FOK!forum / Nieuws & Achtergronden / Gezicht van student (19) verminkt na aanval met wijnfles
C64woensdag 24 september 2025 @ 12:09
quote:
Gezicht van student (19) verminkt na aanval met wijnfles: ‘Deze littekens verdwijnen nooit meer’
Voor een 19-jarige student is een avondje stappen in Groningen uitgelopen op een drama. De jongen wordt in zijn gezicht gestoken met een kapotte wijnfles door iemand die zijn bankpas wil hebben. Nu moet hij voor de rest van zijn leven verder met littekens in zijn gezicht. „Mensen gaan er altijd vragen over stellen: wat is het?”

De student gaat dinsdagavond 20 mei samen met twee vrienden op stap in de binnenstad van Groningen. Ze bezoeken meerdere kroegen en hebben veel plezier. „We hadden een hele leuke avond. Nul problemen, supertof. Even los van alle andere dingen. Puur, het leuk hebben met elkaar”, blikt de jongeman terug.

Tot diep in de nacht houden ze het vol. Daarna halen ze wat eten en lopen ze richting hun fietsen. „Als we uit een kroeg of club komen, vinden we het altijd lekker even wat eten te halen.” Terwijl ze met hun eten naar de fietsen lopen, horen ze plots een harde ‘hey!’ achter zich. Wanneer ze omkijken, rennen meerdere volwassen mannen op hen af. Ze grijpen de jongens vast en schreeuwen om hun pinpas.

‘Ik steek deze in je gezicht’
Een van de belagers houdt een fles wijn vast en slaat die kapot op de grond. „Als je het nou niet geeft, steek ik deze in je gezicht”, roept hij dreigend, zo blijkt dinsdag uit een reconstructie in het tv-programma Opsporing Verzocht. De student denkt dat hij in een slechte film zit en verstijft van angst.

„Het was zo dreigend. Dan let je eigenlijk helemaal niet op wat er gebeurt. Want dan ben je puur aan het focussen op het object dat hij in zijn handen heeft. Je zegt eigenlijk niks meer, je kan niks meer, want je snapt niet waarom iemand dit zou doen.”

Flauwgevallen door bloedverlies
De mannen kiezen uiteindelijk eieren voor hun geld en vluchten zonder buit weg. Ze laten het slachtoffer achter, dat door het vele bloedverlies flauwvalt. Zijn vrienden bellen 112 en de jongen wordt naar het ziekenhuis gebracht. Daar blijkt dat zijn gezicht blijvend beschadigd is.

„De littekens op mijn gezicht. Je ziet gewoon dat het nooit volledig verdwijnt. Mensen gaan er altijd vragen over stellen: wat is het? Dat is altijd vervelend. Je hebt de hele tijd dat beeld in je hoofd van wanneer het gebeurde. Dat is gewoon moeilijk.”

Bijna vier maanden later ontbreekt nog elk spoor van de daders. De man die stak wordt geschat tussen de 20 en 30 jaar oud, is ongeveer 1.80 meter lang en heeft een licht getinte huidskleur. Die nacht draagt hij een donkerkleurige zogenoemde bubblecoat, blauw met witte sneakers, vermoedelijk van Adidas, en zijn zwarte, krullende haar is opgeschoren.

De politie wil ook graag spreken met de andere mannen die bij het incident op de Grote Markt aanwezig waren. Zij lijken bekenden van de dader. De politie roept hen op zichzelf te melden, of vraagt mensen die weten wie zij zijn contact op te nemen. Intussen leeft het slachtoffer nog altijd in angst. „Je leeft er gewoon mee. Je moet accepteren, en doorgaan. Maar wat als het nog een keer gebeurt? Wat doe ik dan?”
De belager vindt dat het allemaal te lang duurt. Met een snelle beweging steekt hij de student in het gezicht. Daarna sleurt hij hem over straat en eist hij opnieuw de bankpas. „Ik kon toen eigenlijk al helemaal niks meer. Er kwam zoveel bloed uit”, vertelt de jongen in het NPO 2-programma.

https://www.ad.nl/binnenl(...)nooit-meer~a3ce73d6/

Deze mate van krankzinnig geweld is blijkbaar een scenario waar je tegenwoordig rekening mee moet houden in multicultureel Nederland.
En waarom de fuck zenden ze dit pas 5 maanden later uit terwijl de gemiddelde mens amper weet wat hij gisteren gegeten heeft.
Noberwoensdag 24 september 2025 @ 12:11
Was al in mei en nu pas bij opsporing verzocht...

Bekijk deze YouTube-video
Alarmonoffwoensdag 24 september 2025 @ 12:26
Laffe zwerver
Watmoetjenouwoensdag 24 september 2025 @ 12:28
Wat is het toch fijn om...


Ach laat ook maar
gwn_een_userwoensdag 24 september 2025 @ 12:29
ik blijf het zeggen: dit land gaat, net als die wijnfles in de hand van die 'jongere', helemaal kapot
Cheeseburgertwoensdag 24 september 2025 @ 12:31
Stel schavuiten ook altijd in Groningen. Diederik-Jan had een slechte dag zeker.

... kijkt video. oh
02136b4b45f7cbdb511fa83efaaf0f5a.png
tessssssssswoensdag 24 september 2025 @ 12:34
Even apart gezet.

twitter



Bekijk deze YouTube-video
vul_maar_inwoensdag 24 september 2025 @ 12:39
Al die verrijking, ik kan er niet zo goed meer tegen.
Cruzinatswoensdag 24 september 2025 @ 12:43
Groningen is Groningen niet meer dankzij al die 'jongeren' en verwardiërs.
onlogischwoensdag 24 september 2025 @ 12:46
quote:
0s.gif Op woensdag 24 september 2025 12:31 schreef Cheeseburgert het volgende:
Stel schavuiten ook altijd in Groningen. Diederik-Jan had een slechte dag zeker.

... kijkt video. oh
[ afbeelding ]
0gZMo0h.jpeg

yeah-excellent.gif
D.woensdag 24 september 2025 @ 12:49
Dat iemand ‘m maar flink mag toetakelen, en daarna aangeven.

Zijn ‘vriend’ mogen ze ook wel in beeld brengen trouwens :Y
Giawoensdag 24 september 2025 @ 12:49
Die moet toch herkend worden door mensen van zijn eigen bloedgroep, zou je zeggen. Dat ze dan es een keer wat goeds doen en deze zware crimineel aangeven! Dit zijn weer meer stemmen op de PVV. Gaat goed zo.
Aetherwoensdag 24 september 2025 @ 12:49
quote:
Hallo, het is zomerweer!
roos94woensdag 24 september 2025 @ 12:51
20 mei _O_ _O-
Elanwoensdag 24 september 2025 @ 12:53
Kan allemaal ongestraft in pappen en nathoudië!
Toine51woensdag 24 september 2025 @ 12:57
quote:
heeft een licht getinte huidskleur
Ik zag de OP, en mijn onderbuik heeft weer gelijk...

Ik laat hem de lottogetallen maar opboeren denk ik...
Cockwhalewoensdag 24 september 2025 @ 13:11
Weer 4 maand later pas laten zien. Faalland.
Mubassiewoensdag 24 september 2025 @ 13:24
Ah, de culturele verrijking laat weer van zich horen O+
RamboDirkwoensdag 24 september 2025 @ 13:30
Enige manier om jezelf te verweren is zo iemand direct uit te schakelen.

Voor de rest: weer een buitenlander.

SPOILER
giphy.gif
L3viathanwoensdag 24 september 2025 @ 13:32
Diversiteit is onze kracht!
- Timmermans
LXIVwoensdag 24 september 2025 @ 13:46
Als er in 2030 vijf miljoen van dit soort mensen door Nederland lopen is de verrijking voltooid en is dit soort incidenten verleden tijd.
Mexicanobakkerwoensdag 24 september 2025 @ 13:47
quote:
0s.gif Op woensdag 24 september 2025 13:46 schreef LXIV het volgende:
Als er in 2030 vijf miljoen van dit soort mensen door Nederland lopen is de verrijking voltooid en is dit soort incidenten verleden tijd.
5 miljoen met een litteken? Lijkt me veel.
Bofjijffwoensdag 24 september 2025 @ 13:48
De topics over "incidenten" met kansenparels wordt echt met de minuut langer ;( :')
MacorgaZwoensdag 24 september 2025 @ 15:55
Dat zo'n buitenlander ook echt in het gezicht steekt, tering. En het moet ook weer een half jaar duren voordat het gedeeld wordt, maar dat valt mee want vaak genoeg is het ook pas een jaar later.
RamboDirkwoensdag 24 september 2025 @ 18:09
Kl2Yqns.jpg


Hij is gepakt. Op naar zijn 20 uur taakstraf!
Jahr00nwoensdag 24 september 2025 @ 18:14
Weer plus 5 zetels voor Geertje.
tessssssssswoensdag 24 september 2025 @ 18:14
quote:
0s.gif Op woensdag 24 september 2025 15:55 schreef MacorgaZ het volgende:
Dat zo'n buitenlander ook echt in het gezicht steekt, tering. En het moet ook weer een half jaar duren voordat het gedeeld wordt, maar dat valt mee want vaak genoeg is het ook pas een jaar later.
Ja dat is eng het is net of ze geen greintje gevoel hebben.
vul_maar_inwoensdag 24 september 2025 @ 18:31
quote:
0s.gif Op woensdag 24 september 2025 18:14 schreef tesssssssss het volgende:

[..]
Ja dat is eng het is net of ze geen greintje gevoel hebben.
Om niks ook. Als het nou een ripdeal vergelding was oid.
TwenteFCwoensdag 24 september 2025 @ 18:34
En dan na te gaan dat genoeg van dit soort in de cijfers nog onder "persoon zonder migratieachtergrond" valt omdat het 3e generatie is. Ben benieuwd wat de cijfers zijn als we het écht gaan meten.
Shottywoensdag 24 september 2025 @ 18:46
quote:
0s.gif Op woensdag 24 september 2025 13:32 schreef L3viathan het volgende:
Diversiteit is onze kracht!
- Timmermans
Timmermans wil dit soort figuren niet, en dat heeft ie vaak genoeg gezegd.

Dit is toch echt een gevolg van jaren rechts beleid, met af en toe een middenkabinet die helemaal de handen er vanaf trok.

Ik denk dat vooral de PVV erg blij is met deze stemmenwerver. Ze hebben in ieder geval niks gedaan om dit soort figuren uit te zetten.
inslagenreuringwoensdag 24 september 2025 @ 18:51
quote:
0s.gif Op woensdag 24 september 2025 18:46 schreef Shotty het volgende:

[..]
Timmermans wil dit soort figuren niet, en dat heeft ie vaak genoeg gezegd.

Dit is toch echt een gevolg van jaren rechts beleid, met af en toe een middenkabinet die helemaal de handen er vanaf trok.

Ik denk dat vooral de PVV erg blij is met deze stemmenwerver. Ze hebben in ieder geval niks gedaan om dit soort figuren uit te zetten.
:')
JopieKlaassenwoensdag 24 september 2025 @ 18:53
Ik had al zo’n getint vermoeden.
Shottywoensdag 24 september 2025 @ 19:04
quote:
Argumenten waren op?
Hoppahopwoensdag 24 september 2025 @ 19:30
Dit is Klaas.
ToTwoensdag 24 september 2025 @ 20:05
quote:
19s.gif Op woensdag 24 september 2025 18:34 schreef TwenteFC het volgende:
En dan na te gaan dat genoeg van dit soort in de cijfers nog onder "persoon zonder migratieachtergrond" valt omdat het 3e generatie is. Ben benieuwd wat de cijfers zijn als we het écht gaan meten.
Genoeg mensen die er in trappen, helaas.
"Een inwoner uit Alkmaar is gearresteerd voor deze moord."
- "ZIE JE WEL?!? IEMAND UIT ALKMAAR!!!! DUS GEWOON EEN AUTOCHTONE NEDERLANDER!!!!!"
"Zijn naam is Achmed Bin Allah"
".....DAT ZEGT NOG NIKS!!!!"
Red_85woensdag 24 september 2025 @ 20:10
quote:
0s.gif Op woensdag 24 september 2025 18:14 schreef Jahr00n het volgende:
Weer plus 5 zetels voor Geertje.
Supwijs supwijs als hij weer de grootste is.
Hoeft niet eens campagne te voeren. Doen die criminele allochtonen wel voor 'm.
inslagenreuringdonderdag 25 september 2025 @ 01:18
quote:
0s.gif Op woensdag 24 september 2025 19:04 schreef Shotty het volgende:

[..]
Argumenten waren op?
Kaag heeft ook geen hele hol aan stikstof gedaan.
W.H.I.S.T.L.Edonderdag 25 september 2025 @ 05:59
quote:
9s.gif Op woensdag 24 september 2025 18:53 schreef JopieKlaassen het volgende:
Ik had al zo’n getint vermoeden.
licht getint
Shottydonderdag 25 september 2025 @ 08:14
quote:
0s.gif Op donderdag 25 september 2025 01:18 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Kaag heeft ook geen hele hol aan stikstof gedaan.
Slechtste whataboutism van het jaar. Gefeliciteerd.
damscodonderdag 25 september 2025 @ 08:23
quote:
0s.gif Op woensdag 24 september 2025 18:46 schreef Shotty het volgende:

[..]
Timmermans wil dit soort figuren niet, en dat heeft ie vaak genoeg gezegd.

Dit is toch echt een gevolg van jaren rechts beleid, met af en toe een middenkabinet die helemaal de handen er vanaf trok.

Ik denk dat vooral de PVV erg blij is met deze stemmenwerver. Ze hebben in ieder geval niks gedaan om dit soort figuren uit te zetten.
En wat is het plan van Timmermans dan om dit aan te pakken?
papierentijdschriftdonderdag 25 september 2025 @ 09:40
Ik denk de oplossing is met 2 groepen vrienden uitgaan. In totaal 10 man 5 gaan feesten en de andere 5 dienen als knokploeg/beveiliging
Bill_Hilliedonderdag 25 september 2025 @ 09:44
quote:
0s.gif Op donderdag 25 september 2025 09:40 schreef papierentijdschrift het volgende:
Ik denk de oplossing is met 2 groepen vrienden uitgaan. In totaal 10 man 5 gaan feesten en de andere 5 dienen als knokploeg/beveiliging
Nou dat zal me een gezellige stapavond worden dan :P
thedeedsterdonderdag 25 september 2025 @ 09:50
quote:
1s.gif Op donderdag 25 september 2025 08:23 schreef damsco het volgende:

[..]
En wat is het plan van Timmermans dan om dit aan te pakken?
Laatjes. Zeg maar de Groot Wassinkmethode.
Lospedrosadonderdag 25 september 2025 @ 09:57
Alle leuk en aardig, maar en keer een knokpartij kan wel, maar iemand die een kapotte fles in je gezicht douwt is next level.
Voor veel van die mocros/islamieten is een autochtoon minder dan niks en daarom doet het ze ook niks.
supernigerdonderdag 25 september 2025 @ 11:57
quote:
0s.gif Op woensdag 24 september 2025 12:31 schreef Cheeseburgert het volgende:
Stel schavuiten ook altijd in Groningen. Diederik-Jan had een slechte dag zeker.

... kijkt video. oh
[ afbeelding ]
Die man herken ik.
Dat is Diederik-Jan.
L3viathandonderdag 25 september 2025 @ 12:03
quote:
1s.gif Op donderdag 25 september 2025 08:23 schreef damsco het volgende:

[..]
En wat is het plan van Timmermans dan om dit aan te pakken?
Ik denk nog meer van zijn vriendjes binnenhalen zodat deze arme jongen niet meer zo eenzaam is
Misschien krijgt hij daar een beter humeur van tijdens het stappen
matspontiusdonderdag 25 september 2025 @ 12:13
We hebben geen probleem hoor in dit land en Europa - blijf het maar ontkennen en blijf maar wegkijken. De verkiezingen komen er aan. Om dit schorem buiten te houden weet je waar je op moet stemmen
Harmankardondonderdag 25 september 2025 @ 12:35
Even kijken of ik dit goed interpreteer. Timmermans, die hier nooit aan de macht is geweest, is tegelijkertijd schuldig aan zijn eventueel toekomstige falen en ook aan het feit dat het rechts de afgelopen twintig jaar niet is gelukt problemen op te lossen die ze links in de maag hebben gesplitst.

Die gozer is magisch dan.
Lospedrosadonderdag 25 september 2025 @ 14:03
quote:
14s.gif Op donderdag 25 september 2025 12:35 schreef Harmankardon het volgende:
Even kijken of ik dit goed interpreteer. Timmermans, die hier nooit aan de macht is geweest, is tegelijkertijd schuldig aan zijn eventueel toekomstige falen en ook aan het feit dat het rechts de afgelopen twintig jaar niet is gelukt problemen op te lossen die ze links in de maag hebben gesplitst.

Die gozer is magisch dan.
Dat wordt ten onrechte steeds gezegd, er is de afgelopen jaren geen echt rechts kabinet geweest.
En zeker geen rechtse rechtsstaat. Eerder flink links.
En zeker in de EU. In de EU en de verdragen is de ellende begonnen.
Daarom heeft ook heel West-Europa hier last van. Overal België, Duitsland, Frankrijk, Spanje, Portugal, enz. Overal een pot nat.
torentjedonderdag 25 september 2025 @ 14:08
quote:
1s.gif Op donderdag 25 september 2025 14:03 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]
Dat wordt ten onrechte steeds gezegd, er is de afgelopen jaren geen echt rechts kabinet geweest.
En zeker geen rechtse rechtsstaat. Eerder flink links.
En zeker in de EU. In de EU en de verdragen is de ellende begonnen.
Daarom heeft ook heel West-Europa hier last van. Overal België, Duitsland, Frankrijk, Spanje, Portugal, enz. Overal een pot nat.
Er is toch nooit iets gebouwd naar wens van echt linkse partijen? Alles moest toch wijken voor mannen die geloven en die auto of motor wilden en willen rijden enz. enz.
Elandonderdag 25 september 2025 @ 14:10
quote:
1s.gif Op donderdag 25 september 2025 14:03 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]
Dat wordt ten onrechte steeds gezegd, er is de afgelopen jaren geen echt rechts kabinet geweest.
En zeker geen rechtse rechtsstaat. Eerder flink links.
En zeker in de EU. In de EU en de verdragen is de ellende begonnen.
Daarom heeft ook heel West-Europa hier last van. Overal België, Duitsland, Frankrijk, Spanje, Portugal, enz. Overal een pot nat.
Afgelopen 2 jaar onder een steen gelegen?
Elandonderdag 25 september 2025 @ 14:13
Ik vraag me wel eens af of dit soort excessen er niet altijd zijn geweest maar dat ze door dat nieuws overal op ons afkomt en overal beelden van zijn we niet overdreven reageren.

Natuurlijk gebeuren er tegenwoordig zieke dingen, maar was dat vroeger echt beter of anders en is deze volkswoede terecht ?
Refragmentaldonderdag 25 september 2025 @ 14:18
Dit moeten we er voor over hebben als we ook shoarma willen eten. Hoort er nu eenmaal bij.
Weltschmerzdonderdag 25 september 2025 @ 14:38
quote:
0s.gif Op donderdag 25 september 2025 14:13 schreef Elan het volgende:
Ik vraag me wel eens af of dit soort excessen er niet altijd zijn geweest maar dat ze door dat nieuws overal op ons afkomt en overal beelden van zijn we niet overdreven reageren.

Natuurlijk gebeuren er tegenwoordig zieke dingen, maar was dat vroeger echt beter of anders en is deze volkswoede terecht ?
Ja.
Saekerhettdonderdag 25 september 2025 @ 16:11
quote:
0s.gif Op donderdag 25 september 2025 14:18 schreef Refragmental het volgende:
Dit moeten we er voor over hebben als we ook shoarma willen eten. Hoort er nu eenmaal bij.
Het probleem zit hem niet in de over het algemeen prima geïntegreerde (christelijke) Turken die een shoarmazaak hebben...
quo_donderdag 25 september 2025 @ 17:05
quote:
0s.gif Op woensdag 24 september 2025 12:57 schreef Toine51 het volgende:

[..]
Ik zag de OP, en mijn onderbuik heeft weer gelijk...

Ik laat hem de lottogetallen maar opboeren denk ik...
200.webp
quo_donderdag 25 september 2025 @ 17:08
quote:
0s.gif Op woensdag 24 september 2025 19:04 schreef Shotty het volgende:

[..]
Argumenten waren op?
Je hebt alleen maar recht op argumenten als je zelf ook iets zinnigs ingebracht hebt.
Maar blijf vooral oefenen, misschien dat je op den duur ook mee gaat tellen.
Shottydonderdag 25 september 2025 @ 18:24
quote:
0s.gif Op donderdag 25 september 2025 17:08 schreef quo_ het volgende:

[..]
Je hebt alleen maar recht op argumenten als je zelf ook iets zinnigs ingebracht hebt.
Maar blijf vooral oefenen, misschien dat je op den duur ook mee gaat tellen.
De bochten waar mensen zich in wringen om maar niet toe te geven dat ze geen argumenten hebben…. Triest. Je liegt alleen tegen jezelf.
TLCdonderdag 25 september 2025 @ 21:01
Opsporing Verzocht bingo kaart

licht getinte huidskleur .. check
Joppiezvrijdag 26 september 2025 @ 00:11
Goh, weer een echte Hollander (volgens links). Wie had dat kunnen bedenken.
FlippingCoinvrijdag 26 september 2025 @ 08:41
zal wel weer een fopstrafje worden
RamboDirkvrijdag 26 september 2025 @ 08:44
quote:
0s.gif Op donderdag 25 september 2025 14:13 schreef Elan het volgende:
Ik vraag me wel eens af of dit soort excessen er niet altijd zijn geweest maar dat ze door dat nieuws overal op ons afkomt en overal beelden van zijn we niet overdreven reageren.

Natuurlijk gebeuren er tegenwoordig zieke dingen, maar was dat vroeger echt beter of anders en is deze volkswoede terecht ?
Dit speelt vanaf het moment dat er gastarbeiders kwamen
Solispolarvrijdag 26 september 2025 @ 08:45
Het is voor bepaalde lieden in Nederland onnoemelijk belangrijk om het geweld van afgelopen weekend streng af te keuren (terecht uiteraard) en vooral: benoemen dat het RECHTS EXTREMISTISCH GEWELD is.

Diezelfde lieden zwijgen in alle toonaarden om het bovenstaande beestje bij naam te noemen. Grappig wel :)
Solispolarvrijdag 26 september 2025 @ 08:46
quote:
0s.gif Op donderdag 25 september 2025 14:13 schreef Elan het volgende:
Ik vraag me wel eens af of dit soort excessen er niet altijd zijn geweest maar dat ze door dat nieuws overal op ons afkomt en overal beelden van zijn we niet overdreven reageren.

Natuurlijk gebeuren er tegenwoordig zieke dingen, maar was dat vroeger echt beter of anders en is deze volkswoede terecht ?
In mindere mate, wellicht wel en ja.
Elanvrijdag 26 september 2025 @ 10:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 september 2025 08:44 schreef RamboDirk het volgende:

[..]
Dit speelt vanaf het moment dat er gastarbeiders kwamen
Pak hem beet de 16e eeuw dus. Beetje raar om daar nu zo dramatisch over te doen dan.
Elanvrijdag 26 september 2025 @ 10:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 september 2025 08:46 schreef Solispolar het volgende:

[..]
In mindere mate, wellicht wel en ja.
Als je de cijfers aangaande misdaad en met name ernstige geweldsmisdrijven terugkijkt zie je pak hem beet een halvering ten opzichte van de jaren 90. Je maakt mij niet wijs dat het toen beter en veiliger was op straat dan nu.

Ik kan me van eind vorige eeuw en begin van deze eeuw sowieso meerdere gevallen herinneren van jonge mensen die random werden doodgeslagen of gestoken. En dat waren echt niet allemaal geïmporteerde kansenparels.

Verschil is wel dat elk incident niet breed werd uitgemeten in de media. Je las je fysieke krantje en keek het journaal voor een beknopte samenvatting en dat was het wel.
raptorixvrijdag 26 september 2025 @ 10:06
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 september 2025 10:03 schreef Elan het volgende:

[..]
Als je de cijfers aangaande misdaad en met name ernstige geweldsmisdrijven terugkijkt zie je pak hem beet een halvering ten opzichte van de jaren 90. Je maakt mij niet wijs dat het toen beter en veiliger was op straat dan nu.

Ik kan me van eind vorige eeuw en begin van deze eeuw sowieso meerdere gevallen herinneren van jonge mensen die random werden doodgeslagen of gestoken. En dat waren echt niet allemaal geïmporteerde kansenparels.

Verschil is wel dat elk incident niet breed werd uitgemeten in de media. Je las je fysieke krantje en keek het journaal voor een beknopte samenvatting en dat was het wel.
Ik heb het idee dat het wel toegenomen is, maar dat dat het vaak meer random gevallen zijn waar iemand zonder reden in elkaar geslagen word.
RamboDirkvrijdag 26 september 2025 @ 10:10
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 september 2025 10:00 schreef Elan het volgende:

[..]
Pak hem beet de 16e eeuw dus. Beetje raar om daar nu zo dramatisch over te doen dan.
Toen kwamen ze niet uit de maghreb en de sahel en meer van dat soort gebieden.
WheeledWarriorvrijdag 26 september 2025 @ 10:13
quote:
0s.gif Op donderdag 25 september 2025 14:13 schreef Elan het volgende:
Ik vraag me wel eens af of dit soort excessen er niet altijd zijn geweest maar dat ze door dat nieuws overal op ons afkomt en overal beelden van zijn we niet overdreven reageren.

Natuurlijk gebeuren er tegenwoordig zieke dingen, maar was dat vroeger echt beter of anders en is deze volkswoede terecht ?
In de jaren 90 kwamen die Marokkanen etc ook altijd al bovengemiddeld veel in het nieuws wat betreft criminaliteit en geweldsdelicten.
RotatoRvrijdag 26 september 2025 @ 10:14
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 september 2025 10:03 schreef Elan het volgende:

[..]
Als je de cijfers aangaande misdaad en met name ernstige geweldsmisdrijven terugkijkt zie je pak hem beet een halvering ten opzichte van de jaren 90. Je maakt mij niet wijs dat het toen beter en veiliger was op straat dan nu.
Die cijfers moet je met een flinke korrel zout nemen want de aangiftebereidheid is al jaren dalende.
Nobervrijdag 26 september 2025 @ 10:45
quote:
0s.gif Op woensdag 24 september 2025 12:11 schreef Nober het volgende:
Was al in mei en nu pas bij opsporing verzocht...

Bekijk deze YouTube-video
Video privé dus er is mogelijk iemand opgepakt.
xzazvrijdag 26 september 2025 @ 10:59
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 september 2025 10:45 schreef Nober het volgende:

[..]
Video privé dus er is mogelijk iemand opgepakt.
Dat niet alleen ik denk dat hij al z'n straf van 3 uur heeft uitgezeten.
matspontiusvrijdag 26 september 2025 @ 11:03
quote:
0s.gif Op donderdag 25 september 2025 14:13 schreef Elan het volgende:
Ik vraag me wel eens af of dit soort excessen er niet altijd zijn geweest maar dat ze door dat nieuws overal op ons afkomt en overal beelden van zijn we niet overdreven reageren.

Natuurlijk gebeuren er tegenwoordig zieke dingen, maar was dat vroeger echt beter of anders en is deze volkswoede terecht ?
Op welke planeet loop jij rond?
Joopklepzeikervrijdag 26 september 2025 @ 12:40
Screenshot-20250926-124339-Moto-App-Launcher.png

[ Bericht 66% gewijzigd door Joopklepzeiker op 26-09-2025 12:46:11 ]
Elanvrijdag 26 september 2025 @ 13:05
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 september 2025 11:03 schreef matspontius het volgende:

[..]
Op welke planeet loop jij rond?
Aarde, maar al wat langer dan de gemiddelde user hier gok ik zo.

Paniekverhaaltjes over immigranten die zogenaamd het land overnemen dateren al uit de jaren 70.

Het is wel grappig want mijn opa was vroeger wijkagent (pre 1970) en die had regelmatig een rant over Spanjaarden die voor overlast en geweld zouden zorgen. Nog nooit iets van gehoord of gelezen in deze tijd dus wellicht heeft elke generatie zijn eigen generatie excuus allochtonen om alles wat verkeerd gaat in hun wereld op af te schuiven.
vul_maar_invrijdag 26 september 2025 @ 13:13
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 september 2025 13:05 schreef Elan het volgende:

[..]
Aarde, maar al wat langer dan de gemiddelde user hier gok ik zo.

Paniekverhaaltjes over immigranten die zogenaamd het land overnemen dateren al uit de jaren 70.

Het is wel grappig want mijn opa was vroeger wijkagent (pre 1970) en die had regelmatig een rant over Spanjaarden die voor overlast en geweld zouden zorgen. Nog nooit iets van gehoord of gelezen in deze tijd dus wellicht heeft elke generatie zijn eigen generatie excuus allochtonen om alles wat verkeerd gaat in hun wereld op af te schuiven.
Niet zozeer overnemen alswel danig verzieken dat het de moeite niet meer is.
Elanvrijdag 26 september 2025 @ 14:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 september 2025 10:13 schreef WheeledWarrior het volgende:

[..]
In de jaren 90 kwamen die Marokkanen etc ook altijd al bovengemiddeld veel in het nieuws wat betreft criminaliteit en geweldsdelicten.
Niet meer dan Surinamers of Antillianen. Maar de discussie lijkt zich vooral toe te spitsen op Marokkanen of bij voorkeur De Islam als de as van het kwaad van alles.
Elanvrijdag 26 september 2025 @ 15:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 september 2025 13:13 schreef vul_maar_in het volgende:

[..]
Niet zozeer overnemen alswel danig verzieken dat het de moeite niet meer is.
Weet niet hoe het met jou persoonlijk gesteld is maar ik ervaar Nederland toch als extreem leefbaar en veilig. Zelfs de onveilige wijken waar je 25 jaar geleden met een boog om heen liep kun je tegenwoordig gewoon lopen in de avond.

Excessen en geweldsuitbarstingen van psychopaten zijn van alle tijden en zijn niet aan een specifieke afkomst gebonden. Zie het Nederlandse tuig dat bezig is met voetbalrellen en/of op het Malieveld zich extreem misdragen.
ludovicovrijdag 26 september 2025 @ 15:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 september 2025 14:56 schreef Elan het volgende:

[..]
Niet meer dan Surinamers of Antillianen. Maar de discussie lijkt zich vooral toe te spitsen op Marokkanen of bij voorkeur De Islam als de as van het kwaad van alles.
Tjah. Niet zo gek ook met al die associaties.
ludovicovrijdag 26 september 2025 @ 15:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 september 2025 15:00 schreef Elan het volgende:

[..]
Weet niet hoe het met jou persoonlijk gesteld is maar ik ervaar Nederland toch als extreem leefbaar en veilig. Zelfs de onveilige wijken waar je 25 jaar geleden met een boog om heen liep kun je tegenwoordig gewoon lopen in de avond.

Excessen en geweldsuitbarstingen van psychopaten zijn van alle tijden en zijn niet aan een specifieke afkomst gebonden. Zie het Nederlandse tuig dat bezig is met voetbalrellen en/of op het Malieveld zich extreem misdragen.
Maar niet met keppeltje of als homo hand in hand. Of als vrouw alleen.

Bladibla, oververtegenwoordiging is een feit. Natuurlijk is huidskleur niet bepalend, een lager IQ en slechte opvoeding echter... En laat dat nou net ff correleren met afkomst.
inslagenreuringvrijdag 26 september 2025 @ 15:10
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 september 2025 15:06 schreef ludovico het volgende:

[..]
Maar niet met keppeltje of als homo hand in hand. Of als vrouw alleen.

Bladibla, oververtegenwoordiging is een feit. Natuurlijk is huidskleur niet bepalend, een lager IQ en slechte opvoeding echter... En laat dat nou net ff correleren met afkomst.
Het moet er hier eerst zo aan toegaan als in het VK of Zweden voordat users als Elan terugkomen van hun standpunten.

En dan nog zullen ze niet schromen om de boel te bagatelliseren en verwijzen naar de Spaanse inval van 1568, toen het ook niet top liep.
ludovicovrijdag 26 september 2025 @ 15:13
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 september 2025 15:10 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Het moet er hier eerst zo aan toegaan als in het VK of Zweden voordat users als Elan terugkomen van hun standpunten.

En dan nog zullen ze niet schromen om de boel te bagatelliseren en verwijzen naar de Spaanse inval van 1568, toen het ook niet top liep.
Ik wens een politiek dat verdragen gaat opzeggen en de EU benaderd als Victor Orban.

Hoeveel van dat negatieve stigma van die man berust op waarheid? Is het niet gewoon nuchter beleid wat die man voert? Zo diep gaat het nooit, propaganda.

Maar die wens van mij is absurd wensdenken gezien VVD daar veel te links voor is. En pvv een rechts kabinet sowieso ook blokkeert als mogelijkheid. Weggekaapte stemmen op rechts. Helaas.
inslagenreuringvrijdag 26 september 2025 @ 15:17
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 september 2025 15:13 schreef ludovico het volgende:

[..]
Ik wens een politiek dat verdragen gaat opzeggen en de EU benaderd als Victor Orban.

Hoeveel van dat negatieve stigma van die man berust op waarheid? Is het niet gewoon nuchter beleid wat die man voert? Zo diep gaat het nooit, propaganda.

Maar die wens van mij is absurd wensdenken gezien VVD daar veel te links voor is. En pvv een rechts kabinet sowieso ook blokkeert als mogelijkheid. Weggekaapte stemmen op rechts. Helaas.
Die man is scapegoat etterbak voor de EU.

Burgerlullen Nederland spreekt er schande van, betaalt keurig wat er betaald moet worden, nemen hun portie gelukzoekers, doen mee aan Europese ruimtelijke ordening door boeren weg te pesten. En we kijken met zijn allen hoe alle welvaart tanende is.

Maar de EU, daar moet je bij zitten hoor! Kijk naar de Brexit!1!1
ludovicovrijdag 26 september 2025 @ 15:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 september 2025 15:17 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Die man is scapegoat etterbak voor de EU.

Burgerlullen Nederland spreekt er schande van, betaalt keurig wat er betaald moet worden, nemen hun portie gelukzoekers, doen mee aan Europese ruimtelijke ordening door boeren weg te pesten. En we kijken met zijn allen hoe alle welvaart tanende is.

Maar de EU, daar moet je bij zitten hoor! Kijk naar de Brexit!1!1
Dogmatisch as fuck.

Overigens is de UK niet veel beter geworden buiten de EU. Gaat gewoon dezelfde kant op in een nog hogere versnelling.
vul_maar_invrijdag 26 september 2025 @ 15:26
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 september 2025 15:00 schreef Elan het volgende:

[..]
Weet niet hoe het met jou persoonlijk gesteld is maar ik ervaar Nederland toch als extreem leefbaar en veilig. Zelfs de onveilige wijken waar je 25 jaar geleden met een boog om heen liep kun je tegenwoordig gewoon lopen in de avond.

Excessen en geweldsuitbarstingen van psychopaten zijn van alle tijden en zijn niet aan een specifieke afkomst gebonden. Zie het Nederlandse tuig dat bezig is met voetbalrellen en/of op het Malieveld zich extreem misdragen.
Dat we vanaf een flink hoogtepunt vetrokken betekent niet dat het er niet minder op is geworden. Maar de bodem komt rap in zicht.
ludovicovrijdag 26 september 2025 @ 15:28
Anyhow, mijn punt is meer dat ik een enorme splijtzwam zie tussen waar het volk zin in heeft en het "progressieve" van de EU en links.

En al die instituten zijn met links geinfiltreerd.

Zie ook dat debiele advies van de RvS omtrent andere regels voor statushouders mbt voorrang sociale huurwoningen.

Regelrechte discriminatie. Omgekeerd uitleggen. Lol.
vul_maar_invrijdag 26 september 2025 @ 15:35
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 september 2025 14:56 schreef Elan het volgende:

[..]
Niet meer dan Surinamers of Antillianen. Maar de discussie lijkt zich vooral toe te spitsen op Marokkanen of bij voorkeur De Islam als de as van het kwaad van alles.
Nee, dat viel echt wel mee. En die zaten met name in de randstad terwijl iedere kutgemeente met een flinke populatie marrokaanse medemensen mocht genieten van zwembad en discotheek terreur.

En jij bent degene die 2 overduidelijk separate issues constant op een hoopje veegt?
JeMoedervrijdag 26 september 2025 @ 15:38
Noord-Afrikaanse terreur. Met dit soort criminelen moet je gewoon het Nederlands paspoort afnemen, ze hebben sowieso een Marokkaans paspoort, dan kan je ze uitzetten en weigeren opnieuw het land binnen te komen. Wel ná uitzitten van een gevangenisstraf natuurlijk.
Red_85vrijdag 26 september 2025 @ 15:48
quote:
"Every lie we tell incurs a debt to the truth. Sooner or later, that debt is paid"
inslagenreuringvrijdag 26 september 2025 @ 15:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 september 2025 15:22 schreef ludovico het volgende:

[..]
Dogmatisch as fuck.

Overigens is de UK niet veel beter geworden buiten de EU. Gaat gewoon dezelfde kant op in een nog hogere versnelling.
Ook gehinderd door de hoogste rechterlijke macht.
Elanvrijdag 26 september 2025 @ 17:23
Orban als lichtend voorbeeld voor Nederland _O-

Ja doei.
FlippingCoinvrijdag 26 september 2025 @ 17:29
wat laten we toch een hoop toe in dit land -O-
Telefoonvorkvrijdag 26 september 2025 @ 18:58
Goh.... Lichtgetint... wat een uitzonderingssituatie is dit zeg. Ik hoor nooit wat over lichtgetinte mensen!
torentjevrijdag 26 september 2025 @ 19:05
quote:
16s.gif Op vrijdag 26 september 2025 17:29 schreef FlippingCoin het volgende:
wat laten we toch een hoop toe in dit land -O-
Rechts Nederland hindert toch ook niet de anderstalige rechtse buitenlanders? Praat daarmee eens over hun plannen voor de toekomst.
Kickstartvrijdag 26 september 2025 @ 19:06
Nee hoor het is heel rusting in Groningen

nog maar 17 steek of schiet incidenten dit jaar

112-grunn.jpg
FlippingCoinvrijdag 26 september 2025 @ 19:10
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 september 2025 19:05 schreef torentje het volgende:

[..]
Rechts Nederland hindert toch ook niet de anderstalige rechtse buitenlanders? Praat daarmee eens over hun plannen voor de toekomst.
Ja maar Frans Timmermans komt helemaal niet uit Frankrijk en is ook geen timmerman? Wie gaat daar eens wat van zeggen.
Watmoetjenouvrijdag 26 september 2025 @ 19:10
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 september 2025 19:06 schreef Kickstart het volgende:
Nee hoor het is heel rusting in Groningen

nog maar 17 steek of schiet incidenten dit jaar

[ afbeelding ]
Haha ja.

Persalarmen worden lang niet altijd doorgezet via p2000
Elanvrijdag 26 september 2025 @ 20:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 september 2025 19:06 schreef Kickstart het volgende:
Nee hoor het is heel rusting in Groningen

nog maar 17 steek of schiet incidenten dit jaar

[ afbeelding ]
Op hoeveel mensen?
Ramboetanvrijdag 26 september 2025 @ 20:32
Weer een lekkere lange xenofobenpolonaise in dit topic :)
NecSpeNecMetuvrijdag 26 september 2025 @ 20:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 september 2025 20:32 schreef Ramboetan het volgende:
Weer een lekkere lange xenofobenpolonaise in dit topic :)
Fobie? Het gaat over een concreet voorval. Verschrikkelijk dat zo’n jongen nu de rest van zijn leven verminkt door moet.
Mubassievrijdag 26 september 2025 @ 21:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 september 2025 20:31 schreef Elan het volgende:

[..]
Op hoeveel mensen?
17 lijkt me
Kickstartvrijdag 26 september 2025 @ 21:13
quote:
0s.gif Op donderdag 25 september 2025 14:13 schreef Elan het volgende:
Ik vraag me wel eens af of dit soort excessen er niet altijd zijn geweest maar dat ze door dat nieuws overal op ons afkomt en overal beelden van zijn we niet overdreven reageren.

Natuurlijk gebeuren er tegenwoordig zieke dingen, maar was dat vroeger echt beter of anders en is deze volkswoede terecht ?
Valt 2018 al onder vroeger?

https://tpo.nl/2018/09/20(...)udent-in-rug-schoot/
ludovicozaterdag 27 september 2025 @ 00:02
quote:
Doodstraf, weg ermee, poging tot doodslag zonder aanleiding.
ludovicozaterdag 27 september 2025 @ 00:05
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 september 2025 17:23 schreef Elan het volgende:
Orban als lichtend voorbeeld voor Nederland _O-

Ja doei.
Zeker, indammen die EU. Megalomanen zonder grenzen. Dubbelzinnig.
Elanzaterdag 27 september 2025 @ 01:13
quote:
Maar je zoekt specifiek naar slachtoffers waar de dader een Marokkaanse of Turkse naam is en mogelijk een moslim is om je punt te maken.

Shit zoals dat zie je vrijwel wekelijks zo niet dagelijks in een land met 17 miljoen mensen.

Bijvoorbeeld gisteren nog:

https://www.linda.nl/nieu(...)d-vrouw-zwaargewond/

En ook mensen die Mohammed heten kunnen slachtoffer worden van zinloos of buitenproportioneel geweld:

https://www.om.nl/actueel(...)hoten-in-wijkcentrum
vul_maar_inzaterdag 27 september 2025 @ 01:41
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 september 2025 20:32 schreef Ramboetan het volgende:
Weer een lekkere lange xenofobenpolonaise in dit topic :)
Ik zou "xenofobie" even opzoeken. Niks aan deze zaken is ons vreemd helaas.
Red_85zaterdag 27 september 2025 @ 01:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 september 2025 20:32 schreef Ramboetan het volgende:
Weer een lekkere lange xenofobenpolonaise in dit topic :)
Och och och.

Moet je het weer opnemen voor de dader?
Zal hij er een medemoslim uitpikken? Lijkt me niet. Dus het is eerder andersom. En dat klopt ook. Niet voor niets bestaat het woord 'kuffar'.