Propper kan ook wel een Goes lite zijn af en toe.quote:
Bas Nijhuis geeft geenquote:Op zondag 26 oktober 2025 08:52 schreef HMFuckyouall het volgende:
Twee ellebogen dit keer lijkt me onverstandig, voor je het weet krijgt hij geel en een waarschuwing dat het nu echt echt echt echt niet meer mag om zich als een staatsmongool te gedragen
Overduidelijk direct rood doen we natuurlijk niet.
Ze gaan waarschijnlijk gewoon verliezen.quote:Op zondag 26 oktober 2025 09:42 schreef PicoMMP het volgende:
Een onterechte 0-1 vandaag. Weghorst met een pingel of zo.
Heeft Sjon al aan het Rad van Fortuin gedraaid voor de opstelling?quote:Op zondag 26 oktober 2025 09:57 schreef Wotte het volgende:
[..]
Ze gaan waarschijnlijk gewoon verliezen.
quote:Op zondag 26 oktober 2025 09:57 schreef Wotte het volgende:
[..]
Ze gaan waarschijnlijk gewoon verliezen.
Heb je in een boekje met Oosterse wijsheden zitten lezen?quote:Op zondag 26 oktober 2025 10:42 schreef Tjacka het volgende:
Ik wil jullie allemaal veel sterkte vandaag wensen jongens.
Zelfst de donkerste dag is morgen gisteren.
Lijkt me prima, kon weinig doen aan 2 penalties en 2 van richting veranderde schoten tegen Chelsea.quote:
Gaat lukken! Merciquote:
Je moet toch wat in deze tijdenquote:Op zondag 26 oktober 2025 10:53 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Heb je in een boekje met Oosterse wijsheden zitten lezen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |