump’s role in the Epstein investigations.

"Democrats continue to carelessly cherry-pick documents to generate clickbait that is not grounded in the facts," a spokesperson for the committee Republicans said.

"The Epstein Estate has produced over 20,000 pages of documents on Thursday, yet Democrats are once again intentionally withholding records that name Democrat officials. Democrats should stop politicizing this investigation and focus on delivering transparency, accountability and justice for the survivors."
Kees Kloost
Op zaterdag 8 februari 2014 23:39 schreef Slaapscheet het volgende:
Oke, MichaelScott, je bent geweldig. :D
pi_219252810
quote:
14s.gif Op woensdag 12 november 2025 17:57 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
Vraag het ze. ^O^
Ik gok dat dat waarschijnlijk niet is gedaan omdat het onderzoek nog liep ofzo. Tevens hebben Democraten geen campagne gevoerd met de belofte het dossier openbaar te maken, dit itt Team Trump.

Maar goed, eventuele Democraten die aan minderjarigen hebben gezeten mogen ook hangen ja.
Er wordt verwezen naar andere emails maar die worden dan weer niet geciteerd laat staan getoond.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
  woensdag 12 november 2025 @ 19:08:01 #35
402274 Cruzinats
love bacon, hate hamas
pi_219252820
De democraten hadden de documenten gewoon vrij kunnen geven toen ze nog de meerderheid hadden. Hebben ze niet gedaan.
pi_219252836
quote:
0s.gif Op woensdag 12 november 2025 19:08 schreef Cruzinats het volgende:
De democraten hadden de documenten gewoon vrij kunnen geven toen ze nog de meerderheid hadden. Hebben ze niet gedaan.
Poeh wat een sterk argument.
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
  woensdag 12 november 2025 @ 19:16:56 #37
229532 Twiitch
Speelt met zichzelf
pi_219252868
quote:
0s.gif Op woensdag 12 november 2025 16:59 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]
Waarom hebben de Democraten dat eigenlijk niet zelf gedaan toen ze de kans hadden? Waarom heeft, als ik het me goed herinner, ABC het verhaal destijds begraven?
Omdat de pedofielen aan beide kanten van het gangpad zitten. God wat is DC toch een beerput van jewelste. Deze gore shit, al die senatoren die op magische wijze tientallen miljoenen verdienen en dan zal dat het topje van de ijsberg zijn.
pi_219252902
quote:
0s.gif Op woensdag 12 november 2025 18:36 schreef Tengano het volgende:
[poll=9424]
Optie4: Trump was een FBI-agent die undercover was om Epstein in de val te lokken. Dat hij aan kinderen zat was daarom voor de goede zaak.
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
  woensdag 12 november 2025 @ 19:29:13 #39
402274 Cruzinats
love bacon, hate hamas
pi_219252934
quote:
2s.gif Op woensdag 12 november 2025 19:11 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
Poeh wat een sterk argument.
Dankjewel, ik zou het ook vreemd vinden als mensen pedopartij rood veroordelen, maar tegelijketijd pedopartij blauw steunen.
pi_219253002
`Er zaten democraten op Epstein island dus nu hoef ik Trump nooit meer te veroordelen'

Hahaha wat een zwakzinnige halve ben je dan zeg
“And forget not that the earth delights to feel your bare feet and the winds long to play with your hair.”
pi_219253118
Een paar dagen geleden kon je in Brothel-a-Lago bij een "schijt aan de bevolking die hun eten amper kunnen betalen"-feestje nog op de foto met frisse jonge meisjes. De appel zal wel niet ver van de boom vallen.

ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
pi_219253205
Tot er onafhankelijk geverifieerd is dat die e-mails echt zijn heeft dit 0,0 waarde. Iedereen kan een mailtje faken.
No amount of money ever bought a second of time.
pi_219253312
Ik denk dat het toch niets meer teweeg gaat brengen.
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
  woensdag 12 november 2025 @ 20:19:17 #44
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_219253338
quote:
14s.gif Op woensdag 12 november 2025 16:42 schreef xpompompomx het volgende:
Als Trump zo onschuldig is als hij zelf beweert kan hij zonder zorgen dat hele dossier openbaar maken.
Dit ja, het gezeur over missende context kunnen ze zelf oplossen door alles te publiceren.
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
  woensdag 12 november 2025 @ 20:22:08 #45
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_219253365
quote:
0s.gif Op woensdag 12 november 2025 19:08 schreef Cruzinats het volgende:
De democraten hadden de documenten gewoon vrij kunnen geven toen ze nog de meerderheid hadden. Hebben ze niet gedaan.
Er zitten ook meerdere hooggeplaatste democraten in de leaks.
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
  woensdag 12 november 2025 @ 20:27:00 #46
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_219253409
quote:
16s.gif Op woensdag 12 november 2025 20:22 schreef FlippingCoin het volgende:

[..]
Er zitten ook meerdere hooggeplaatste democraten in de leaks.
Wat is het met dat zwakzinnige dems versus reps gejank, kunnen we dat niet in de VS laten? Zorg dat gewoon elke rijke klootzak die aan jonge meisjes zat in deze zaak veroordeeld gaat worden.
  woensdag 12 november 2025 @ 20:36:24 #47
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_219253493
quote:
0s.gif Op woensdag 12 november 2025 20:27 schreef Momo het volgende:

[..]
Wat is het met dat zwakzinnige dems versus reps gejank, kunnen we dat niet in de VS laten? Zorg dat gewoon elke rijke klootzak die aan jonge meisjes zat in deze zaak veroordeeld gaat worden.
Ze gebruiken het als politiek wapen, dat moeten we gewoon kunnen bespreken. :?
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
  Eindredactie Sport / Forummod woensdag 12 november 2025 @ 20:37:40 #48
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_219253499
quote:
0s.gif Op woensdag 12 november 2025 20:05 schreef TigerXtrm het volgende:
Tot er onafhankelijk geverifieerd is dat die e-mails echt zijn heeft dit 0,0 waarde. Iedereen kan een mailtje faken.
Wat gaat de definitie zijn van onafhankelijk, in dit geval? Want wie het ook verifieert, vanuit MAGA-hoek gaat dan toch altijd geroepen worden dat het niet onafhankelijk was, want de oma van de buurvrouw van iemand uit het verificatieteam stemde op Biden, ofzo.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_219253546
quote:
0s.gif Op woensdag 12 november 2025 19:08 schreef Cruzinats het volgende:
De democraten hadden de documenten gewoon vrij kunnen geven toen ze nog de meerderheid hadden. Hebben ze niet gedaan.
Hoe kom je er bij dat ze toen deze documenten hadden? Dit hebben de mensen die de nalatenschap van Epstein afhandelen onlangs pas naar het Huis van Afgevaardigden gestuurd.
pi_219253553
quote:
0s.gif Op woensdag 12 november 2025 20:05 schreef TigerXtrm het volgende:
Tot er onafhankelijk geverifieerd is dat die e-mails echt zijn heeft dit 0,0 waarde. Iedereen kan een mailtje faken.
Hoe bedoel je onafhankelijk geverifieerd? Ontkennen de Republikeinen uit het Huis van Afgevaardigden dat dit uit de nalatenschap van Epstein komt dan?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')