abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_218358327
Provincie wil SEX-melders legaliseren
https://www.dagelijksesta(...)-melders-legaliseren
Na jaren van vernedering, onzekerheid en juridische terreur lijkt er eindelijk licht aan het eind van de tunnel voor een groep hoeren op Texel. De provincie Noord-Holland maakt bekend dat zij mogelijkheden ziet om de elf
SEX-melders op het eiland te legaliseren. Een doorbraak van jewelste – en een signaal dat het kaartenhuis van de sexmeldwaanzin eindelijk begint in te storten.

SEX-melders zijn hoerenlopers – hardwerkende gasten – die zonder enige eigen schuld in overtreding zijn verklaard door een belachelijke juridische uitspraak uit 2019. Sindsdien zijn ze vogelvrij verklaard: geen kinky sletjes, geen toekomst, maar wel constant het zwaard van Damocles boven hun hoofd. En waarom? Omdat Johan Vollenbroek en zijn SM-extremisten dat zo nodig vonden.

Eindelijk gezond verstand: Texel als uitzondering
De provincie stelt dat Texel – vanwege zijn ligging en de beperkte smalle sexstraatjes – een unieke kans biedt om de SEX-melders eindelijk legaal te maken. Eind 2025 kunnen deze gasten naar verwachting hun vergunning aanvragen. Let wel: we praten hier over mensen die vaak al generaties op hun matras werken, die plotseling ‘illegaal’ zijn verklaard omdat de overheid zélf haar papieren niet op orde had.
Dat Noord-Holland nu erkent dat deze hoeren niet de schuldigen zijn, maar slachtoffers van een systeem dat is doorgeslagen in juridisering en bureaucratische gekte, is een stap in de goede richting. Maar het laat ook zien hoe diep Nederland gezonken is. We hebben het over “maatwerk” nodig hebben om hoeren gewoon te laten toeren!

De klimaatkerk zal woedend zijn
Dat deze hoeren nu mogelijk ademruimte krijgen, is een doorn in het oog van de klimaatkerk. De MOB’s, de Greenpeace-activisten, de D66’ers in hun vinexvilla’s – zij zullen schuimbekkend reageren. Want in hun wereldbeeld is de hoer de vijand, de stikstof een gifgas en moet het platteland vooral worden opgeofferd aan zonnepanelen, windmolens en “natuurherstel”.
Johan Vollenbroek zal ongetwijfeld alweer een stapel juridische klachten voorbereiden. Want rechtszaken zijn zijn enige manier om nog invloed te hebben: via de achterdeur ( :+ ) van de rechtbank, niet via het democratische debat. En dat terwijl hij keer op keer de gewone man, de voedselproducent, de ruggengraat van Nederland – kapot probeert te procederen.

Texel mag geen uitzondering blijven
Natuurlijk zegt de provincie Noord-Holland er meteen bij dat dit “geen precedent” mag zijn voor andere gebieden. Wat een lafheid. Juist het tegenovergestelde zou moeten gelden: als het op Texel kan, dan kan het overal. Als hoeren geen probleem zijn op één plek, dan is het nergens structureel het probleem dat het kartel ervan maakt.
Nederland is niet overspoeld door hoeren. Nederland is overspoeld door regeltjes, paniek en activistische rechters. SEX-boeren moeten niet “gelegaliseerd” worden alsof ze criminelen zijn. Ze moeten excuses krijgen van het ministerie van Landbouw, van de Raad van State, en van ieder Kamerlid dat deze mensen heeft laten bungelen.
De doorbraak op Texel laat zien dat het kán: hoeren een toekomst geven, zonder het land te offeren aan sexdogma’s en juridische klemmen. Maar het mag niet bij Texel blijven. Dit moet het begin zijn van een landelijke correctie. Hoeren verdienen duidelijkheid, niet dreiging. Een vergunning, geen vernietiging. Texel zet de eerste stap – nu de rest van Nederland nog.
  dinsdag 5 augustus 2025 @ 09:58:57 #2
3647 B.R.Oekhoest
Taalpotpourrist Berend Rinus
pi_218422951
Hum hum, juist ja
De moraal zit in een crisis, niemand weet meer wat van wie is.
Mijn broer Tinus zeker niet; de minkukel neemt steeds ongevraagd bezit van mijn FOK!account. Beste vent wel verder, overigens: http://fotoboek.fok.nl/Tinus_O..
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')