abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_218158533
Morgen een hele belangrijke rechtszaak in Leeuwarden waarbij Rutte, de Jonge, Kuipers, de Nederlandse Staat, Bill Gates, de directeur van Pfizer en nog een aantal anderen moeten voorkomen.
Deze rechtszaak is gestart door vaccinatieslachtoffers en van sommigen die inmiddels zijn overleden de familieleden.
1 van de advocaten van deze zaak, Arno van Kessel, is met zeer veel geweld en machtsvertoon om 5 uur in de ochtend door een arrestatieteam van zijn bed gelicht en gearresteerd. Zijn vrouw en kind zijn op de bank onder schot gehouden en hun huis is door 15 man 8 uur lang doorzocht.
Zijn vrouw wist de eerste weken niet waar hij zat maar hij blijkt nu in de PI Vught, de zwaarste van Nederland te zitten.
In de media wordt gedaan alsof hij contact heeft met gevaarlijke souvereinen.
En ze zouden plannen hebben om iets te doen tijdens de NAVO top.
Daarbij was ook Marieke de V, volgens de krant ook als wappie genoemd, een zeer gevaarlijke 'terrorist' omdat ze een andere mening heeft.
Ook zij was met haar vriend van haar bed gelicht en het huis doorzocht.
Foto's van het huis in de media, ook weer framing.
Inmiddels zijn zij weer vrij en is de zaak GESEPONEERD.....
Er is gewoon geen bewijs maar ze zijn nu wel besmeurd en getekend voor het leven.
Wij weten inmiddels hoe het werkt en je ziet hoe gekleurd de mediaberichten zijn om iemand te framen en kapot te maken.
Toch gaat de rechtszaak door omdat een andere advocaat als partner ook op deze zaak zit.
In de mainstream media is het stil........
We leven in de omgekeerde wereld.
Maar gelukkig blijven er toch steeds weer mensen opstaan.
Hieronder deel ik de tekst van Jim Ferguson:
💥 💥 💥 BREAKING:
🚨 OORDEELDAG IN NEDERLAND 🚨
💥 EEN HISTORISCHE RECHTZAK BEGINT WOENSDAG IN LEEUWARDEN 💥
Pfizer. Bourla. Rutte. Gates. Von der Leyen.
Een dodelijke partij. Een doofpot. Een systeem dat terecht staat.
🏛️ Woensdag begint in de oeroude zalen van de rechtbank Leeuwarden een seismische rechtsstrijd.
Op het spel?
De waarheid over vaccinblessures, de samenzwering tussen Big Pharma en overheden, en de namen die met miljoenen levens gokten.
📦 Batch EM0477 — de "killer batch" die naar verluidt een spoor van dood en stilte heeft veroorzaakt.
⚖️ Families eisen gerechtigheid.
📁 146 stukken belastend bewijs.
🧾 Contracten. Autopsies. Mails. Interne waarschuwingen.
🧑 ⚖️ GETUIGEN VAN DE WAARHEID
De werkzaamheden zullen horen van moedige stemmen waaronder:
🔹 Catherine Austin Fitts
@solari_the
– voormalig Amerikaanse assistent-secretaris van Huisvesting en uitgesproken criticus van financiële corruptie
🔹 Sasha Latypova
@sasha_latypova
– ex-farma insider die klokkenluider werd
🔹 Katherine Watt - juridisch onderzoeker achter Bailiwick News, die de militarisering van de volksgezondheid blootlegt
🔹 Joseph Sansone - pleit voor het blootstellen van psychologische operaties en globalistische controletactie
🙏 De overleden Prof. Francis Boyle had ingestemd om te getuigen - maar stierf kort daarna tragisch genoeg.
De oorzaak? Nog onbekend.
💣 DE BESCHULDIGDE:
▪️ Albert Bourla – CEO van Pfizer, beschuldigd van wereldwijde misleiding.
▪️ Mark Rutte – ex-Nederlandse premier, gebonden aan WEF en pandemie doofpotaffaire.
▪️ Bill Gates - financier van de pharma, architect van het mondiaal gezondheidsbeleid.
▪️ Ursula von der Leyen – EU’s vaccine enforcer.
▪️ Klaus Schwab – architect van “gedraaide kasten. ”
🔐 DE STILTE IS EINDIG
Deze zaak zou de deuren van de wereldwijde technocratie kunnen openen — angstcampagnes blootleggen, onderdrukte doden en georkestreerde misleiding.
🌍 Als gerechtigheid zegeviert, zal dit schokgolven sturen van Leeuwarden naar Brussel, Washington naar Genève.
📢 WAT DIT BETEKENT:
⚠️ De media zullen vechten om dit te verbergen.
⚠️ Maar patriotten, dokters en overlevenden kijken toe.
⚠️ De wereld zal weten wat ze hebben gedaan - en wat ze probeerden te verbergen.
✊ Sta bij de slachtoffers.
Kijk hoe de geschiedenis zich ontvouwt.
Link:
https://x.com/JimFergusonUK/status/1942276930557907395
Link:
https://x.com/JimFergusonUK/status/1942239265582104782
Link:
https://rechtoprecht.online/productielijst-2/
Zonder het woord van God is er alleen duisternis.
  dinsdag 8 juli 2025 @ 14:58:45 #2
510182 Optimizer
Heeft een kanarievacht
pi_218158548
De uitslag is al bekend, het recht zal zegen vieren, de aanklagers zullen verliezen en de aanklachten worden ongegrond verklaard.

Zijn die teksten van die Jim gemaakt door AI? :')
pi_218158572
Zijn de wappies nou nog niet klaar met corona? :')
Vitesse, Celtic FC, Everton, Green Bay Packers.
  Forum Admin dinsdag 8 juli 2025 @ 15:02:37 #4
334798 crew  Straatcommando.
Je zuster op een houtvlot
pi_218158575
Wat een onleesbare bende.

quote:
Morgen een hele belangrijke rechtszaak in Leeuwarden waarbij Rutte, de Jonge, Kuipers, de Nederlandse Staat, Bill Gates, de directeur van Pfizer en nog een aantal anderen moeten voorkomen.
Wel gelachen. Dat dan weer wel.
''Tuurlijk is het een onoogelijk lelijk spuugding. Kun je d'r toch nog wel aan gehecht zijn? Je houdt toch ook van je moeder?''
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')