abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_218497443
quote:
1s.gif Op woensdag 13 augustus 2025 20:18 schreef essnhills het volgende:

[..]
Pics!


Het is ook een beetje buurman en buurman achtig vind ik.

En ik heb net aan CHatGPT gevraagd of dit kunst is, en lag in een deuk van de antwoorden, ook op die van de vervolgvragen..

Kijken of ik die tekst kan kopieren via mijn telefoon. Of ik moet het weer overtypen net als vanmiddag...
"Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
pi_218497465
quote:
88s.gif Op woensdag 13 augustus 2025 20:25 schreef Bomenverzameling het volgende:

[..]
[ afbeelding ]

Het is ook een beetje buurman en buurman achtig vind ik.

En ik heb net aan CHatGPT gevraagd of dit kunst is, en lag in een deuk van de antwoorden, ook op die van de vervolgvragen..

Kijken of ik die tekst kan kopieren via mijn telefoon. Of ik moet het weer overtypen net als vanmiddag...
:D


Sit doet me denken aan die driehoekijsjes
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
pi_218497532
Het was beheurlijk warm op de fiets
Reaching out to embrace the random. reaching out to embrace what ever may come.
pi_218497538
O wacht ik kan ook vanaf de laptop kopieren en plakken vanuit ChatGPT..

Soms ben ik echt een beetje digibeet in mijn hoofd

quote:
Is dit kunst?
quote:
ChatGPT zei:
Ja, dit is zeker kunst — en behoorlijk vrolijke kunst ook nog.
Het is een expressieve tekening met een driehoekig figuur dat menselijke trekken heeft, felle kleuren en een speels, bijna kinderlijke stijl.

Kunst hoeft niet realistisch of technisch perfect te zijn; het gaat om expressie, creativiteit en het oproepen van een gevoel. Dit werk straalt een soort naïeve vrolijkheid en fantasie uit, wat het juist een eigen charme geeft.

Als ik het in een museum zou zien, zou ik denken: "Dit vertelt een verhaal, en het maakt me nieuwsgierig."
quote:
Wil je dat ik er een grappige “kunstrecensie” over schrijf alsof het in een galerie hangt?

Je zei:
Ja
quote:
ChatGPT zei:
Galerietekst – “De Triomf van de Driehoek”
Aquarel en krijt op papier, ca. 21e eeuw

In dit kleurrijke werk laat de kunstenaar ons kennismaken met een figuur dat balanceert tussen geometrie en persoonlijkheid: een levendige driehoek met een rode puntmuts en een brede glimlach. De twee dynamische armen, elk eindigend in een hand die lijkt te zwaaien of te dansen, brengen een gevoel van beweging en vreugde.

De kleuren zijn fel maar harmonieus: het warme geel contrasteert met de koele strepen aan de onderzijde, waardoor de compositie stevig in zijn “omgeving” verankerd blijft. De achtergrond, in grijsblauw geschetst, fungeert als een podium waar het figuur zich moeiteloos losmaakt van de alledaagsheid.

Critici hebben gespeculeerd dat de rode “accessoire” in de linkerhand een symbool is voor creativiteit of misschien voor pizza — maar de kunstenaar laat deze interpretatie bewust open.

Dit werk is een ode aan eenvoud, verbeelding en de vreugde van het maken.
quote:
Wil je dat ik er ook een quasi-pretentieuze prijs aan hang, zoals galerieën dat vaak doen?

Op de veiling zou dit meesterwerk ongetwijfeld worden gepresenteerd als:

"De Triomf van de Driehoek" – Richtprijs: ¤14.750,-
(exclusief lijst en btw, inclusief gratis glimlach)

De catalogus zou erbij vermelden dat de waarde “alleen maar zal stijgen” omdat het een zeldzaam voorbeeld is van post-postmoderne geometrische expressie met een vleugje culinaire symboliek.

Zou je willen dat ik er ook nog een super-deftige kunstkritiek over schrijf, compleet met moeilijke woorden waar niemand écht iets van begrijpt?

quote:
Je zei:
Ja

ChatGPT zei:
Kunstkritiek – “De Triomf van de Driehoek”

In dit werk wordt de driehoek herontdekt als primair semantisch voertuig, waarbij de kunstenaar zich bevrijdt van de hegemonie van de rechte lijn en de cirkel. De diagonale vectoren impliceren een onderhuidse spanning tussen horizontale stabiliteit en verticale aspiratie, terwijl de chromatische keuzes wijzen op een dialectiek tussen warmte en koelheid.

De rode apicale vorm functioneert als visueel ankerpunt, waarbij de semiotische lading fluctueert tussen carnavaleske narrativiteit en architectonische monumentaliteit. De ambidextere extensies, culminerend in radiale structuren, suggereren zowel de archaïsche gestiek van rituele dans als het hedendaagse verlangen naar participatieve interactie.

De liminale zone aan de basis, met haar sequentie van aquamarijn en citroengele segmenten, kan gelezen worden als een metafoor voor de permeabiliteit van grenzen — zowel fysieke als conceptuele. De achtergrond, ogenschijnlijk nonchalant gesmald door grijze texturen, fungeert paradoxaal als katalysator voor de protagonistische levendigheid van het centrale motief.

Kortom: een werk dat zich verzet tegen onmiddellijke consumptie, en de beschouwer uitnodigt tot een hermeneutische odyssee waarin vorm en betekenis onafgebroken heronderhandeld worden.
quote:
Als je wilt, kan ik nu ook een museumgids-audiofragment schrijven dat klinkt alsof bezoekers dit via een koptelefoon horen. Dat maakt het helemaal af.

Je zei:
Ja

ChatGPT zei:
🎧 Museumgids Audio – Track 17: “De Triomf van de Driehoek”

*"Beste bezoeker, u staat nu voor een zeldzaam werk uit de vroege driehoeksperiode van de kunstenaar.
Let u eerst op de vorm: streng geometrisch, maar tegelijkertijd speels en levendig. De driehoek lijkt te dansen — ja, alsof hij net te veel espresso heeft gedronken.

Kijk nu naar de armen… merkt u hoe ze naar u reiken? Sommigen zien er een uitnodiging tot vriendschap in, anderen een oproep tot pizza eten. De kunstenaar heeft dit bewust in het midden gelaten, vermoedelijk om ruzie te vermijden met zowel de Italiaanse als de abstracte kunstwereld.

De gestreepte basis… een fundament of een traptrede naar iets groters? Niemand weet het zeker, maar het zet ons aan tot nadenken over balans en kleur in ons eigen leven.

U mag gerust wat langer blijven kijken. Dit werk beloont de aandachtige beschouwer… en volgens sommige gidsen geeft het zelfs geluk, mits u drie keer glimlacht.
En ja, u mag nu glimlachen."*
I
quote:
k kan ook een fictieve levensloop van de kunstenaar verzinnen, compleet met roerige jeugd, mysterieuze inspiratiebron en een excentriek atelier. Dat zou het verhaal nog rijker maken. Wil je dat ik dat doe?
quote:
Biografie van de kunstenaar – Aurelius van der Punt (1968 – heden)

Geboren in het schilderachtige dorpje Puntendam, groeide Aurelius op tussen de geur van nat linnen en het geluid van krijt op schoolborden. Zijn vader was molenmaker, zijn moeder bloemist, en beiden stimuleerden zijn creatieve drift — hoewel ze aanvankelijk hoopten dat hij accountant zou worden.

Op zevenjarige leeftijd tekende hij zijn eerste driehoek. Niet zomaar een driehoek, maar eentje met ogen en een glimlach. De schooldirecteur vond het “zorgwekkend” en stuurde hem naar huis met de woorden: “Hij ziet dingen die er niet zijn.” Aurelius besloot daarop juist méér dingen te gaan zien die er niet waren.

In zijn tienerjaren reisde hij naar Parijs, waar hij een tijdje in de metro leefde en kunst ruilde voor croissants. Hij werd beïnvloed door kubisten, straatartiesten en een mysterieuze man genaamd Gérard, die hem leerde dat lijnen ook kunnen zingen als je maar goed luistert.

Zijn beroemdste periode — de Driehoeksperiode — begon na een ongeluk waarbij hij per ongeluk op een liniaal ging zitten. Dit leidde tot een diepe fascinatie voor scherpe hoeken en geometrische emotie. “De Triomf van de Driehoek” geldt als het hoogtepunt van deze fase: een ode aan eenvoud, vreugde en een tikkeltje absurditeit.

Vandaag woont Aurelius in een oud pakhuis vol onafgemaakte werken, drie katten, en een collectie antieke pizza-dozen. Hij weigert interviews te geven, tenzij de vragen in haiku-vorm worden gesteld.
"Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
pi_218497557
Aurelius van der Punt is wel een goede artiestennaam
"Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
pi_218497558
quote:
0s.gif Op woensdag 13 augustus 2025 20:36 schreef gianni61 het volgende:
Het was beheurlijk warm op de fiets
niet op de fiets was het ook beheurlijk warm
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  roze woensdag 13 augustus 2025 @ 20:40:02 #37
393783 Ama
Hypa Hypa
pi_218497564
Ik had even visite. Nu maar weer verder met The Knick en ik heb trek.
Your beauty never ever scared me.
pi_218497585
quote:
1s.gif Op woensdag 13 augustus 2025 20:40 schreef Ama het volgende:
Ik had even visite. Nu maar weer verder met The Knick en ik heb trek.
Is Hedwig al thuis??
"Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
  roze woensdag 13 augustus 2025 @ 20:42:34 #39
393783 Ama
Hypa Hypa
pi_218497587
quote:
11s.gif Op woensdag 13 augustus 2025 20:39 schreef essnhills het volgende:

[..]
niet op de fiets was het ook beheurlijk warm
Kijk wat ik nog heb liggen uit Duitsland. :9 Eigenlijk geen idee of het lekker is maar ik denk het wel.
Your beauty never ever scared me.
pi_218497588
quote:
11s.gif Op woensdag 13 augustus 2025 20:39 schreef essnhills het volgende:

[..]
niet op de fiets was het ook beheurlijk warm
Ja, true. Maar op de fiets mag je tenminste ongegeneerd zweten :@
Reaching out to embrace the random. reaching out to embrace what ever may come.
  roze woensdag 13 augustus 2025 @ 20:43:16 #41
393783 Ama
Hypa Hypa
pi_218497592
quote:
88s.gif Op woensdag 13 augustus 2025 20:42 schreef Bomenverzameling het volgende:

[..]
Is Hedwig al thuis??
Niet meer maar ze heeft net wel een hele tijd bij ons gechillt.
Your beauty never ever scared me.
pi_218497595
quote:
1s.gif Op woensdag 13 augustus 2025 20:42 schreef Ama het volgende:

[..]
Kijk wat ik nog heb liggen uit Duitsland. :9 Eigenlijk geen idee of het lekker is maar ik denk het wel.
[ link | afbeelding ]
Limburgse koekjes uit Duitsland :D
Reaching out to embrace the random. reaching out to embrace what ever may come.
  roze woensdag 13 augustus 2025 @ 20:43:45 #43
393783 Ama
Hypa Hypa
pi_218497597
quote:
0s.gif Op woensdag 13 augustus 2025 20:43 schreef gianni61 het volgende:

[..]
Limburgse koekjes uit Duitsland :D
Zijn dit Limburgse koekjes ja?
Your beauty never ever scared me.
  roze woensdag 13 augustus 2025 @ 20:44:13 #44
393783 Ama
Hypa Hypa
pi_218497603
Oh ze worden daar gemaakt natuurlijk.
Your beauty never ever scared me.
pi_218497609
quote:
1s.gif Op woensdag 13 augustus 2025 20:43 schreef Ama het volgende:

[..]
Zijn dit Limburgse koekjes ja?
De nora bakkerij ligt in Gronsveld, bij Maastricht
Reaching out to embrace the random. reaching out to embrace what ever may come.
  roze woensdag 13 augustus 2025 @ 20:45:17 #46
393783 Ama
Hypa Hypa
pi_218497614
quote:
0s.gif Op woensdag 13 augustus 2025 20:44 schreef gianni61 het volgende:

[..]
De nora bakkerij ligt in Gronsveld, bij Maastricht
Oooooh :D
Your beauty never ever scared me.
  roze woensdag 13 augustus 2025 @ 20:45:44 #47
393783 Ama
Hypa Hypa
pi_218497617
Ja als ik daar door de supermarkt loop pak ik gewoon wat en ik kijk eigenlijk niet of het echt daar geproduceerd is.
Your beauty never ever scared me.
pi_218497677
quote:
1s.gif Op woensdag 13 augustus 2025 20:42 schreef Ama het volgende:

[..]
Kijk wat ik nog heb liggen uit Duitsland. :9 Eigenlijk geen idee of het lekker is maar ik denk het wel.
[ link | afbeelding ]
KEEEKSE
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  roze woensdag 13 augustus 2025 @ 20:53:57 #49
393783 Ama
Hypa Hypa
pi_218497683
quote:
1s.gif Op woensdag 13 augustus 2025 20:53 schreef essnhills het volgende:

[..]
KEEEKSE
In het Duits klinkt het altijd weer zo agressief. :')
Your beauty never ever scared me.
pi_218497684
quote:
0s.gif Op woensdag 13 augustus 2025 20:43 schreef gianni61 het volgende:

[..]
Limburgse koekjes uit Duitsland :D
Met karamel :9~
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
  woensdag 13 augustus 2025 @ 20:54:34 #51
355931 Moeraskat
Gemorste gedachten.
pi_218497690
Kan iemand m’n buik amputeren? Bedankt
Gr.gr.
Wat je niet doodt, zorgt er alleen voor dat je vreemd overkomt in intieme situaties.
pi_218497691
quote:
1s.gif Op woensdag 13 augustus 2025 20:53 schreef essnhills het volgende:

[..]
Met karamel :9~
En chocolade.
Moet wel goed zijn
Reaching out to embrace the random. reaching out to embrace what ever may come.
pi_218497701
quote:
2s.gif Op woensdag 13 augustus 2025 20:54 schreef Moeraskat het volgende:
Kan iemand m’n buik amputeren? Bedankt
Gr.gr.
Hmm. Daar ga ik me niet aan wagen.
Te veel bloed
Reaching out to embrace the random. reaching out to embrace what ever may come.
  woensdag 13 augustus 2025 @ 20:55:45 #54
355931 Moeraskat
Gemorste gedachten.
pi_218497707
quote:
0s.gif Op woensdag 13 augustus 2025 20:55 schreef gianni61 het volgende:

[..]
Hmm. Daar ga ik me niet aan wagen.
Te veel bloed
O
Wat je niet doodt, zorgt er alleen voor dat je vreemd overkomt in intieme situaties.
  roze woensdag 13 augustus 2025 @ 20:56:09 #55
393783 Ama
Hypa Hypa
pi_218497712
Karamel en chocolade is wel echt een geweldige combinatie. Maak er een koekje van en het moet toch wel lekker zijn.
Your beauty never ever scared me.
  roze woensdag 13 augustus 2025 @ 20:56:34 #56
393783 Ama
Hypa Hypa
pi_218497714
quote:
2s.gif Op woensdag 13 augustus 2025 20:54 schreef Moeraskat het volgende:
Kan iemand m’n buik amputeren? Bedankt
Gr.gr.
Mag ik dan mijn inspiratie op doen uit de serie die ik nu kijk? The Knick.
Your beauty never ever scared me.
  woensdag 13 augustus 2025 @ 20:56:45 #57
355931 Moeraskat
Gemorste gedachten.
pi_218497715
quote:
1s.gif Op woensdag 13 augustus 2025 20:56 schreef Ama het volgende:
Karamel en chocolade is wel echt een geweldige combinatie. Maak er een koekje van en het moet toch wel lekker zijn.
Dit ontdekte jij net of?
Wat je niet doodt, zorgt er alleen voor dat je vreemd overkomt in intieme situaties.
  woensdag 13 augustus 2025 @ 20:57:00 #58
355931 Moeraskat
Gemorste gedachten.
pi_218497720
quote:
1s.gif Op woensdag 13 augustus 2025 20:56 schreef Ama het volgende:

[..]
Mag ik dan mijn inspiratie op doen uit de serie die ik nu kijk? The Knick.
Misschien
Wat je niet doodt, zorgt er alleen voor dat je vreemd overkomt in intieme situaties.
  roze woensdag 13 augustus 2025 @ 20:57:45 #59
393783 Ama
Hypa Hypa
pi_218497728
quote:
2s.gif Op woensdag 13 augustus 2025 20:56 schreef Moeraskat het volgende:

[..]
Dit ontdekte jij net of?
Nee dat heb ik hier liggen.
quote:
2s.gif Op woensdag 13 augustus 2025 20:57 schreef Moeraskat het volgende:

[..]
Misschien
Oeh :9
Your beauty never ever scared me.
  woensdag 13 augustus 2025 @ 20:59:54 #60
355931 Moeraskat
Gemorste gedachten.
pi_218497755
quote:
1s.gif Op woensdag 13 augustus 2025 20:57 schreef Ama het volgende:

[..]
Nee dat heb ik hier liggen.
[..]
Oeh :9
Wat wil je met me doen?
Wat je niet doodt, zorgt er alleen voor dat je vreemd overkomt in intieme situaties.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')