onlogisch | maandag 30 juni 2025 @ 15:12 |
Van het weekend 4 ijsjes gekocht. ¤14.40. Gewoon bijna 32 gulden voor 4 ijsjes. Klacht lijkt me duidelijk. | |
capuchon_jongen | maandag 30 juni 2025 @ 15:14 |
De volgende keer gewoon in de supermarkt kopen. Ja het leven is erg duur en we kennen geen gouden tijden | |
junkiesietze | maandag 30 juni 2025 @ 15:17 |
bij een ijssalon of gewoon een 4pack in de supermarkt? wat voor ijsjes waren dat dan wel niet joh | |
onlogisch | maandag 30 juni 2025 @ 15:18 |
2 Magnums en 2 waar ik de naam niet van weet. Cornetto-achtige dingen. Moker lekker, dat dan weer wel ![]() | |
junkiesietze | maandag 30 juni 2025 @ 15:19 |
![]() Cornetto ![]() Die softserve waren lekker ![]() | |
tong80 | maandag 30 juni 2025 @ 15:49 |
Net heerlijk Italiaans ijsje op bij de ijssalon. Kan niks tegenop. En niet eens zo duur. Ik kan verder gewoon m'n boodschappen betalen.![]() | |
Drizzt_DoUrden | maandag 30 juni 2025 @ 15:52 |
Biggetje. | |
Drizzt_DoUrden | maandag 30 juni 2025 @ 15:52 |
Tevens Ijsjes ![]() | |
Professionele-Idioot | maandag 30 juni 2025 @ 15:57 |
![]() | |
Nemmarith | maandag 30 juni 2025 @ 16:05 |
Komt niet zovaak meer voor maar elke keer deed ik dit gewoon en dan buiten de overige ijsjes uitdelen ![]() ![]() | |
Hogwarts | maandag 7 juli 2025 @ 12:02 |
Omrekenen:') Dat duur vinden ![]() | |
uitkeringsgenieter | maandag 7 juli 2025 @ 12:15 |
Hoeveel is dit in gulden centen? |