kloptquote:Op zaterdag 11 oktober 2025 10:40 schreef SebbeSwensje het volgende:
Het kan verwarrend zijn, maar in dit geval hoor je volgens mij "live" te gebruiken.
Vooral bijzonder vermakelijk dat hij Rusland dan weer niet meeneemt in zijn betoog. Het land der vrijhedenquote:
Het is vooral bijzonder dat Rusland het opneemt voor de belangen van het Europees volk.quote:Op zaterdag 11 oktober 2025 11:03 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Vooral bijzonder vermakelijk dat hij Rusland dan weer niet meeneemt in zijn betoog. Het land der vrijheden
Het is overtuigende propaganda inderdaad. Dat doen ze erg effectief. Zijn ze altijd al goed in geweestquote:Op zaterdag 11 oktober 2025 11:17 schreef Viesdik het volgende:
[..]
Het is vooral bijzonder dat Rusland het opneemt voor de belangen van het Europees volk.
De vrije markt, de vrijheid van meningsuiting, de verminking van kinderen, het vernietigen van beschavingen, culturen en tradities.
Als propaganda gezond verstand is, is het geen propaganda maar gezond verstand.quote:Op zaterdag 11 oktober 2025 11:24 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Het is overtuigende propaganda inderdaad. Dat doen ze erg effectief. Zijn ze altijd al goed in geweest
Dan had hij Rusland ook benoemd.quote:Op zaterdag 11 oktober 2025 11:41 schreef Viesdik het volgende:
[..]
Als propaganda gezond verstand is, is het geen propaganda maar gezond verstand.
okquote:
Precies. Zo kunnen mensen ook lekker makkelijk schermen met termen als "verslaving" terwijl ze blijkbaar geen flauw benul hebben waar ze over praten.quote:Op zaterdag 11 oktober 2025 11:41 schreef Viesdik het volgende:
[..]
Als propaganda gezond verstand is, is het geen propaganda maar gezond verstand.
Ik heb het niet over verslavingquote:Op zaterdag 11 oktober 2025 11:58 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Precies. Zo kunnen mensen ook lekker makkelijk schermen met termen als "verslaving" terwijl ze blijkbaar geen flauw benul hebben waar ze over praten.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |