Het spel is voor deze maand al gespeeld. Misschien iets met de finale omdat het anders gaat.quote:Op vrijdag 7 november 2025 19:16 schreef KinKiJan het volgende:
Planning van SBS6 is al bekend t/m december, daar veranderd wat De Bondgenoten betreft niks aan.
Misschien moeten wij maandag per bondje een rat kiezen via whatsapp, kunnen ze daar een soort 'Wie is de rat?' doen waarbij niemand elkaar meer vertrouwd. Chaos gegarandeerd.
Ja, ik doelde ook op de nieuwe cyclus. De finale van deze cyclus is deze week al gespeeld.quote:Op vrijdag 7 november 2025 19:23 schreef Soury het volgende:
[..]
Het spel is voor deze maand al gespeeld. Misschien iets met de finale omdat het anders gaat.
Of de bomen in Utopia.quote:Op vrijdag 7 november 2025 18:34 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Ze hebben nog wel 'de wandelende streamlock' beschikbaar, scheelt ook weer
ik kan de sprint morgen niet eens zienquote:
Er komt toch een tyfoon? Wordt denk ik 20 rondes achter de safetycar, dus over een uur weet je wie de sprint wintquote:Op vrijdag 7 november 2025 19:31 schreef greysbones het volgende:
[..]
ik kan de sprint morgen niet eens zien
laten we hopen dat dan P1 max isquote:Op vrijdag 7 november 2025 19:32 schreef Whuzz het volgende:
[..]
Er komt toch een tyfoon? Wordt denk ik 20 rondes achter de safetycar, dus over een uur weet je wie de sprint wint
Geert en Demi vinden dit niet leuk.quote:Op vrijdag 7 november 2025 19:32 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Sukkelkoppels winnen nooit... een weetje
Kijk heeft de middelen en het geld niet voor streams. Dat zie je bij BB, de Belgen haken af en dan is het domweg te duur. Kijk is puur herhalingenquote:Op vrijdag 7 november 2025 19:16 schreef freaky40 het volgende:
KIJK.nl heeft tegenwoordig 24/7 re-runs van oude afleveringen dus daar kan het makkelijk tussen. De app is helemaal vernieuwd deze week dus ik denk dat er iets broeit daaromtrent inderdaad.
Hoe duur is een livestreamquote:Op vrijdag 7 november 2025 19:34 schreef Soury het volgende:
[..]
Kijk heeft de middelen en het geld niet voor streams. Dat zie je bij BB, de Belgen haken af en dan is het domweg te duur. Kijk is puur herhalingen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |