Victim blaming dit.quote:Op woensdag 11 juni 2025 13:55 schreef Kamelenteen het volgende:
[..]
- Ik denk dat ie zn eigen personeel wel kent
. ik denk dat de grootte van de boodschap totaal irrelevant is
- ik denk dat deze rukker geen eigen vrouw had om uit elk elkaar te trekken
- sommige vrouwen zijn ook gestoord. Het bericht geeft ook voorbeelden van zulke vrouwen. Vrouwen die er kennelijk weet van hadden en dat accepteerden. Dat wil zeggen: niet direct naar de politie stapten.
Ja, serieus. Maar ik denk dat ik het antwoord wel weet. Al ga er ergens vanuit dat deze viespuik wel een uitzondering is.quote:Op woensdag 11 juni 2025 13:58 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Is dat echt een vraag? Zo ja, onder welke piramide heb jij je hele leven geleefd?
Dat zijn geen vrouwen.quote:Op woensdag 11 juni 2025 14:01 schreef Kamelenteen het volgende:
[..]
He bah! Gelukkig zijn er genoeg vrouwen die deze woorden zelf ook gebruiken en niet vies zijn van een potje dampende seks.
Dank je wel Boca. Er zit inderdaad een goede kop op.quote:
in de ruimte waar je je handen moet wassen kan ik nog begrijpen maar toch niet boven de WC-potquote:Op woensdag 11 juni 2025 10:41 schreef ricky3 het volgende:
Opzich filmen met camera op je eigen toilet en douche moet gewoon kunnen, zolang je de beelden maar niet verspreid.
En vrouwen kunnen geen ordinaire wezens zijn op zn tijd?quote:Op woensdag 11 juni 2025 17:20 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
In houding en mentaliteit zijn het geen vrouwen. Het zijn ordinaire wezens.
Oh jawel. Maar niet de hele dag door.quote:Op woensdag 11 juni 2025 20:06 schreef Kamelenteen het volgende:
[..]
En vrouwen kunnen geen ordinaire wezens zijn op zn tijd?
Het is je eigen toilet toch? Mag je mee doen wat je wilt is het uitgangspunt. Bovendien is filmen slechts het opvangen van fotonen op een fotongevoelig oppervlak. Zie niet in waarom zoiets strafbaar zou moeten zijn. Ik leg de grens bij het openbaar maken en of verspreiden van de beelden. Dan zou ik het pas strafbaar vinden.quote:Op woensdag 11 juni 2025 14:05 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Da fuq is wrong with you?
Wat Josef Fritzl deed moet ook kunnen, het waren immers zijn eigen kinderen én hij deed het discreet in z'n eigen kelder.quote:Op donderdag 12 juni 2025 14:26 schreef ricky3 het volgende:
[..]
Het is je eigen toilet toch? Mag je mee doen wat je wilt is het uitgangspunt. Bovendien is filmen slechts het opvangen van fotonen op een fotongevoelig oppervlak. Zie niet in waarom zoiets strafbaar zou moeten zijn. Ik leg de grens bij het openbaar maken en of verspreiden van de beelden. Dan zou ik het pas strafbaar vinden.
Gelukkig heb jij niks over dit soort belangrijke zaken te vertellen.quote:Op donderdag 12 juni 2025 14:26 schreef ricky3 het volgende:
[..]
Het is je eigen toilet toch? Mag je mee doen wat je wilt is het uitgangspunt. Bovendien is filmen slechts het opvangen van fotonen op een fotongevoelig oppervlak. Zie niet in waarom zoiets strafbaar zou moeten zijn. Ik leg de grens bij het openbaar maken en of verspreiden van de beelden. Dan zou ik het pas strafbaar vinden.
quote:De inbreuk op de privacy van de mensen die u filmt is zo klein mogelijk. Een camera in een pashokje, kleedkamer of toilet mag niet.
User gespot die eens flink uit elkaar getrokken moet worden door haar vent.quote:
'I'll show you later'quote:
Eensquote:Op woensdag 9 juli 2025 09:01 schreef Marsenal het volgende:
[..]
'I'll show you later'
'I'll show you at the end'
'I'll show you in a few seconds'
'We'll do that after..'
Filmpje had 4 minuten kunnen duren
Mogelijk schoven er ook wat zwarte euro's onder de toonbank door die hier aan bijgedragen hebben.quote:Op dinsdag 10 juni 2025 21:38 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Zolang de eigenaar belooft de beelden te wissen vind je het oke om in de badkamer gefilmd te worden?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |