Dat zegt hij ook niet.quote:
quote:
14 euro welquote:
Dat klopt gewoon hoor. Ze verlaten de pan. Gaan verder weg, reizen ergens anders heen.quote:
7 euro voor 500 gram, dat maakt 14 euro voor een kilo.quote:
Hij zit waarschijnlijk te zuipen al zo vroeg omdat het zaterdagmiddag is. En dat moet de orde bewaken hier.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 16:47 schreef Metalfrost het volgende:
[..]
7 euro voor 500 gram, dat maakt 14 euro voor een kilo.
14 x 2,20371 = 30,85194 - afgerond 30 gulden 85 guldencent voor een kilo rundergehakt.
Het is inherent aan het menselijk bestaan om fouten te maken.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 16:49 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
Hij zit waarschijnlijk te zuipen al zo vroeg omdat het zaterdagmiddag is. En dat moet de orde bewaken hier.
Hij heeft een voorbeeldfunctiequote:Op zaterdag 5 juli 2025 16:49 schreef Metalfrost het volgende:
[..]
Het is inherent aan het menselijk bestaan om fouten te maken.
Ja maar die zit hier niet vlakbij en dan moet je volgens mij gelijk een paar kilo halen om goedkoper uit te zijn en dan moet ik plannen en zoquote:Op zaterdag 5 juli 2025 16:54 schreef Hyaenidae het volgende:
Gewoon bij de slager halen dan toch, nog betere kwaliteit ook.
Vlees kopen in de supermarkt echt gadverdamme hoe smerig kun je zijn![]()
Je vergeet dat ik als mod de editgeschiedenis gewoon kan zienquote:Op zaterdag 5 juli 2025 16:49 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
Hij zit waarschijnlijk te zuipen al zo vroeg omdat het zaterdagmiddag is. En dat moet de orde bewaken hier.
Iedereen komt er gewoon mee weg hoor.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 17:04 schreef gers het volgende:
Daarom ook zelfscan, zolang je wit bent kom je er mee weg.
Kan niet, mannen moeten elke dag vlees eten voor een goede gezondheid.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 17:05 schreef uitkeringsgenieter het volgende:
Nou dan word je toch zo'n vega mongooltje
Dan ga je toch lekker zelf jagen, 'Robin Hood'.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 17:15 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
Kan niet, mannen moeten elke dag vlees eten voor een goede gezondheid.
Mag niet dat is tegen de wetquote:Op zaterdag 5 juli 2025 17:34 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Dan ga je toch lekker zelf jagen, 'Robin Hood'.
Als vrouwen van jong af aan ieder dag een liter melk drinken, zouden ze dan ook van die grote uiers ontwikkelen denk je?quote:Op zaterdag 5 juli 2025 17:15 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
Kan niet, mannen moeten elke dag vlees eten voor een goede gezondheid.
Wahaha, in je andere (inmiddels terecht gesloten) topic deed je diverse zielige pogingen om de wet te omzeilen of te overtreden.quote:
Volgens mij is dat meer genetisch bepaald.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 17:39 schreef uitkeringsgenieter het volgende:
[..]
Als vrouwen van jong af aan ieder dag een liter melk drinken, zouden ze dan ook van die grote uiers ontwikkelen denk je?
Ik kaartte op ludieke wijze een discussie aan over graaiflatie (bedrijven die zich schuldig maken aan onredelijke prijsverhogingen). Maar blijkbaar zijn deze bedrijven het slachtoffer en ben ik de boef.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 17:39 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Wahaha, in je andere (inmiddels terecht gesloten) topic deed je diverse zielige pogingen om de wet te omzeilen of te overtreden.
Sta jij dagelijks op uit je bed met de gedachte 'ik ga mij gedragen zoals @Plompzakker'?quote:
Ik wel ik kijk op tegen iedereen met een blauwe naam want dat straalt gezag uit en als ze dan iets doen wat gek is dan weet ik niet meer wat ik moet geloven.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 17:41 schreef Metalfrost het volgende:
[..]
Sta jij dagelijks op uit je bed met de gedachte 'ik ga mij voorbeeldig gedragen zoals Plompzakker'.
Ik niet hoor.
Geloof in een zakdoekje dat het je neus zal snuiten.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 17:42 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
Ik wel ik kijk op tegen iedereen met een blauwe naam want dat straalt gezag uit en als ze dan iets doen wat gek is dan weet ik niet meer wat ik moet geloven.
Lamenielache.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 17:41 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
Ik kaartte op ludieke wijze een discussie aan over graaiflatie (bedrijven die zich schuldig maken aan onredelijke prijsverhogingen). Maar blijkbaar zijn deze bedrijven het slachtoffer en ben ik de boef.
Ik schrijf mijn posts altijd op interessante manieren om discussie aan te kaarten maar mensen hier zijn gewoon super en dan ook super short-sighted. Vooral jij bent er zo eentje als ik zie hoe je altijd reageert of mij tagt zelfs wanneer ik er niet ben.quote:
Tuurlijk jochie. Dat interessante zit hem dan vooral in de domme en onnadenkende standaardfouten.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 17:56 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
Ik schrijf mijn posts altijd op interessante manieren om discussie aan te kaarten maar mensen hier zijn gewoon super en dan ook super short-sighted. Vooral jij bent er zo eentje als ik zie hoe je altijd reageert of mij tagt zelfs wanneer ik er niet ben.
Oh het ligt aan mij dat jij altijd op zo mij moet reageren dat zelfs wanneer ik er niet ben jou viesmad maak.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 18:05 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Tuurlijk jochie. Dat interessante zit hem dan vooral in de domme en onnadenkende standaardfouten.
En verder is het alleen maar jouw bedoeling om jezelf in the spotlights te plaatsen.
Dat zal nu wel onderhand groen uitgeslagen zijn OF een sjiek kasjmiertruitje hebben.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 17:57 schreef Captain_Ghost het volgende:
Diezelfde gehakt was half jaar geleden 2 euro goedkoper dan nu.
Ik heb er toevallig een eentje in diepvries liggen..
2,20 euroquote:Op zaterdag 5 juli 2025 18:06 schreef Marsenal het volgende:
Wat is de huidige waarde van een gulden, eigenlijk?
Nee, driewerf nee. Ik reageer niet altijd op je berichten, en je maakt me niet 'viesmad'. En nee, ik ben niet hysterisch.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 18:06 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
Oh het ligt aan mij dat jij altijd op zo mij moet reageren dat zelfs wanneer ik er niet ben jou viesmad maak.Dat ligt natuurlijk totaal niet aan jouw hysterie.
Haha dat zou wel een hoop verklaren ja.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 18:16 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Nee, driewerf nee. Ik reageer niet altijd op je berichten, en je maakt me niet 'viesmad'. En nee, ik ben niet hysterisch.
En ik ben niet iemand die achter de schermen gaat lopen smoezen, dus schrijf gewoon hier wat je ook in je DM naar mij schreef. Dit soort kutstreken zijn aan mij niet besteed.
Aldus de boer met kiespijn.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 18:18 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
Haha dat zou wel een hoop verklaren ja.
Wil je misschien ontopic blijven en niet alles op jou of mij betrekken?quote:
Droom lekker. Dat gaat dus nooit never niet gebeuren.quote:
Of je verdiept je ergens in en komt erachter dat er wereldwijd al ruim een jaar schaarste aan runderen is en dat de prijzen daarom wereldwijd ook door het plafond gaan.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 17:41 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
Ik kaartte op ludieke wijze een discussie aan over graaiflatie (bedrijven die zich schuldig maken aan onredelijke prijsverhogingen). Maar blijkbaar zijn deze bedrijven het slachtoffer en ben ik de boef.
Geen idee hoeveel en waar ze zijn. Op 1 na dan.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 18:27 schreef Dven het volgende:
[..]
Of je verdiept je ergens in en komt erachter dat er wereldwijd al ruim een jaar schaarste aan runderen is en dat de prijzen daarom wereldwijd ook door het plafond gaan.
Ik ben ontopic. En ik zeg het hier, waar iedereen het kan lezen. En zodoende krijg ik dus ook veel kritiek over me heen. Geeft niks, ik kan er tegen.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 18:21 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
Wil je misschien ontopic blijven en niet alles op jou of mij betrekken?
Is wel dus echt altijd en overal dat je zo doet.![]()
DM openbaar maken mag niet.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 18:28 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Ik ben ontopic. En ik zeg het hier, waar iedereen het kan lezen. En zodoende krijg ik dus ook veel kritiek over me heen. Geeft niks, ik kan er tegen.
En nogmaals, ik ga niet met jou in een achterafhoekje smoezen. Als je mij iets te zeggen hebt, doe het hier en niet via DM.
Als ik nu dus zeg wat ik je eerder in DM zei dan overtreed ik de regels. Zelfs als zou ik woorden verdraaien en de boodschap blijft hetzelfde.quote:
Gewoon eens verder kijken dan je neus lang is. En niet alleen gaan zoeken naar heuptasjes waarin je er niet al te gay uitziet tijdens je vakantie.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 18:28 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
Geen idee hoeveel en waar ze zijn. Op 1 na dan.
Boeit me niet. Je weet nu dat ik niet gediend van dit achterbakse gedoe.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 18:31 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
Als ik nu dus zeg wat ik je eerder in DM zei dan overtreed ik de regels. Zelfs als zou ik woorden verdraaien en de boodschap blijft hetzelfde.
Als 500gram 7 euro kost zal een kilo ook wel meer zijnquote:Op zaterdag 5 juli 2025 18:35 schreef koffiekoekjes het volgende:
Laatste tijd is rundergehakt flink duurder geworden bij de appie
Je kon een tijd geleden nog 1 kg rundergehakt halen voor 8 euro, nu kost het 11 euro per kilo
Afgelopen maart was het dus 4 euro per 500 gram (heb ff factuur van m'n bestelling erbij gepaktquote:Op zaterdag 5 juli 2025 18:36 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
Als 500gram 7 euro kost zal een kilo ook wel meer zijn
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.geef me geld geef me geld dinsdag op bankrekening okay begrepen
Een kilo voor 8 euro?quote:Op zaterdag 5 juli 2025 18:35 schreef koffiekoekjes het volgende:
Laatste tijd is rundergehakt flink duurder geworden bij de appie
Je kon een tijd geleden nog 1 kg rundergehakt halen voor 8 euro, nu kost het 11 euro per kilo
TS is een reiziger.quote:
Ik doe altijd boodschappen met mijn mocro buurman. Gooien we een heel wagentje vol en hij draagt een mandje met een paar producten. Die rekent hij af en altijd controle. Na die controle loop ik achter hem aan met de volle winkelwagen en nooit controle.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 17:04 schreef gers het volgende:
Daarom ook zelfscan, zolang je wit bent kom je er mee weg.
quote:Op zaterdag 5 juli 2025 22:21 schreef borbit het volgende:
[..]
Ik doe altijd boodschappen met mijn mocro buurman. Gooien we een heel wagentje vol en hij draagt een mandje met een paar producten. Die rekent hij af en altijd controle. Na die controle loop ik achter hem aan met de volle winkelwagen en nooit controle.
Dat is dan ook geen puur rundergehakt, beste user tesssssssss.quote:Op zondag 6 juli 2025 07:20 schreef tesssssssss het volgende:
Bij de Turkse slager is rundergehakt veel goedkoper.
Dat valt tegen. Rundvlees is door allerlei oorzaken heel duur geworden. Daar heeft de Turkse slager ook mee te makenquote:Op zondag 6 juli 2025 07:20 schreef tesssssssss het volgende:
Bij de Turkse slager is rundergehakt veel goedkoper.
De goeden lijden onder de kwaden.quote:Op zaterdag 5 juli 2025 22:21 schreef borbit het volgende:
[..]
Ik doe altijd boodschappen met mijn mocro buurman. Gooien we een heel wagentje vol en hij draagt een mandje met een paar producten. Die rekent hij af en altijd controle. Na die controle loop ik achter hem aan met de volle winkelwagen en nooit controle.
gehakt moet je niet langer dan 2 a 3 maanden invriezen bij -20quote:Op zaterdag 5 juli 2025 17:57 schreef Captain_Ghost het volgende:
Diezelfde gehakt was half jaar geleden 2 euro goedkoper dan nu.
Ik heb er toevallig een eentje in diepvries liggen..
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |