Hoi Hiawatha!quote:Op dinsdag 9 september 2025 13:15 schreef lceCreamSandwich het volgende:
ik die een mbo 4 diploma heeft
Omdat ze 10 keer slimmer zijn dan jij en nooit hebben gestopt met leren. Daarom hebben ze geen school nodig in tegenstelling tot jij die wel een papiertje nodig heeft om te weerleggen dat je wel iéts kan.quote:Op dinsdag 9 september 2025 15:14 schreef Vvdjemoeder het volgende:
Waarom leren jullie allemaal die bs op school terwijl er mensen zijn die jullie leven salaris uitgeven aan de marge van een nieuwe boot en nooit naar school zijn geweest. Jullie leven is niks waard
LOL als je zo slim bent waarom lukt het je dan niet eens om havo af te ronden 🤣quote:Op dinsdag 9 september 2025 13:15 schreef lceCreamSandwich het volgende:
Wat mij best wel verbaast, ik die een mbo 4 diploma heeft terwijl zij een havodiploma hebben
Ik heb nooit havo gedaan, gek dat je bent.quote:Op dinsdag 9 september 2025 16:31 schreef Hyaenidae het volgende:
[..]
LOL als je zo slim bent waarom lukt het je dan niet eens om havo af te ronden 🤣
Dat jij met dit niveau Nederlands op het HBO werd geaccepteerd is op z'n zachtst gezegd bijzonder.quote:Op dinsdag 9 september 2025 13:15 schreef lceCreamSandwich het volgende:
Toen ik voor het eerst op het hbo zat, dacht ik eindelijk, ik zit niet meer tussen de achterlijken. Wat was het een verademing om eindelijk iets van mezelf te kunnen maken.
Desondanks was het allemaal schijn. De propedeuse was echt een lachertje, het voelde 1 jaar vakantie, maar toch had je mensen tussen die in het tweede jaar zaten en nog steeds hun BSA moest halen... En het zijn ook niet zo'n moeilijke vakken... Je had Calculus, Statistiek, Lineaire Algebra, enzovoorts enzovoorts. Vakken dat je op je vingers kan tellen.
Dan had je nog een halve klas die overvloed waren met idioten waar ik al wist dat ze niet door het eerste kwartaal kunnen doorkomen. Wat mij best wel verbaast, ik die een mbo 4 diploma heeft terwijl zij een havodiploma hebben... Het was te zot voor woorden. Het gemiddelde IQ van het hbo is ook wel gekelderd de laatste jaren.
Je had ook nog van die hbo-diva's die dachten dat ze iets worden met een hbo-"studie", van die normies die echt naïef zijn en niet verder kunnen kijken dan hun neus lang is. Wat waren dat malloten zeg in de klas.
Toen ik tegen een ex-klasgenoot zei waarom 1 jaar universiteit gelijk voelde aan 2 jaar hbo, schoot hij meteen in de verdediging. Hij zei dat ik denigrerend over kwamIk was slechts mijn ervaring aan het vertellen...
Uiteindelijk ben ik gewoon weggegaan naar de universiteit en toen kreeg je pas meer theorie en vakken waar je iets aan hebt.
Klacht: hbo is een inferieur onderwijstype.
Ten eerste schrijf je hbo met kleine letters; ten tweede had ik geen zin om dit topic goed te schrijven, want ik had een ander al gemaakt totdat het gesloten werd door een modquote:Op dinsdag 9 september 2025 18:59 schreef Innisdemon het volgende:
[..]
Dat jij met dit niveau Nederlands op het HBO werd geaccepteerd is op z'n zachtst gezegd bijzonder.
Natuurlijk. 'je had er geen zin in'quote:Op dinsdag 9 september 2025 19:10 schreef lceCreamSandwich het volgende:
[..]
Ten eerste schrijf je hbo met kleine letters; ten tweede had ik geen zin om dit topic goed te schrijven, want ik had een ander al gemaakt totdat het gesloten werd door een mod. Dus ik verwachtte al deze roast.
Het kan me niks schelen dat ik het moet incasseren. Wel is het triest dat jij nog onderwijstypes met hoofdletters schrijft; zeker niet opgelet tijdens Nederlands?quote:Op dinsdag 9 september 2025 19:26 schreef Innisdemon het volgende:
[..]
Natuurlijk. 'je had er geen zin in'
Uitdelen is makkelijk, maar incasseren valt tegen he?
quote:Op dinsdag 9 september 2025 19:46 schreef lceCreamSandwich het volgende:
[..]
Het kan me niks schelen dat ik geïncasseerd word. Wel is het triest dat jij nog onderwijstypes met hoofdletters schrijft; zeker niet opgelet tijdens Nederlands?
Zelfs een oud-mbo'er (ik refereer naar mezelf) zou dat nog weten, terwijl het onderwijs dat ik kreeg niet bepaald wereldklasse was.
Ik zat tussen de autisten, en de leraren waren zelf ook autistischquote:Op dinsdag 9 september 2025 19:54 schreef Näsenbar het volgende:
Had je op de middelbare school maar beter je best moeten doen in plaats van rondrijden op een fatbike en jointjes roken met je 'matties'.
Maar werd je dan ook met een speciaal busje naar school gebracht?quote:Op dinsdag 9 september 2025 20:05 schreef lceCreamSandwich het volgende:
[..]
Ik zat tussen de autisten, en de leraren waren zelf ook autistisch. Godverdomme, wat was dat nog een tijd zeg.
Het absolute hoogtepunt van mijn middelbareschooltijd was dat een stel autisten in mijn klas iemand met een zwaardere vorm van autisme gingen pesten![]()
. Blijkbaar was zelfs een basisniveau van compassie te hoog gegrepen.
Wat een rampeninstituut was dat. Ik ben blij dat ik mijn (corona)diploma heb en daar weg kon wezen van die autistenschool
Dat was nog toen ik op de basisschool zatquote:Op dinsdag 9 september 2025 20:09 schreef Näsenbar het volgende:
[..]
Maar werd je dan ook met een speciaal busje naar school gebracht?
quote:Op dinsdag 9 september 2025 20:15 schreef lceCreamSandwich het volgende:
[..]
Ik ging naar een school voor kinderen met een taalproblematiek.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |