quote:
Moeder Blokker bereikt ’minnelijke oplossing’ met zoons Erwin en Mark na rechtszaak over miljardenvermogen
Els Blokker, weduwe van de bekende zakenman Jaap Blokker, wilde dat haar zoons niets meer te zeggen hadden als bestuurders in het bedrijf dat het familievermogen van zo’n 1 miljard euro beheert. Ze verweet haar zoons onaanvaardbaar gedrag, zo sprak haar advocaat vorig jaar uit in een zitting bij de ondernemingskamer van het gerechtshof in Amsterdam.
24 minuten geleden
De familie is er inmiddels uitgekomen. ’De drie aandeelhouders van de Nardinc Groep betreuren de ontstane situatie waarbij zakelijke geschillen hebben geleid tot een zaak bij de Ondernemingskamer’, zo laat de familie weten. Els Blokker enerzijds en Erwin en Mark Blokker anderzijds hebben een minnelijke oplossing bereikt, op basis waarvan het gezamenlijk gehouden familievermogen is gesplitst. Aan de Ondernemingskamer is verzocht de procedure te beëindigen. Partijen doen verder geen mededelingen.
Verwijt
Els Blokker, weduwe van de bekende zakenman Jaap Blokker, wilde eerder dat haar zoons niets meer te zeggen hebben als bestuurders in het bedrijf dat het familievermogen van zo’n 1 miljard euro beheert. Ze verwijt haar zoons onaanvaardbaar gedrag, zei haar advocaat vorig jaar in een zitting bij de ondernemingskamer van het
Erwin Blokker (51) moest vader Jaap opvolgen, maar kon het niet: ’Ik voelde de druk van die achternaam’
De weduwe vond dat haar beide zoons Erwin Blokker en Mark Blokker ongeschikt zijn als bestuurder. Dit terwijl bij de splitsing van het vermogen van Jaap Blokker en zijn broer Albert, ze wilde dat haar zoons „kennis en ervaring zouden opdoen” met het beheren van het vermogen. Onder leiding van Albert en Jaap groeide de bekende winkelketen Blokker uit tot een internationaal concern. In 2019 werd het familiebedrijf overgenomen door Mirage Retail Group.
https://www.telegraaf.nl/(...)rmogen/75247563.htmlIk hoop dat de rust voor Els Blokker terug zal keren na deze minnelijke schikking. Zeer triest hoe ontzettend slecht zij is behandeld door haar adoptiezonen. Zij heeft destijds een werkelijk prachtige kunstcollectie geschonken aan het Singer in Laren die zij en haar man Jaap Blokker harden opgebouwd en die van enorme en blijvende waarde zal zijn voor de Nederlandse maatschappij.
[ Bericht 0% gewijzigd door rutger05 op 02-07-2025 12:46:19 ]