FOK!forum / Muziek / Updates Zack de la Rocha
Rock-shockerzondag 23 februari 2003 @ 11:53
ik kreeg een paar dagen geleden in een nieuwsbrief het verlossende berichtje binnen dat het solo-album van deze ex-RATM voorman dit jaar uit gaat komen. Heeft iemand al meer nieuws binnen dan ik?
MuadDibzondag 23 februari 2003 @ 12:00
Ik ben benieuwd wat dat gaat worden. Ik vrees voor een nogal standaard "fuck USA & the rest" hiphop plaatje, maar je weet nooit...
Vorkzondag 23 februari 2003 @ 12:02
Het solo album zou dit voorjaar uitkomen. Daarbij heeft hij hulp gekregen van o.a. DJ Shadow en Trent Reznor (NiN) als ik me niet vergis. Dus ik ben erg benieuwd wat dat gaat worden. hopelijk niet weer zo'n Fuck USA & the Rest album, want daar heb ik er al eentje van in de kast staan

Nu dacht ik dat er al een topic over was, maar ik kan niets vinden. Help ik word dement.

[Dit bericht is gewijzigd door Vork op 23-02-2003 12:03]

Rock-shockerzondag 23 februari 2003 @ 12:03
quote:
Op zondag 23 februari 2003 12:00 schreef MuadDib het volgende:
Ik ben benieuwd wat dat gaat worden. Ik vrees voor een nogal standaard "fuck USA & the rest" hiphop plaatje, maar je weet nooit...
in een artikeltje op inet heb ik een aantal maanden geleden gelezen
dat het niet echt RATM-teksten waren, maar persoonlijk hoop ik daar wel op. ik de producer zei dat het ook meer naar hardcore hiphop neigde. ik ben heel benieuwd
Grobbelzondag 23 februari 2003 @ 12:04
Nou goed, zo'n grote sof als Audioslave was kan het bijna niet worden...
Dezzzondag 23 februari 2003 @ 12:29
quote:
Op zondag 23 februari 2003 12:04 schreef Grobbel het volgende:
Nou goed, zo'n grote sof als Audioslave was kan het bijna niet worden...
Audioslave kicks ass! Het hoefde toch ook geen RATM te worden??
Grobbelzondag 23 februari 2003 @ 12:37
quote:
Op zondag 23 februari 2003 12:29 schreef Dezz het volgende:

[..]

Audioslave kicks ass! Het hoefde toch ook geen RATM te worden??


Beweer ik dat dan?
Evil_Koekjezondag 23 februari 2003 @ 12:42
quote:
Op zondag 23 februari 2003 12:03 schreef Rock-shocker het volgende:

[..]
de producer zei dat het ook meer naar hardcore hiphop neigde.


MuadDibzondag 23 februari 2003 @ 12:43
Ik vond Audioslave ook een tegenvaller. En ik vrees dat Zack's solo dat ook wordt.
Rock-shockerzondag 23 februari 2003 @ 13:19
quote:
Op zondag 23 februari 2003 12:29 schreef Dezz het volgende:

[..]

Audioslave kicks ass! Het hoefde toch ook geen RATM te worden??


RetepVmaandag 24 februari 2003 @ 12:04
Audioslave was geen sof, maar muzikaal vernieuwend was het ook niet. Beide delen van de band hebben te veel hun eigen ding gedaan om zo snel iets samen te kunnen maken. Maar dat veranderd nog wel, als ze het lang genoeg met elkaar kunnen uithouden .

Ik bedoel, eigenlijk was RATM een hiphop band met vette gitaren en was SoundGarden een grunge band met metal invloeden. Het duurt wel effe als je daar een echte combinatie van wil maken. Maar het zijn allemaal vette muzikanten, dus dat komt wel goed. Het enige wat we kunnen is hopen dat ze het lang genoeg volhouden .

Maar goed, Zack gaat hiphop doen, en dat is precies wat hij altijd deed, dus wat hem betreft heeft hij de makkelijke weg gekozen. Alleen afvragen of hij net zo veel power in de muziek kan krijgen als destijds met RATM. Zo niet, dan wordt het saai en koopt niemand het. Hij moet eens met Dr.Dre gaan praten, zou ik zeggen .

Heliospanzondag 19 oktober 2003 @ 22:51
Nou, schopje dan maar omdat ander topic op slot ging.
Nog nieuws over Zack? Ik zou zweren dat hij opgepakt was en dat daardoor Audioslave werd opgericht (en heb sindsdien ook niks meer van hem gehoord), maar dat was niet zo dus?
THEDUELLISTzondag 19 oktober 2003 @ 23:38
voordat de beste man toetrad tot RATM deed hij tenminste nog wat nuttigs, namelijk deel uit maken van hardcorebands als Inside out en Hard stance. Het laatste wat ik gehoord heb is dat hij weer iets met Inside out zou gaan doen, maar eigenlijk geloof ik daar geen bal van.
Gillinghammaandag 20 oktober 2003 @ 14:53
quote:
Op zondag 19 oktober 2003 23:38 schreef THEDUELLIST het volgende:
voordat de beste man toetrad tot RATM deed hij tenminste nog wat nuttigs, namelijk deel uit maken van hardcorebands als Inside out en Hard stance. Het laatste wat ik gehoord heb is dat hij weer iets met Inside out zou gaan doen, maar eigenlijk geloof ik daar geen bal van.
Dus RATM was niet nuttig volgens jou???
Internationalistmaandag 20 oktober 2003 @ 19:41
Ben hééél benieuwd
MikeyMomaandag 20 oktober 2003 @ 19:42
Ben ook benieuwd, maar het zal idd ongetwijfeld weer schoopen tegen het kapitaal e.d. worden
Internationalistmaandag 20 oktober 2003 @ 19:44
quote:
Op maandag 20 oktober 2003 19:42 schreef MikeyMo het volgende:
Ben ook benieuwd, maar het zal idd ongetwijfeld weer schoopen tegen het kapitaal e.d. worden
Niks mis mee
Fixxxermaandag 20 oktober 2003 @ 19:46
Ik *haat* die vent. RATM was zo asskicking voordat ie besloot te nokken
Heliospanmaandag 20 oktober 2003 @ 23:12
Ik mis RATM ook.. wat een monsterlijk geniale riffjes zitten er toch in hun muziek, dat zie ik veel minder terug bij Audioslave. En Zack's stem past er gewoon zo goed bij
Oiddinsdag 21 oktober 2003 @ 10:59
Mwa, van mij mag ie gerust meer hiphop gaan maken hoor.
Dat heeft ie al eerder gedaan (ism lyricist lounge bijvoorbeeld) en dat is zeker wel 'dope shiznit' als u begrijpt wat ik bedoel.

Check:
Zack de la Rocha, KRS-ONE, and The Last Emperor - C.I.A. (Criminals in Action)
The Roots feat. Zack De La Rocha and Chuck D. - Burned Hollywood Burned

Maarja, ik kan me voorstellen dat die tracks voor de metal minded fans wat minder spannend zijn

Nonedinsdag 21 oktober 2003 @ 19:58
als shadow je beats maakt zit je gebakken
THEDUELLISTdinsdag 21 oktober 2003 @ 23:07
quote:
Op maandag 20 oktober 2003 14:53 schreef Gillingham het volgende:

[..]

Dus RATM was niet nuttig volgens jou???


dat was exact mijn punt ja
Oidwoensdag 22 oktober 2003 @ 14:58
quote:
Op dinsdag 21 oktober 2003 19:58 schreef None het volgende:
als shadow je beats maakt zit je gebakken
Dj Shadow? Die's toch al lang niet hip meer? (wel goed, daar niet van.)

Als ie voor de *bling* gaat laat ie z'n spul door NERD produceren,
als ie 'nu' wil zijn door dizzee rascal.

Seborikdinsdag 28 oktober 2003 @ 23:15
quote:
ZACK DE LE ROCHA Weighs In On RAGE AGAINST THE MACHINE Live CD/DVD - Oct. 28, 2003

Former RAGE AGAINST THE MACHINE frontman Zack de la Rocha has emerged from hiding to weigh in on the band's upcoming CD and DVD, "Live at the Olympic Grand Auditorium". "After watching both the Olympic Grand Auditorium and the Democratic National Convention concert footage, I can think of no other moments in all of our 10 years as a band that captured the intensity and the intent of RAGE AGAINST THE MACHINE," the singer told MTV.com. "These moments belong to our fans as much as they belong to history." The concert CD will come out November 25 and the DVD will follow December 9. De la Rocha plans to release his first solo album in 2004.
Internationalistwoensdag 29 oktober 2003 @ 20:02
coowl!