Neequote:Op maandag 28 juli 2025 11:11 schreef marretak het volgende:
Jaren 50 kapsels zijn sinds 10 jaar bij witte ala blanke mannen erg hot,
Ik denk soms wel dat de jaren 50 gewoon een wedergeboorte onderging?,
maar ok ik kan mn vinger er ook niet zo heel erg nauwkeurig op leggen,
Maar ok zie wel vaak op straat volwassen mensen die preutse stiekeme geile binnenpretjes hebben ware het een brave zedelijke burger in 50ies die voor de allereerste keer in zijn leven ee porno boekje in handen heeft gekregen? Kan erg saaie sleur worden vind ik persoonlijk,
herkent iemand dit?
Heb je de jaren 50 meegemaakt en heb je kennis van o.a. de haarmode uit die tijd omdat je denkt dat er een wedergeboorte is?quote:Op maandag 28 juli 2025 11:11 schreef marretak het volgende:
Jaren 50 kapsels zijn sinds 10 jaar bij witte ala blanke mannen erg hot,
Ik denk soms wel dat de jaren 50 gewoon een wedergeboorte onderging?,
Ik heb relatief veel Hollandse cinema gekekend die jaren 50 als thema hadden,..quote:Op maandag 28 juli 2025 14:56 schreef golfer het volgende:
Heb je de jaren 50 meegemaakt en heb je kennis van o.a. de haarmode uit die tijd omdat je denkt dat er een wedergeboorte is?
Zoals welke?quote:Op maandag 28 juli 2025 14:57 schreef marretak het volgende:
Ik heb relatief veel Hollandse cinema gekekend die jaren 50 als thema hadden,..
Owww namen ben ik niet erg goed in maar ok films op dat gebied waren altijd wel veel in aanbieding met door overheid gesubsidieerde tv kanalen?quote:
Heb je die in kleur bekeken?quote:Op maandag 28 juli 2025 15:00 schreef marretak het volgende:
Owww namen ben ik niet erg goed in maar ok films op dat gebied waren altijd wel veel in aanbieding met door overheid gesubsidieerde tv kanalen?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |