SurpriseGirl | dinsdag 16 september 2025 @ 17:06 |
quote: Explosie bij woning vriendin Volkert van der Graaf in Harderwijk
Bij het huis waar Volkert van der Graaf, de moordenaar van Pim Fortuyn, regelmatig verbleef, heeft vannacht een explosie plaatsgevonden. Het huis in Harderwijk raakte beschadigd. Er vielen geen gewonden. Over een motief is nog niets bekend.
Anne Boer, Arjen ten Cate 16-09-25, 13:07 Laatste update: 13:49 Het huis staat op naam van de (toenmalige) vriendin van Van der Graaf. Of zij nog bij elkaar zijn, is niet bekend. Van der Graaf verbleef zelf ook regelmatig op dit adres. In ieder geval enkele jaren geleden nog. Volgens omwonenden kwam Van der Graaf toen regelmatig op dit adres.
YouTuber Left Laser filmde Van der Graaf dit jaar nog bij dit adres in Harderwijk. Hij wilde hem confronteren met vragen over de moord op Fortuyn, maar Van der Graaf weigerde ieder commentaar. Hij reed op zijn fiets weg van de woning in Harderwijk.
Van der Graaf schoot in 2002 politicus Pim Fortuyn dood op het Mediapark in Hilversum. Hij werd kort na de aanslag aangehouden en later veroordeeld tot achttien jaar cel.
Blijf op de hoogte Krijg een melding bij belangrijk nieuws over Algemeen.
Vrij man Omdat destijds een derde van de straf werd afgetrokken, kwam hij in 2014 voorwaardelijk vrij. Inmiddels zit zijn straf er volledig op en is hij een vrij man.
Van der Graaf woonde in 2002 op het adres in Harderwijk waar nu een explosief is afgegaan. De recherche deed destijds uitgebreid onderzoek op die locatie, vertelden buurtbewoners eerder aan de Stentor.
Voor hem bedoeld? Het is niet duidelijk of Van der Graaf de afgelopen periode nog op dit adres aanwezig is geweest. Het is dus ook niet bekend wie of wat het doelwit van de aanslag was. Ook is niet bekend welk explosief werd gebruikt.
De explosie vond ’s nachts kort na 01.00 uur plaats. Bij de voordeur ontstond een kleine brand, die snel kon worden geblust.
De politie is op zoek naar getuigen en vraagt bovendien naar camerabeelden. Woordvoerder Strijbosch van Politie Nederland laat weten dat er contact is geweest met de bewoonster van het huis. Er kwam een ambulance ter plaatse, maar er zijn geen gewonden gevallen.
De advocaat van Van der Graaf, Willem Jebbink, laat weten geen enkel commentaar te geven.
[img] https://images.ad.nl/MTAwNDUxN2IxYTY2NTIxOThmM2UvZGlvLzI2MjY5MDEwMi9maXQtd2lkdGgvNjk0/de-geblakerde-deur-in-harderwijk[/img] |
SurpriseGirl | dinsdag 16 september 2025 @ 17:07 |
We weten denk ik wel uit welke hoek dit komt  |
Beathoven | dinsdag 16 september 2025 @ 17:10 |
quote: Vind ik niet zo interessant, laat politie en justitie het maar oplossen. |
MissButterflyy | dinsdag 16 september 2025 @ 17:12 |
SebbeSwensje in NWS / Explosief afgegaan bij woning in Harderwijk
Suprise, suprise, kan dicht. |
SurpriseGirl | dinsdag 16 september 2025 @ 17:13 |
quote: hoezo
Blijkbaar zijn er moordplannen op volkert |
Twiitch | dinsdag 16 september 2025 @ 17:16 |
Van de zotte dat je voor een politieke moord effectief nog geen 12 jaar zit. Maar dat is wellicht een andere discussie. Geen medelijden met Volkert overigens. |
Boca_Raton | dinsdag 16 september 2025 @ 17:35 |
Ik denk bij Van der Graaf altijd: da’s geen tijger in bed. Hij ziet spierwit. |
SurpriseGirl | dinsdag 16 september 2025 @ 17:38 |
Ik vind dat Volkert dezelfde beveiliging als Wilders moet krijgen.om een politieke moord te voorkomen. |
Raw85 | dinsdag 16 september 2025 @ 17:39 |
quote: Je kan de boom in met je quasi-edgy kutact Die titel is ook alleen maar bedoeld om de boel op te naaien. Aan zulke users heb je helemaal niets. |
maily | dinsdag 16 september 2025 @ 17:40 |
quote:
 |
Tjoent | dinsdag 16 september 2025 @ 17:40 |
Vanochtend had ik hier al een topic over gemaakt.
NWS / Explosief afgegaan bij woning in Harderwijk |
maily | dinsdag 16 september 2025 @ 17:41 |
quote: is ook al voor geTRd  |
thedeedster | dinsdag 16 september 2025 @ 17:47 |
Tendentieuze titel. Deleten dit soort JOOP geleuter. |
SurpriseGirl | dinsdag 16 september 2025 @ 17:48 |
quote: Op dinsdag 16 september 2025 17:39 schreef Raw85 het volgende:[..] Je kan de boom in met je quasi-edgy kutact  Die titel is ook alleen maar bedoeld om de boel op te naaien. Aan zulke users heb je helemaal niets. Wat nou opnaaien
Het is onderzocht |