Miley Cyrus werd tijdens een interview op het Tribeca Film Festival onverwacht uitgejouwd door haar eigen fans. De zangeres was aanwezig om te praten over haar nieuwe visuele album Something Beautiful.![AA1Gkj6k.img?w=768&h=513&m=6&x=285&y=137&s=225&d=225]()
Het gesprek werd verstoord toen een fan luid riep: "We dachten dat dit een concert zou zijn. We hebben 800 dollar betaald." In een video, die op X werd gedeeld, is te zien hoe Cyrus zichtbaar overrompeld reageert op de situatie.
Even later vroeg een andere aanwezige of ze haar hit The Climb wilde zingen. Cyrus, bekend van haar rol in Hannah Montana, reageerde met humor: "Dan moet jij het beginnen." Ze zette vervolgens het nummer a cappella in, wat leidde tot een daverend applaus van het publiek.
Something Beautiful is een 55 minuten durend visueel album dat hoort bij het vorige week verschenen gelijknamige muziekalbum. De officiële premičre staat gepland op 12 juni
800 Dollar voor een persconferentie.

Dit is toch de zangeres die veel met haar reet schudt en met haar tong likt ?
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !