https://www.nu.nl/cultuur(...)-heijn-reclames.htmlquote:Jeroen van Koningsbrugge is vanaf deze week te zien in de commercials van Albert Heijn. Hij speelt winkelmanager Daan, een man die altijd droomde van een carrière als supermarktmanager, net als zijn vader.
Van Koningsbrugge volgt Randy Fokke op, die de afgelopen zes jaar de rol van supermarktmanager Ilse speelde. Daarvoor was Harry Piekema jarenlang het gezicht van AH in de reclames.
Volgens Van Koningsbrugge sluit de rol goed aan bij zijn persoonlijke achtergrond. "Mijn vader was supermarktmanager bij Albert Heijn, dus ik weet hoe het er in een winkel echt aan toe gaat", vertelt Van de presentator en acteur. "Dat ik nu Daan mag zijn voor Albert Heijn, voelt voor mij alsof de cirkel rond is."
In de eerste commercial met Van Koningsbrugge zijn de karakters Daan en Ilse nog samen te zien.
Zal Jopie niet leuk vindenquote:Op donderdag 4 september 2025 15:03 schreef Scuidward het volgende:
Kipcorns in de bonus de komende jaren.
Hebben ze een AH in Duitsland dan?quote:Op donderdag 4 september 2025 16:29 schreef Flitsbezorger het volgende:
Ik kan de AH sowieso niet betalen van mijn uitkering en ik haat De Llama's dus fuck hem
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op donderdag 4 september 2025 15:11 schreef Hiddendoe het volgende:
Niemand kan Harry Piekema overtreffen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |