Omdat als ie overlijdt de leiders van Iran het onweerlegbare feit ter stabilisatie van het land waarschijnlijk nog even geheim willen houden. Ten minste, dat zou verstandig zijn, de vijand kan zo'n gegeven namelijk als propaganda gaan gebruiken en het Iraanse volk opjutten. In tijden van oorlog zijn rellen en later, dagen van nationale rouw, zeer ongunstig voor oorlogsvoering.quote:Op donderdag 19 juni 2025 22:49 schreef No239SquadronRAF het volgende:
Die gast is 86, waarom wachten ze niet gewoon tot ie dood gaat?
Zeker met een harem vol jonge meisjesquote:Op donderdag 19 juni 2025 22:34 schreef Vvdjemoeder het volgende:
Waar zelfs een nucleaire bunker buster geen kans maakt. 100en meters onder de grond onder een berg van massief graniet. Die krijgen ze nooit te pakken. Klacht mensen die denken dat bunker busters opgewassen zijn tegen moeder natuur
Dat hebben bijna alle machtige mannen lijkt het welquote:Op donderdag 19 juni 2025 23:04 schreef Hogwarts het volgende:
[..]
Zeker met een harem vol jonge meisjes
Oosterse*quote:Op donderdag 19 juni 2025 23:09 schreef Vvdjemoeder het volgende:
[..]
Dat hebben bijna alle machtige mannen lijkt het wel
Epstein*quote:
Welke oorlogsvoering man, Iran speelt nu al niets klaar.quote:Op donderdag 19 juni 2025 22:57 schreef Metalfrost het volgende:
[..]
Omdat als ie overlijdt de leiders van Iran het onweerlegbare feit ter stabilisatie van het land waarschijnlijk nog even geheim willen houden. Ten minste, dat zou verstandig zijn, de vijand kan zo'n gegeven namelijk als propaganda gaan gebruiken en het Iraanse volk opjutten. In tijden van oorlog zijn rellen en later, dagen van nationale rouw, zeer ongunstig voor oorlogsvoering.
Bullshit, dat hele eiland zat vol met westerse mannen.quote:
Andere bril en er is meer oosten dan 'dat eiland'quote:Op donderdag 19 juni 2025 23:39 schreef Filosoofert het volgende:
[..]
Bullshit, dat hele eiland zat vol met westerse mannen.
Waar macht is, is machtsmisbruik
Er is ook meer westen dan het eiland.quote:Op donderdag 19 juni 2025 23:47 schreef Helenattenek het volgende:
[..]
Andere bril en er is meer oosten dan 'dat eiland'
Alleen al de gedachte dat men hun dochter kan aanbieden voor whatever
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |