Pfff. Dan moet je echt heel je voorraadkast doorspitten om de schuldige te vinden. Succes!quote:Op dinsdag 30 september 2025 13:44 schreef CherryLips het volgende:
[..]
JaKan steeds m'n rijst en pasta en couscous weggooien. Zit ook in diervoeder en in m'n thee
Nee ik ga het wel gewoon uiteindelijk maar accepteren zoals het is. "Gelukkig" is het mijn middelvinger en kan ik tot nu toe alles wel als ik hem niet gebruik om alvast te oefenen. Alleen schrijven is wat lastig maar daar ga ik hopelijk met de tijd wel een manier op verzinnen.quote:Op dinsdag 30 september 2025 13:29 schreef Recce het volgende:
[..]
Zeker mag dat.Hopelijk raak je zo weinig mogelijk kwijt. Ik heb ook wel eens gezien dat er goede protheses zijn als je er heel erg mee zit.
Bij mij werkte dat nietquote:Op dinsdag 30 september 2025 13:42 schreef Recce het volgende:
[..]
Bij mij was er een zwerm op m'n GFT-bakje afgekomen en toen ik dat had geleegd, zaten ze overal. Daarna heb ik ze met zo'n val met azijn en wat fruit allemaal verzopen.Er zaten er zelfs een paar in de badkamer op m'n tandenborstel eerst.
Denk dat beste therapie is als ik zo snel mogelijk weer onder de mensen kom zodra ik weer weg kan uit huis. Dat vind ik juist eng maar als anderen ook gewoon doen alsof er niks aan de hand (hehe) is dan kan ik het zelf ook makkelijker accepteren hoop ik.quote:Op dinsdag 30 september 2025 13:37 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Tuurlijk mag dat. Ik mocht niet zeuren over m'n vingers lakken.
Wel blijf ik achter m'n "Therapie een optie?" staan in plaats van symptoombestrijding met medicatie.
Waarom zouden mensen dat niet kunnen? Het maakt je geen ander mens toch?quote:Op dinsdag 30 september 2025 13:52 schreef Ama het volgende:
[..]
Denk dat beste therapie is als ik zo snel mogelijk weer onder de mensen kom zodra ik weer weg kan uit huis. Dat vind ik juist eng maar als anderen ook gewoon doen alsof er niks aan de hand (hehe) is dan kan ik het zelf ook makkelijker accepteren hoop ik.
Omdat het in mijn hoofd zit. Maar daarom dat ik ook meteen weer naar de branderij ga enz zodra ik groen licht krijg van het ziekenhuis. Dan gaan die gedachtes hopelijk weg.quote:Op dinsdag 30 september 2025 13:54 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Waarom zouden mensen dat niet kunnen? Het maakt je geen ander mens toch?
We hebben allemaal wel iets, wel of niet zichtbaar.
Maar waarom zit het in je hoofd? Vind jij jezelf minder waard zonder het topje van je middelvinger? Het is een aanpassing om wat dingen doen, maar je blijft gewoon Ama hoor.quote:Op dinsdag 30 september 2025 13:56 schreef Ama het volgende:
[..]
Omdat het in mijn hoofd zit. Maar daarom dat ik ook meteen weer naar de branderij ga enz zodra ik groen licht krijg van het ziekenhuis. Dan gaan die gedachtes hopelijk weg.
Het is mijn halve vinger of hele vinger wat eraf gaat. Valt toch iets meer op. Ze kunnen dat donderdag pas zeggen omdat ze niet weten hoe het er aan de binnenkant uitziet.quote:Op dinsdag 30 september 2025 13:58 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Maar waarom zit het in je hoofd? Vind jij jezelf minder waard zonder het topje van je middelvinger? Het is een aanpassing om wat dingen doen, maar je blijft gewoon Ama hoor.
Ondanks dat het een serieuze en vervelende zaak is, misschien iets minder over piekeren
Dat is wat Ienimini probeert te zeggen; het maakt niet uit of het je halve vinger is, je hele vinger of je hele hand. Jij blijft hetzelfde.quote:Op dinsdag 30 september 2025 13:59 schreef Ama het volgende:
[..]
Het is mijn halve vinger of hele vinger wat eraf gaat. Valt toch iets meer op. Ze kunnen dat donderdag pas zeggen omdat ze niet weten hoe het er aan de binnenkant uitziet.
Mensen in je omgeving die er toen doen ga je niet ineens anders behandelen. Komend van iemand die op 38 jarige leeftijd nog steeds scheel kijkt en constant een rood oog heeft. Niet hetzelfde, maar je vrienden vinden je nog steeds leuk hoor.quote:Op dinsdag 30 september 2025 13:59 schreef Ama het volgende:
[..]
Het is mijn halve vinger of hele vinger wat eraf gaat. Valt toch iets meer op. Ze kunnen dat donderdag pas zeggen omdat ze niet weten hoe het er aan de binnenkant uitziet.
Ik maak me zorgen om jequote:Op dinsdag 30 september 2025 14:13 schreef Nattekat het volgende:
Oh, het was gewoon al de laatste cyclus, ja die hoort koud te zijn![]()
Daarom juist een neutrale partij, kan bizar veel helpen.quote:Op dinsdag 30 september 2025 13:52 schreef Ama het volgende:
[..]
Denk dat beste therapie is als ik zo snel mogelijk weer onder de mensen kom zodra ik weer weg kan uit huis. Dat vind ik juist eng maar als anderen ook gewoon doen alsof er niks aan de hand (hehe) is dan kan ik het zelf ook makkelijker accepteren hoop ik.
terecht welquote:Op dinsdag 30 september 2025 14:16 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Ik maak me zorgen om je
FYI: ik was vroegah zo scheel als maar kan. Nooit iemand over gehoord.quote:Op dinsdag 30 september 2025 13:59 schreef Ama het volgende:
[..]
Het is mijn halve vinger of hele vinger wat eraf gaat. Valt toch iets meer op. Ze kunnen dat donderdag pas zeggen omdat ze niet weten hoe het er aan de binnenkant uitziet.
Omdat ik niet door had dat het afgelopen uur voorbij gevlogen is?quote:Op dinsdag 30 september 2025 14:16 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Ik maak me zorgen om je
Oh, nog zo'n schele.quote:Op dinsdag 30 september 2025 14:14 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Mensen in je omgeving die er toen doen ga je niet ineens anders behandelen. Komend van iemand die op 38 jarige leeftijd nog steeds scheel kijkt en constant een rood oog heeft. Niet hetzelfde, maar je vrienden vinden je nog steeds leuk hoor.
Nee, algemeenquote:Op dinsdag 30 september 2025 14:18 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Omdat ik niet door had dat het afgelopen uur voorbij gevlogen is?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |