Bv. het laatste nummer van Undisputed Attitude (die punk cd), daar krijgt hij veel ruimte, en daar staan echt veel hele gave fills op.
Over die solo's, passen perfect bij het nummer. Maar de solo's opzicht zijn gewoon prut natuurlijk. 0 structuur, 0 melodieus. Hoeft ook niet bij zulke muziek, maar had wel gekund (Megadeth).
Daarbij is het geschreeuw ook belangrijk. Die pure agressie voegt echt iets toe, ipv. slechts aankleding van een nummer. Het toont veel meer agressie dan het gegrunt in deathmetal bands. Wat dat betreft vind ik Slayer een prima band, ze zijn nog steeds redelijk hard!
[Dit bericht is gewijzigd door Yokozuna op 04-03-2003 18:31]
quote:Tja ik ben het gewoon niet met je eens. Op albums wordt de dubbele bass helemaal niet blubber. Luister maar eens naar Divine Intervention
Op dinsdag 4 maart 2003 18:00 schreef Yokozuna het volgende:
Hij neemt vaak teveel hooi op zijn vork met dubbelbassrolls (op albums wordt het ook blubber na een tijdje max speed). Volgens mij beheerst hij ook maar weinig jazz rudiments (anders had hij die, desnoods bij een geschiktere band, vast wel laten horen). Voor de rest vind ik het een prima drummer. Ook creatief, voor zover hij daar de ruimte voor kreeg.
quote:Klopt, ik vraag me af hoe vaak Yoko Slayer live aan het werk heeft gehoord (erbij gestaan heeft dus). Paul Bostaph is gewoon een goede drummer, en zijn basswerk klinkt niet als blubber. Yoko, t kan ook aan de opname kwaliteit liggen, daar wel eens aan gedacht?
Op dinsdag 4 maart 2003 19:25 schreef _Sly_ het volgende:[..]
Tja ik ben het gewoon niet met je eens. Op albums wordt de dubbele bass helemaal niet blubber. Luister maar eens naar Divine Intervention
.
Mijn all-time favs: Evil has no boundaries, Angel of Death, At Dawn they Sleep, War Ensemble, Silent Scream.
quote:Ik heb Slayer nu een stuk of 5x gezien, met Paul en ook met Dave maar ik moet zeggen dat sinds Paul erbij zit ik slayer geen drol meer aan vind. Zijn drumwerk is gewoon lang niet zo passend als dat van Dave. Komt denk ik doordat Dave veel wilder speelt en op veel grotere toms speelt (geeft toch een ander geluid). Paul kan ook best drummen hoor, maar hij is gewoon te netjes voor slayer.
Op dinsdag 4 maart 2003 20:04 schreef Metal_Mart het volgende:[..]
Klopt, ik vraag me af hoe vaak Yoko Slayer live aan het werk heeft gehoord (erbij gestaan heeft dus). Paul Bostaph is gewoon een goede drummer, en zijn basswerk klinkt niet als blubber. Yoko, t kan ook aan de opname kwaliteit liggen, daar wel eens aan gedacht?
quote:De solo's passen goed bij de nummers.
De solo's zijn geweldig
De solo's opzicht, zuigen ![]()
quote:Ik vond dat mr. Lombardo toffere fills maakte, zijn snare-toms fills/breaks zijn soms echt superkicken (soms stopt de gitaar+Bass ff en dan hoor je alleen een drumstuk, dat is gaaf).
Paul kan ook best drummen hoor, maar hij is gewoon te netjes voor slayer.
Ik ben iig benieuwd wat hij zal gaan drummen bij het nieuwe album (buiten the good old stuff), en hoeveel ruimte hij krijgt om wat van zichzelf te laten horen. Want hij is natuurlijk wel behoorlijk wat vooruitgegaan de laatste jaren.
quote:Dat zal het zijn ja. Ik vind het drumgeluid op de laatste 3 albums eigenlijk gewoon "sloppy" klinken. Op Undisputed Attitude lijkt het eerder een home recording
Yoko, t kan ook aan de opname kwaliteit liggen, daar wel eens aan gedacht?
[Dit bericht is gewijzigd door Yokozuna op 26-04-2003 20:42]
Nog interessant allemaal
quote:Waarom zou hij die moeten beheersen?
Op dinsdag 4 maart 2003 18:00 schreef Yokozuna het volgende:
...Volgens mij beheerst hij ook maar weinig jazz rudiments ....
quote:is leuke bandje...maar is het nu trash of thrash metal...?
Op zondag 23 februari 2003 19:32 schreef Dissection het volgende:[..]
Noem het maar eerder trash/speed, want black is het natuurlijk niet
quote:Thrash metal
Op dinsdag 10 juni 2003 19:49 schreef Aschkael het volgende:[..]
is leuke bandje...maar is het nu trash of thrash metal...?
quote:Beetje jammer dat je de hele tijd slechts één gitaar hoort, de andere is veeeeeel te zacht in de mix gezet. Valt vooral bij de trade-offs erg op...
Op zondag 23 februari 2003 22:01 schreef StefanP het volgende:
Decade of Aggression is zo vet... wat een goeie productie ook. Ik zou bijna zeggen: gooi al je ouwe Slayer cd's maar in de vuilnisbak, want de productie daarvan is zwaar waardeloosAls ik een van die 2 CDs draai dan springen de vonken er bijna af, zo'n muur van geluid, vooral als de twee gitaristen tegen elkaar aan het spelen zijn tijdens de solo's.
[Dit bericht is gewijzigd door Cynic op 11-06-2003 09:17]
quote:Ga is een beetje met de tijd mee. Jij bent zo ontwetend als wat... weet je niet hoe internet werkt ofzo
Op woensdag 11 juni 2003 00:22 schreef metallicattim het volgende:
Zie net dat de DVD pas 29 Juli in de Winkel ligt...
Kon toch echt zweren dat ik had gelezen dattie in maart uitkwam...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |