Precies.quote:Op dinsdag 26 augustus 2025 13:33 schreef Captain_Ghost het volgende:
Een goeie les voor iedereen die bij uitzendbureau gaat werken. Je verdient altijd minder dan echt bij de bedrijf.
Want uitzendbureau moet ook geld verdienen. Dus over jouw rug!
Ik snap het niet goed?quote:Op dinsdag 26 augustus 2025 13:17 schreef Ilse10 het volgende:
Ik heb een langlopende loonvordering lopen. Deze detacheerder betaalde mij 2 jaar terug allereerst al minder dan de laagste trede van de salarisschaal voor internen. Ze betalen alleen 8% vakantiegeld en niet zoals internen ruim 17% IKB. En ondanks mijn vele jaren aantoonbare werkervaring willen ze mensen alleen voorstellen als “junioren” en dus zo min mogelijk betalen.
Ik wilde natuurlijk betaald krijgen naar een trede die past bij mijn ervaring. Maar ik kon nergens vinden hoe werknemer en werkgever een trede afspreken.
Wat blijkt nu: dat werkgevers niet verplicht kunnen worden om naar ervaring te betalen. Al heb je 20 jaar ervaring, mogen ze je nog op trede 0 zetten.
Ik heb desondanks nog een héél mooi bedrag tegoed. Maar wat smerig dat, vooral overheidswerkgevers, hun personeel zo veel minder laten uitbetalen dan wanneer ze intern zijn.
NB niks dikke leasebak, ik had alleen een OV kaart voor naar werk
Laatste is niet altijd vrijwillig. Als je een WW hebt ben je vaak verplicht om de functie maar aan te nemen.quote:Op dinsdag 26 augustus 2025 13:45 schreef koemleit het volgende:
[..]
Ik snap het niet goed?
Een werkgever kan iemand inschalen zoals hij wil. Fonje daarmee akkoord gaat is natuurlijk een 2e.
Jij wil ergens werken, hebt 20 jaar ervaring maar ze willen je inschalen als junior? Dan zeg je toch. "Ow nou. Dan gaat hebt niet door".
Gelukkig heb ik nog nooit een functie gedaan die niks toevoegt aan de maatschappij of zelfs de maatschappij schade toebrengtquote:Op dinsdag 26 augustus 2025 14:15 schreef Vvdjemoeder het volgende:
Ja dat geld van al die bullshit jobs kunnen ze niet oneindig printen natuurlijk. Ook daar zit een limiet.
Maar dat betekend dat je voor beter betalende functies niet in aanmerking komt. (Anders neem je die toch). Dus waarom zouden ze jou dan meer betalen dan een junior?. Als je zo goed bent als je zelf denk vind je vanzelf een functie die betaald wat je wil.quote:Op dinsdag 26 augustus 2025 14:04 schreef Ilse10 het volgende:
[..]
Laatste is niet altijd vrijwillig. Als je een WW hebt ben je vaak verplicht om de functie maar aan te nemen.
voor een uitzendbureau misschien, maar gedetacheerd kreeg ik vaak veel meer dan mensen die rechtstreeks voor een bedrijf werkten.quote:Op dinsdag 26 augustus 2025 13:33 schreef Captain_Ghost het volgende:
Een goeie les voor iedereen die bij uitzendbureau gaat werken. Je verdient altijd minder dan echt bij de bedrijf.
Want uitzendbureau moet ook geld verdienen. Dus over jouw rug!
Klopt. De uurstarieven voor specialisten in de detachering liggen ruim hoger dan voor handjes van het uitzendbureau.quote:Op dinsdag 26 augustus 2025 14:28 schreef gianni61 het volgende:
[..]
voor een uitzendbureau misschien, maar gedetacheerd kreeg ik vaak veel meer dan mensen die rechtstreeks voor een bedrijf werkten.
Onze salarisschalen zijn gebaseerd op de toeslagen die we kunnen pakken.quote:Op dinsdag 26 augustus 2025 15:12 schreef uitkeringsgenieter het volgende:
De overheid betaalt mij anders als senior
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |